Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bayrampaşa Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bayrampaşa Otelleri

Bayrampaşa için {{ (filteredHotels).length}} / 12 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bayrampaşa Otelleri - En Uygun Bayrampaşa Otel Fiyatları

Gerek havaalanına yakınlığı, gerek İstanbul'un turistik mekanlarına kolay ulaşım imkanı sağlaması ile Bayrampaşa, konaklama açısından da fazlasıyla tercih edilen bir bölge.
Bayrampaşa, İstanbul'un Avrupa Yakası kısmında bulunuyor. Çatalca Yarımadası olarak tabir edilen bölgede yer alan Bayrampaşa'nın doğusunda Esenler, doğusunda Eyüp, güneyinde Zeytinburnu ve kuzeyinde Gaziosmanpaşa bulunuyor.

Bayrampaşa ismini, 17. yüzyılda yaşayan ve Sultan IV. Murat'ın eniştesi olan Sadrazam Bayram Paşa'dan alıyor. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u kuşatması sırasında askeri yığınak yeri ve karargah olarak kullanılan Bayrampaşa, fetihten sonra bağ ve bahçe olarak kullanılmaya başlanmış.

Şimdilerde otogarın da yer almasıyla Bayrampaşa, İstanbul'un önemli bölgelerinden biri haline geldi. Bununla birlikte, açılan büyük alışveriş merkezleriyle de bir hayli canlılık kazandı Bayrampaşa.

Bayrampaşa, konaklama açısından da İstanbul'un en çok tercih edilen bölgelerinden biri. 3 ve 4 yıldızlı otellerden kent otellerine kadar pek çok seçenek yer alıyor Bayrampaşa otelleri arasında.

Özellikle iş amaçlı konaklamalar için fazlasıyla elverişli olan Bayrampaşa otelleri, merkezi bir konumda olmaları nedeniyle misafirlerine büyük bir rahatlık sağlıyor. Bayrampaşa otelleri, toplu taşıma olanaklarına yalnızca 5 dakika mesafede bulunuyor. Bayrampaşa otellerinin Atatürk Havalimanı'na, Sultanahmet ve Taksim gibi İstanbul'un tarihi ve turistik noktalarına yalnızca 20 dakika gibi bir mesafede yer alması, İstanbul konaklamalarında Bayrampaşa'yı tercih edilebilir kılıyor. Bununla birlikte Bayrampaşa otelleri, keyifli vakitler geçirebileceğiniz alışveriş merkezlerine de oldukça yakınlar.

Modern ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiş olan Bayrampaşa otelleri, hem yoğun iş temposu, hem de tatil için harika ortamlar sunuyor. Aile ortamı sıcaklığını en iyi şekilde yansıtan Bayrampaşa otelleri, misafirperverlikleriyle ön plana çıkıyor.

Eğer siz de herhangi bir sebepten dolayı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Bayrampaşa'yı tercih edebilir ve Bayrampaşa otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Özellikle iş amaçlı konaklamalarda bir hayli tercih edilen Bayrampaşa otelleri, misafirlerinin rahatını ve konforunu ön planda tutan hizmetler sunuyor.
İstanbul'un Avrupa Yakası bölümünde yer alan Bayrampaşa, Çatalca Yarımadası'nda bulunuyor. Bayrampaşa, batısında Esenler, doğusunda Eyüp, güneyinde Zeytinburnu ve kuzeyinde Gaziosmanpaşa işe komşu konumunda.

1927 yılında, Bulgaristan'dan gelen göçmenler, bu bölgeye yerleşmişler. Devletin sağladığı destek ile birlikte burada yaşayan halk, Bayrampaşa topraklarında bağcılık yapıp, çiftlikler kurmuşlar buraya.

Şimdilerde ise Bayrampaşa, otogarın da yer alması nedeniyle, İstanbul'un önemli bölgelerinden biri haline geldi. Bununla birlikte son zamanlarda yapılan büyük alışveriş merkezleri, Bayrampaşa'ya bir hayli canlılık kazandırdı.

