search icondelete term icon
Giriş
04 Ekim Pts.
Çıkış
05 Ekim Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Silivri Otelleri

Silivri için 10 otel listelendi.

Family Resort Hotel & Thalasso Thermal

Otel
Özel Plaj
Neredekal.com
3.2/5
Silivri merkezine 7.5 km uzaklıkta
343 TL343 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:343 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
343 TL
Tatil.com
Etstur
352 TL
343 TL'den başlayan fiyatlarla

Eser Diamond Hotel & Convention Center

Kent Oteli
Neredekal.com
3.7/5
(463 değerlendirme)
Silivri merkezine 15.2 km uzaklıkta
337 TL337 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:337 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
314 TL
Odamax
Tatil.com
337 TL
314 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Selimpaşa Konağı

Tatil Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.3/5
Silivri merkezine 2336.2 km uzaklıkta
330 TL330 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:330 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
314 TL
Etstur
Otelz.com
330 TL
314 TL'den başlayan fiyatlarla

Bon Reine Hotel City & Resort

Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
2.8/5
(5 değerlendirme)
Silivri merkezine 2.3 km uzaklıkta
250 TL250 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
238 TL
Etstur
Odamax
250 TL
238 TL'den başlayan fiyatlarla

Erkanlı Country Resort, Spa & Riding Club

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.1/5
Silivri merkezine 11.3 km uzaklıkta
600 TL600 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:600 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
600 TL
Etstur
Odamax
600 TL
600 TL'den başlayan fiyatlarla

Silivri Safir Otel

Otel
Silivri merkezine 1.6 km uzaklıkta
219 TL298 TL
%36 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:219 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat

Kumburgaz Marin Princess Hotel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.9/5
Silivri merkezine 14.9 km uzaklıkta
416 TL416 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:416 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
367 TL
Otelz.com
Tatil.com
416 TL
367 TL'den başlayan fiyatlarla

Ata Hotel Kumburgaz

Kent Oteli
Neredekal.com
4.8/5
Silivri merkezine 17.2 km uzaklıkta
150 TL150 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:150 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
149 TL
Otelz.com
Odamax
150 TL
149 TL'den başlayan fiyatlarla

New Penguen Hotel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
2.8/5
Silivri merkezine 17.2 km uzaklıkta
179 TL206 TL
%15 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:179 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Emir Butik Otel

Butik Otel
Neredekal.com
3.1/5
(5 değerlendirme)
Silivri merkezine 17.2 km uzaklıkta
202 TL222 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:202 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Silivri Otelleri

Silivri Otelleri

Silivri, tarihinde önemi fazla bilinmeyen buna rağmen tatil yapmak için yaz aylarında tercih edilen beldelerden biri durumunda. Tarihi yapılara ve doğal güzelliğe sahip görünümüyle ev sahibi konumunda Silivri, sizi bekliyor.

İstanbul merkeze 70 km. uzaklıkta yer alan Silivri'ye, kara, demiryolu, hava ve deniz yoluyla ulaşıma da elverişli bir konumda. İstanbul'dan araçla Silivri'ye gitmeye karar verirseniz de 1 saat yolculuk sonucu Silivri' de olabilirsiniz. Konumunun her yolculuk türüne uygunluğu yanında, Silivri tatil yapmak için de değerlendirilecek özellikleri taşıyor. İsteğinize ve ihtiyacınıza uygun nitelikteki oteller, Silivri seyahati için uygun konaklamaya sahip. Silivri otelleri 5 yıldızlı konaklama yanında pek çok özelliği de barındırıyor. Merkeze yakın oteller olduğu gibi sahile yakın otel çeşitliğini de bulmak mümkün.

İstanbul'un ilçesi olarak tatil anlamında değeri yeni yeni fark edilen Silivri, yaz aylarında uygun iklim şartlarında ziyaretçilerine hizmet sağlamaya hazır. Silivri 5 yıldızlı otel varlığını sağlarken yeşil ve mavinin egemenliğinde sahil görünümünü de yaşatıyor.

Yöresel lezzetleriyle de yerli ve yabancı ziyaretçilere damak zevkine uygun tatları sunan Silivri, pek çok çeşitliliğe sahip mutfak kültürüne de gereken değeri gösteriyor. Pek çok yerde meşhur Silivri köftesini ün sahibi Silivri yoğurdu eşliğinde tüketebilirsiniz.

