Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Küçükçekmece Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Küçükçekmece Otelleri

Küçükçekmece için {{ (filteredHotels).length}} / 18 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Küçükçekmece Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Küçükçekmece ilçesi, aynı isimle anılan göle ev sahipliği yapan ilçedir.
Küçükçekmece adının nereden geldiğine dair farklı varsayımlar vardır. Hakkı Raif Ayyıldız'a göre: "Batağa gayet kalın kazıklar çakılmış ve aralarına halatlar gerilmiştir. Yolcular büyük bir sala dolar, salcılar da salı çeke çeke kanalın öte yakasına yüzdürüp götürürlerdi; bunlardan ötürüdür ki, iki gölün geçitlerine "Küçükçekmece" ve "Büyükçekmece" adları verilmiştir.'' der. Eski Osmanlı Vakıf defterlerinde ise bu bölge "Çekmek-i Küçük" şeklinde isimlendirilmiştir. Enteresan olan 'küçük' olarak adlandırılan bu göl, gerçekte "büyük" olarak adlandırılandan Büyükçekmece Gölü'nden daha büyük bir alana sahiptir.

Küçükçekmece sadece gölü ile değil, ilçe merkezinde bulunan Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi, Küçükçekmece Gölü, Yarımburgaz Mağarası, Sefaköy Kültür Merkezi ile de yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Küçükçekmece otelleri Atatürk Havalimanı'na ve iyi bir toplu taşıma ağına sahip olması ile de oldukça rağbet görüyor.

Küçükçekmece Gölü göçmen kuşların ve bölgede yaşayan kuşların önemli göç noktalarından ve dinlenme yerlerinden biridir. Kuş gözlemcilerinin de çoğunlukla bu bölgeyi keşfe gelmesi ile de artan turist yoğunluğu Küçükçekmece otellerine de yansımaktadır. Küçükçekmece otelleri bölgesinde konaklamayı düşünenlerin erken rezervasyon yaptırmalarında fayda vardır.

Küçükçekmece, en çok aynı adla anılan Küçükçekmece Gölü ile hafızlara kazınmış bir ilçedir.
İstanbul'un batısında bulunan ilçedir Küçükçekmece. Aynı adla anılan gölün etrafında büyüyüp gelişmiştir. Küçükçekmece ilçesinin, adını nereden aldığı halen tam olarak bilinmemektedir. Bu konu ile ilgili çeşitli görüşler olduğu gibi, farklı Osmanlı arşiv yazıları da bulunmaktadır. Küçükçekmece Gölü olarak bilinen gölün Büyükçekmece Gölü'nden daha büyük olması da bir anlam karmaşasına sebep olmuyor değil.

Küçükçekmece Gölü üzerinde yaşayan canlı popülasyonun dönem dönem artması kuş bilimcilerinin ve fotoğrafçıların sıklıkla bölgeyi ziyaret etmelerine sebep olmaktadır. İstanbul'un göle sahip bu ilçesine turistler sadece göl için değil ilçede bulunan tarihi ve turistlik yerler için de gelmektedir.

İçinde barındırdığı zenginlikleri keşfetmek isteyen ziyaretçiler konaklamada Küçükçekmece otellerini tercih etmektedir. Küçükçekmece otel fiyatları tesislerin bulunduğu noktaya göre farklılıklar göstermektedir. Küçükçekmece otel fiyatları tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlerle de değişiklik gösterebilmektedir.

Küçükçekmece Hakkında
İstanbul'un Avrupa yakasındaki ilçelerden biri olan Küçükçekmece, önemli bağlantı yolları üzerinde yer alan ve gün geçtikçe gelişen bir bölgedir.
İstanbul'un batısında, Avrupa yakasında yer alan Küçükçekmece, İstanbul merkeze 17 km uzaklıkta, Çatalca Yarımadası'nda yer alan bir ilçedir. Bakırköy, Avcılar, Büyükçekmece, Çatalca, Bahçelievler, Başakşehir, Bağcılar ve Esenler ile sınır komşusu olan Küçükçekmece 21 mahalleden oluşmaktadır.