Gerek Atatürk Havalimanı'na yakınlığı, gerek Sultanahmet ve Taksim gibi İstanbul'un tarihi ve turistik semtlerine kolay ulaşım sağlanabiliyor olması, Bayrampaşa'yı konaklama açısından fazlasıyla tercih edilebilir kılıyor. Özellikle iş amaçlı konaklamalar için ideal olan Bayrampaşa otelleri, misafirlerine her türlü konforu ve hizmeti sağlıyor.

Bu anlamda Bayrampaşa otel fiyatlarının, İstanbul'un diğer bölgelerine oranla bir tık daha yukarıda olduğunu söylemek mümkün. Elbette ki otelin bulunduğu konum ve sağladığı hizmetler gibi kriterler, Bayrampaşa otel fiyatlarının değişmesine yol açıyor.

Genel olarak 2020 Bayrampaşa otel fiyatlarının 150 TL ile 175 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de herhangi bir sebepten dolayı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız Bayrampaşa'yı tercih edebilir ve Bayrampaşa otellerinden birinde konaklayabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Bayrampaşa otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bayrampaşa Hakkında
İstanbul'un Avrupa yakasında, Çatalca Yarımadası'nda yer alan Bayrampaşa, batısında Esenler, doğusunda Eyüp, güneyinde Zeytinburnu ve kuzeyinde Gaziosmanpaşa ile çevrilidir.
İşçi sınıfının yoğun olarak yaşadığı Bayrampaşa'da nüfus 272000 civarındadır.

Adını 17. yy'da yaşayan ve Sultan IV. Murat'ın eniştesi olan Sadrazam Bayram Paşa'dan alan Bayrampaşa, Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u kuşatması sırasında askeri yığınak yeri ve karargah olarak kullanılmış, fetihten sonra ise topraklarının bir kısmı bağ ve bahçe tarımına ayrılmıştır.

1927'de Bulgaristan'dan gelip bu yöreye yerleşen göçmenler, devletin de desteğiyle, o zamanın Bayrampaşa topraklarında bağcılık yapıp, sağmal inekler yetiştirecekleri çiftlikler kurmuşlardır.

Zamanla nüfusu artan ve gelişerek bir sanayi bölgesi haline gelen Bayrampaşa, 1990'da ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Bayrampaşa da İstanbul genelinde yaşanan değişken iklimin etkisindedir. Akdeniz iklimi, Karadeniz iklimi ve Karasal iklim arasında geçiş özelliği taşır Bayrampaşa iklimi.

1970'li yıllardan önce bir tarım bölgesi olan ancak hızlı nüfus artışının etkisiyle tarım alanları yok olan Bayrampaşa ekonomisi günümüzde ticaret ve sanayiye dayanmaktadır.

Otogarın da yer aldığı Bayrampaşa'da son zamanlarda yapılan büyük alışveriş merkezleri Bayrampaşa'nın tanınmasına fayda sağlamıştır.

Denize kıyısı olmayan Bayrampaşa'da yer alan tarihi yapılar ise günümüzde Emniyet Müdürlüğü'ne tahsis edilmiş olan 1827 yılında II. Mahmut'un askeri bir hastane olarak yaptırdığı ve Maltepe Hastanesi olarak bilinen tarihi bina, Edirnekapı-Rami arasında Topçular Camii yakınlarındaki Sadrazam Mustafa Paşa Meydan Çeşmesi, 1850-1870 yılları arasında Rodos taşından kesme taş işçiliğiyle Rokoko üslubunun güzel bir örneği olarak inşa edilen Ferhatpaşa Çeşmesi, Balkan Harbi yıllarında Selanik'ten Türkiye'ye gelen ve bölgeye Türklerin yerleşmesine öncülük eden bir Türk tarafından yaptırılan Ferhatpaşa Çiftliği, Mimar Sinan tarafından kazandırılan Tarihi Su Kemeri ve Tarihi Su Sarnıcıdır.