Yaz aylarında yazlıkçıların akınlarına uğrayan Silivri'de konaklarken gezebileceğiz pek çok tarihi ve kültürel mekân bolluğu da var. Liman kenti olan Silivri'de gün boyu yapabileceğiniz tekne turlarıyla doğanın keşfine dalabilir, dilerseniz plajlarda gününüzü değerlendirebilirsiniz. Silivri tatil otelleri için uygun konaklama seçeneklerini bulabileceğiniz özelliklere ve fiyatlara sahip. Silivri butik otelleri sayfamızdan bölgedeki butik otellere göz atabilir; tatil planınız eşliğinde uygun otelleri filtreleme yaparak bulabilirsiniz.

Silivri Otelleri Fiyatları

Silivri Otelleri Fiyatları

Silivri yeşil ve mavinin en berrak ve güzel haline şahit olabileceğiniz tatil yerlerinden biri konumunda. Temiz ve refah sahilinin yanı sıra Silivri, Gümüşkaya ve Papatya gibi geçerli not almayı başaran plajlara da ev sahipliği yapıyor. Silivri konumu itibariyle temiz sahilini ve plajlarını, İstanbul'dan fazla zahmete girmeden gelenlere de sonuna kadar açıyor.

Silivri ucuz otel bulabileceğiniz pek çok konaklama yerlerine sahip olarak da biliniyor. Konum itibariyle dilerseniz Silivri Gümüşkaya otelleri, Silivri Semizkum otelleri, Silivri Kumburgaz otelleri seçeneklerini sahile ve plaja yakın yerlerden seçebilirsiniz. İlçe merkezine yakın konuşlanan oteller dışında yemek kültürünü de yansıtan restoran, kafe, bar ve alışveriş merkezleri de istek ve ihtiyacınızı karşılayacak nitelikleri taşıyarak hizmet sağlıyor.

İstanbul'a konum itibariyle yakın ve değerlerinize uygun Silivri muhafazakar otelleri de bulunuyor. Otellerin yazlık kültürü besleyen tatilci deneyimine de sahip olduğunu belirtmek gerek. Silivri aquapark otelleri ve doğayla iç içe olacağınız Silivri doğa otelleri de keyifli bir tatil deneyimi için uygun fiyat aralığında ziyaretçileri bekliyor.

Silivri doğa otelleri de hizmete açarak doğa manzarasının tadını çıkarmak isteyenlere eşsiz tatil deneyimini yaşatıyor. Bunun yanı sıra Silivri'de hizmet sağlayan pek çok konaklama türüne rastlayabilirsiniz.

Silivri butik otelleri ve pansiyonlarıyla da konaklama için uygun mekanları sizlerle paylaşıyor. Uygun fiyat aralığına sahip otel ve pansiyonları, oda-kahvaltı, yarım pansiyon seçeneklerini de göz önünde tutarak inceleyebilirsiniz. Silivri merkeze ve sahile yakın otelleri, uzun soluklu ve hafta sonu odaklı olarak değerlendirerek araştırabilirsiniz. Otelinizde konaklarken Silivri'nin kültür ve tarihine ışık tutan mekanları gezebilir, sahilin keyfine varabilir ve hatta balık tutabilirsiniz. Silivri konaklama imkanlarının yanında sunduğu pek çok alternatif tatil planı önerilerini de sağlıyor. Siz de Silivri pansiyonları sayfamızdan bölgedeki konaklama olanaklarına göz atabilir, fiyatları inceleyebilirsiniz.

Yaz aylarında turist yoğunluğuna ev sahipliği yapan Silivri'de kültür- sanat turları yapabileceğiniz pek çok tarihi yapı ve mekanlar yanında daha çok yazın yapılan kültürel festivaller de bulunuyor. En bilinen festivallerden biri olan Yoğurt Festivali de yöresel yoğurdu tanıtarak Silivri'nin ekonomik ve kültürel canlandırmasına yardım ediyor. Keyifli bir tatil deneyimini festivallerle değerlendirmek ve hoş anlarınızı içten ilçe insanlarıyla geçirmek için Silivri, tatil tercihlerinizde yer almayı sonuna kadar hak ediyor.

Silivri Otelleri Denize Sıfır

Silivri Otelleri Denize Sıfır

Silivri'de tatil deneyimi için uygun nitelikte pek çok otel bulabilmek mümkün. Berrak, temiz ve sığ deniz, birçok otel müşterileri de yakınlığıyla karşılıyor. Silivri otellerini, plajlara olan yakınlığa ve butik, apart tarzı tesis türüne de dikkat ederek seçebilirsiniz. Silivri otelleri havuzlu seçenekleri de bütçenizi sarsmadan ve isteğinize uygun mahiyette hizmet sağlamaya hazır. Eğer Silivri'yi görmediyseniz en kısa sürede yaz aylarını rahatlıkla burada geçirme hazırlığı için rezervasyon yapabilir ve gezilecek tarihi ve kültürel mekânların keşfine ortak olabilirsiniz.

