Gaziosmanpaşa Otelleri

İstanbul’un en merkezi noktalarına yakın olması nedeniyle Gaziosmanpaşa, özellikle iş amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih edilen bir bölge…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Gaziosmanpaşa Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Başlı başına farklı"

"Mutlaka tavsiye ederim"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Gaziosmanpaşa Otelleri ve Gaziosmanpaşa Otel Fiyatları

İstanbul'un en merkezi noktalarına yakın olması nedeniyle Gaziosmanpaşa, özellikle iş amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih edilen bir bölge…

İstanbul'un geç dönem yerleşimlerinden biri olan Gaziosmanpaşa, çok önceden Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak biliniyormuş. 1950'li yıllarda gelişmeye başlayan ilçe, Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçelerinin arasında bulunuyor.

Gaziosmanpaşa, Topkapı – Habipler Tramvay Hattı'nın açılmasıyla birlikte modern bir ulaşım sistemine sahip oldu. Bu sayede İstanbul'un gezilecek ve görülecek yerlerine kolay ulaşım sağlanabilir bir yer haline geldi Gaziosmanpaşa.

Gaziosmanpaşa otelleri ise sağladıkları hizmetler ile bölgeye yepyeni bir soluk getirdi. 3 ve 4 yıldızlı otellerden, iş amaçlı konaklamalar için tercih edilen büyük otellere kadar birçok konaklama alternatifi bulunuyor Gaziosmanpaşa'da.

Gaziosmanpaşa otelleri, Pierre Loti, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi, Vialand Eğlence ve Alışveriş Merkezi ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığı nedeniyle İstanbul konaklamalarında fazlasıyla tercih ediliyor. Gaziosmanpaşa otellerinin hemen hemen hepsi modern mobilyalarla dizayn edilmiş odalarıyla, misafirlerin konforunu ön planda tutuyor. Bununla birlikte Gaziosmanpaşa otellerinin birçoğu açık büfe kahvaltı hizmeti de sunuyor.

Gaziosmanpaşa otellerinin sağladığı hizmetlerden en önemlileri ise havaalanı transferi ve araç kiralama hizmeti. Çünkü Gaziosmanpaşa otelleri daha çok iş amaçlı konaklamalarda tercih ediliyor ve bu nedenle bu tür hizmetler, misafirlere büyük bir kolaylık sağlıyor.

Eğer siz de herhangi bir sebepten ötürü İstanbul'a gelmeyi düşünüyorsanız, Gaziosmanpaşa otellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un önemli merkezlerine yakın olan Gaziosmanpaşa'da birçok konaklama alternatifi bulunuyor. Gaziosmanpaşa otel fiyatları ise bu konaklama alternatiflerine farklı bir boyut kazandırıyor.

Gaziosmanpaşa, İstanbul'un geç dönem yerleşim bölgelerinden biri. Hatta çok eskiden Gaziosmanpaşa'nın bulunduğu bölgeye Taşlıtarla ve Küçükköy deniliyormuş. 1950'li yıllardan sonra gelişmeye başlayan Gaziosmanpaşa, 1963 yılında ilçe statüsü kazandı. Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçelerinin çevrelediği Gaziosmanpaşa, İstanbul'un önemli merkezi noktalarına kolay ulaşılabilir olması nedeniyle, özellikle iş amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih ediliyor.

Son olarak Topkapı – Habipler Tramvay Hattı'nın açılmasıyla Gaziosmanpaşa, modern bir ulaşım ağına da sahip oldu. Tüm bu gelişmelerin ışığında Gaziosmanpaşa otelleri özellikle iş amaçlı konaklamalarda tercih edilmeye başladı.

Gaziosmanpaşa otelleri, İstanbul'un Pierre Loti gibi tarihi noktalarına ve Atatürk Havalimanı'na yakın olmasının yanı sıra, modern dizayn edilmiş odaları ile misafirlerin konforlu bir konaklama geçirmelerine de olanak sağlıyor. Ayrıca hemen hemen tüm Gaziosmanpaşa otelleri, açık büfe kahvaltı, havaalanı transfer ve araç kiralama gibi hizmetler sunuyor. Tüm bunlar, Gaziosmanpaşa otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor.

Gaziosmanpaşa otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Eğer sizin için lüks ve konfor ön planda ise o zaman fiyatlarda biraz artış olacaktır elbette. Ancak aradığınız şey lüksten ziyade sadece rahat ve ekonomik bir konaklama ise o zaman bütçenizi zorlamayacak bir otel bulabilirsiniz. Genel olarak baktığımızda Gaziosmanpaşa otel fiyatlarının 70 TL ile 315 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de herhangi bir sebepten ötürü İstanbul'da konaklayacaksınız, bütçenize uygun olan bir Gaziosmanpaşa otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Gaziosmanpaşa otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gaziosmanpaşa otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Gümüş Palas Otel
Gümüş Palas Otel

-

Güzel

Her şeyiyle güzel.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)