Küçükçekmece Otelleri

En iyi 19 otel, en uygun fiyatlar

Küçükçekmece Otel Fiyatları

Küçükçekmece ilçesi, aynı isimle anılan göle ev sahipliği yapan ilçedir.

Küçükçekmece adının nereden geldiğine dair farklı varsayımlar vardır. Hakkı Raif Ayyıldız'a göre: "Batağa gayet kalın kazıklar çakılmış ve aralarına halatlar gerilmiştir. Yolcular büyük bir sala dolar, salcılar da salı çeke çeke kanalın öte yakasına yüzdürüp götürürlerdi; bunlardan ötürüdür ki, iki gölün geçitlerine "Küçükçekmece" ve "Büyükçekmece" adları verilmiştir.'' der. Eski Osmanlı Vakıf defterlerinde ise bu bölge "Çekmek-i Küçük" şeklinde isimlendirilmiştir. Enteresan olan 'küçük' olarak adlandırılan bu göl, gerçekte "büyük" olarak adlandırılandan Büyükçekmece Gölü'nden daha büyük bir alana sahiptir.

Küçükçekmece sadece gölü ile değil, ilçe merkezinde bulunan Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi, Küçükçekmece Gölü, Yarımburgaz Mağarası, Sefaköy Kültür Merkezi ile de yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Küçükçekmece otelleri Atatürk Havalimanı'na ve iyi bir toplu taşıma ağına sahip olması ile de oldukça rağbet görüyor.

Küçükçekmece Gölü göçmen kuşların ve bölgede yaşayan kuşların önemli göç noktalarından ve dinlenme yerlerinden biridir. Kuş gözlemcilerinin de çoğunlukla bu bölgeyi keşfe gelmesi ile de artan turist yoğunluğu Küçükçekmece otellerine de yansımaktadır. Küçükçekmece otelleri bölgesinde konaklamayı düşünenlerin erken rezervasyon yaptırmalarında fayda vardır.

Küçükçekmece Otel Fiyatları

Küçükçekmece, en çok aynı adla anılan Küçükçekmece Gölü ile hafızlara kazınmış bir ilçedir.

İstanbul'un batısında bulunan ilçedir Küçükçekmece. Aynı adla anılan gölün etrafında büyüyüp gelişmiştir. Küçükçekmece ilçesinin, adını nereden aldığı halen tam olarak bilinmemektedir. Bu konu ile ilgili çeşitli görüşler olduğu gibi, farklı Osmanlı arşiv yazıları da bulunmaktadır. Küçükçekmece Gölü olarak bilinen gölün Büyükçekmece Gölü'nden daha büyük olması da bir anlam karmaşasına sebep olmuyor değil.

Küçükçekmece Gölü üzerinde yaşayan canlı popülasyonun dönem dönem artması kuş bilimcilerinin ve fotoğrafçıların sıklıkla bölgeyi ziyaret etmelerine sebep olmaktadır. İstanbul'un göle sahip bu ilçesine turistler sadece göl için değil ilçede bulunan tarihi ve turistlik yerler için de gelmektedir.

İçinde barındırdığı zenginlikleri keşfetmek isteyen ziyaretçiler konaklamada Küçükçekmece otellerini tercih etmektedir. Küçükçekmece otel fiyatları tesislerin bulunduğu noktaya göre farklılıklar göstermektedir. Küçükçekmece otel fiyatları tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlerle de değişiklik gösterebilmektedir.

En İyi 7 Küçükçekmece Oteli

Alrazi Hotel Küçükçekmece

Otel - Küçükçekmece - 2 Misafir Yorumu

İstanbul'daki yeni eviniz...

Alrazi Hotel, Dünya'nın incisi, birliğin simgesi, Avrupa ve Asya'nın köprüsü İstanbul'da, alışkanlık, rahatlık ve ziyafeti yaşayabileceğiniz yeni eviniz olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı'na, CNR ve Tüyap Fuar alanlarına, Dünya Ticaret Merkezi'ne çok yakın konumdadır. Flyinn, Metroport ve Marmara Forum AVM' lerine tarifeli servislerimiz gitmektedir. Otobüs ve Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir. Taksim ve Sultanahmet'e Metro, Metrobüs ve Tramvay ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesi'nin yanında, Arel
... İstanbul'daki yeni eviniz...