İstanbul Küçükçekmece, önemli bağlantı yollarının üzerinde yer almaktadır. TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu (E-5) üzerinde bulunan ilçe aynı zamanda İstanbul'u Avrupa'ya bağlayan demiryolu ağının da üzerindedir. Küçükçekmece, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 2 km uzaklıktadır.

İlçenin ismini, Küçükçekmece Gölü'nün deniz ile olan bağlantı noktasında yer alan köprüden aldığı söylenmektedir. Burada yer alan küçük bir köprü Osmanlıca kaynaklarda da yine aynı anlama gelen “'Ponte Piccolo”' olarak geçmektedir.

Küçükçekmece, İstanbul'daki en eski yerleşim yerlerinden biridir. Yapılan araştırmalar sonucunda Küçükçekmece bölgesinin İstanbul'daki ilk yaşam alanlarından biri olduğunu ortaya koymuştur. Özellikle Küçükçekmece Gölü kıyısında ve çevresinde yapılan araştırmalar Helenistik, Roma ve Bizans dönemine ait önemli kalıntılara ulaşılmasını sağlamıştır. İstanbul'un batı yakasındaki girişlerinden biri olan Küçükçekmece stratejik konumu nedeniyle tarih boyunca her zaman önemli bir bölge olmuştur.

İstanbul'un fethinden sonra da Küçükçekmece'ye pek çok yatırım yapılmış; kasabalar, camiler, medreseler, çeşmeler, hamamlar inşa edilmiş ve bölge bayındır bir yer haline getirilmiştir. Osmanlı-Rus Savaşı'nda neredeyse tamamen harap edilen bölge çok uzun yıllar Bakırköy'e bağlı bir köy halinde kalmış, 1989 yılında ise Bakırköy'den ayrılıp ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Günümüzde İstanbul Küçükçekmece büyük bir nüfusa sahip, ekonomik, sosyal ve kültürel hayatın oldukça canlı olduğu bir ilçedir. Sanayi yatırımlarının oldukça fazla olduğu Küçükçekmece'de 200'den fazla büyük sanayi kuruluşu yer almaktadır. Büyük sanayi kuruluşlarının yanı sıra binlerce atölye ve küçük sanayi işletmesi bulunmaktadır.

Ekonomik faaliyetlerin yoğun olduğu Küçükçekmece'ye son yıllarda yapılan sosyal ve kültürel yatırımlar ile ilçenin bu anlamda da yaşamı hareketlenmiştir. Atatürk Olimpiyat Stadı, kültür merkezleri, eğitim merkezleri, halk eğitim merkezleri gibi yatırımların hayata geçmesi İstanbul Küçükçekmece'yi her gün daha da gelişen bir ilçe haline getirmiştir.

Küçükçekmece otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 602 49 71
Serenity Suites İstanbul Airport
Serenity Suites İstanbul Airport
Halkalı Merkez Mahallesi Zeynebiye Caddesi No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Çok konforlu ve temiz bir otel. Çalışanlarınız güler yüzlü, temiz ve titizler. Çalışanlarınızdan Bilge Hanım özellikle temiz ve çok titizdir. Ben çok memnunum kendisinin temiz ve titiz olmasından.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Temiz ve ferah otel. Personel çok iyi, kat görevlileri çok iyi. Özellikle Huriye Hanım ve ekibi Gamze, Selda, Neriman ve Resmiye Hanımlara iyi niyetli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Çok güzel hotel. Rahat ve havalimanına yakın. Personeli güler yüzlü, yardımsever gençlerden oluşuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 34 83
Sapko Airport Hotel
Sapko Airport Hotel
Tevfik Bey Mah. Vahit Efendi Sokak No:10
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Otel çok kötü, çalışanlar yardım ehli değil, insan ilişkileri zayıf, otel müdürünü arattım, öğlen geleceğim, beklesin demiş, alttaki restoran menülerindeki fiyatlarla istedikleri tutarlar birbirini tutmuyor, neden dendiğinde de menüleri güncellemedik dediler, 15 dakika misafirim odaya geldi, çıktı, resepsiyondaki uyarmadan iki kişilik oda ücreti yazmış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 49 45
Hotel Yeni Sefa Airport
Hotel Yeni Sefa Airport
Kemalpaşa Mah. Halkalı Caddesi Köprülü Sok. No. 12
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Bir kaç yıldır gidiyorum hem temiz, çalışanları mükemmel. Tavsiye ederim, tam bir aile ortamı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür eder yine bekleriz.

11 Ocak 2019, Cuma 15:58
50
7
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Atatürk Havaalanı'na çok yakın olan mükemmel bir yer.Taksiyle havaalanına gitmeniz yaklaşık 15 dakika sürüyor.Otel odaları çok düzenli ve temiz.Etrafta akşam yemeği için çok güzel restaurantlar var.Biz rezervasyonumuzu sadece kahvaltı dahil yapmıştık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 34 83
Sapko Airport Hotel
Sapko Airport Hotel
Tevfik Bey Mah. Vahit Efendi Sokak No:10
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Baştan güler yüzlü personele teşekkür ederim. 10 gün hotelde kaldım inanın geçirdim o günlerde kendime Sapko Airport aileden hissettim. Hotelin konumunu çok güzel, sakin bir yer. Havalimanı çok yakın, ulaşım süper, kahvaltı süper, yeni restoran harika, bayıldım. Fiyat konusunda hem hotel hem restoran çok makul. Personel her konuda yardımcı oluyormuş. Kısacası çok teşekkür ederim. Bundan sonra Sapko Airport ailesinde ben de katılmak istiyorum. U prvom redu da se zahvalim čitavoj posadi hotela Sapko Airport proveo sam 10 divnih dana sa njima vjerujte mi da sam se osjecao kao kod kuce omladina vazda nasmijana i svake minute trebali vam sta kako se osjecate vazda spremni za pomoc sto se tice samog hotela lokacija super na mirnom mjestu blizu Ataturk aerodroma sto se tice dorucka super al restoran me je odusevio hrana bas ono kao kod nas cjena suoer kratko receno osjecaonsam se kao da sam od Sapko Airport porodice Zahvaljujem se čitavom personalu a pogotovo gazdama stari Vukovi znaju kako i sta treba sa musterijom.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Büyük ve temiz odalar,rahat ve güzel yataklar,her gün yapılan çay,su ve kahve ikramları ve daha birçok güzellik.Otel çalışanları çok güler yüzlü ve çok hızlı bir şekilde çalışıyorlar.Buraya geldiğim için çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Öncelikle ailem ve kendim adına İbis İstanbul Airport'a özellikle mükemmel çalışanlarına çok teşekkür ederim.Beş yıldızlı olan ve bunu servisiyle de gösteren bir otel varsa o İbis'tir.Daha önce Sydney'de ki İbis Otel'de kalmıştık ve bu geldiğimizde isteğimiz doğrultusunda daha da iyileştiğini gördük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Burayı fiyat açısından en iyi seçenekleri sunan otel olduğu için tavsiye ediyorum.Lokasyon olarak çok güzeldi,Atatürk Havalimanı'na çok yakındı.Temiz ve hoş bir atmosferi vardı.Personeller çok kibardı.Kalmak için mükemmel bir yer olduğunu düşünüyorum.Çok kaliteli bir konsept oluşturmuşlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 11
Holiday Inn Express İstanbul Airport
Holiday Inn Express İstanbul Airport
Basın Express Cad. No. 2
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Bu benim 6. kalışım ve her zaman büyük müşteri hizmetleri ile güler yüzlü resepsiyon personeli ve rezervasyon değişiklikleri ve konaklamalar uzatma yapımında çok yararlı memnuniyetle karşılarım. Oda çok güzel ve rahat ama koridorlarda garip bir koku var. Kahvaltı kalitesi iyileştirilmesi gerekiyor. Otel küçük, restoran aslında lobinin bir parçasıdır. Kara yolu üzerinde yer bu yüzden yürümek için hiçbir yerde yok, sadece taksi ile dışarı çıkabilirsiniz. Sadece bir gece ve yatak için rezervasyon yaptırırsanız iyi olur. Ücretsiz otopark

