Orhangazi Görülecek Yerler

Orhangazi özellikle gezilecek yerleriyle hem uzun bir yolculuk sunuyor hem de birçok aktiviteye dahil olmanızı sağlıyor.Orhangazi Görülecek Yerler - Orhangazi En İyi 10 Yapılacak Şey

Orhangazi özellikle gezilecek yerleriyle hem uzun bir yolculuk sunuyor hem de birçok aktiviteye dahil olmanızı sağlıyor.

Orhangazi'de ne yapılır, Orhangazi'de görülmesi gereken yerler nelerdir soruların bu sayfamızda yanıt vereceğiz.

Orhangazi'de görülmesi gereken yerlerin ilk sıralarında İznik Gölü bulunuyor. Bir kısmı Orhangazi'de bulunan gölün kenarında yürüyüşler yapabilir ve bölgede küçük bir keşif yapabilirsiniz. İznik Gölü'nün sahip olduğu yeşillikler geziniz boyunca sizleri dinlendirecek.

Eğer kış aylarında Orhangazi'ye gitmeyi planlıyorsanız Uludağ'a çıkıp kayak yapabilirsiniz. Uludağ kış turizmin en önemli noktalarından biridir. Yıl içerisinde dünyanın her noktasında turistler gelmektedir. Aynı zamanda Osmangazi'de bulunan Merinos Parkı'nı, Bursa Merkez'deki Bursa Ulu Camii'ni de görmeden tatilinizi sonlandırmamanızı öneririz.

Bursa Kapalı Çarşı'da uzun ve keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. Merkezde bulunan Kapalı Çarşı'daki dükkanları gezdikten sonra, bu noktaya çok yakın olan İpek Han ve Koza Han'ı da görmeyi unutmamalısınız.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın