Otelleri Göster

Kozak Yaylası Yakınındaki Oteller

Kozak Yaylası Yakınındaki Oteller

Balıkesir'den İzmir'e kadar varlığını devam ettiren ve gören herkesi kendine hayran bırakan Kozak Yaylası, doğasıyla, güler yüzlü insanlarıyla, her ton yeşilinin arasındaki küçük köyleriyle sizleri davet ediyor. Kozak Yaylası yakınındaki otellerin veya pansiyonların birinde konaklayarak muhteşem ötesi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Bir tabloda canlanıp gerçek hayata yansımış hissi veren Kozak Yaylası'nda aynı zamanda Bergama Krallığı'ndan bu yana fıstık çamı üretimi yapılıyor. Aşağıbey, Yukarıbey, Demircidere, Kaplan, Göbeller köyleriyle adım adım sizi saracak. 5 milyon civarında ağaç olduğu tahmin edilen Kozak Yaylası'nda gezdiğiniz her nokta ayrı bir manzaraya ve değişik bir atmosfere sürükleyecek sizleri.

Balıkesir-Ayvalık'ın bu benzersiz bölgesine oldukça yoğun ilgi vardır. Ziyaretiniz sırasında köylü halk sizden güler yüzünü ve yöresel tatlarını esirgemeyecek. Doğa tutkunlarının mutlaka görüp büyülendiği bu yaylaya; Bergama'dan veya Ayvalık'tan gidebilirsiniz. Kamp kurmak isterseniz Göbeller'de kamp alanları ve yürüyüş parkurları da mevcuttur. Kozak Yaylası'nın ardından; Cunda Adası'nı, Cennet Ada Koyu'nu ve Şeytan Sofrası'nı gezi listenize ekleyip ziyaret edebilirsiniz.