Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Adalar Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Adalar Otelleri

Adalar için {{ (filteredHotels).length}} / 73 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Adalar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul kentini oluşturan ilçelerden biri olan Adalar, Marmara Denizi'nde Bostancı'dan Kartal'a kadar uzanan hattın karşısında yer alır.
9 adadan oluşan ilçesi İstanbul Adalar ilçesi, Kınalıada, Burgazada, Kaşıkadası, Heybeliada, Büyükada, Tavşanadası ve Sedefadası ile uzaktaki Sivriada ve Yassıada'dan oluşur.

Zengin doğal güzellikleri ile öteden beri İstanbullular'ın gözdesi olan İstanbul Adalar ilçesinde konaklama tesisleri en çok Büyükada'da bulunmaktadır. Daha çok butik oteller ile hizmet veren İstanbul Adalar, yüzyıllar boyunca farklı medeniyetleri ağırlamıştır ve birçok etnik topluluğu bir arada barındıran hoşgörü yuvası haline gelmiştir.

İstanbul Adalar otelleri daha çok bahar aylarında tercih edilmektedir. Özellikle hafta sonlarını değerlendirmek isteyen İstanbullular Adalar otellerinde yerini erkenden ayırtıp İstanbul’u uzaktan izlemenin keyfini çıkarmaktadır.

İstanbul Adalar otellerine ulaşım Kadıköy ve Kabataş'tan kalkan vapurlarla sağlanmakta olup, seferler özellikle yaz döneminde artmaktadır. İstanbul'da, Bursa'da, Kocaeli'de veya Marmara Denizi'ne yakın şehirlerden birinde yaşıyorsanız, Adalar'ı gidip görmeyi birbirinden güzel Adalar otellerinde konaklamayı unutmayın. En keyifli kaçış noktası...

Adalar Belediyesi, Şehremaneti döneminde İstanbul'da kurulan ilk üç belediyeden biri olup o zamanlar Yedinci Daire adıyla bilinirdi.
Yılar içinde birçok isimle anılan İstanbul Adalar günümüzde daha çok Prens Adaları ismi ile tanınmaktadır. 9 adet adadan oluşan İstanbul Adalar ilçesi, İstanbulluların arka bahçesi, kaçış noktasıdır.

İstanbul Adalar'da yer alan evler daha çok yazlık olarak kullanılmaktadır ki Adalar'ın en güzel mevsimi yazdır, ancak kış mevsiminin de ayrı güzel olduğunu söyleyenler mevcuttur. Yaz aylarında Adalar nüfusu kat ve kat artar. Bunun sebebi de Marmara'nın hemen her yerinden gelen İstanbul Adalar ziyaretçileridir.

Özellikle İstanbul'dan gelen Adalar misafirleri hafta sonlarını tercih etmektedir. Cumartesi günleri Adalar otellerinde kalacak yer bulunmamaktadır. Dolayısıyla Adalar'da konaklamayı düşünüyorsanız gitmeden önce İstanbul Adalar otel rezervasyonu yaptırmanızda fayda var.

İstanbul Adalar 2019 otel fiyatları her bütçeye hitap edecek şekildedir. Birbirinden kıymetli otelleri ile hizmet veren Adalar'da otel fiyatları yaz döneminde artış göstermektedir. Ancak İstanbul Adalar otellerinde konaklamanın avantajı uygun Adalar 2019 otel fiyatlarının yanında, ulaşımın da oldukça rahat olması ve özellikle İstanbul'dan çıkanların kısa sürede harika bir tatil beldesine kavuşmasıdır.

İstanbul Adalar 2019 otel fiyatlarının uygun olduğu bahar mevsimini değerlendirebilir ve kendinize, sevdiklerinize keyifli bir hafta sonu düzenleyebilirsiniz...

