search icondelete term icon
Giriş
03 Kasım Çar.
Çıkış
04 Kasım Per.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri

İstanbul için 12 otel listelendi.

Sumahan On the Water

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.6/5
3.300 TL3.300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:3.300 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Fuat Paşa Yalısı

Otel
Neredekal.com
3.8/5
(200 değerlendirme)
735 TL735 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:735 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

The Central Palace Bosphorus Tarabya

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
1.478 TL1.478 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.478 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
1478 TL
Odamax
Etstur
1478 TL
1478 TL'den başlayan fiyatlarla

Fairmont Quasar İstanbul

Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
4.6/5
2.163 TL2.163 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:2.163 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
2163 TL
Otelz.com
Tatilsepeti.com
2268 TL
2163 TL'den başlayan fiyatlarla

Symbola Bosphorus Hotel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
890 TL890 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:890 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
605 TL
TatilBudur.com
Tatil.com
890 TL
605 TL'den başlayan fiyatlarla

Golden City Hotel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
1.240 TL1.364 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.240 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
826 TL
Jolly Tur
Otelz.com
1240 TL
826 TL'den başlayan fiyatlarla

Point Hotel Barbaros

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.1/5
1.060 TL1.166 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.060 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
1060 TL
Otelz.com
Etstur
1095 TL
1060 TL'den başlayan fiyatlarla

Nevv Bosphorus Hotel & Suites

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.5/5
1.259 TL1.272 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.259 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
1259 TL
Otelz.com
Odamax
1314 TL
1259 TL'den başlayan fiyatlarla

Glens Palas Istanbul

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.4/5
2.544 TL2.544 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:2.544 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
2544 TL
Otelz.com
Odamax
2654 TL
2544 TL'den başlayan fiyatlarla

Sheraton İstanbul Ataköy

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.1/5
1.433 TL1.433 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.433 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
1433 TL
Etstur
Odamax
1433 TL
1433 TL'den başlayan fiyatlarla

The Marmara İstanbul Taksim

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.2/5
1.961 TL1.961 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.961 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Zimmer Bosphorus Hotel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.6/5
1.891 TL1.990 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.891 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

İstanbul Avrupa Yakası Boğaz Manzaralı Oteller

İstanbul Avrupa Yakası Boğaz Manzaralı Oteller

İstanbul'un en köklü yakası ve birçok insan için vazgeçilmez olan Avrupa Yakası, en büyük ilçelerinin bulunduğu bölge oluyor. İstanbul'un tarih boyunca birçok yapısının içerisinde bulunduğu yakada, gezilecek noktaların çokluğu dikkat çekiyor. Havalimanı olması sebebiyle ve büyük İstanbul terminalinin bulunması sebebiyle kente hem hava yolu hem kara yolu ile ulaşım sağlanıyor. Kentin gelişmiş ulaşım ağı sayesinde ise birçok semtine ulaşabilme imkanı bulabilirsiniz. Beşiktaş, Şişli, Eminönü, Nişantaşı gibi büyük ve bilinen ilçelerinin bulunması ise büyük bir sosyalleşme olanağı sağlıyor. İstanbul'un dillere destan boğaz görüntüsüne şahitlik edebileceğiniz birçok semtinde konaklayabilirsiniz. İstanbul'a iş seyahati veya turistik amaçlı geldiğinizde görmeden dönülmeyecek yerler arasında bulunan Boğaz'ı konakladığınız otelde görme olasılığına sahip olabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakası boğaz manzaralı oteller bakımından sizlere zengin seçenekler sunuyor. Konakladığınız otelde muhteşem manzaraya şahit olabilirsiniz. Tatilinize huzur dolu anlar ekleyebilirsiniz. Boğaz manzaralı otellerde bulunan teraslarda veya balkonlarda keyif kahvesi içerken günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bu oteller siz misafirlerine muhteşem manzara vaat ederken eşsiz hizmetlerini de yanında sunuyor. Bu İstanbul Avrupa yakası otelleri genelde beş yıldızlı oteller olurken butik otel olarakta karşınıza çıkıyor. Her bütçeye uygun olan ve her tercihe hitap eden bu otellerde konaklarken kendinizi değerli hissedebilirsiniz. Bu otelleri eşsiz kılan yanı manzarası olurken hizmetleri de sizlerin otelden memnun ayrılması için oluşturuluyor.

İstanbul Avrupa Yakası Boğaz Manzaralı Otel Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası Boğaz Manzaralı Otel Fiyatları

Tarihte birçok medeniyete başkentlik yapan İstanbul, meşhur Boğaz'ı için uğruna savaşlar verilmiş. İstanbul seyahatinizi taçlandırmak için seçtiğiniz bu boğaz manzaralı otellerde konaklamak sizlere unutulmaz anların garantisini veriyor. Gezinizin duraklama ve dinlenme noktasında bu harika manzarada konaklamak sizlerin mutluluk dolu hatıralar biriktirmesine imkan tanıyor. Her bütçeye hitap eden İstanbul Avrupa yakası boğaz manzaralı otel fiyatları uygun seçenekleri içerisinde barındırıyor. Burada bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Bu boğaz manzaralı otellerin fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan bazı faktörler bulunuyor. Bunlar genelde şu şekilde oluyor;

 • Konakladığınız otelde sizlere sunulan hizmetler otellerin fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir etken. Bazı otellerin sunduğu öğün sayısı diğer otellerden farklı olabilir. Bu da fiyatın belirlenmesinde etkili olan faktör oluyor.
 • Bazı manzaralı otellerin 5 yıldızlı olması fiyatı etkileyen özellikler arasında bulunuyor. 5 yıldızlı oteller çerçevesinde sunulan SPA ve masaj salonu, kapalı veya açık havuz seçeneği, içerisinde eğlence mekanı bulundurması gibi hizmetler fiyatın belirlenmesinde etkili oluyor.
 • Otellerin konumu ise etkili olan bir diğer etmen. İstanbul'un gelişmiş ulaşım ağına yakın olan otellerin fiyatları farklılık gösteriyor.
 • Bazı otellerin içerisinde bulunan vip ve süit odalar seçeneği ise fiyatı etkileyen bir diğer faktör. Bu odalarda konaklarken eşsiz hizmetlerle karşılaşabilirsiniz.
 • Boğaz manzaralı oteller seçeneği arasında butik oteller gibi bir seçenekte görebilirsiniz. Bu butik otellerde sakin ve huzurlu bir konaklama yaparken manzara eşliğinde çok daha unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası En Uygun Boğaz Manzaralı Oteller

İstanbul Avrupa Yakası En Uygun Boğaz Manzaralı Oteller

İstanbul'un eşsiz güzelliklerine şahit olabileceğiniz, filmlerde geçen birçok sahneye başkentlik yapan noktalarını görebileceğiniz Avrupa yakası mutluluğun kapılarını sizlere aralıyor. Kalabalık olmasına rağmen birçok sakin noktası da bulunan bu yakada her tercihe uygun seçenekler görebilirsiniz. Kalabalık ve canlı 5 yıldızlı oteller, sakin ve huzurlu butik oteller sizleri misafir etmek için bekliyor. Bu otellerde konaklamak sizlere masallardan kesitler sunuyor. Marmara Denizini eşsiz kılan boğaz görüntüsünde konaklarken size sadece o anların keyfini çıkarmak kalıyor. İstanbul Avrupa yakası boğaz manzaralı oteller en uygun fiyatları bulabileceğiniz birçok seçenek sunuyor. Tercihlerinize ve bütçenize en uygun seçeneği bulabilir keyifle konaklayabilirsiniz. Bu manzaralı otellerde konaklamanız halinde üstün hizmetlerle karşılaşabilirsiniz. Tercihinizi 5 yıldızlı oteller seçeneğinde kullanırsanız birçok lüks hizmeti de beraberinde görebilirsiniz. Bunlar manzaralı otellerde havuz seçeneği oluyor. Eşsiz manzara eşliğinde yüzmek kesinlikle birçok insana cazip geliyor. Bu otellerin ulaşım ağlarının yanında olması sebebiyle de İstanbul'un gezilecek noktalarına çok kısa sürede gidebilirsiniz. Otellerde sunulan masaj ve SPA hizmetlerinden faydalanarak tatilinizde dinlenme imkanı da bulabilirsiniz. Hafta sonu kaçamağı olarak da birçok insan tarafından tercih edilen İstanbul'da bu konaklama seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Gezilecek Yerler

İstanbul Avrupa Yakası Gezilecek Yerler

Her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turistin konuk olduğu İstanbul, dünyanın en büyük metropol kentleri arasında yer alıyor. İş veya turistik gezi amaçlı birçok insanın ilk tercihi arasında yer alan bir kent. Şarkılara, şiirlere, filmlere konu olan güzelliği ile göz dolduruyor. İstanbul seyahatinizi taçlandırabileceğiniz gezilecek yerler i listeleyebilir, gezmeye başlayabilirsiniz;

 • Galata Kulesi: İsmini bulunduğu semte de veren kule dünyanın ilk kulelerinden biri olma özelliği gösteriyor. Bu kulenin tepesine küçük bir ücret karşılığında çıkabilir, İstanbul'un muazzam görüntüsüne kuş bakışı bakabilirsiniz.
 • Ihlamur Kasrı: Abdülmecit döneminden kalan bu köşkün bulunduğu bölgede sonbaharda muazzam görüntülere şahitlik edebilirsiniz.
 • Rumeli Hisarı: Osmanlı döneminde İstanbul'un savaşlardan korunmak için yapılan surların görüntüsünde denizi izlemek sizlere bambaşka bir huzur veriyor.
 • Mısır Çarşısı: Eminönü'nde bulunan bu çarşı çok eski bir tarihe sahip olmakla beraberinde birçok mağazanın içerisinde bulunduğu bir çarşı. Burada alışveriş yapabilirsiniz.

Avrupa Yakası gezinizi Taksim caddesinde müzik yapan sokak sanatçılarını dinlerken yürüyüşler yaparak sonlandırabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri için 1 gecelik ortalama fiyat 735 TL - 3300 TL
İstanbul bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
İstanbul bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri İstanbul Avrupa Yakası Boğaz Manzaralı Oteller sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.