İzmir Kuş Cenneti Yakınındaki Oteller

İzmir Kuş Cenneti en yakın 20 Otel

İzmir Kuş Cenneti Yakın Oteller

İzmir'in en çok ziyaretçi kabul eden yerlerindendir İzmir Kuş Cenneti. Arabanızla gittiğiniz sırada Karşıyaka sahilini takip ederek Mavişehir'e çıkıp Sasalı Beldesi'ne doğru ilerlediğinizde yol boyunca bulunan Kuş Cenneti tabelaları 10 kilometre sonra sizi gerçekten bir cennete götürecek.

Anemon Çiğli Hotel

İzmir - Kent Oteli - 1 Misafir Yorumu

İzmir-Çiğli'de yer alan, konaklamanın yanı sıra toplantı, organizasyon ve davetler için de sıklıkla tercih edilen Anemon Çiğli Hotel, yıl boyunca konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Bünyesinde donanımlı toplantı odası bulunan tesis aynı zamanda tüm stresinizden arınabileceğiniz sauna, SPA merkezi, hamam ve masaj olanaklarına sahiptir. Tesisin restoranında sabahları lezzetli bir sabah kahvaltısı ve profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan alakart menüler servis edilmektedir. Anemon Çiğli Hotel'in konaklama birimlerinin tümü zevkiniz ve ihtiyaçlarınıza göre dekore edilmiştir. Odalarda yer alan özel banyolar konforunuz için havlular, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Uydu TV, mini bar, klima ve eşya dolabı ise birimlerde standarttır. 24 saat oda servisi...

İzmir Kuş Cenneti ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları İzmir Kuş Cenneti yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için İzmir Kuş Cenneti otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için İzmir Kuş Cenneti yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Çiğli semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

İzmir Kuş Cenneti Otel Yorumları

4

Anemon Çiğli Hotel

ahmet yavuz - 27 Temmuz 2016, Çarsamba 18:43

Oda ışıklandırması çok zayıf

Anemon Çiğli Hotel'de kalıyorum sürekli ama oda ışıklandırması çok zayıf. Bu şekilde devam ederse otelimi değiştirmeyi düşünüyorum.