Otelleri Göster

Nebiler Şelalesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 94 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Nebiler Şelalesi Yakınındaki Oteller

İzmir'in doğasının bir parçası olan Nebiler Şelalesi, Dikili'ye oldukça yakındır ve kısa bir yolculuk sonrasında bu muhteşem yeri görüp yaşayabilirsiniz. Nebiler Şelalesi yakınında bulunan otellerin veya pansiyonların birinde konaklayarak burada değişik ve harika sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Çevresinde bulunan mağaralar ve yeşil ağaçlarla örtülü olan şelale, sizi büyülemekle kalmayacak adeta ruhunuzu dinlendirecek.

Nebiler Köyü'ndeki bu şelalenin yıl içerisinde, özellikle yaz sezonu açıldığında yerli ve yabancı turistlerin ziyaretine uğruyor. Burada trekkin parkurları mevcuttur ve doğanın tadını trekking yaparak çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda köyün çoğu ziyaretçi tarafından tercih edilmesinin bir sebebi de burada bulunan kaplıca ve ılıcalar. Trekking yaptıktan sonra açık havada termal su ile duş yapıp keyfinize keyif katabilirsiniz.

Nebiler Şelalesi tüm güzellikleriyle sizlerin de ziyaretini bekliyor. Bu önemli turistik noktada tüm stresinizi atacaksınız. Ardında; Belevi Mozolesi'ni, Selçuk Kalesi'ni ve Pitane Antik Kenti'ni ziyaret edebilirsiniz. İzmir'in denizi kadar tarihi ve doğası da tertemiz bir şekilde sizleri bekliyor.