Adalar Hakkında
İstanbullular için adeta bir kaçış durağı olan Adalar, gerek doğal güzellikleri gerek sakin duruşuyla şehir gürültüsünden bunalan herkese adeta bir nefes alanı sunuyor…

Günümüzde Prens Adaları ismiyle anılan Adalar Burgazada, Kaşık Adası, Heybeliada, Büyükada, Tavşan Adası, Kınalıada, Sedefadası, Sivriada ve Yassıada olmak üzere 9 ada takımından meydana gelmektedir. İstanbul'un bir ilçesi olan bu takımın yalnızca 5'inde yerleşim bulunmaktadır. Bunlar ise Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedefadası'dır. Prens Adaları ismiyle anılmasının nedeni ise Bizans döneminde prenslerin sürgün edildiği yer olmasından gelmektedir. Adalar İstanbul gibi bir metropole yakın konumda olması nedeniyle özellikle bahar ve yaz aylarında şehirden uzaklaşmak isteyenler tarafından günübirlik bile olsa ziyaret edilmektedir.

Üstelik yerleşim olan Adalar'ın neredeyse hepsi özel tesislerle donatılmış olup, ziyaretçilere sezon boyunca deniz keyfi yaşatmaktadır. İstanbullular hafta sonu denize girmek için bu duraklardan birini tercih ederek hem serinlemekte hem de kısa süreliğine de olsa şehir yaşamından uzaklaşabilmektedir. Üstelik ulaşımın oldukça kolay olduğu Adalar'a Bostancı, Kadıköy, Beşiktaş ve Eminönü'nden kalkan vapurlarla ulaşmak mümkündür.

Adalar ilçesinin merkezi ise Büyükada'dır. Burada faytonla gezi, bisiklet kiralama, tarihi durakları ziyaret, plaj, kafe ve restoran gibi çok sayıda aktivite seçeneği bulunmakta olup, ziyaretçiler unutulmaz bir deneyim yaşatmaktadır. Ayrıca ada takımının en büyüğü olması nedeniyle diğerlerine göre daha gelişmiş olan Büyükada, en çok ziyaretçiyi ağırlayan ada olma özelliğine sahiptir.

Büyükada'nın ardından en sık ziyaretçi ağırlayan ve en yeşil ada olma özelliğine sahip olan Heybeliada ise kendine has bir güzelliğe sahiptir. Bugün tüm Adalar'ın yönetimi Adalar Kaymakamlığı ve Adalar Belediyesi tarafından sağlanmaktadır.

Yıllar içerisinde İstanbul'un en çok tercih edilen duraklarından biri haline gelen Adalar, sabah kahvaltıları, pazar yürüyüşleri ya da denize girmenin yanı sıra konaklamak için de sıklıkla tercih edilmektedir. Bölgede özellikleri ve bütçeleri çeşitlilik gösteren hatırı sayılır bir oranda konaklama birimi yer almaktadır.