23 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
23
10
0 (850) 602 49 30
Lionel Hotel İstanbul
Lionel Hotel İstanbul
Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Cad. Bölükbaşı Sok. No:1
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

3 gün konakladım ve gayet güzel, ilgili personel vardı. Temiz, sessiz ve tramway-metroya yakın. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
4
0 (850) 602 26 83
Golden Tulip İstanbul Bayrampaşa Hotel
Golden Tulip İstanbul Bayrampaşa Hotel
Yenidoğan Mah. Cicoz Yolu Cad. No. 13
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Mümkünse kalmayın. Üstelik ucuz falan değil. Çevrede daha iyi hizmet, çok daha uygun fiyatlı oteller var. Aynı anda kalıp da çok farklı fiyat ödeyen müşteriler var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
8
0 (850) 600 67 88
Ramada Encore İstanbul
Ramada Encore İstanbul
Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sk. No: 11
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Check-in ve çıkış işlemlerimiz hızlıca yapıldı bu güzel bir ayrıntı. Otel genelinde ve odada Wi-fi sorunsuzca çalışıyor. Odamız çok büyük değildi ama buna rağmen havaalanına ulaşımının kolaylığı sayesinde tercih edilebilecek bir tesis. Otelden havaalanına ücretsiz shuttle servisi sunuyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
8
0 (850) 600 67 88
Ramada Encore İstanbul
Ramada Encore İstanbul
Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sk. No: 11
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Fiyatına göre iyi bir hizmet alıyorsunuz. Havaalanına yakın olması büyük bir avantaj. Rezervasyonda gözüken her şey odada bulunuyordu. Otele geldiğimizde odamızın suit olmasını istedik ve çalışanlar hemen yardımcı oldular. Personel kibardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
8
0 (850) 600 67 88
Ramada Encore İstanbul
Ramada Encore İstanbul
Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sk. No: 11
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Çift olarak kaldığımız otelden genel olarak memnun kaldık. Tesis çok eski değil bu yüzden odaların ve ortak alanların dizaynı güzel. Ote genelinde güzel bir wi-fi hizmeti sunuluyor. Tesisin çevresinde bir çok alışveriş alanı ve restorant var. Otelden havaalanı servisle 15 dakika sürüyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
7
0 (850) 600 67 88
Ramada Encore İstanbul
Ramada Encore İstanbul
Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sk. No: 11
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Rezervasyonumu buradan yapmamın sebebi havaalanına ücretsiz shuttle servisinin olması. Ama bu servisin gece 11de bittiğini bilmiyorduk. Böylece ancak öğlen 12de otele varabildik. Sabahları da shuttle sadece 2 saatte bir vardı. Kahvaltı ortalamaydı ve tatmin edici. Personel genel olarak kibardı ama bize UBER'le gelmemizi önermeleri dışında pek yardımcı olamadılar. UBER'le gelmek de çok kolay olmadı çünkü taksiler UBER'in 7 katı fiyat veriyorken eğer UBER çağırırsak bizi polise şikayet etmekle tehdit ettiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
7
0 (850) 600 67 88
Ramada Encore İstanbul
Ramada Encore İstanbul
Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sk. No: 11
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

İş için konakladığı istanbul'da tercih ettiğim Ramada'da odaları geniş ve ferah buldum. Otelde konakladığım 4 gün boyunca odamda hiç temizlik yapılmadı. Gördüğüm kadarıyla otel çok kalabalık değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
8
0 (850) 600 67 88
Ramada Encore İstanbul
Ramada Encore İstanbul
Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sk. No: 11
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Eğer İstanbul'a iş için geliyorsaız ve havaalanına yakın olmak istiyorsanız tam size göre bir otel. Odalar küçük ama güzel dekore edilmişti. Resepsiyonda çalışanlar kibar ve yardımseverdi. 2 saatte bir otel ve havaalanı arasında shuttle servisi var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
8
0 (850) 600 67 88
Ramada Encore İstanbul
Ramada Encore İstanbul
Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sk. No: 11
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Otel tek gecelik konaklamalar için gayet uygun. Ancak bellboy hizmeti yoktu. Odalar genel olarak güzeldi ama biraz küçüklerdi. Yeterince izolasyon yapılmamıştı.Odalar restorantlara yakın. Kahvaltısı yeterli. Dediğim gibi kısa süreli konaklamalar için ideal