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (212) 934 02 20
İstanbul Fair Hotel
İstanbul Fair Hotel
Gültepe Mah. Özgür Güven Cad. No. 3 (E-5 Üzeri)
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Burası temiz, sakin ve ucuz bir otel. Ödediğiniz paraya göre odaların boyutu standart. Çalışanlar arkadaş canlısı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Havalimanı 10 dakikalık bir mesafede! Üstelik otel sizin için bir taksi ayarlayabiliyor ve bu taksi normal fiyatın daha altında bir fiyata ulaşım sağlıyor.Odaları küçük ama çok konforlu.Özellikle Haydar olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 46 11
Holiday Inn Express İstanbul Airport
Holiday Inn Express İstanbul Airport
Basın Express Cad. No. 2
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Artıları Güzel Temiz Odalar. İnanılmaz Basınçlı Duş, sevdiğim bir şey! Büyük Kahvaltı. Para için değer. Basit. Fırfırlar yok. Pratik. Yardımcı personel. Resepsiyondan odalara erişim kolaylığı. Eksileri Hava alanına gidiş geliş servisidir. çünkü otel toplu taşıma araçlarının olmadığı bir konumda. Her şey için uzun bir taksi yolculuğu yapmalısın. Tüm komşu otellerde hava alanı servisi vardır. Resepsiyon, mayıstan sonra çalışmaya başladığını söylerken, yeterince sıcaktı ve oda biraz serinlemeye ihtiyaç duyuyordu. Neyse ki pencere açılabilir, ancak daha sonra geceleri böcekleri / sivrisinekleri davet etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (212) 934 02 20
İstanbul Fair Hotel
İstanbul Fair Hotel
Gültepe Mah. Özgür Güven Cad. No. 3 (E-5 Üzeri)
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Havaalanına ulaşabilmek için çok kolay bir otel. Çalışanlar mükemmel ve çok iyi İngilizce konuşuyorlar. Odalarda her şey var. Tek gece kalmak için bir otelde aranan her şey var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (212) 934 03 93
Radisson Blu Conference & Airport Hotel İstanbul
Radisson Blu Conference & Airport Hotel İstanbul
E-5 Karayolu Yanyol No:20
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Çok güzel bir otel, gördüğüm en kaliteli hizmet. Eşimle iş amaçlı konakladık, bu kadar memnun kalacağımızı düşünmemiştik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Airport'ta bir gece konakladık.Havaalanına eğer trafik yoksa sadece 10 dakika sürüyor.Çalışanlar her konuda çok ilgili ve yardımsever.Odaları çok sevdik,gayet sevimli ve rahatlardı.Yemekler lezzet olarak ve sunum olarak çok güzeldi.Bir daha kalmayı çok isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 32 67
Alrazi Hotel
Alrazi Hotel
Beşyol Mahallesi Birlik Caddesi Karadeniz Sokak No:13-15
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Konum olarak çok iyi. Temiz odalar, fiyatta çok iyiydi ve çalışanları güler yüzlü. Her şey mükemmeldi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 32 67
Alrazi Hotel
Alrazi Hotel
Beşyol Mahallesi Birlik Caddesi Karadeniz Sokak No:13-15
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Konum olarak çok iyi. Temiz odalar. Fiyatlarda gayet makul. Her şey mükemmeldi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 49 45
Hotel Yeni Sefa Airport
Hotel Yeni Sefa Airport
Kemalpaşa Mah. Halkalı Caddesi Köprülü Sok. No. 12
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Ben bu hotelde 2011 ve 2012 yılında bulundum ve gayet memnun kaldım. Rabbim izin verirse inşallah yıllar sonra tekrar bu hotele geleceğim. Mart 9'da oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Sizlere daha iyi hizmet vermek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 9 Mart'da görüşmek üzere.