Adalar otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 602 06 01
Büyükada Port Hotel
Büyükada Port Hotel
23 Nisan Caddesi No:15/B
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Tavsiye etmenin de yanı sıra gözünüz kapalı gidin diyorum.Rahatlıkla ailenizle gidebileceğiniz bir yer.Personel çok nezaketli,otel olarak çok temiz.Konumu da adada eşsiz bir yerde.Hele ki deniz manzaralı odaları muhteşem.Kahvaltısı da yorum yapılamayacak kadar güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 06 01
Büyükada Port Hotel
Büyükada Port Hotel
23 Nisan Caddesi No:15/B
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Konaklama ve geriye kalan tüm kriterler gayet iyi düzeyde.Personel olması gerektiği gibi gayet kibar ve güler yüzlü.Tesisin tüm alanları çok temizdi ve odalarda aynı şekilde temizliğiyle göz dolduruyordu.Tesisin yeni oluşu,temiz oluşu ve personelin ilgili oluşu herhangi bir sorun yaşamamamızı sağladı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 06 01
Büyükada Port Hotel
Büyükada Port Hotel
23 Nisan Caddesi No:15/B
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Deniz kenarından yürüme mesafesinde olan ve merkeze gayet yakın olan bir tesis.Yeni yapılmış ve bundan dolayı bakımlı.Sessiz ve tertemiz bir ada oteli olmuş.Kahvaltısı normal düzeyde.Çalışanları ise ilgiliydi.Burada kalmaktan gerçekten keyif aldık.Başarılarının devamını bekliyoruz.Teşekkürler Baran Bey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 06 01
Büyükada Port Hotel
Büyükada Port Hotel
23 Nisan Caddesi No:15/B
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Konum olarak gerçekten çok hoş bir yer bulunuyor.Otel çalışanları cana yakın.Otelin hemen önünde kendine ait bir plajı var.Restaurantında çıkan yemekler dehşet lezzetli özelliklede deniz ürünleri lezzetinin de yanı sıra çok taze.Cumartesi günleri müzik kesilmiyor!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 06 01
Büyükada Port Hotel
Büyükada Port Hotel
23 Nisan Caddesi No:15/B
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Konumu denize sıfır ve içerisi bembeyaz renklerle döşenmiş.Çok kaliteli bir otel.Sabah kahvaltısı oldukça güzel,personelleri misafirlere karşı ilgili.Ancak diğer öğünler için menü seçeneği sunmuyorlar o yüzden akşam yemeğini yemedik.Bu konuda biraz geliştirebilirler.Çok küçük eksiklikleri var ama küçük düzenlemelerle harika bir hale gelir ve o zaman 10 puanı kesinlikle hak eder.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 06 01
Büyükada Port Hotel
Büyükada Port Hotel
23 Nisan Caddesi No:15/B
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Büyükada'ya hafta sonumu geçirmek için gitmiştim.Otelin konumuna bayıldım.Manzarası inanılmaz güzel.Personel oldukça güler yüzlü ve yardımını esirgemeyen insanlardan oluşuyor.Odanın ve banyonun temizliği çok iyi.Tarz ve ferah bir yer.Gönül rahatlığıyla gelmenizi tavsiye ederim.İskeleye beş dakika,manzaraya sıfır ve huzur dolu bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 06 01
Büyükada Port Hotel
Büyükada Port Hotel
23 Nisan Caddesi No:15/B
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Hafta sonları çocuklarla birlikte kaçamak yapmayı seviyoruz.Büyükada'ya gitmeyi kafamıza koymuştuk ve bir sabah attık kendimizi.Önce bir yerde oturduk ve serinlerken Tuğba Hanım ile tanışmamız üzerine burayı seçmeye karar verdim.Açıkçası her şey pırıl pırıl ve gittiğimizde otel açılalı birkaç hafta olmuştu.Konumu harikaydı.İsmail Bey bize en büyük odayı hazırlattı ve harika bir tatil yaptık.Denemenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 06 01
Büyükada Port Hotel
Büyükada Port Hotel
23 Nisan Caddesi No:15/B
