Polatlı Otelleri

Başkentin küçük ama bir o kadar da sevimli beldesi; Polatlı…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Polatlı Otelleri

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Kahvaltı açık büfe değil"

4.0

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Polatlı Otelleri ve Polatlı Otel Fiyatları

Başkentin küçük ama bir o kadar da sevimli beldesi; Polatlı…

Küçük, sevimli ve samimi… Tüm bunlar Polatlı'yı birebir yansıtan sözcükler. Ankara'nın batısında, kent merkezine yaklaşık 1 saatlik mesafede yer alan Polatlı, kalabalık nüfusuyla adeta küçük bir Anadolu şehri niteliğinde aslında. Ülkemizin birçok şehrinden daha fazla insanın yaşaması, Polatlı'yı ilçeden çok şehir statüsüne soksa da, şimdilik böyle bir durumun söz konusu olmadığını hemen belirtelim.

Milli mücadele tarihimiz açısından öyle önemli bir yeri var ki Polatlı'nın, ilçeye karşı insanın yüreğinde hayranlık uyandırmaması içten bile değil. İlçenin hemen girişinde bulunan ‘topçularıyla gurur duyan' ifadesi, bu söylediğimizi kanıtlar nitelikte. Polatlı, Sakarya Meydan Muharebesi'nin gerçekleştiği ve Yunanlıların Ankara'ya girmesinin engellendiği bir bölge. Bu anlamda Polatlı'nın değerinin bilinmesi büyük bir önem teşkil ediyor.

Şehrin küçük ama şirin ilçesi Polatlı, ‘il olmak istiyoruz' yazısıyla hafif bir tebessüm bırakıyor hepimizin suratında. Zaten Polatlı'ya kimi zaman şehir denmesinin nedenlerinden biri de bu. Polatlı'da yaşayan halk son derece güler yüzlü, misafirperver ve sıcakkanlı. Küçük bir yer olması, herkesin birbirini tanır hale gelmesine neden olmuş sanıyoruz ki. Sokaklarda sürekli olarak birbirine selam veren insan manzaralarının başka bir açıklaması olamaz.

Bir gün oldu da yolunuz Ankara'ya düştü ya da Ankara'nın kalabalığı ve gürültüsünden yorulduğunuzu fark ettiniz. O halde Polatlı otellerinin sıcak atmosferi içinde keyifli bir konaklama yapabileceğiniz her zaman aklınızın bir köşesinde bulunmalı. İster lüks, ister ev sıcaklığında olsun, Polatlı'da herkesin beklentisine uyacak bir otel bulabilmek mümkün. Polatlı otelleri, Polatlı Tren İstasyonu'na ve Polatlı Otobüs Terminali'ne oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Modern bir tarzda dizayn edilmiş konaklama birimleriyle Polatlı otelleri, aradığınız konforu sunuyor sizlere. Sabahları yapacağınız lezzetli açık büfe kahvaltıyla güne başlayacağınız Polatlı otellerinde, bu güzide şehri özgürce keşfedebilirsiniz.

Olur da bir gün, herhangi bir sebepten ötürü yolunuz Polatlı'ya düşerse, Gordion Antik Kenti'ni görmeyi, şiş kebap yemeği, iğde ve çekirdek almayı sakın ama sakın ihmal etmeyin.

Siz de önümüzdeki günlerde herhangi bir sebepten dolayı Ankara'ya gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Polatlı'yı tercih edebilir ve Polatlı otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ankara'nın yanı başında küçük bir Anadolu şehri; Polatlı…

Anadolu şehri dediysek, aslında bir şehir olmadığını biliyoruz Polatlı'nın. Ankara'nın batısında, şehir merkezine yaklaşık 70 km mesafede bulunan bir ilçe Polatlı. Nüfusunun pek çok ilden fazla olması, burayı kendi çapında bir şehir statüsüne sokuyor aslında, hepsi bu.

İlçenin girişinde ‘topçularıyla gurur duyan' ibaresiyle, milli mücadele tarihimizde ne kadar önemli bir yeri olduğunu anlıyoruz Polatlı'nın. Sakarya Meydan Muharebesi'nin gerçekleştiği, Yunanlıların Ankara'ya geçiş verilmediği bir belde Polatlı.

Ankara'nın küçük ama bir o kadar da şirin bir ilçesi olan Polatlı, ‘il olmak istiyoruz' tabelasıyla yer etmiş hafızalarda. Polatlı'ya Anadolu şehri denmesinin nedenlerinden biri de bu. Yerel halkı son derece sıcakkanlı ve komiktir buranın. Küçüklüğünden midir bilinmez ama herkes birbirini tanır. Bu nedenle de Polatlı'nın oldukça samimi bir ortamı olduğunu söyleyebiliriz.

Polatlı'da pek çok otel de yer alıyor aynı zamanda. Kimi iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlıyor, kimi ise samimi atmosferiyle dinlenmek isteyenlere sıcak bir ev ortamı sunuyor. Polatlı otel fiyatları da bu doğrultuda şekilleniyor elbette. Polatlı otel fiyatları için ne çok ucuz, ne de çok pahalı diyebiliriz. Fiyatlar ortalamalıdır burada. Her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkündür bu şirin ilçede. Her bölgede olduğu gibi Polatlı otel fiyatları, otelin toplu ulaşıma olan yakınlığına, sahip olduğu olanaklara ve hizmet kalitesine göre şekillenir. Genel olarak 2017 Polatlı otel fiyatlarının 100 TL ile 145 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Polatlı otellerinde konakladığınız süre boyunca; Gordion Antik Kenti'ni görmeli, şiş kebap yemeli, iğde ve çekirdek almalısınız mutlaka.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, Ankara'nın bu şirin ilçesini görmek, o samimi atmosferi tanımak istiyorsanız eğer, konaklamak için Polatlı'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Polatlı otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Polatlı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Polatlı otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
İkbalhan Hotel
İkbalhan Hotel

-

Kahvaltı açık büfe değil

Kahvaltı açık büfe değil, 1 dilim peynir, birkaç zeytin, reçel. Genel olarak fiyatına göre vasat.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)