Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Başakşehir Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Başakşehir Otelleri

Başakşehir için {{ (filteredHotels).length}} / 5 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Başakşehir Otelleri - En Uygun Başakşehir Otel Fiyatları

İstanbul'un en yeni ilçelerinden biri olan Başakşehir, üstün hizmet kalitesi sunan otelleriyle de oldukça dikkat çekiyor.
İstanbul'un en yeni ilçelerinden biri olan Başakşehir, kuzeyinde Arnavutköy, kuzeydoğuda Sultangazi, doğuda Esenler, güneyde Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar, batıda Esenyurt ile komşu konumunda yer alıyor.

Başakşehir, Osmanlı döneminde, devletin barut ihtiyacını karşılamak üzere Azatlı Baruthanesi'ne ev sahipliği yapmış ve bu nedenle de Azatlık ismiyle anılmış. Bu nedenle Başakşehir'de pek çok tarihi yapı yer alıyor diyebiliriz. Resneli Niyazi Bey'in Resneli Çiftliği ve İstanbul'un ilk yerleşim yeri olarak bilinen Yarımburgaz Mağarası ile baruthaneye su sağlamak amacıyla kurulmuş olan Şamlar Bendi, Başakşehir otellerinde konakladığınız süre boyunca gezebileceğiniz yerler arasında bulunuyor.

Başakşehir otelleri, İstanbul'un pek çok noktasına sağladığı ulaşım kolaylığı ile de tercih ediliyor. İlçede bulunan demiryolu ve otobüs seferleri ile Başakşehir'de, İstanbul'un tarihi ve turistik mekanlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Son olarak açılan metro ile de bu ulaşım imkanı daha da bir rahatlık yaşatıyor misafirlere.

Başakşehir her ne kadar İstanbul'un merkezi noktalarına uzak olsa da, kendi bünyesinde pek çok sosyal imkana sahip bir yer. Sular Vadisi ve Bahçeşehir'de bulunan ve Türkiye'nin en büyük yapay göleti Başakşehir'in sosyal yaşantısının en yoğun olduğu bölgeler. Bununla birlikte Atatürk Olimpiyat Stadı da yine Başakşehir'de bulunuyor.

Tüm bu sosyal yaşantının tam ortasında bulunan Başakşehir otelleri, oldukça ideal bir konumda bulunuyor. Alışveriş merkezlerine de yakın olan Başakşehir otelleri, modern bir dekora sahip odalarıyla, misafirlerinin konforlu bir konaklama yapmalarını sağlıyor. Başakşehir otellerinin hemen hemen hepsinde çeşitli yemeklerin servis edildiği restoranlar bulunuyor.

Eğer siz de herhangi bir sebepten dolayı İstanbul'a gelmeyi düşünüyorsanız, konaklamak için Başakşehir'i tercih edebilir ve Başakşehir otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul gibi büyük bir şehirde olmasına rağmen pek çok tarihi ve doğal güzellik bulunuyor Başakşehir'de. Bu durum Başakşehir konaklamalarını oldukça keyifli kılıyor.
Başakşehir İstanbul'un en yeni ilçelerinden biri. Kuzeyinde Arnavutköy, kuzeydoğusunda Sultangazi bulunan Başakşehir'in güneyinde ise Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar ile batısında Esenyurt ilçeleri yer alıyor.

Başakşehir, çevresinde barındırdığı pek çok tarihi yapı ve doğal güzellikle konaklamak için oldukça keyifli alternatifler sunuyor. Sosyal yaşantının tam ortasında bulunan Başakşehir otelleri, misafirlerine her türlü imkanı sağlıyor.

Başakşehir'in geçmişinden miras kalan bu tarihi yapılar, Başakşehir otellerinde konakladığınız süre boyunca gezebileceğiniz yerler arasında bulunuyor. Özellikle Resneli Niyazi Bey'e ait olan Resneli Çiftliği, İstanbul'un ilk yerleşim yeri olan Yarımburgaz Mağarası ve baruthaneye su sağlamak için kurulmuş olan Şamlar Bendi, Başakşehir konaklamalarınıza ayrı bir hava katacak.

Tüm bunların yanı sıra Sular Vadisi, Bahçeşehir'de bulunan ve Türkiye'nin en büyük yapay göleti ile Şamlar Tabiat Parkı, Başakşehir'de huzurlu vakitler geçirebileceğiniz bölgeler arasında yerini alıyor.

Tüm bu sebepler doğrultusunda, Başakşehir otel fiyatları da kendi içlerinde değişkenlik gösteriyor. Bulundukları konuma ve verilen hizmete göre de değişen Başakşehir otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Genel olarak 2020 Başakşehir otel fiyatlarına baktığımızda ortalama 160 TL ile 170 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de herhangi bir sebepten dolayı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, Başakşehir'i tercih edebilir ve bütçenize uygun bir Başakşehir otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Başakşehir otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Başakşehir Hakkında
İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan ve yeni ilçesi Başakşehir, alışveriş merkezleri, iş merkezleri ve yeni yaşam merkezi olan siteleri ile dikkat çekiyor.
Başakşehir, mega kent İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan yeni ilçesidir. İlçe kuzeyde Arnavutköy, kuzeydoğuda Sultangazi, doğuda Esenler, güneyde Bağcılar, Küçükçekmece, Avcılar, batıda ise Esenyurt ile ilçeleri ile komşudur.

İlçe Osmanlı İmparatorluğu zamanında, ordunun barut ihtiyacını karşılamak üzere kurulan Azatlı Baruthanesi'ne ev sahipliği yapmıştır. Zamanda yaptığı bu ev sahipliği sebebiyle de bölge uzun zaman Azatlık ismiyle anıla gelmiş. Bu kadar eski zamana deyin uzanan tarihi lie Başakşehir'de pek çok tarihi dokuya sahip yapı bulunmaktadır.

Resneli Niyazi Bey'in Resneli Çiftliği de Başakşehir ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İstanbul'un ilk yerleşim yeri olarak kayıtlara geçen Yarımburgaz Mağarası da bu ilçede. Ayrıca baruthaneye su sağlamak amacıyla kurulmuş olan Şamlar Bendi, Başakşehir otelleri kategorisinde yer alan tesislerden herhangi birinde konaklama yaptığınız zamanlarda keşfedebileceğiniz birkaç yerden sadece birkaçı.

İlçeye İstanbul'un her noktasından kolay bir ulaşım ağı sağlanmıştır. TEM otoyolu ve demiryolu bu ulaşımda önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda merkezi noktalardan otobüs seferleri de karşılıklı olarak ilçeye düzenlenmektedir. Demiryolu ile ilçeye ulaşım Ispartakule'deki tren istasyonu ile sağlanmaktadır.

07 Temmuz 2013 tarihinde açılarak faaliyete giren M3 Kirazlı - Başakşehir - Olimpiyatköy Metro Hattı ile Atatürk Olimpiyat Stadyumu ve 5. Etap Metrokent'e kadar metroile ulaşım artık vardır. Diğer raylı sistemlere entegre olan bu hat sayesinde Başakşehir'den Kartal'a kadar güvenli ve hızlı raylı sistemlerle ulaşmak mümkündür.

1 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
1
10
0 (850) 600 21 14
Hampton by Hilton Kayaşehir
Hampton by Hilton Kayaşehir
Merkez Kayaşehir AVM 3.Etap Kent No. 20
Başakşehir / İstanbul
Türkiye

-

Oldukça güzel bir ambiyansı ve de çabuk çözüme ulaşan güzel yüzlü personeli ile memnun olacağınıza eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)