Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çalış Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çalış Otelleri

Çalış için {{ (filteredHotels).length}} / 140 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Çalış Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Gündüz denize dalarak kendini gizleyen caretta carettalar, her yıl nisan ayının ortalarına doğru başlayıp, kasım ayına kadar olan dönemde geceleri kumsala çıkarlar.
Caretta caretta türü deniz kaplumbağalarına ev sahipliği yapan bu plaj, dünyanın dört bir yanından doğa meraklılarını da ağırlıyor. Son zamanlarda açılan birçok Çalış oteli, ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlamak için, birbirinden özel ve farklı hizmetler sunuyorlar.

Çalış otelleri arasında, lüks tatil köyleri, doğa ile iç içe butik oteller ve geniş aileler için apart oteller de yer alıyor. Kimi Çalış otelleri, plajın hemen arkasında hizmet verirken, kimileri ise Çalış Beldesi'nin içinde yer alıyor.

Genellikle tatil oteli biçiminde düzenlenen Çalış otellerinin 50 odalı olanı da var, 90 odalı olanı da. Ancak yüksek sezonda otellerde ve plajda adım atacak yer bulamıyorsunuz. Ancak burada konaklamanın güzel yanlarından birisi de, hemen yakınında Ölüdeniz gibi dünya listelerinde yer alan bir plajının daha bulunması. Yani eğer Fethiye ve Çalış civarında konaklıyorsanız, plaj kalabalık olsa bile, kaçıp gidebileceğiniz, havlunuzu serebileceğiniz başka bir plaj bulabiliyorsunuz.

Fethiye Çalış Plajı için hangi sezon en güzeli diye sorarsanız eğer, tabii herkes size temmuz - ağustos aylarını önerecektir. Ancak Çalış Plajı'nda konaklayanlar bilirler ki, nisan ayının sonlarında Çalış Plajı caretta carettaların ziyaretine uğrar ve bu ziyaret kasım sonlarına kadar devam eder. Dolayısıyla, mayıs ve kasım ayları da gidilebilecek en güzel zamanlardandır.

Eğer sizin tatil anlayışınız, sadece denize girmekten ibaret değilse ve doğayı yaşamak istiyorsanız, Çalış otellerinden birinde nisan - kasım aylarında konaklayarak, bu şahane deniz kaplumbağalarının denize doğru koşuşturmasına şahit olabilirsiniz.

Yeryüzünde gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biridir Çalış Plajı...
4 Km boyunca uzanan kumsalı ve sıcak yaz akşamlarını serinleten esintisi ile ilçe turizminin en önemli yerleri arasında bulunur.

Çalış Plajı'na ulaşım oldukça rahattır, Fethiye'den araçla 15 dakika civarında sürer. Fethiye ve Çalış arasındaki yapılaşma plaja yaklaştığınızda sona erer ve araçların giremediği tertemiz bir plaj karşılar sizi.

Çalış Plajı'nın hemen gerisinde Çalış otelleri, pansiyonları, kafeleri ve restoranları sıralanır. Yaz aylarında buraları turistler doldurur. Genellikle İngiliz ağırlıklı bir turizm potansiyeline sahiptir Çalış Plajı.

Plajın arkalarında çeşit çeşit Fethiye Çalış otelleri yer alır. Çeşidin çok olması da fiyat farklılıklarını çıkarır ortaya. Fethiye Çalış 2019 otel fiyatlarına göz atacak olursanız, kesenize uygun bir konaklama tesisi hemen bulursunuz. Çünkü burada pansiyonlardan lüks otellere kadar her kategoride tesis vardır.

Size sadece tatil bütçenizi hesaplamak ve Fethiye Çalış 2019 otel fiyatlarını araştırmak kalıyor. Nasıl bir hizmet istiyorsunuz? Dışarıda mı daha çok vakit geçireceksiniz yoksa otelde dinlenmeyi mi tercih edeceksiniz?

Bu sorulara verdiğiniz cevaba göre otel rezervasyonu için hemen hareket edin. Çünkü Çalış otel rezervasyonunuzu erken yaptırmanızda fayda var. Ne kadar erken yaptırırsanız, Çalış 2019 otel fiyatı o derece uygun olur ve yer bulmakta da zorluk çekmezsiniz.

Bunun yanında, sürekli ertelediğiniz tatil planını gerçekleştirmek için bir adım atmış olursunuz. Her günümüz değerli, gelin bu değerli günleri, farklı yerlerde, farklı otellerde ve farklı insanlarla daha da değerli hale getirelim…

Çalış Hakkında
Fethiye'nin hemen yanında koyu mavi denizinin ve açık mavi gökyüzünün seremonisini, gün batımının tüm ihtişamını seyredebileceğiniz yerdir Çalış Plajı...
Fethiye'ye 5 km uzaklıkta bulunan ve yeryüzünde gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olarak tanımlanan Çalış, 4 km boyunca uzanan kumsalı, sıcak yaz akşamlarında esen serin rüzgârları, su sporlarına elverişli denizi, çok sayıdaki nitelikli konaklama tesisi, restoranları, barları, alışveriş ve ulaşım olanakları ile bölge turizminin en gözde yerlerinden biridir.

Fethiye Çalış Plajı, dünyanın dört bir yanından gelen turistlere ev sahipliği yaptığı gibi, okyanusları aşıp Çalış Plajı'na ulaşan caretta caretta türü deniz kaplumbağalarını da misafir etmektedir. Fethiye Çalış Plajı, caretta carettaların üreme noktası olarak seçtiği, Türkiye'nin 17 plajından biridir. Çalış Plajı'na geldiğinizde gördüğünüz kafesler yumurtalara aittir. Geceleri plajda gürültü yapmak, sesli müzik dinlemek, ateş yakmak yasaktır. Bunun sebebi ise deniz kaplumbağalarının kıyıya çıkarak rahatça yumurta bırakabilmeleri, yavruların yumurtadan çıktıktan sonra korkmadan denize ulaşabilmeleridir. Geceleri plajda gezerken yavruların yumurtadan çıkışlarına ve denize ulaşma maceralarına tanık olabilirsiniz.

Özel aracınız ile gideceksiniz İzmir, Aydın ve Muğla'yı geçtikten sonra, Sakar geçidini inerek, Fethiye - Göcek yönüne dönmelisiniz. Köyceğiz'i geçtikten sonra, Ortaca yolu üzerinden Fethiye ve Çalış'a ulaşabilirsiniz. Çalış Plajı'na kara yoluyla gitmek istemezseniz eğer, yaz boyunca Fethiye'den kalkan teknelerle de Çalış Plajı'na ulaşmanız mümkün.

