Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kağıthane Otelleri

Kağıthane için {{ (filteredHotels).length}} / 8 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kağıthane Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarihi eserleri, geçmişin buğusu ve Lale Devri'nin izleriyle Kağıthane, İstanbul konaklamalarını oldukça keyifli bir hale getiriyor.

Haliç'e kısa da olsa kıyısı bulunan Kağıthane, İstanbul'un Beşiktaş, Eyüp, Şişli ve Beyoğlu ilçeleriyle çevrili. Doğusunda Levent, güneyinde ise Şişli ilçelerinin bulunduğu Kağıthane, bu yönüyle şehrin lüks ve cazibe merkezi olarak öne çıkıyor.

Kağıthane'de kasırlardan çeşmelere ve saraylara kadar pek çok tarihi eser bulunuyor. Hatta şehir tiyatrolarından Sadabad Sahnesi de Kağıthane'de yer alıyor.

Avrupa Yakası'nın merkezi bir konumunda yer alması nedeniyle Kağıthane, İstanbul konaklamalarında fazlasıyla tercih edilen bir bölge. İstanbul'un tarihini yakından tanımak ve keşfetmek için Kağıthane otellerinde konaklayabilirsiniz. Kağıthane otellerinde konaklayarak, şehrin birçok noktasına rahatlıkla ulaşabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu anlamda pek çok konaklama alternatifi bulunuyor Kağıthane'de. 3 ve 4 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere kadar birçok seçenek yer alıyor Kağıthane otelleri arasında.

Kağıthane otelleri, Cevahir AVM'ye, Taksim'e ve Atatürk Havalimanı'na yakın bir konumda yer almaları nedeniyle hem iş, hem de turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyor. Kağıthane otellerinde konakladığınız süre boyunca kendinizi İstanbul'un kalbinde hissedebilmeniz mümkün. Rahatınızı ve huzurunuzu her şeyin üstünde tutan Kağıthane otelleri, sıcak ortamları, çağdaş ve konforlu iç mekanlarıyla İstanbul konaklamalarını bir hayli keyifli kılıyor. Bazı Kağıthane otelleri, havaalanı transferi ve araba kiralama gibi hizmetler de sunuyor misafirlerine.

Kağıthane otellerinde konaklayarak, yakın çevrede bulunan doğal ve tarihi yerleri de gezebilirsiniz. Merkezi bir konumda bulunan Kağıthane otellerinden, tek bir vesait ile pek çok yeri görme şansına sahipsiniz.

Kağıthane otellerinde konakladığınız süre boyunca, Beşiktaş'ı, Yıldız Korusu'nu, Dolmabahçe Sarayı'nı ve Ortaköy'ü gezebilirsiniz. Kağıthane'de bulunan Atiye Sultan Kasrı, 3. Abdülhamid Çeşmesi, Sadabad Camii ve Hamidiye Su Terazisi'ni görmeyi de ihmal etmeyin.

Siz de, İstanbul'da turistik ya da iş amaçlı olarak konaklamayı planlıyorsanız eğer Kağıthane'yi tercih edebilir ve Kağıthane otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Eski zamanlarda, Kağıthane Deresi'nin bulunduğu vadide; kağıt imalathanelerine, un değirmenlerine, baruthanelere ev sahipliği yapan İstanbul'un tarihi ilçesi, Kağıthane.

Bizans ve Osmanlı eserlerini günümüze kadar barındırmayı başarabildiği gibi, bu tarihi dokusuna modernliği de yansıtabilmeyi başarmıştır Kağıthane. Kağıthane sınırları içinde bulunan, yaklaşık beş yüz dönümlük alana ve harika bir manzaraya sahip Kağıthane Hasbahçe Mesire Yeri ziyaretine gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Bu mesire yeri içinde çay bahçeleri, sosyal tesisler, kafeler ve çeşitli işletmeler yer almaktadır.

Daye Hatun Cami, Sadabad Camii, Osmanlı arşivlerini tek çatı altında toplayan Milli Arşiv Sitesi, Daye Hatun Sıbyan Mektebi ve daha birçok tarihi ve turistlik mekanları ile Kağıthane yılın her günü ziyaretçi akınına uğramaktadır. Tüm bu tarihi mekanlara olan yakınlığı, kolay ulaşım avantajlarıyla Kağıthane otelleri yerli ve yabancı turistlerin konaklama için tercih ettiği tesisler arasında yer almaktadır.

Kağıthane otel fiyatları tesislerin türüne göre ve sunmuş oldukları hizmetlere göre farklılık arz edebilir. Bölgede sürekli olarak fark edilen yoğunluktan ötürü zaman zaman görülen Kağıthane otel fiyatlarındaki farklılıklardan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon imkanlarından yararlanmayı unutmayın.

Kağıthane Hakkında

İstanbul, Avrupa Yakası'nda yer alan Kâğıthane'nin ismini 2. Bayezıd dönemine kadar hizmet veren kâğıt değirmeninden aldığı düşünülmektedir.

Beşiktaş, Eyüp, Şişli ve Beyoğlu ile çevrili bulunan Kâğıthane'nin Haliç'e kısa bir kıyısı bulunmaktadır. Doğusunda Levent ve güneyinde Şişli ilçeleri ile etkileşim içinde bulunmasından dolayı, lüksün ve cazibenin merkezi olmayı da sürdürmektedir.

19 adet mahallesi bulunan Kâğıthane'de yerleşim, dere ve vadiler üzerine kurulmuştur. 420 bine yaklaşan nüfusa sahip olan Kâğıthane halkının çoğunluğunu şehir dışından, özellikle Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Orta Anadolu'dan gelen kişiler oluşturur.

Kasırlar, çeşmeler ve sarayların bolca bulunduğu Kağıthane'nin merkezi ise tiyatronun odak noktalarından biridir. Burada Küçük Kemal çocuk sahnesinin yanı sıra, şehir tiyatrolarının Sadabad Sahnesi de burada yer alır.

Avrupa Yakası'nda yaşayanlar için Kâğıthane'nin merkezi bir konumda bulunduğunu söylemek mümkündür. Her noktası tarih kokan İstanbul'u gezmek için Kağıthane'de konaklayabilir, birçok yere ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Kağıthane otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Konumu ve odaları

Ben ve ailem 5 gün otelde konakladık. Otelin konumu ve odaları mükemmel, personel çok yardımsever, özellikle resepsiyondaki Gizem Hanım'dan çok memnun kaldık, fiyatlar çok uygun, konaklama süresince çok memnun kaldık ve kendimizi evimizde hissettik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Bu fiyata bu hizmet çok iyi

Ailece 4 gece konakladık. Memnun ayrıldık. Bu fiyata bu hizmet çok iyi. Personel güler yüzlü, ilgili ve disiplinli. Otel temiz. Çalışanlara teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Hizmetler mükemmel ötesi

Her şeyiyle mükemmel, İstanbul'da kaldığım sürece en rahat ettiğim yer diyebilirim. Çalışan personel ve hizmetler mükemmel ötesi. Kusursuz anlayışınız için teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Temiz ve ferah

Son derece temiz ve ferah bir otel. Personel ve özellikle de resepsiyon çok ilgili ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Her şey için de kendilerine teşekkür ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Evim kadar rahat

Her şeyiyle mükemmel, İstanbul'a gelmemi güzelleştiren, evim kadar rahat hissettiğim otel!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Son derece lüks bir otel

The Hotel Ottoman City'de arkadaşımın tavsiye si üzerine 2 gün konakladım, çok memnun kaldım. Otele girişte çok hoş karşılandım. Resepsiyon ve diğer personellere ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. 2 gün konaklama süresince gayet rahat ettim, son derece lüks bir otel odası, banyosu, yatakları temiz ve çok güzeldi. Açık büfe kahvaltısı çok çeşitli ve çok güzeldi. Tavsiye ederim, bundan sonra her seyahatimde oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Personeli harika

Otel her şeyiyle mükemmel, özellikle personeli harika. Eviniz gibi hissedeceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Konumu, temizliği, hijyeni

İş seyahati nedeni ile birkaç gün geçirmiş olduğum The Hotel Ottoman City otel yönetiminden personel ekibine profesyonel bir hizmet anlayışıyla gösterdikleri misafirperverlikleri ve çalışmalarından ötürü öncelikle teşekkür ederim. Otelin konumu, temizliği, hijyeni, kahvaltısı, servis anlayışı ve özen harika. İnsanın kendini evinde hissetmesini sağlayacak ne varsa yapılmış. Israrla gidip görülmesini, konaklanmasını tavsiye edeceğim bir işletme. Çok teşekkür ederim The Hotel Ottoman City ekibi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Konum olarak harika

Otel gerek tesis gerek konum olarak harika. Odalar gayet temiz ve personel son derece ilgili ve güler yüzlü idi. Keyifli bir tatil için ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmet ve aktivite mevcut. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Mutlaka tekrar gitmek isteyeceksiniz. Bizim gibi. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Le Premier House
Le Premier House

-

Evinizde hissediyorsunuz ve çok temiz

Mükemmel bir mekan. Kendinizi adeta evinizde hissediyorsunuz ve çok temiz...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tempo Hotel Çağlayan
Tempo Hotel Çağlayan

-

Çalışanlar güler yüzlü

Temiz, pak, çalışanlar güler yüzlü. Özellikle lobi ve kafeterya ekibi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Lokasyon olarak daha mükemmel yer yok

Yenilenen odaları ile keyifli konaklama. Lokasyon olarak daha mükemmel yer yok bence. Caferağa Medresesi ve Ayasofya Müzesi'nin hemen yanında, sakin ve huzurlu. Personel olağanüstü. Yüreğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)