Otelleri Göster

Haymana Kaplıcaları Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Haymana Kaplıcaları Yakınındaki Oteller

Ayaş Kaplıcaları gibi Haymana Kaplıcaları da Ankara'nın termal bölgelerinden biridir ve sağlık turizminde önemli bir yere sahiptir. Haymana Kaplıcaları yakınındaki oteller, sizlere konaklama imkanı sunduğu gibi rahatsızlığınız için tedavi süreçleri de başlatıyor. Belirlediği tedavilerle sağlık problemlerinize çözüm buluyor. Romatizma, sinirsel rahatsızlıklar, kalp, deri, kan dolaşımı, nevralji, solunum ve kadın hastalıklarına şifa olan Haymana Kaplıcaları'nda özel olarak tedavi üniteleri olmakla birlikte; lokanta ve gazino da vardır.

İnternet üzerinden Haymana termal otel fiyatlarını inceleyip rezervasyonunuzu yaptırarak huzurlu bir tatile ilk adımı atabilirsiniz. Köklü bir tarihe de sahiptir Haymana Kaplıcaları. Etiler, Galatlar ve Romalılar döneminde kullanıldığı bilinmektedir.

Ankara'dan kalkan otobüslerle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bu arada Ankara Esenboğa Havalimanı'na 100 kilometre uzaklıktadır. Yıl içerisinde birçok turisti ağırlayan Haymana Kaplıcaları, hem sağlığınıza hem de tüm beden ve ruh yorgunluklarınıza iyi gelecek. Ankara'nın tarihi ve doğal güzelliklerine yakından tanık olmak da tatilinizin en güzel parçalarını oluşturacak.