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Tatil için gerçekten çok fazla otel aradık,belki de bu bölgede bakmadığımız otel kalmadı.Açıkçası rezervasyon yaptırdığımızda tereddütlerim vardı ta ki otele girene kadar.Otele gittiğimizde çok sıcak karşılandık.Sabah bir uyanıyorsunuz deniz manzarasıyla beraber kahvaltı yapıyorsunuz ve kahvaltı da gayet doyurucu.Çalışanlar harika.Büyükada'da gidilebilecek en güzel otel olduğunu düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 68
Hotel Prinkipos
Hotel Prinkipos
Çınar Cad No:33
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Bence kötü yorumlar sırf yazılmak için yazılmış.Ben tarafsız bir şekilde söylemeliyim ki,burada üç gün konakladım ve gayet güzeldi.En önemlisi temizlikti ve otelde her alan çok temizdi.Tülay Hanım çok yardımcı oldu,çevreyi iyi bildiği için adayı onun sayesinde bolca gezebildim.Tekrar ada turu yaparsam burayı tercih edeceğim.Bence yorumlara bakarak hareket etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 68
Hotel Prinkipos
Hotel Prinkipos
Çınar Cad No:33
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Personeller melek gibiydi.Odalar çok temizdi,kahvaltısı çok zengin ve doyurucuydu.Otel adanın merkezinde olmasına rağmen odalar çok sessiz ve gürültüden uzaktı.Konaklamamız sorunsuz geçti,kesinlikle tavsiye ediyorum.Otel kafesinde çok eğlendik,canlı müzik muazzamdı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 68
Hotel Prinkipos
Hotel Prinkipos
Çınar Cad No:33
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Arkadaşımın tavsiyesi üzerinde buraya geldim.İskeleye çok yakın,bizi çok güler yüzlü bir şekilde karşıladılar.Eşyalarımızı bırakıp adaya gezmeye çıktık.Otele döndüğümüzde odamız tertemiz,klimalı ve televizyonluydu.Küçük bir otelden bu kadar çok şey beklemiyordum ve eşim çok mutlu oldu.Sabah açık büfe kahvaltı güzeldi ancak daha da güzeli güler yüzlü ekipti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 68
Hotel Prinkipos
Hotel Prinkipos
Çınar Cad No:33
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Her şey çok iyiydi.Burada kız arkadaşımla birlikte konakladık,kendisi çok titiz bir insandır.Odaların temizliğinden o bile çok memnun kalmıştı.Çalışanları çok ilgili ve bize karşı çok güler yüzlüydü.Bizi kendi evimizde gibi hissettirdiler.Kahvaltı bence çok çeşitliydi ve taze ürünlerden oluşuyordu.Ayrıca otelin konumu merkezi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 68
Hotel Prinkipos
Hotel Prinkipos
Çınar Cad No:33
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Geçen hafta sonu tesadüfen burada kaldık ve gerçekten çok hayran kaldım.Yorumları okuduğumda biraz tedirgindim ancak tesis beş yıldızlı otel beklentisi içinde gelmediğiniz sürece ada huzurunu yansıtan çok tatlı bir mekan.Kendim temizliğe çok önem veren birisi olduğum için,odalarda ki ve çevredeki temizliğe çok dikkat ettim ve beni rahatsız eden hiçbir şey görmedim.En güzeli de iskeleye yakın olması.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 68
Hotel Prinkipos
Hotel Prinkipos
Çınar Cad No:33
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Geçen hafta sonu buradaydık,odaların temizliği karşısında gerçekten çok memnun kaldık.Kahvaltı gerçekten harikaydı.Otel çalışanları çocuklarımızla ilgilenirken biz de eşimle rahat rahat kahvaltı edebildik.Otel adanın merkezinde yer alıyor ve her yere ulaşım çok kolay.Özellikle çocuklu ailelere önerebileceğim bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 68
Hotel Prinkipos
Hotel Prinkipos
Çınar Cad No:33
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Burada konaklamadık ancak ada ziyaretimizde küçük bir kahve molası için buraya gittik.Americano cidden harikaydı.Burayı bir kez de olsa ziyaret etmenizi öneririm.Servis birazcık yavaştı ama mekanın güzelliğinden ona pek takılmıyorsunuz.Onun dışında her şey çok güzel görünüyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 99
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Düzenli Sok. No: 3
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