15 Şubat 2018, Perşembe 15:31
50
2
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Rezervasyonda kötü bir karşılama ve çok kötü bir ilgilenmeyle her ay konakladığım otelinizden beni soğuttu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Sinan Demir; vakit ayırıp düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yorumunuzda bahsetmiş olduğunuz kötü deneyimin, giriş esnasında kimlik bildirimi yapamamanızdan kaynaklı olduğunu, otelimizi ziyaret etmek isteyen diğer misafirlerin olumsuz görüşlerini engelleyebilmek adına buradan belirtmek isteriz. Yasal uygulamalar ve güvenliğiniz gereği, otelimize giriş yapan tüm misafirlerin kimlik bildirimi zorunlu olarak yapılmaktadır. Bir başka seyahatinizde size tekrar hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Emrah Dinçel – Ön Büro Takım Lideri.

27 Kasım 2017, Pazartesi 16:21
50
9
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Buraya geldiğimde kalınabilecek en rahat yerin neresi olduğunu biliyorum.Bu otelde kalmaktan gerçekten çok keyif alıyorum.Kahvaltı mükemmel bir şekilde sunuluyor ve lezzet olarakta çok güzel.Personeller profesyonel olduğu kadar arkadaş canlısı.İstanbul'da ki ilk seçeneğim burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 34 83
Sapko Airport Hotel
Sapko Airport Hotel
Tevfik Bey Mah. Vahit Efendi Sokak No:10
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Etstur ve Sapko Airport Hotel personeline (özellikle Suzan Hanım'a) çok teşekkür ediyorum. Benden kaynaklı bir problemi çok iyi çözümlediler. Ayrıca otel, konum olarak çok iyiydi. Havaalanına çok yakın ve Sefaköy çarşıdaydı. Odalar tertemizdi. Kahvaltı lezzetliydi. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 34 83
Sapko Airport Hotel
Sapko Airport Hotel
Tevfik Bey Mah. Vahit Efendi Sokak No:10
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir otel. İşletme adına sıfır olan bir yer. Umut Daşcı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
10
0 (850) 602 49 45
Hotel Yeni Sefa Airport
Hotel Yeni Sefa Airport
Kemalpaşa Mah. Halkalı Caddesi Köprülü Sok. No. 12
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Personel güler yüzlü, odalar ferah, bakımlı ve güzel, oteli tavsiye ederim. Ulaşımı rahat, çevrede gezilecek yerleri mevcut. Sabaha kadar açık restoranlar var. Nezih ortamı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumlarınız için teşekkür eder, sizleri tekrar tesisimizde görmekten memnuniyet duyarız.

19 Ekim 2017, Perşembe 15:49
50
7
0 (212) 934 02 20
İstanbul Fair Hotel
İstanbul Fair Hotel
Gültepe Mah. Özgür Güven Cad. No. 3 (E-5 Üzeri)
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

İnci Otel, Atatürk Havaalanı'na çok yakın bir konumda bulunuyor. Eğer o taraflarda bir ya da iki gece kalmayı planlıyorsanız çok uygun. Odalar rahat ve temiz. Çalışanlar yardımsever ve İngilizce biliyorlar. Benim için güzel bir deneyimdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 49 45
Hotel Yeni Sefa Airport
Hotel Yeni Sefa Airport
Kemalpaşa Mah. Halkalı Caddesi Köprülü Sok. No. 12
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Personel güler yüzlü, odalar gayet temiz ve güzel. Fiyat olarak da uygun. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumunuz için teşekkürler. En kısa zamanda sizleri tekrar aramızda görmek dileğiyle...

15 Eylül 2017, Cuma 12:38
50
10
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Personelin samimiliği, uygun fiyat ve güzel odalarla iyi bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Nurullah Ekmen; vakit ayırıp düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Misafir memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedeflediğimiz hizmetlerimiz ile ilgili, siz misafirlerimizin olumlu görüşlerini bilmek, bizleri yeni girişimler için her zaman cesaretlendirmektedir. Konaklamanızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bir başka seyahatinizde size tekrar hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Emrah Dinçel - ön büro takım lideri

8 Ağustos 2017, Salı 14:50
50
7
0 (212) 934 02 20
İstanbul Fair Hotel
İstanbul Fair Hotel
Gültepe Mah. Özgür Güven Cad. No. 3 (E-5 Üzeri)
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Otel havaalanına çok yakın. Odalar standart boyutta ve temiz. Sadece bir gece kaldık ve sabahında havalimanına geri göndük. Çalışanlar bize çok yardımcı oldular. Kahvaltı oldukça güzeldi, üstelik sadece kahvaltı etmek için otele gelenler bile vardı. Eğer bir gece kalmalık bir yer arıyorsanız tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 52 68
İbis İstanbul Airport
İbis İstanbul Airport
Fatih Cad. Tokel Sok. No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Havalimanına çok yakın (taksiyle sadece 20 TL tutuyor).Odalar çok temiz,çalışanlar çok arkadaş canlısı ve kahvaltı cidden çok başarılı.Kısa süreli kalacaksanız burası gayet uygun bir yer.İstanbul'da kalınabilecek,güzel bir gece geçirilebilecek hoş bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (212) 934 02 20
İstanbul Fair Hotel
İstanbul Fair Hotel
Gültepe Mah. Özgür Güven Cad. No. 3 (E-5 Üzeri)
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Yorumları okuyarak Nisan'da burada kalmaya karar verdik. Havaalanından 10 dakikalık bir mesafesi var. Oteli rahatlıkla buldum. Odalar temizdi ve internet vardı. Çalışanlar da yardımcı oldular.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 49 45
Hotel Yeni Sefa Airport
Hotel Yeni Sefa Airport
Kemalpaşa Mah. Halkalı Caddesi Köprülü Sok. No. 12
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Biz Kazakistan'dan 2009'dan bugüne kadar kaç sefer oradaydık ailemizle. Havalimanından Hotel Yeni Sefa Airport'a hemen gelir dinleniriz. Personel çok kibar, odaları ise çok temiz. Bravo! Tavsiye ederim!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumunuz için teşekkür eder, tekrar bekleriz.

8 Haziran 2017, Perşembe 13:54
50
2
0 (850) 602 49 71
Serenity Suites İstanbul Airport
Serenity Suites İstanbul Airport
Halkalı Merkez Mahallesi Zeynebiye Caddesi No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Kalite namına hiçbir şey bulamayacağınız, oda içi temizlik ve malzeme bakımının yetersiz olduğu, çoğunlukla Arap müşterilerden ilgi sırasının size gelmeyeceği kulübe diyebilirsiniz. Çalışanlar 4. sınıf. :((

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (212) 934 03 93
Radisson Blu Conference & Airport Hotel İstanbul
Radisson Blu Conference & Airport Hotel İstanbul
E-5 Karayolu Yanyol No:20
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Sıcak su yok, yırtık deri koltuklar, hizmet sıfır. 2. sınıf insan muamelesi görüyorsunuz. Hayal kırıklığına uğradık. Banyodaki tıkanmış lavabo zaten kötüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Özkan Bey, zamanınızı ayırıp değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Bütün misafirlerimizi olumlu deneyimlerle otelimizden uğurlamayı arzu ederiz; üzülerek size sunulan hizmetlerde bunu başaramadığımızı öğrendik. Notlarımız alınmış olup gerekli düzeltmeler yapılacaktır. Yaşadığınız oda probleminden dolayı tekrar çok özür dileriz. Umarım sizleri tekrar misafir etme şansı yakalar, gerçek ev sahipliğimizi sunarız. Saygılarımla, Fercan Baskan / Genel Müdür

