Kartal Otelleri

Kartal, kolay ulaşım ağı ve merkezi konumu ile mega kente gelenlerin konaklamada ilk tercih ettiği yerler arasında yer alıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kartal Otelleri

Toplam 20 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Konforu çok güzel"

10

Misafir yorumu

6 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 57 04

"Temiz, konforlu, personel güler yüzlü"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 44 84
Emex Otel
Emex Otel

Emex Otel

Tatilbudur.com çağrı merkezi 0 850 600 54 32

Tatilbudur.com

En uygun oda fiyatı

139 TL

En Uygun Fiyata Git

"Fantastik bir seçenek"

"Kullanılan malzemeler kaliteli"

9.5

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kartal Otelleri ve Kartal Otel Fiyatları

Kartal, kolay ulaşım ağı ve merkezi konumu ile mega kente gelenlerin konaklamada ilk tercih ettiği yerler arasında yer alıyor.

Kartal, mega kent İstanbul'un Anadolu yakasında yer almaktadır. Kartal ulaşım açısında da kolay bir lokasyonda bulunmaktadır. Hem E-5 karayolu kenarında hem de metro ağının bulunması ve etrafında alışveriş merkezlerinin de olması konaklamada Kartal'ın tercih edilme potansiyelini arttırmaktadır.

Kartal tüm yıl boyunca ziyaret edildiğinden dolayı bölgede çok fazla konaklama oteli vardır. Bu oteller tüm yıl açık olup hizmet vermektedir. Kartal otelleri kategorisinde butik oteller, apart oteller, kent oteli, 5 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 3 yıldızlı oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır. Kartal otelleri, turistlik gezi ve iş için gelenlerin de oldukça rahat edebileceği bir konumda yer almaktadır.

Kartal otelleri her mevsim gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde yoğun bir talep görmektedir. Dört mevsim görülen bu hareketlilikten dolayı özellikle tatil zamanlarında Kartal otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Kartal otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve özellikleri sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Kartal otelleri kategorisinde yer alan tesisleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Kartal otelleri ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Asya ile Avrupa'nın birleştiği yer, jeopolitik bir öneme sahip İstanbul'un en güzel ilçelerinden biridir Kartal.

Kartal, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan en seçkin ilçelerinden biridir. Kartal oldukça kolay bir ulaşıma sahiptir. Hem E-5 karayolunun kenarında hem de metro ağına sahiptir.

Kartal, hem turistler hem de iş için gelenler tarafından tüm yıl boyunca ziyaret edildiğinden dolayı bölgede çok fazla konaklama oteli vardır. Bu oteller tüm yıl açık olup konaklama yapan misafirlerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Kartal otelleri kategorisinde butik oteller, apart oteller, kent oteli, 5 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 3 yıldızlı oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır. Kartal otelleri, turistlik gezi ve iş için gelenlerin de oldukça rahat edebileceği bir konumda yer almaktadır.

Kartal otel fiyatları ise otelin bulunduğu kategoriye, konaklama yapan misafirine sunmuş olduğu hizmete ve sağladığı olanaklara göre farklılıklar göstermektedir. Ayrıca Kartal otel fiyatları tesislerin bulunduğu konuma göre de farklı fiyat seçenekleri de sunmaktadır.

Kartal otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak olan mevsim de etki olmaktadır. Özellikle yaz tatilinin başladığı aylar olan haziran, temmuz ve ağustosta Kartal otel fiyatları kış aylarına oranla artmaktadır. Bayram tatillerinde ve sömestr tatillerinde de Kartal otel fiyatları artmaktadır. Bu sebeple konaklama yapmayı düşündüğünüz tesise erken rezervasyon yaptırmanız durumunda fırsatlardan da faydalanma imkanınız olabilir.

Kartal otel fiyatları, otelleri, otellerin fotoğrafları ile konumları ve ayrıntılı özellikler bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kartal otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Park 156 Hotel
Park 156 Hotel

-

Konum olarak güzel

Otel keyifli bir konumda. Odalar gayet güzel tasarlanmış ve döşenmiş. Sahile yakın oluşu büyük avantaj.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)