Fethiye Otel Seçenekleri

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Fethiye Otel Seçenekleri
Diyelim ki Muğla civarına yolunuz düştü ve Fethiye'yi de mutlaka görmek istediniz… Bu çok normal bir durum çünkü başta dünyada eşi benzeri olmayan bir kumsal olan Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, 12 Adalar gibi deniz ve doğayla iç içe rotaları barındıran Fethiye'nin antik çağlara ayak basmak isteyenler için de Telmessos, Kadynada, Letoon, Kaunos, Tlos, Ksantos ve Pınara gibi antik kentlerle çevrelenmiş alternatif güzergâhları var. Bir günde Fethiye'yi keşfetmeniz çok da mümkün olmadığı için kalacak otel arayışına da girişmiş olmanız gerekiyor.

Peki Fethiye'deki otellere hızlıca bir göz atalım mı?

4 Mevsim Fethiye Diyenlere: Perdikia Hill Family Resort

Fethiye Otel SeçenekleriKonum olarak Fethiye'nin en sakin noktalarından birisini seçen Perdikia Hill Family Resort, yılın dört mevsimi hizmet vermekte. Dolayısıyla ilkbahar, yaz, sonbahar, kış demeden Fethiye'yi ziyaret etmek isteyenlerin tereddütsüz başvurabileceği adreslerin başında geliyor.

Sahile Yakın Olsun Diyenlere: Jade Residence (Adult Only)

Fethiye Otel SeçenekleriDünyaca ünlü, müthiş bir güzelliğe sahip bir sahil yanı başınızdayken Fethiye'den ayrılmak çok zor gelecek. Ancak birkaç adımda sahile ulaşabileceğiniz bir oteli tercih etmeniz, Fethiye'de geçireceğiniz tatilinizi daha da unutulmaz kılacak!

Tesis Fiyatı

30 Mayıs 2022 giriş oda fiyatı

3038 TL

En Uygun Fiyata Git

Doğanın İçinde Bungalov Arayanlara: Fullmoon Camp

Fethiye Otel SeçenekleriHem doğayla iç içe olsun hem de doğayla bir olmayı sonuna kadar yaşatsın diye düşünenlere özel tasarlanmış bungalov evlerle Fullmoon Camp; Fethiye'de geçireceğiniz zamanın olabildiğince "doğal" olmasını sağlayacak…
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Patili Dostum Olmadan Asla Diyenlere: Suzanne Apart Hotel

Fethiye Otel Seçenekleri"Tatilin en güzeli, evcil dostlarla yapılandır" diye düşünenler için, konum fark etmeksizin hayvan dostu işletmeler hep bir adım önde olacaktır. Fethiye'de Suzanne Apart Hotel, evcil dostlarınızla gelip hoş bir tatil geçirmenize ev sahipliği yapacak.

Tesis Fiyatı

30 Mayıs 2022 giriş oda fiyatı

800 TL

En Uygun Fiyata Git

Sıcak Bir Atmosfer Arayanlara: A&B Home Hotel

Fethiye Otel SeçenekleriŞık ve modern dış verandası sizi aldatmasın; konforu ve temizliğiyle üst düzey profesyonel bir hizmet sunmasının yanı sıra A&B Home Hotel bir ev sıcaklığını, hoş bir ambiyansı ve misafirperverliği sizlere sunacak. Fethiye'de bir eviniz varmış gibi hissedeceğiniz, eşsiz bir tatil için tercih edebilirsiniz!

Tesis Fiyatı

30 Mayıs 2022 giriş oda fiyatı

681 TL

En Uygun Fiyata Git

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)