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
1
0 (850) 602 05 32
Ömer Agah İstanbul Hotel
Ömer Agah İstanbul Hotel
Kocatepe Mah. Şehir Parkı Cad. No. 225
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Hijyen sıfır, hizmet sıfır, odada klima yok, buzdolabı yok, su yok, su ısıtıcı yok, sokakta yatmak bile daha iyi, en azından sizden önce o yıkanıp yıkanmadığından emin olmadığınız bordo renkli çarşaftan hastalık bulaşma riskiniz olmaz. Gidenler destekleyecektir. Bir de utanmadan reklam vermişler. Önce insan ve hijyen. Hizmet sektörü bu, parayı almasını biliyorsan karşılığını vereceksin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
9
0 (850) 600 19 40
Grand Hotel Seferoğlu
Grand Hotel Seferoğlu
Vatan Mahallesi Çarşı Caddesi No:26
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Gerçekten çok temiz ve güzel bir yer. Memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 602 45 08
Marnas Hotels
Marnas Hotels
Abdi İpekçi Cad. No:14-16
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Geçen sene kalmıştım bu otelde. Temiz, güvenilir, güler yüzlü personel ve muhteşem kahvaltı manzara dahilinde. Önümüzdeki ay tekrar gideceğim. Güven duymak güzel bir duygu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 602 45 08
Marnas Hotels
Marnas Hotels
Abdi İpekçi Cad. No:14-16
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Ben şu an hotelde kalıyorum, çok rahat ve temiz yer. Personel güler yüzlü, ırk ayrımı yapılmayan huzurlu bir hotel. Evinizdeki konforu ve rahatlığı istiyorsanız buyurun Marnas Hotels'e. İlk gelişim, her yöne yakın, metrobüse ve her yöne rahatlıkla gidebileceğiniz yerde. Her şey için teşekkürler, çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 602 45 08
Marnas Hotels
Marnas Hotels
Abdi İpekçi Cad. No:14-16
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Merkezi ulaşım, her şey süper, tavsiye ederim. Terasta kahvaltı, İstanbul'un süper görüntüsü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 600 67 88
Ramada Encore İstanbul
Ramada Encore İstanbul
Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sk. No: 11
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Very nice.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 600 67 88
Ramada Encore İstanbul
Ramada Encore İstanbul
Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sk. No: 11
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Sabah kahvaltısı açık büfe, sınırsız içecek ve çok uygun fiyat, denemelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 600 67 88
Ramada Encore İstanbul
Ramada Encore İstanbul
Yenidoğan Mah. Şehit Naci Çakar Sk. No: 11
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Harika bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
Caprice Gold Otel
Caprice Gold Otel
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Aynı isimle hemen karşı tarafında cami yapılıyor. Bereketli bir sezon geçirmelerini diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 600 36 42
Titanic Business Golden Horn
Titanic Business Golden Horn
Topçular Mevkii Cicoz Yolu No:32-34
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Titanic Business Hotel Europe Bayrampaşa'nın Bali masajını tek geçerim. Spa ve fitness harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 600 36 42
Titanic Business Golden Horn
Titanic Business Golden Horn
Topçular Mevkii Cicoz Yolu No:32-34
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Güzel huzur dolu bir ortam. Çalışanlar çok güler yüzlü, otel çok kaliteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 600 19 40
Grand Hotel Seferoğlu
Grand Hotel Seferoğlu
Vatan Mahallesi Çarşı Caddesi No:26
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Otel çok temiz ve nezih. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 600 36 42
Titanic Business Golden Horn
Titanic Business Golden Horn
Topçular Mevkii Cicoz Yolu No:32-34
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

Pizza ve rom vazgeçilmez oldu benim için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
23
10
0 (850) 600 19 40
Grand Hotel Seferoğlu
Grand Hotel Seferoğlu
Vatan Mahallesi Çarşı Caddesi No:26
Bayrampaşa / İstanbul
Türkiye

-

İş seyahatlerinde bu otelin dışında bir yerde kalmıyorum. Performansı gayet başarılı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)