İki gece burada konakladık ve çok memnun kaldık.Deniz manzaralı odaları özellikle odaların temizliği ve hijyeni mükemmeldi.Oteli her şeyiyle çok beğendik,ayrıca güler yüzlülüğü ile beni çok güzel ağırlayan Hatice Hanıma teşekkürlerimi sunuyorum,tekrar gitmeyi çok isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 99
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Düzenli Sok. No: 3
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Sessiz,sakin,gayet düzgün bir konaklama tesisiydi.Merkezde yer alıyordu,odaları çok çok temizdi.Diğer konaklama yerlerinin fiyatlarına göre çok makul fiyatlara sahipti.Ali Bey tesisin işletmesini yeni devralmış olmasına rağmen harika bir sistem oturtmuştu.Tekrar görüşmek üzere diyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 77 99
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Düzenli Sok. No: 3
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Hafta sonu İstanbul karmaşasından ve gürültüsünden kaçmak için geldiğimiz harika bir otel.Benim şirin adresim.Sıcak kanlılığı ve misafirperverliği için Ali Bey'e teşekkür ediyorum.Huzur ve sakinlik arayanlar için,kafa dinlemek isteyenler için doğru adres.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 99
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Düzenli Sok. No: 3
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Büyük Ada'ya geldiğimde ilk kaldığım otel Yakamoz Otel'di.Fiyat olarakta çok uygundu.Ortamı gayet güzel ve mütevaziydi.Otel sahipleri çok güler yüzlü.Çok memnun kalmıştık.Artık her İstanbul'a geldiğimde kaldığım tek otel.Teşekkür ederim,tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 99
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Düzenli Sok. No: 3
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Konum olarak çok güzel bir yer kalıyor.Odalara girdiğimizde hijyen açısından herhangi bir sorunla karşılaşmadık.Odalarda bulunan balkonlar bence büyük bir avantaj.Ayrıca kahvaltı için başka bir kafeye yönlendirdiler ve oradaki kahvaltı çok iyiydi.Teşekkür ederim,özellikle Ali Bey'e.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 99
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Düzenli Sok. No: 3
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Büyük Ada'ya ailece gitmiştik ve çok güzel vakit geçirdik.Otel olarak Yakamoz Otel'de konakladık.Personelin ilgisi çok güzeldi.Özellikle Ali Bey'e çok teşekkür ederim.Kesinlikle gidilmesi gereken bir otel.Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 99
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Düzenli Sok. No: 3
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Hafta sonu ailemle iki gün burada konakladık.Her şey çok güzel ve eksiksizdi.Özellikle de sabah kahvaltısı muhteşemdi.Artık adaya her geldiğimde bir evim var gibi hissediyorum.Her şey için başa Ali Bey olmak üzere,tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 99
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Düzenli Sok. No: 3
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Otel resepsiyonisti Ali Bey bizimle çok ilgilendi,bundan dolayı teşekkür ederim.Ailemle beraber gelmiştim,çocuklarım ortalığı birbirine katsa da Ali Bey'in yüzü hep güldü.Odalar temiz ve düzenliydi.1 hafta kadar kaldık,ilginiz ve yarattığınız aile ortamı için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 99
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Düzenli Sok. No: 3
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Yakamoz Otel'de 1 hafta kadar bir konaklamamız oldu.Daha öncede Büyük Ada'ya geldiğimizde başka otellerde kalmıştık fakat hiç bu kadar memnun kaldığımız bir otel olmamıştı.Kesinlikle tam bile aile ortamına sahip.Özellikle bu konuda Ali Bey'e çok teşekkür ederiz.Kahvaltısı harikaydı,herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 99
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Yakamoz Pansiyon Büyükada
Düzenli Sok. No: 3
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Uygun fiyatlı kesinlikle tavsiye edebileceğim en güzel otellerden biri.Ortamı sakin ve çok ferah.Adaya kalmaya geldiğinizde kesinlikle uğramalısınız.Odaları küçük ama temiz ve bakımlı.Balkonlu odaları tercih etmelisiniz,ödediğiniz paraya değecektir.Tavsiye ediyorum ve teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 47
Büyükada Comfort Otel
Büyükada Comfort Otel
23 Nisan Cad. No: 28