Alrazi Hotel, Dünya'nın incisi, birliğin simgesi, Avrupa ve Asya'nın köprüsü İstanbul'da, alışkanlık, rahatlık ve ziyafeti yaşayabileceğiniz yeni eviniz olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı'na, CNR ve Tüyap Fuar alanlarına, Dünya Ticaret Merkezi'ne çok yakın konumdadır. Flyinn, Metroport ve Marmara Forum AVM' lerine tarifeli servislerimiz gitmektedir. Otobüs ve Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir. Taksim ve Sultanahmet'e Metro, Metrobüs ve Tramvay ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesi'nin yanında, Arel Üniversitesi'ne ise yürüme mesafesindedir. Tüm konaklama, toplantı ve etkinlik taleplerinize en iyi servis ve fiyat verileceği garantilenmektedir. İş ve tatili bir arada yaşayabileceğiniz 21 Ekonomik, 76 Standart Geniş Yataklı, 40 Standart İki Yataklı ve 8 Superior olmak üzere 145 oda kapasiteli olan Alrazi Hotel'in içi modern - klasik mobilya ve ekipmanlar ile donatılmış olup, ince ve zevkli iç mimarların projesi ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktadır. Alrazi Hotel, Fırınbaşı Restaurant, Green Bar, Lobby Bar, Sağlık Kulübü, Spa, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu ve Toplantı Salonları ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Hilal Grup'un ilk turizm yatırımı olan Alrazi Hotel, merkezinde insan olan, turizm sektörüne yeni bir heyecan ve ivme katacak, misafir ve çalışan memnuniyeti odaklı anlayışı ile hizmet vermektedir. 2016 yılında İstanbul'da yapımı planlanan iki farklı konsept otel zincir olma yolunda ilerlenmektedir. Türkiye' deki büyümesine Bursa, İzmir ve Antalya gibi büyükşehirlerde yapılacak yatırımlar ile istihdam sağlanarak Türkiye Ekonomisi'ne ve Turizmi'ne katkı hedeflenmektedir

Daha Fazla Bilgi»

Hotel Yeni Sefa Airport Küçükçekmece

Kent Oteli - Küçükçekmece - 6 Misafir Yorumu

Evli olmayan çiftlerin kabul edilmediği ve Atatürk Havalimanı otelleri bölgesinde yer alan tesis tamamen alkolsüzdür. Tesise 300 metre mesafede Armoni Park AVM ve metrobüs durağı bulunmakta olup Atatürk Havalimanı tesise sadece 2 kilometre uzaklıktadır. Ayrıca tesis Cnr Fuar Merkezi'ne 2 km., Tüyap Fuar ve ... Evli olmayan çiftlerin kabul edilmediği ve Atatürk Havalimanı otelleri bölgesinde yer alan tesis tamamen alkolsüzdür. Tesise 300 metre mesafede Armoni Park AVM ve metrobüs durağı bulunmakta olup Atatürk Havalimanı tesise sadece 2 kilometre uzaklıktadır. Ayrıca tesis Cnr Fuar Merkezi'ne 2 km., Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 17 km. mesafede yer almaktadır.

Hotel Yeni Sefa, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Küçükçekmece ilçesine bağlı Sefaköy'de yer almaktadır. Üniversitelerin öğrenci kayıt döneminde gönül rahatlığıyla konaklama yapabileceğiniz İstanbul'daki eviniz Hotel Yeni Sefa; Arel Üniversitesi'ne 300 metre, Aydın Üniversitesi'ne 750 metre, Kültür Üniversitesi'ne de 2 km. uzaklıktadır. Halkalı Nükleer Araştırma Merkezi'ne 10 dakika mesafede yer almaktadır.

Tesisin ücretsiz otopark, oda servisi hizmeti ve wi - fi bağlantılı internet erişimi vardır. Hotel Yeni Sefa'nın tüm konaklama birimlerinde özel banyo bulunmaktadır. Ferah ve aydınlık odaların hepsi buzdolabı ve uydu yayınına sahip televizyon ile donatılmıştır. Tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan Hotel Yeni Sefa'nın oda temizlik hizmeti sunmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı Küçükçekmece

Kent Oteli - Küçükçekmece - 14 Misafir Yorumu

İstanbul'un gelişmekte olan alanlarından birisi olan Sefaköy'deki Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı, Atatürk Havalimanı'na 8 dakikalık, Sefaköy Metrobüs Durağı'ndan 3 km'lik bir mesafededir. Tesis tüm konuklarına ücretsiz otopark ve wi - fi bağlantılı internet erişimi sunmaktadır.

Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı, şehir manzarasına sahip balkonlu ve ferah odaların yanı sıra geniş pencerelere ve pek çok oturma yerine sahip bir salon sunmaktadır. Tesisin modern ve zarif odalarında
... İstanbul'un gelişmekte olan alanlarından birisi olan Sefaköy'deki Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı, Atatürk Havalimanı'na 8 dakikalık, Sefaköy Metrobüs Durağı'ndan 3 km'lik bir mesafededir. Tesis tüm konuklarına ücretsiz otopark ve wi - fi bağlantılı internet erişimi sunmaktadır.

Hotel Air Boss - İstanbul Atatürk Havalimanı, şehir manzarasına sahip balkonlu ve ferah odaların yanı sıra geniş pencerelere ve pek çok oturma yerine sahip bir salon sunmaktadır. Tesisin modern ve zarif odalarında klima standart olarak vardır. Odalardaki standart olanaklar arasında ayrıca lcd ekran uydu yayınlı televizyon, mini bar ve özel banyo sayılabilir. Özel banyolarda saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri sunulmaktadır.

Hotel Air Boss'un çatı katındaki restoranda tüm konuklar dilediklerince vakit geçirerek, harika bir manzara eşliğinde yemeklerin tadını çıkarabilir ya da 24 saat oda servisinden yararlanabilir. Otelin 24 saat hizmet veren resepsiyon personeli kiralık araç konusunda yardımcı olabilir. Air Boss Hotel günün 24 saati taksi hizmeti de sunmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

İbis İstanbul West Küçükçekmece

Kent Oteli - Küçükçekmece - 12 Misafir Yorumu

İbis İstanbul West, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı olan Halkalı semtinde faaliyet göstermektedir. Tesisin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

İbis İstanbul West'un tüm konaklama birimlerinde; klima, TV, su ısıtıcısı, çalışma masası, çay-kahve makinesi, eşya dolabı ve direkt telefon yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

İbis İstanbul West'un restoranında yerel ve uluslararası mutfaklardan seçkin lezzetler servis edilmektedir. Tesis bünyesindeki kafe/bardan gün boyu hafif aperatiflerinizi ve çeşitli
... İbis İstanbul West, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı olan Halkalı semtinde faaliyet göstermektedir. Tesisin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

İbis İstanbul West'un tüm konaklama birimlerinde; klima, TV, su ısıtıcısı, çalışma masası, çay-kahve makinesi, eşya dolabı ve direkt telefon yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

İbis İstanbul West'un restoranında yerel ve uluslararası mutfaklardan seçkin lezzetler servis edilmektedir. Tesis bünyesindeki kafe/bardan gün boyu hafif aperatiflerinizi ve çeşitli içeceklerinizi temin edebilirsiniz.

İbis İstanbul West'un resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Tesis bünyesinde misafirlere özel ücretsiz bir otopark alanı mevcuttur. Tesiste, toplantılarınızı ya da etkinliklerinizi organize edebileceğiniz bir konferans salonu ve toplantı odası vardır.

İbis İstanbul West, Starcity Alışveriş Merkezi'ne 3 km, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ne, CNR Fuar Merkezi'ne ve Atatürk Havalimanı'na 4 km ve 212 Mall'a 4,5 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»

İstanbul Fair Hotel Küçükçekmece

Otel - Küçükçekmece - 10 Misafir Yorumu

İstanbul Küçükçekmece'de yer alan İstanbul Fair Hotel'de bir adet restoran vardır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark mevcuttur.

İstanbul Fair Hotel'in sade ve modern dizayn edilmiş tüm odalarında klima, düz ekran uydu TV, kasa, elektrikli su ısıtıcısı ve mini bar yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar küvet ve/veya duş, terlik, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

İstanbul Fair Hotel'in resepsiyonu 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Tesiste her gün açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

İstanbul Fair Hotel, Metrobüs
... İstanbul Küçükçekmece'de yer alan İstanbul Fair Hotel'de bir adet restoran vardır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark mevcuttur.

İstanbul Fair Hotel'in sade ve modern dizayn edilmiş tüm odalarında klima, düz ekran uydu TV, kasa, elektrikli su ısıtıcısı ve mini bar yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar küvet ve/veya duş, terlik, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

İstanbul Fair Hotel'in resepsiyonu 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Tesiste her gün açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

İstanbul Fair Hotel, Metrobüs İstasyonu'na 100 metre, Arel Üniversitesi'ne 500 metre, Aydın Üniversitesi'ne 850 metre, CNR Fuar Merkezi'ne 3 km, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 8 km ve Atatürk Havalimanı'na 3 km mesafededir. Ek ücret karşılığında havalimanı transfer servisi sağlanabilmektedir

Daha Fazla Bilgi»

Serenity Suites İstanbul Airport Küçükçekmece

Apart Otel - Küçükçekmece - 3 Misafir Yorumu

İstanbul – Halkalı'da yer alan ve Atatürk Havalimanı'na yalnızca 7 km uzaklıkta yer alan Serenity Suites İstanbul Airport, misafirlerine avantajlı bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde konuklara özel ücretsiz otopark alanı temin edilen otelin ortak alanlar ve odalar dahil olmak üzere genelinde Wi-Fi erişimi de temin edilmektedir. Konaklamanız boyunca otelin fitness salonunda günlük sporunuzu yapabilir ve kapalı havuzundan faydalanabilirsiniz.

Serenity Suites İstanbul Airport'un modern dekorasyonlu
... İstanbul – Halkalı'da yer alan ve Atatürk Havalimanı'na yalnızca 7 km uzaklıkta yer alan Serenity Suites İstanbul Airport, misafirlerine avantajlı bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde konuklara özel ücretsiz otopark alanı temin edilen otelin ortak alanlar ve odalar dahil olmak üzere genelinde Wi-Fi erişimi de temin edilmektedir. Konaklamanız boyunca otelin fitness salonunda günlük sporunuzu yapabilir ve kapalı havuzundan faydalanabilirsiniz.

Serenity Suites İstanbul Airport'un modern dekorasyonlu odalarının tümü klimalıdır ve her birinde özel banyo bulunmaktadır. Düz ekran televizyon ve eşya dolabı tüm birimlerde standarttır. Özel banyoların her biri saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Ayrıca otelin odalarının her birinde; mutfak gereçleri temin edilen mutfak bölümü, bulaşık ve çamaşır makinesi de yer almaktadır.

Serenity Suites İstanbul Airport'un ön bürosu günün 24 saati açıktır ve araç kiralama hizmeti vermektedir. Konaklamanız boyunca otelin tam donanımlı SPA merkezinde yılın tüm stresini üzerinizden atabilirsiniz. Bünyesinde konferansa salonu da bulunan otelden ek ücret ile havalimanı transfer hizmeti verilmektedir

Daha Fazla Bilgi»

Sapko Airport Hotel Küçükçekmece

Kent Oteli - Küçükçekmece - 4 Misafir Yorumu

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı olan Sefaköy semtinde yer alan Sapko Airport Hotel, keyifli atmosfere sahip bir bar sunmaktadır.

Sapko Airport Hotel'in tüm konaklama birimlerinde; düz ekran uydu TV ve elektrikli su ısıtıcısı yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Sapko Airport Hotel, Atatürk Havalimanı'na 3 km mesafededir. Talep doğrultusunda ve ek ücret karşılığında havalimanı transfer servisi sağlanabilmektedir. ... İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı olan Sefaköy semtinde yer alan Sapko Airport Hotel, keyifli atmosfere sahip bir bar sunmaktadır.

Sapko Airport Hotel'in tüm konaklama birimlerinde; düz ekran uydu TV ve elektrikli su ısıtıcısı yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Sapko Airport Hotel, Atatürk Havalimanı'na 3 km mesafededir. Talep doğrultusunda ve ek ücret karşılığında havalimanı transfer servisi sağlanabilmektedir. Eyüp Sultan Camii 12 km, Haliç Kongre Merkezi 13 km uzaklıktadır

Daha Fazla Bilgi»

Küçükçekmece Otel Yorumları

7

İstanbul Fair Hotel

İstanbul Fair Hotel - 14 Haziran 2018, Perşembe 22:57

Sakin bir yer

Burası temiz, sakin ve ucuz bir otel. Ödediğiniz paraya göre odaların boyutu standart. Çalışanlar arkadaş canlısı.

10

Alrazi Hotel

abdullah - 21 Şubat 2018, Çarsamba 14:20

Konum olarak çok iyi

Konum olarak çok iyi. Temiz odalar. Fiyatlarda gayet makul. Her şey mükemmeldi, teşekkürler.