Silivri Gezilecek Yerler

Mimar Sinan Köprüsü: 400 yıllık bir tarihe sahip Mimar Sinan Köprüsü, 32 gözlü olup 348 metre uzunluğuna sahip. Mimar Sinan tarafından Kanuni Sultan Süleyman'ın anısına yapılan köprü, Silivri çayı üzerinde bulunmakta ve zamanında araç geçişine izin verilen köprü, şimdi yaya geçidine açık, araç geçişine ise izin yok. Yer yer onarımları yapılan köprü, küfeki, kalkeri taşlarından inşa edilmiş ve Mimar Sinan'ın basık kemer biçiminde inşa ettiği ilk köprülerden de biri olarak biliniyor. Tarihi bir niteliği olan köprü, Silivri'ye yolunuz düşerse gezmeyi düşünebileceğiniz Silivri'ye özgü bir anıt özelliğinde.

Silivri Kalesi: Bilinen adıyla Selymbria, Silivri'nin ilk surlarını barındırıyor. Bizans döneminde yeniden inşa edilen Silivri Selymbria Kalesi, günümüzdeki haliyle kaleden yoksun olsa da kale iç kısmında saray kalıntıları bulunmakta. Açık hava müzesi olarak saray kalıntılarını burada gözleyebilir ve Silivri manzarasının keyfini çıkabilirsiniz.

Masalköy: Silivri Kınalı'da yer alan Masalköy 2015 yılında hizmete açılarak Silivri'nin saklı kalmış güzelliğini herkese açıyor. Girdiğiniz andan itibaren keyifli vakit geçireceğiz pek çok olanağı görebilirsiniz. Yeşilliğin tadını çıkaracağınız bahçe tarzı açık havalı masa düzeniyle kahvaltı, mangal oyun parkı, hayvanat bahçesi, hamak, salıncak ve otopark hizmetleriyle hafta sonu dahil ziyaretçilerine Silivri'de rahatlama olanağını sonuna kadar kullandırıyor.

Danamandıra Tabiat Parkı: Silivri'ye 45 km uzaklıkta yer alan Danamandıra Tabiat Parkı, doğa güzelliğini simgeleyen Silivri'nin en nadide yerlerinden biri. Gün boyu yürüyüş piknik ve mangal yapabileceğiz, meşe ağaçlarıyla kaplı ormanlık alanda kamp yapma imkanınız da bulunmakta. Silivri doğasının yeşil ve mavi ağırlıklı görünümünü yakalayabileceğiniz Tabiat Parkı, keyifli anlarınızı belgeleyeceğiniz fotoğraflar için de muhteşem arka planlara ev sahipliği yapıyor.

Klassis Golf Club: Türkiye'nin ilk uluslararası standartlara uygun PGA sertifikasına sahip Klassis Golf - Country Club, 18 çukurlu golf oynama alanıyla spor ve golf meraklılarına hizmet sağlıyor. 1700 dönümlük golf alanı, restoran, otel, kafe, bar, spor salonu, saunalı açık havuzu kapsayan lüks tesislere de sahip.

Silivli Mekanları

Silivri, doğal güzellikteki yerleşim yerleri ve tarihi kilise, cami, çeşme ve kaleleriyle ziyaretçilerine tatil deneyimini her açıdan yaşatmayı hedefliyor. Gezip görebileceğiniz pek çok piknik, yürüyüş, spor aktiviteleri ve konaklayacağınız kaliteli otelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Silivri adı geçince akla gelen sahillerin de yakınında birçok çay bahçeleri, restoranlar, kafe ve barla yer almakta. Ayrıca Silivri yemek kültürünü de baştan aşağı tanıyabileceğiniz restoranları da kolaylıkla bulabilir, rahat ve gerginlikten uzak Silivri'de yorgunluğunuzu keyifle atabilirsiniz.

Silivri Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Silivri Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Silivri Otelleri - En Uygun Silivri Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 150 TL - 769 TL
Silivri bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Silivri bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Silivri Otelleri - En Uygun Silivri Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Silivri Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Silivri Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Silivri Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Silivri Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.