Yenimahalle Otelleri

Ankara’da merkezi konaklama deyince akla ilk gelen yerlerden biri olan Yenimahalle otelleri, kaliteli hizmet anlayışlarıyla oldukça dikkat çekiyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Yenimahalle Otelleri

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Müşteri memnuniyeti değil"

"Çok modern"

7.3

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Yenimahalle Otelleri ve Yenimahalle Otel Fiyatları

Ankara'da merkezi konaklama deyince akla ilk gelen yerlerden biri olan Yenimahalle otelleri, kaliteli hizmet anlayışlarıyla oldukça dikkat çekiyor…

Yenimahalle, Ankara'nın metropol ilçelerinden biri olma özelliği taşıyor. 1946 – 1949 yılları arasında, şehirde türeyen yerleşim ihtiyacını gidermek amacıyla, dönemin Belediye Başkanı Ragıp Tüzün tarafından kurulan Yenimahalle, 1 Eylül 1957 tarihinde ilçe merkezi ilan edilmiş. O günlerden bugünlere dek büyük bir hızla gelişim gösteren Yenimahalle, şimdilerde işçi ve memurların yaşadıkları bir bölge olarak bilinmeye devam ediyor.

Bugün Yenimahalle'nin Ankara'nın en merkezi ilçelerinden biri olmasının en büyük nedeni ise sahip olduğu büyük alışveriş merkezleri. Özellikle ülkemizin en büyük alışveriş merkezlerinden olan AnkaMall, Yenimahalle'ye bir hayli canlılık kazandırmış durumda.

Yenimahalle, şehrin önemli tarihi ve turistik mekanlarına da ev sahipliği yapıyor. Bunların başında ise Akköprü, Atatürk Orman Çiftliği, Ankara Hayvanat Bahçesi ve 75. Yıl Ankara Hipodromu geliyor. Yenimahalle konaklamanız sırasında, bu yerleri de gezmeyi sakın ihmal etmeyin.

Gezilecek yerleri, alışveriş olanakları ve merkezi konumu derken, Yenimahalle'deki konaklama ihtiyacı da günden güne artıyor. Bu anlamda Yenimahalle'de pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz.

Modern bir mimariye sahip olan Yenimahalle otelleri, zevkli bir şekilde dizayn edilmiş konaklama birimleriyle, misafirlerin her şeyden önce konforlarını ön planda tutuyorlar. Yenimahalle otellerinin büyük bir çoğunluğu açık büfe kahvaltı servisi sunuyorlar. Bazı Yenimahalle otellerinin dünya mutfağından seçkin lezzetler sunan restoranları da mevcut. Yenimahalle otelleri, alışveriş yapabileceğiniz AVM'lere ve mağazalara oldukça yakın bir mesafede bulunuyorlar. Bununla birlikte Yenimahalle otelleri, Ankara'nın şehir merkezine kolay ulaşım imkanı da sağlıyorlar.

Siz de yakın bir zaman içerisinde herhangi bir sebepten dolayı Ankara'ya gelmeyi düşünüyorsanız eğer, konaklama için Yenimahalle'yi tercih edebilir ve Yenimahalle otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ülkemizin başkenti Ankara'nın merkez ilçelerinden biri olan Yenimahalle, özellikle iş seyahati amacıyla şehre gelenlerin konaklamak için en çok tercih ettikleri bölgelerden biri…

Ankara'nın metropol ilçelerinden biri olan Yenimahalle, 1946 – 1949 yıllarında, şehirde yerleşim ihtiyacının doğmasıyla, dönemin Belediye Başkanı Ragıp Tüzün tarafından kurulmuş. O günden bugüne hızlı bir gelişim gösteren Yenimahalle, 1 Eylül 1957 tarihinde ilçe merkezi haline getirilmiş. Şimdilerde Yenimahalle, daha çok yüksek gelirli olmayan işçi ve memur kesiminin yaşadığı bir bölge olarak biliniyor.

Yenimahalle'nin hızlı gelişimi, ilçenin bugün şehrin en merkezi noktalarından biri olmasını sağladı. Bunun en büyük örneği ise şehrin en büyük alışveriş merkezlerinin Yenimahalle'de yer oluyor oluşu. Özellikle ünü il sınırlarını aşmış olan AnkaMall, Yenimahalle ilçe sınırları içerisinde bulunuyor.

Yenimahalle, alışveriş olanaklarının yanı sıra, şehirde görülmesi gereken pek çok yere de ev sahipliği yapıyor. Özellikle Akköprü, Atatürk Orman Çiftliği, Ankara Hayvanat Bahçesi ve 75. Yıl Ankara Hipodromu Yenimahalle'ye geldiğinizde mutlaka görmeniz yerler arasında bulunuyor.

Yenimahalle'nin merkezi konumu, sahip olduğu alışveriş imkanları ve gezilecek yerleri, ilçeyi konaklama açısından da üst sıralara taşıyor. Özellikle iş seyahati amacıyla Ankara'ya gelenler, Yenimahalle otellerinde konaklamayı tercih ediyorlar.

Yenimahalle otel fiyatları ise bu nedenlere göre kendi içinde şekilleniyor. Daha çok otelin bulunduğu konuma ve ulaşım imkanlarına göre değişen Yenimahalle otel fiyatları, sağladığı olanaklara göre de değişkenlik gösteriyor. Otelin hizmet kalitesi gibi unsurlar da Yenimahalle otel fiyatlarını belirlenmesinde önemli bir rol oynuyor. Ankara'nın diğer bölgelerine göre Yenimahalle otel fiyatları her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Genel olarak baktığımızda, 2017 Yenimahalle otel fiyatlarının ortalama 185 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde özellikle iş seyahati amacıyla Ankara'ya gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Yenimahalle'yi tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Yenimahalle otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Yenimahalle otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın