Kağıthane Otelleri

Tarihi eserleri, geçmişin buğusu ve Lale Devri’nin izleriyle Kağıthane, İstanbul konaklamalarını oldukça keyifli bir hale getiriyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kağıthane Otelleri

Toplam 8 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Kağıthane Otelleri ve Kağıthane Otel Fiyatları

Tarihi eserleri, geçmişin buğusu ve Lale Devri'nin izleriyle Kağıthane, İstanbul konaklamalarını oldukça keyifli bir hale getiriyor.

Haliç'e kısa da olsa kıyısı bulunan Kağıthane, İstanbul'un Beşiktaş, Eyüp, Şişli ve Beyoğlu ilçeleriyle çevrili. Doğusunda Levent, güneyinde ise Şişli ilçelerinin bulunduğu Kağıthane, bu yönüyle şehrin lüks ve cazibe merkezi olarak öne çıkıyor.

Kağıthane'de kasırlardan çeşmelere ve saraylara kadar pek çok tarihi eser bulunuyor. Hatta şehir tiyatrolarından Sadabad Sahnesi de Kağıthane'de yer alıyor.

Avrupa Yakası'nın merkezi bir konumunda yer alması nedeniyle Kağıthane, İstanbul konaklamalarında fazlasıyla tercih edilen bir bölge. İstanbul'un tarihini yakından tanımak ve keşfetmek için Kağıthane otellerinde konaklayabilirsiniz. Kağıthane otellerinde konaklayarak, şehrin birçok noktasına rahatlıkla ulaşabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu anlamda pek çok konaklama alternatifi bulunuyor Kağıthane'de. 3 ve 4 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere kadar birçok seçenek yer alıyor Kağıthane otelleri arasında.

Kağıthane otelleri, Cevahir AVM'ye, Taksim'e ve Atatürk Havalimanı'na yakın bir konumda yer almaları nedeniyle hem iş, hem de turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyor. Kağıthane otellerinde konakladığınız süre boyunca kendinizi İstanbul'un kalbinde hissedebilmeniz mümkün. Rahatınızı ve huzurunuzu her şeyin üstünde tutan Kağıthane otelleri, sıcak ortamları, çağdaş ve konforlu iç mekanlarıyla İstanbul konaklamalarını bir hayli keyifli kılıyor. Bazı Kağıthane otelleri, havaalanı transferi ve araba kiralama gibi hizmetler de sunuyor misafirlerine.

Kağıthane otellerinde konaklayarak, yakın çevrede bulunan doğal ve tarihi yerleri de gezebilirsiniz. Merkezi bir konumda bulunan Kağıthane otellerinden, tek bir vesait ile pek çok yeri görme şansına sahipsiniz.

Kağıthane otellerinde konakladığınız süre boyunca, Beşiktaş'ı, Yıldız Korusu'nu, Dolmabahçe Sarayı'nı ve Ortaköy'ü gezebilirsiniz. Kağıthane'de bulunan Atiye Sultan Kasrı, 3. Abdülhamid Çeşmesi, Sadabad Camii ve Hamidiye Su Terazisi'ni görmeyi de ihmal etmeyin.

Siz de, İstanbul'da turistik ya da iş amaçlı olarak konaklamayı planlıyorsanız eğer Kağıthane'yi tercih edebilir ve Kağıthane otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Eski zamanlarda, Kağıthane Deresi'nin bulunduğu vadide; kağıt imalathanelerine, un değirmenlerine, baruthanelere ev sahipliği yapan İstanbul'un tarihi ilçesi, Kağıthane.

Bizans ve Osmanlı eserlerini günümüze kadar barındırmayı başarabildiği gibi, bu tarihi dokusuna modernliği de yansıtabilmeyi başarmıştır Kağıthane. Kağıthane sınırları içinde bulunan, yaklaşık beş yüz dönümlük alana ve harika bir manzaraya sahip Kağıthane Hasbahçe Mesire Yeri ziyaretine gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Bu mesire yeri içinde çay bahçeleri, sosyal tesisler, kafeler ve çeşitli işletmeler yer almaktadır.

Daye Hatun Cami, Sadabad Camii, Osmanlı arşivlerini tek çatı altında toplayan Milli Arşiv Sitesi, Daye Hatun Sıbyan Mektebi ve daha birçok tarihi ve turistlik mekanları ile Kağıthane yılın her günü ziyaretçi akınına uğramaktadır. Tüm bu tarihi mekanlara olan yakınlığı, kolay ulaşım avantajlarıyla Kağıthane otelleri yerli ve yabancı turistlerin konaklama için tercih ettiği tesisler arasında yer almaktadır.

Kağıthane otel fiyatları tesislerin türüne göre ve sunmuş oldukları hizmetlere göre farklılık arz edebilir. Bölgede sürekli olarak fark edilen yoğunluktan ötürü zaman zaman görülen Kağıthane otel fiyatlarındaki farklılıklardan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon imkanlarından yararlanmayı unutmayın.

Kağıthane otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Konum olarak harika

Otel gerek tesis gerek konum olarak harika. Odalar gayet temiz ve personel son derece ilgili ve güler yüzlü idi. Keyifli bir tatil için ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmet ve aktivite mevcut. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Mutlaka tekrar gitmek isteyeceksiniz. Bizim gibi. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Le Premier House
Le Premier House

-

Evinizde hissediyorsunuz ve çok temiz

Mükemmel bir mekan. Kendinizi adeta evinizde hissediyorsunuz ve çok temiz...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Hotel Ottoman City
The Hotel Ottoman City

-

Lokasyon olarak daha mükemmel yer yok

Yenilenen odaları ile keyifli konaklama. Lokasyon olarak daha mükemmel yer yok bence. Caferağa Medresesi ve Ayasofya Müzesi'nin hemen yanında, sakin ve huzurlu. Personel olağanüstü. Yüreğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)