Şereflikoçhisar Otelleri

Köklü geleneği ve tarihsel geçmişiyle dikkat çeken Şereflikoçhisar, Hititler’e kadar uzanan yerleşim yerlerindendir. İlçe bugün ziyaretçilerini konforlu konaklama birimlerinde ağırlamaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Şereflikoçhisar Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Şereflikoçhisar Otelleri ve Şereflikoçhisar Otel Fiyatları

Köklü geleneği ve tarihsel geçmişiyle dikkat çeken Şereflikoçhisar, Hititler'e kadar uzanan yerleşim yerlerindendir. İlçe bugün ziyaretçilerini konforlu konaklama birimlerinde ağırlamaktadır.

Ankara'nın en uzak ilçesi olan Şereflikoçhisar, il merkezine yaklaşık 150 km uzaklıkta yer almaktadır. Eski ismi Koç Hisar olan ilçe, önceleri sırayla Konya ve Aksaray'a bağlıyken 1933 yılında Ankara'nın ilçesi olmuştur. İlçede Hititler, Asurlar, Romalılar, Persler, Selçuklular ve Osmanlı gibi büyük medeniyet ve imparatorluklar yaşamıştır. Köklü bir tarihe sahip olan Şereflikoçhisar, aynı zamanda yıllar boyu korumayı başardığı gelenek ve göreneklere sahiptir. Misafirperverlikleriyle bilinen ilçe gelen ziyaretçilerini Şereflikoçhisar otellerinde konfor dolu bir seyahat olanağı sunmaktadır. Tuz Gölü ile Hirfanlı Baraj Gölü arasındaki bölgede yer alan ilçe, genellikle iş ya da seyahat amaçlı ziyaretlere ev sahipliği yapmaktadır.

Genellikler oda – kahvaltı olarak hizmet veren 3 ya da 4 yıldızlı konaklama birimlerinden oluşan Şereflikoçhisar otelleri, ilçe merkezinde yer almaktadır. İş seyahatleri için bünyesinde donanımlı ve internet erişimli toplantı odası bulunan oteller, dört mevsim boyunca misafirlerine hizmet vermektedir.

Aynı zamanda manzaralı konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Şereflikoçhisar otelleri, banka, restoran ve kafelere yürüme mesafesindeki konumlarıyla ziyaretçilerine avantajlı bir konaklama olanağı sunmaktadır. Tüm bu özellikleriyle yıl boyunca sıklıkla tercih edilen ve sizin de sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz bu oteller, bütçenizi sarsmayacak bir aralıkta yer almaktadır.

Sitemiz üzerinden karşılaştırma olanağı bulacağınız Şereflikoçhisar otel fiyatlarında erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilmek için ise tek yapmanız gereken seyahatinizi erken bir tarihte planlamak. Sayfada yer alan telefon numaralarıyla detaylı bilgi alabileceğiniz Şereflikoçhisar otel fiyatları arasından size en uygun olanı seçerek, keyifli bir seyahatin ilk adımını atabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın