Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Gaziosmanpaşa Otelleri

Gaziosmanpaşa için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Gaziosmanpaşa Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul'un en merkezi noktalarına yakın olması nedeniyle Gaziosmanpaşa, özellikle iş amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih edilen bir bölge…

İstanbul'un geç dönem yerleşimlerinden biri olan Gaziosmanpaşa, çok önceden Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak biliniyormuş. 1950'li yıllarda gelişmeye başlayan ilçe, Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçelerinin arasında bulunuyor.

Gaziosmanpaşa, Topkapı – Habipler Tramvay Hattı'nın açılmasıyla birlikte modern bir ulaşım sistemine sahip oldu. Bu sayede İstanbul'un gezilecek ve görülecek yerlerine kolay ulaşım sağlanabilir bir yer haline geldi Gaziosmanpaşa.

Gaziosmanpaşa otelleri ise sağladıkları hizmetler ile bölgeye yepyeni bir soluk getirdi. 3 ve 4 yıldızlı otellerden, iş amaçlı konaklamalar için tercih edilen büyük otellere kadar birçok konaklama alternatifi bulunuyor Gaziosmanpaşa'da.

Gaziosmanpaşa otelleri, Pierre Loti, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi, Vialand Eğlence ve Alışveriş Merkezi ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığı nedeniyle İstanbul konaklamalarında fazlasıyla tercih ediliyor. Gaziosmanpaşa otellerinin hemen hemen hepsi modern mobilyalarla dizayn edilmiş odalarıyla, misafirlerin konforunu ön planda tutuyor. Bununla birlikte Gaziosmanpaşa otellerinin birçoğu açık büfe kahvaltı hizmeti de sunuyor.

Gaziosmanpaşa otellerinin sağladığı hizmetlerden en önemlileri ise havaalanı transferi ve araç kiralama hizmeti. Çünkü Gaziosmanpaşa otelleri daha çok iş amaçlı konaklamalarda tercih ediliyor ve bu nedenle bu tür hizmetler, misafirlere büyük bir kolaylık sağlıyor.

Eğer siz de herhangi bir sebepten ötürü İstanbul'a gelmeyi düşünüyorsanız, Gaziosmanpaşa otellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un önemli merkezlerine yakın olan Gaziosmanpaşa'da birçok konaklama alternatifi bulunuyor. Gaziosmanpaşa otel fiyatları ise bu konaklama alternatiflerine farklı bir boyut kazandırıyor.

Gaziosmanpaşa, İstanbul'un geç dönem yerleşim bölgelerinden biri. Hatta çok eskiden Gaziosmanpaşa'nın bulunduğu bölgeye Taşlıtarla ve Küçükköy deniliyormuş. 1950'li yıllardan sonra gelişmeye başlayan Gaziosmanpaşa, 1963 yılında ilçe statüsü kazandı. Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçelerinin çevrelediği Gaziosmanpaşa, İstanbul'un önemli merkezi noktalarına kolay ulaşılabilir olması nedeniyle, özellikle iş amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih ediliyor.

Son olarak Topkapı – Habipler Tramvay Hattı'nın açılmasıyla Gaziosmanpaşa, modern bir ulaşım ağına da sahip oldu. Tüm bu gelişmelerin ışığında Gaziosmanpaşa otelleri özellikle iş amaçlı konaklamalarda tercih edilmeye başladı.

Gaziosmanpaşa otelleri, İstanbul'un Pierre Loti gibi tarihi noktalarına ve Atatürk Havalimanı'na yakın olmasının yanı sıra, modern dizayn edilmiş odaları ile misafirlerin konforlu bir konaklama geçirmelerine de olanak sağlıyor. Ayrıca hemen hemen tüm Gaziosmanpaşa otelleri, açık büfe kahvaltı, havaalanı transfer ve araç kiralama gibi hizmetler sunuyor. Tüm bunlar, Gaziosmanpaşa otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor.

Gaziosmanpaşa otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Eğer sizin için lüks ve konfor ön planda ise o zaman fiyatlarda biraz artış olacaktır elbette. Ancak aradığınız şey lüksten ziyade sadece rahat ve ekonomik bir konaklama ise o zaman bütçenizi zorlamayacak bir otel bulabilirsiniz. Genel olarak baktığımızda Gaziosmanpaşa otel fiyatlarının 70 TL ile 315 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de herhangi bir sebepten ötürü İstanbul'da konaklayacaksınız, bütçenize uygun olan bir Gaziosmanpaşa otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Gaziosmanpaşa otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gaziosmanpaşa Hakkında

Gaziosmanpaşa, İstanbul'un 1960 yılından sonra daha çok yerleşime açılmış ve gelişmeye başlamış olan ilçesidir.

Gaziosmanpaşa, Marmara Bölgesi'nde yer alan mega kent İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan ilçesidir. İstanbul'un son 50 yılda gelişen yerleşimlerinden biri olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevki olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950'li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe statüsüne ulaşmıştır. Gaziosmanpaşa'nın merkezine halk tarafından eskiden Taşlıtarla denirmiş.

Yıllar geçtikçe büyüyüp gelişen Gaziosmanpaşa ilçesi, Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleri ile komşudur. Gaziosmanpaşa'nın nüfusunun artması bir yönden iyi bir yönden de oldukça kötü sonuçlara sebep olmuştur. Bu kötü sonuçlardan biri de nüfusa bağlı olarak trafik probleminin de artmasıdır.

Artan bu trafiği rahatlatmak, insanları toplu taşımaya yöneltmek ve ulaşımı kolaylaştırmak için Topkapı - Habipler tramvay hattı açılmıştır. Bu tramvay hattı ile de modern bir ulaşım ağına da sahip olan Gaziosmanpaşa en fazla göç alan ilçe konumuna gelmiştir.

İstanbul'un ve Avrupa Yakası'nın en merkezi diyebileceğimiz noktalarına yakın olması nedeniyle Gaziosmanpaşa, özellikle iş amacıyla şehre gelenlerin konaklamada tercih ettiği ilçeler arasında. Gaziosmanpaşa sadece iş için değil tatil için de İstanbul'a gelen ve Avrupa Yakası'nda konaklama yapmak isteyenlerin de tercih ettiği bir ilçedir.

Sizler de ileri tarihli bir İstanbul ziyaretinde bulunacaksanız ve Gaziosmanpaşa ilçesinde konaklamayı planlıyorsanız bu ilçede hizmet veren tüm Gaziosmanpaşa otelleri'ni inceleyebilir, bütçenize ve zevkinize en uygun tesise kara verip ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Gümüş Palas Otel
Gümüş Palas Otel

-

Güzel

Her şeyiyle güzel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümüş Palas Otel
Gümüş Palas Otel

-

İlgi, alaka 10 numara ;)

İlgili, alaka çok iyi. Ekip güler yüzlü, ilgili. Tesis oldukça güzel, konforlu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümüş Palas Otel
Gümüş Palas Otel

-

Memnun kaldık

İlgili, güler yüzlü personelleri var. Odaları modern bir şekilde dizayn edilmiş. Her şey çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Gümüş Palas Otel
Gümüş Palas Otel

-

Her şey güzel

Hizmetten çok memnun kaldım. Başarılı bir tesis. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avrupa Residence Suites
Avrupa Residence Suites

-

Başlı başına farklı

Kesinlikle çok beğendim. Otel başlı başına farklı bir dünya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avrupa Residence Suites
Avrupa Residence Suites

-

Mutlaka tavsiye ederim

Gerçekten oteli çok beğendim. Herkese mutlaka tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avrupa Residence Suites
Avrupa Residence Suites

-

Benim favori otelim

Dinlenmek için güzel bir yer. İstalbuldaki otellerden benim favorimdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)