11 Mayıs 2017, Perşembe 14:51
50
9
0 (850) 602 46 11
Holiday Inn Express İstanbul Airport
Holiday Inn Express İstanbul Airport
Basın Express Cad. No. 2
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Bir grup bizi uçuşları arasında transit iken gece boyunca burada kaldı. Temiz, düzenli ve çok rahat bir otel, parlak bir gece uyku vardı. Açık büfe kahvaltı, iyi bir çeşitlilik iyi oldu. Bu otel İstanbul'un merkezinde olmasına rağmen, bir uçuş için beklerken gece kalmak için bir yere ihtiyacınız varsa çok rahat bir oteldir. Taksi otelden alışveriş merkezine çok fazla mal olmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 94
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Teyfik Bey Mah. Muammer Aksoy Cad. Kaya Sok. No.1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Fuar ve havalimanına yakın, kahvaltı iyi, personel cana yakın, beklentiyi karşılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 94
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Teyfik Bey Mah. Muammer Aksoy Cad. Kaya Sok. No.1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Temiz, oldukça yeni bir yer, kahvaltı mükemmel. Profesyonel ve güler yüzlü personel, tekrar kalmayı tercih edebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 94
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Teyfik Bey Mah. Muammer Aksoy Cad. Kaya Sok. No.1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Kesinlikle, yüzde yüz tavsiye edebileceğim bir otel. Kendi evinizde gibi rahat hissediyorsunuz. Personel güler yüzlü, temizlik süper, kahvaltı zengin çeşit ve lezzetli, personele teşekkürlerimi sunuyorum hizmetlerinden dolayı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 34 45
Sahra Airport Hotel
Sahra Airport Hotel
Kartaltepe Mah. Filiz Sok. No:2/1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Havaalanına çok yakın ve konforlu bir otel, fiyat olarak da uygun. Tavsiye ederim. =)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 34 45
Sahra Airport Hotel
Sahra Airport Hotel
Kartaltepe Mah. Filiz Sok. No:2/1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Havaalanı ve CNR Fuar Merkezi'ne çok yakın, metro, metrobüsün dibinde. Odalar gayet konforlu ve şık. Uçakları inerken seyredebilirsiniz, kahvaltı da fena sayılmaz böyle bir ücret için. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 49 45
Hotel Yeni Sefa Airport
Hotel Yeni Sefa Airport
Kemalpaşa Mah. Halkalı Caddesi Köprülü Sok. No. 12
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

İstanbul'a kayıt için yeni gelen öğrenciler, ailenizle huzur içinde, güvenle kalabileceğiniz uygun bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumunuz için teşekkürler. 23 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet vermekten büyük bir onur ve keyif duyarız. Saygılarımızla... Hotel Yeni Sefa

22 Eylül 2016, Perşembe 18:46
50
10
0 (850) 602 49 71
Serenity Suites İstanbul Airport
Serenity Suites İstanbul Airport
Halkalı Merkez Mahallesi Zeynebiye Caddesi No:1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Gerçekten harika bir otel. Gece resepsiyonisti genç arkadaş çok profesyonel, içten ve samimi. Fakat temizliğe özen gösterilmeli daha fazla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 94
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Teyfik Bey Mah. Muammer Aksoy Cad. Kaya Sok. No.1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Kahvaltı süper, personelin ilgisi 10 numara 5 yıldız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 94
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Teyfik Bey Mah. Muammer Aksoy Cad. Kaya Sok. No.1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Güler yüzlü personeliyle sabah kahvaltısı 10 numara.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 94
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Teyfik Bey Mah. Muammer Aksoy Cad. Kaya Sok. No.1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Çok memnun kaldım. Tercihim burası.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 94
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Teyfik Bey Mah. Muammer Aksoy Cad. Kaya Sok. No.1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Süper ilgi, süper kahvaltı, her zaman tercih sebebi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 94
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Teyfik Bey Mah. Muammer Aksoy Cad. Kaya Sok. No.1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Temiz ve ilgili bir otel. Personel güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 94
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Teyfik Bey Mah. Muammer Aksoy Cad. Kaya Sok. No.1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Kahvaltısı ve personelleri mükemmel. Kesinlikle havalimanı etrafında tercih edilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 94
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı
Teyfik Bey Mah. Muammer Aksoy Cad. Kaya Sok. No.1
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Havalimanına yakın, samimi, temiz, hotel personel ilgili, kahvaltı, manzarası müthiş.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (212) 934 02 20
İstanbul Fair Hotel
İstanbul Fair Hotel
Gültepe Mah. Özgür Güven Cad. No. 3 (E-5 Üzeri)
Küçükçekmece / İstanbul
Türkiye

-

Bir gece kalmak için makul bir otel. Atatürk Havalimanı'na yakın. Temiz odalar, arkadaş canlısı çalışanlar. Oteli bulması kolay. O yüzden herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)