Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Pamucak
Neredekal.com
İzmir Otelleri
Selçuk Otelleri
Pamucak Otelleri
Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü

Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü

Tatil Köyü
Henüz Puanlanmamış
Çocuk Alanları Galerisi
Çocuk Alanları (5)
Oda Özellikleri Galerisi
Oda Özellikleri (17)
Restoran Galerisi
Restoran (21)
78 Fotoğraf
Genel Görünüm Galerisi 1
Genel Görünüm Galerisi 2
Genel Görünüm Galerisi 3
Genel Görünüm Galerisi 4
Genel Görünüm Galerisi 5
Genel Görünüm Galerisi 6
Genel Görünüm Galerisi 7
Restoran Galerisi 8
Aktivite Galerisi 9
Genel Görünüm Galerisi 10
Genel Görünüm Galerisi 11
Restoran Galerisi 12
Restoran Galerisi 13
Restoran Galerisi 14
Restoran Galerisi 15
Restoran Galerisi 16
Giriş
03 Ekim Sal.
Çıkış
04 Ekim Çar.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
TatilBudur.com
7.480 TL
6.358 TL
%15 Tasarruf
En uygun fiyat: TatilBudur.com
6.358 TL
Tatilsepeti.com
6.358 TL
Diğer Oda Fiyatlarını Gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Sultaniye, 35920 Selçuk/İzmir
Örnek Harita Görseli
Haritada gör
Giriş
03 Ekim Sal.
Çıkış
04 Ekim Çar.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Otel Hakkında

Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü, ülkemizin ilk turizm merkezlerinden olan Aydın.

Otel Bilgileri
Tesis Alanı
90000 m2
Tesis Oda Sayısı
238

Bilmekte Fayda Var

Sahil Uzunluğu

300 m

Genel Uyarılar

Toplam 50.000 m2 alan üzerine kurulu Türkiye’nin bir numaralı su parkı Aqua Fantasy mimarisi, kaydırakları ve eğlencehavuzları ile rüya ülkesi görünümünde olup, bir çok değişik aktivite ve eğlenceyi bir arada bulundurmaktadır.Aqua Fantasy Su Parkı, kaydırakların bulunduğu iki ana kulenin yanı sıra, dalga havuzu, çocuk havuzu ve parkıçevreleyen eğlence nehrindeki keyif ile bütünleşiyor. Mimarisinde ortaçağ temasının kullanıldığı su parkında, şatolardan,surlardan, kalelerden çıkan kaydıraklarla adrenalininiz yükselecek.Tamamen çocuklara hitap eden özel alanda; korsan gemisi, ahtapot denizaltı ve en fazla 30 cm yüksekliğindeki su ileminiklere güvenli ve doyasıya heyecan yaşatacak.Su parkı girişi ve kullanımı otel misafirleri için ücretsiz olup; park içindeki yiyecek ve içecekler ekstra ücretlidir.Temel Su Parkı Kuralları: Fiziksel engellilerin, aşırı kiloluların, boyun, sırt, kalp rahatsızlıkları olanların ve hamilebayanların kaydırakları kullanması uygun değildir. Aktiviteler esnasında 12 yaş altı çocuklara bir yetişkin tarafındanrefakat edilmelidir. Bazı kaydırakları 120 ile 140 cm altı çocukların kullanması uygun değildir. Bebekler ve 3 yaş altıçocuklar için havuzları kullanmadan önce suya dayanıklı özel çocuk bezi kullanılması zorunludur. Standart çocuk bezleriuygun değildir.  Tenis dersleri ve kort ışıklandırması ücretlidir. Tesis olanaklarına ek olarak; posta servisi (pul ücretli), 2 adet doğal zeminli toprak tenis kortları (top, raket ücretli)ücretsiz hizmet veriyor.Balayı konsepti nikah tarihinden itibaren 1 ay içerisinde yapılacak konaklamalar için geçerlidir. Check- in sırasındaevlilik cüzdanı göstermeniz istenebilir.TUI Blue Ephesus Otel& Aqua Fantasy Aquapark Tatil Köyü odalarına giriş saati 15.00'den itibaren başlıyor.Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00’dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Hizmet veren açık alanlarınkullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.

Covid Tedbir Bilgisi

Depo Güvenliği denetimi En az 24 saat boş bırakılmış odalar Ortak alanlarda Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Oda kapasitesinin %50 oranında düşürülmesi Geçici karantina alanı/odası ayarlanması Oyun odaları, çocuk kulübü, lunapark, oyun bahçesi - alanının rezervasyonlu kullanımı Salgın Hastalık sürecini yönetecek bir yönetici görevlendirilmesi Günlük denetim ve kontrol listelerinin hazırlanması Kapalı alanlar için yeniden faaliyete açma protokolü hazırlanması Sosyal mesafeyi belirten düzenlemeler yapılması Misafirlere alınan tedbirler ile ilgili broşür hazırlanması Genel alanlarda dezenfektan bulundurulması Oyun odaları, çocuk kulübü, lunapark ve oyun bahçesinin Salgın Hastalık sağlık kurallarına göre açılması Gym, fitness, hamam, sauna gibi aktivite alanlarının Salgın Hastalık sağlık kurallarına göre açılması Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek Gıda Güvenliği Denetimi Yeme – İçme Alanlarında Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Mutfak ve yeme-içme alanlarının sıklıkla dezenfektasyona tabi tutulması Mutfak araç gereçlerinin dezenfekte edilmesi ve kontrolü Mutfak personelinin koruyucu ekipman kullanımı Ortak alanlardaki çay-kahve gibi araçların kaldırılması veya görevli tarafından servis edilmesi Açık büfede şeffaf koruyucu perdeleme yapılması Her misafirin girişlerde elektronik ateş ölçer/termal kamera ile ateş ölçümü Ozon ve ULV Makineleri ile dezenfeksiyon Periyodik açık alan dezenfeksiyonu Periyodik kapalı alan dezenfeksiyonu Sağlık Bakanlığından onaylı temizlik ürünleri kullanımı Personelin hijyen ve temizlik prosedürlerinin arttırılması El hijyeni ve temizlik ürünü spesifikasyonları Havuzlarda düzenli klor düzeyi kontrolü Ortak alanlarda dezenfektan bulundurma Misafire maske temin edilmesi Oda temizliği formlarının günlük takibi ve kayıt altına alınması Personele Corona Virüs ve tedbirleri eğitimi Personelin periyodik sağlık testlerinin yaptırılması Personelin eldiven ve maske kullanımı Personelin geliş-gidiş kayıtlarının takip edilmesi Personel tarafından kullanılan araç gereçlerin dezenfekte edilmesi

Su Kaydırağı Sayısı

3

Kum Özelliği

Kum

Konum

Örnek Harita Görseli
Haritada gör
Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü
TatilBudur.com
7.480 TL
6.358 TL
%15 Tasarruf

Sıkça Sorulan Sorular

Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü için 1 gecelik ortalama fiyat 6358.00 TL - 12716.00 TL aralığındadır.
Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü odalarında bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Tui Blue Ephesus Otel & Aqua Fantasy Aqua Park Tatil Köyü için popüler tesis özellikleri; Spa Olanakları, Buhar Odası, Aquapark, Su Kaydırağı, Mini Futbol olmasıdır.