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Online rezervasyon, otel muhteşem görünüyordu ama çok seyahat ettikten sonra ben her zaman şüpheci ama bu kez aslında tüm beklentileri aştı !. Geldi, check-in ve şaşkın - ne güzel bir otel! Otel kendisi temiz ve adanın ve denizin muhteşem manzarasına sahiptir. Ne gerçekten özel kılan personel - çok misafirperver ve denize bakan lobide ücretsiz çay ve kahve sunan - özellikle fiyat ve böyle ideal bir konumda, uzakta uçuruldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 25 47
Büyükada Comfort Otel
Büyükada Comfort Otel
23 Nisan Cad. No: 28
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Bu otelde bir gece kaldım. Personeller insan dostu, yararlı, güzel insanlardır. Kahvaltı iyi ve mükemmel bir yerdir. Lüks odaya sahip olmalısın çünkü onlar deniz önünde, diğerleri küçük ve yeterince iyi değiller. Samimiyetten dolayı ve konumu ve temizliğinden dolayı tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 25 47
Büyükada Comfort Otel
Büyükada Comfort Otel
23 Nisan Cad. No: 28
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Otel güzel manzaralı temiz de kahvaltı çok taze ve güzeldi. Odamızda çok küçüktü ama muhteşem bir teras ve görünümü vardı. Ancak Wi Fi işe yaramadı ve personel bu konuda yardımcı olmadı! Ben internet sorunu sözü diğer değerlendirmeleri görmek ve neden bu otel bu konuda bir şey yapmıyor merak ediyorum! İnternet ile bir otel odasında rezervasyon yaptığınızda can sıkıcı oluyor ve hiç olmayacak! Odada TV de çalışmıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 47
Büyükada Comfort Otel
Büyükada Comfort Otel
23 Nisan Cad. No: 28
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Büyük ve yardımsever personel, muhteşem balkon manzarası, deniz otobüsüne çok yakın, yeterli kahvaltı, geniş odalar, balkondan tüm ada manzarasına sahipsiniz. Odada wifi yokluğu dışında Adalar daki en iyi otel olduğunu düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 25 47
Büyükada Comfort Otel
Büyükada Comfort Otel
23 Nisan Cad. No: 28
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Kahvaltı güzeldi, 8.30 - 10.30 arasında ücretsiz bir büfe kahvaltı var. Ben açık büfe tipi diyorum çünkü bunun yarısı kahve, çay, meyve suları, ekmek, çok küçük parçalar, kek, börek ve kahvaltı diğer yarısı ile bir büfe (her konuk için bir) bazı peynir ve tavuk göğsü dilimleri, 1 haşlanmış yumurta, biraz domates ve salatalık dilimleri, bal, tereyağı ve çikolatalı krema. Otelin üst kısmında, yine de kullanmadığımız çok güzel manzaralı bir restoran var. Sonuçta biz burada güzel bir kalmak vardı ve kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 25 47
Büyükada Comfort Otel
Büyükada Comfort Otel
23 Nisan Cad. No: 28
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Küçük bir oda, temiz, küçük odalarla - biz standart bir oda rezervasyonu yapmıştık, ancak geldiğinde ne kadar küçük olduğunu gördük ve 40 TL balkonlu deniz manzaralı odaya yükselttik. Deniz manzaralı odada ortalama bir boyutu, bir televizyon, küçük bir banyo ama hiçbir kahve ya da çay makinesi vardı. Her ne kadar biz odaya çay ve kahve emretti ve kontrol ederek oda servisi için ödemek istedi ve biz bunun için ödemek zorunda söylendi. Personel çok cana yakın ve yardımsever. Internet (WIFI) çok zayıf, odadan çıkıp geri döndüğünüzde WIFi'ye tekrar bağlanmanız gerekiyor. WIFI odaya sadece bir kişi kullanabilir ve böylece DH ve dönüşleri değiştirmek zorunda kaldı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 25 47
Büyükada Comfort Otel
Büyükada Comfort Otel
23 Nisan Cad. No: 28
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Biz bu otelde rezervasyon için Mart 2016'da rezervasyon yaptı, bize sadece eski adını gösterdi, adı değişmişti bilmiyordum ve otel bulmak için neredeyse bir saat sürdü. rıhtım sadece 2 dakika yürüme mesafesinde idi. Bu yüzden otele bir öneri, lütfen tüm büyük rezervasyon web sitelerinde ismin değiştirildiğinden emin olun. DH ve bir gece için rezervasyonu. Biz feribot ile öğle vakti geldi ve önce kafelerden birinde bir kahve vardı. Otelin kendisi iskelede yer almaktadır, balkonlu odalar muhteşem bir doğaya sahiptir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 47
Büyükada Comfort Otel
Büyükada Comfort Otel
23 Nisan Cad. No: 28
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Üç tip oda var, balkonları var ve denizi rahatlıkla görebiliyorsunuz, eşimle ilişkimi yenilemeye ve hayatın stresinden dinlenmeye gittim ve işe yaradı. Personelleri güler yüzlü ve çok ilgililer. Tüm ihtiyaçlarımı karşıladılar desem yalan söylemiş olmam. Bir daha gelmeyi dört gözle bekliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 47
Büyükada Comfort Otel
Büyükada Comfort Otel
23 Nisan Cad. No: 28
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

İlk olarak bir gece kalmak için etrafa bakmak adaya geldi. Plaj manzaralıdır. Rahat ve temiz. Sahibi çok dostu ve o aynı fiyata oda yükseltmek .. ücretsiz WiFi ve çok lezzetli bir kahvaltı. Bir şey belki oda biraz küçük ama iyi oldu. Bu alanda şiddetle tavsiye edilir

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 25 47
Büyükada Comfort Otel
Büyükada Comfort Otel
23 Nisan Cad. No: 28
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Ben ve nişanlım Mayıs ayında bu otelde kaldı Biz deniz manzaralı bir balkon vardı bir otelde kalmak istedim, biz tekne indi var ama ben burada kalmaya karar vermeden önce ada etrafında yürüdü bu otel benekli Biz deniz manzaralı balkon ile üst katta oda vardı - vay sabah uyandığında ne güzel bir görünüm Kahvaltı oda fiyatına dahil edildi, oda fiyatı çok makul, kahvaltı personeli bol seçenek yoktu ön büro ve restoranda yardımcı oldular

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 15
Marine House Hotel
Marine House Hotel
Recep Koç Cad. No. 8
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Merhaba, 3 gece için bu güzel otelde kaldık, çok rahatlatıcı tatil oldu, bir rezervasyon sitesi aracılığıyla rezervasyon yaptım.Otel güzel rahat, temiz ferah odalar, personeller çok dostca özellikle ön bürodaki ikiz kızlar Odama vardığımda bana küçük bir şişe yerel şarap, sıcak çikolata ve birkaç dilim kivi sundular.Konumu iyi, deniz manzaralı değil, ama tüm ada deniz manzaralı.Ocak ayında oradaydım, bu yüzden ada çok kalabalık değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 15
Marine House Hotel
Marine House Hotel
Recep Koç Cad. No. 8
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Oteli çok sevdik. Diğer herkesin dediği gibi, Odalar küçük olsa da, çok temiz ve iyi donanımlı - bizim çocuklar özellikle bir düğmeye basarak diş macunu ekledi eğlendiler küçük diş fırçaları sevdiler herkes güler yüzlü. Kahvaltı, çeşitli ve lezzetli makul fiyatlarla iyi bir aile tatili için öneririm

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 15
Marine House Hotel
Marine House Hotel
Recep Koç Cad. No. 8
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Büyükada çok güzel, gelmeye devam edeceğim. Otel terminale, her türlü dükkana yakın. Küçük ama temiz ve modern odalar. Kahvaltı güzel. Resepsiyonda ve bina içinde çalışan insanlar hoş. Bisiklet aldım ve adanın etrafında sürdüm çok keyifliydi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 15
Marine House Hotel
Marine House Hotel
Recep Koç Cad. No. 8
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Küçük ama konforlu, güzel, temiz, güleryüzlü insanlar, ekonomik, tekne limanından beş dakika, kahvaltıdan tatminkar kaldım alışveriş merkezi ve restorantların ortasında ve BUYUK ADA'daki ziyaretimizden keyif aldık - Tüm personele teşekkürler

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 15
Marine House Hotel
Marine House Hotel
Recep Koç Cad. No. 8
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

bu otelde 2 gün kaldık. İyi yer, dostça şeyler var , temiz odalar .. Ama yataklar biraz rahatsız otel her yere yakın. denizin ortasında tatilin ve hayatın keyfini çıkarrtık

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 72 15
Marine House Hotel
Marine House Hotel
Recep Koç Cad. No. 8
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Mayıs ayı sonunda bir gece burada kaldık. İyi bir konumda, çok temiz ve güler yüzlü personellerini çok sevdik Hatta bizim için meyve ve şarapta getirerek bizi şaşırttılar. Sabahları ücretsiz bir kahvaltı var ve çok iyi - adanın her yerine yürüyerek ve etrafta birkaç restoran / kafeye ulaşabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 72 15
Marine House Hotel
Marine House Hotel
Recep Koç Cad. No. 8
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Her zaman en iyi fiyat, temiz oda, zengin kahvaltı büfesi ve güzel personel ... Personel her zaman bizi memnun etmek için ellerinden geleni yapmaya çalıştı Azize'ye çok teşekkürler, misafir memnuniyeti için bu otel çok ideal Tek kötü şey standart odalarda banyo çok küçük

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 15
Marine House Hotel
Marine House Hotel
Recep Koç Cad. No. 8
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Sabahın pencerelerinizi açtığınızda muhteşem bir güne hazır olun, güzel adanın hareketli sokaklarını görmek ve orada vakit geçirmek harika İki kişilik odalarda yeterli alan var. Banyo çok büyük olmasa da bizim ihtiyaçlarımızı karşıladı.Personel çok güleryüzlü ve her zaman gülümsüyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 15
Marine House Hotel
Marine House Hotel
Recep Koç Cad. No. 8
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Geçen ay burada kaldık ve harika bir küçük otel burası tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılıyor, geniş ve zengin bir ücretsiz kahvaltı. personel yardımsever, samimi İstanbul'da adaları ziyaret ettiğimde yine burada kalacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 15
Marine House Hotel
Marine House Hotel
Recep Koç Cad. No. 8
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Annemle burada kaldım. Check-in ve karşılama kahvesi ile başlayan oda ve kahvaltı kalitesi için her şey harikaydı. Özellikle otel personeli nazik, duyarlı ve bizi çok dikkatli bir şekilde ilgilendi En az 3 dil konuştular ve iletişim kurmak kolaydı.Odalar oldukça küçük ama konforludur. Yeri mükemmel. beklenenden daha fazlası var. Burada kalmayı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 44 35
Pembe Ev Pansiyon
Pembe Ev Pansiyon
Çınar Çıkmazı Sokak No:18
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Çok şirin bir pansiyondu. Konum her yere yakın. Özellikle Volkan Bey'in ilgi, alakası güzel. Hizmeti her anlamda temizliği, düzgünlüğü… Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum. Yaza görüşmek dileğiyle. Volkan Bey'e her şey için çok teşekkür ediyoruz. Sizin gibi güzel bir insanı tanıdığımız için çok mutluyuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 44 35
Pembe Ev Pansiyon
Pembe Ev Pansiyon
Çınar Çıkmazı Sokak No:18
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Çok nezih ve temiz bir pansiyondu. Adaya iner inmez bizi karşıladı ve pansiyona kadar eşlik etti. Gerek sohbeti gerek güler yüzü çok memnun kaldık. Artık biliyoruz ki adaya gittiğimizde güvenle kalabileceğimiz bir evimiz var. Volkan Bey'e çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 44 35
Pembe Ev Pansiyon
Pembe Ev Pansiyon
Çınar Çıkmazı Sokak No:18
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Çok şirin bir pansiyon. Temizliği ve güzel hizmetinden çok memnun kaldık. Oğlum ve ben çok güzel vakit geçirdik. Volkan Bey'e her şey için çok teşekkür ediyoruz. Bütün dostlarıma tavsiye ediyorum pansiyonunuzu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 44 35
Pembe Ev Pansiyon
Pembe Ev Pansiyon
Çınar Çıkmazı Sokak No:18
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Çok şirin bir pansiyon, çok temizdi. Personel güler yüzlüydü. Volkan Bey'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 36 16
Ascot Hotel Büyükada
Ascot Hotel Büyükada
Madenler Mah Çınar Cad No:6
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Ascot Hotel sayesinde çok güzel bir Büyükada hatıram var. Çok şeker bir otel, odaların dizaynına, kapılardaki ünlü tablolara bayıldım. Personel güler yüzlü, her türlü soruya cevap veriyor. Hatta siz sormadan, sizin için zamanınızı en güzel şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor. Zaten otellerden beklentimiz de bu yönde. Herkese teşekkür ederim. Gecikmeli yorum için özür dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)