Çalış otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 600 23 16
Akdeniz Apart Otel Fethiye
Akdeniz Apart Otel Fethiye
Foça Mah. Selim Günday Cad. No: 64
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Gideceğim yeri seçerken ben de internetteki yorumları okurum. Karar vermemi kolaylaştırır; fakat yapılan yorumların her zaman çok adilce olmadığını da iyi öğrendim bu tesis sayesinde. Yıllar önce internetten buldum burayı ( Akdeniz Apart'ı ). Hem ucuzdu hem de kedimizi de kabul ediyordu apart sahibi. Bu nedenle olumsuz yorumları da okumuş olmama rağmen göze aldım ve gittim Akdeniz Apart'a. İyi ki gitmişim. Çünkü olumsuz yorumlarda bahsi geçen kişiler hayatımdaki önemli kişilerden oldular. Hiçbir zaman hiçbir şey tek taraflı değildir. Siz iyi niyetliyseniz karşınızdaki insanlardan da iyilik görürsünüz. Ve ben bu insanlardan hep iyilik gördüm ki tam beş yıl boyunca başka hiçbir yere gitmedim. Ailemle( eşim, kızım ve kedimiz) beş yıl boyunca her yazımızı bu insanların yanında geçiriyoruz. Son iki yıldır yaz döneminde üçüncü bir amacımız oldu: Tatili Fethiye'de Serap Hanım ve Fahri Bey'le geçirmek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 19
Diana Residence
Diana Residence
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Eylül sonunda Diana Rezidanslarında 10 gün kaldım. Konaklamak için mükemmel bir yer, temiz, modern, iyi donanımlı ve ferah. Vardığımızda bizi karşıamak için Mali oradaydı. Çalış'a ulaşmak için kısa bir yürüyüş yapabilir ya da 5 dakikada dolmuşla gidebilirsiniz. Burada görmeniz ve yapmanız gereken çok şey var. Diana Rezidanslarında kalmak ve dışarıda yemek yemek verdiğiniz paraya değiyor. Kesinlikle tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 19
Diana Residence
Diana Residence
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Bu apartlarda geçen yıl arkadaşlarımla birlikte kaldım ve çok etkilendiğim için bu yıl tekrar rezervasyon yaptırdım. Apartlar gerçekten inanılmaz, ihtiyacınız olan her şey var. Havuz kenarına getirilen yemek güzeldi ve personeller çok cana yakındı. Yakında görüşmek üzere Diana.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 19
Diana Residence
Diana Residence
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Eşim ve oğlumla çift kişilik odada 10 gece kaldık. Diğer yorumların da dediği gibi ferah, temiz ve donanımlı. Havuz alanı güzel, bir kenarda ikramlıklar vardı ve Mali onları odamıza getirdi. Otel diğer yorumlarda bahsedildiği gibi güzel. Sessiz bir yerde ama bar, restoran ve alışveriş merkezlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 19
Diana Residence
Diana Residence
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Bu yıl bu apartta ikinci kalışımız. Standartları oldukça yüksekti. Bu kez yedi gece kaldık. Apartın temizliği oldukça güzeldi ve küçük alışveriş merkezi fazlasıyla sadeydi. İşletme yöneticisi her daim çok yardımsever ve güler yüzlüydü. Tek kötü yanı Çalış plajının biraz sonuna doğru olmasıydı ama sokağın başındaki otobüsler ile 2,5 tl'ye gidebiliyorsunuz. Kesinlikle tekrar geelceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 19
Diana Residence
Diana Residence
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Konaklamamız otelin yeni açıldığı zamanlarda olsa da yardımsever ve sabırlı çalışanlar ile zaman geçirmenin güzel olduğunu söylemeliyim. Otelin imkanları oldukça kaliteli ve temizdi. Havaalanından alınmak ve en ufak sorularımıza cevap almak gerçekten güzeldi. Buraya kesinlikle tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 19
Diana Residence
Diana Residence
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Çalış'tan arkadaşlarım ve ailemle döndüğüm harika bir hafta geçirdiğim Diana Rezidanlarında kalmak çok güzeldi. Mali tatilinizi güzelleştirmek için her şeyi yapıyor. Personel çok iyi. Harika yemekleri ve yerleri için önümüzdeki sene görüşmek üzere. Bu özel tatil için tekrardan teşekkür ederim .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 64 19
Diana Residence
Diana Residence
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Bu Diana Rezidanslarında ikinci kalışım ve 202 numaralı aparta tekrar geleceğime hiç şüphem yok. Apartlar hoş bir şekilde döşenmiş ve tam donanımlı. İletme sahibi Mali her zaman yanımızdaydı ve bir problem yaşamadık. Kahvaltı uygundu ve kalite standardı oldukça yüksekti. Mali ile çalışmak güzeldir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 600 24 26
Deniz Otel & Restaurant
Deniz Otel & Restaurant
Foça Mah.1504 Sok. No:16
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Burayı kalabalıktan ve sesten uzaklaşmak için ziyaret ettik. Gayet güzel karşılandık, çay ve su için sipariş alındı ama bekledik, bekledik...İçeceklerimizin nerede kaldığını sorduğumda ilgili personel birazdan geliyor dedi. 10-15 dakika kadar bekledikten sonra içeceklerimiz geldi. Temizlik konusundaki düşüncelerimiz biraz kirli bırakılan su bardağı ile ortaya çıktı. Garson bizimle konuşurken kibardı. İçeceklerimizi neredeyse bitirmiş olmamızla deniz kenarında bize yakın oturan adam tamamen göz ardı edildiğini gördük. Eğer içecek istiyorsa gidip birisiyle konuşmasını tavsiye ettim. Bu yüzden iki adamla oturup konuşmak zorunda kaldı, sonra da birası oldukça hızlı geldi. Faturayı istedik, ödedik ve gittik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 24 26
Deniz Otel & Restaurant
Deniz Otel & Restaurant
Foça Mah.1504 Sok. No:16
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

2 Ocak 2016'dan 6 ocağa kadar burada kaldık. Sezon dışında olmasına rağmen gerçekten güzel bir araydı. Otel deniz manzaralı. Çalışanlar ve işletme sahibi çok cana yakın ve yardımseverler. Çok büyük bir problemle karşılaşmadık. Odalar rahat ve temizdi. Dediğim gibi manzara başdöndürücüydü. Tekrar kalmayı isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 24 26
Deniz Otel & Restaurant
Deniz Otel & Restaurant
Foça Mah.1504 Sok. No:16
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Diğer otelerle karşılaştırdığında en ucuz olanı. Odaları ve yemeği daha iyi olan çok otel bulabilirsiniz ama fiyata bağlı. Yemekler yeterince güzeldi ve servis mutheşemdi. En önemli şey çalışanlar. Evren, İskender ve Mustafa bey tatilimizi unutulmaz yapmak için en iyisi yaptılar. Eğer Fethiye'ye bir daha gelme şansım olsaydı burada kalmayı tercih ederdim. En büyük teşekkür Mustafa beye. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 04 81
Fethiye Özcem Apart & Hotel
Fethiye Özcem Apart & Hotel
Yerguzlar Caddesi 972 Sokak No:9
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Gördüğüm en iyi konaklamadan sonra mutlaka bir görüş yazmalıydım. Geldiğimiz andan beri çok dost canlısı ve davetkar bir atmosfer vardı. Personeller bize yardımcı olmaktan çok mutlu oluyorlardı ve biz ayrıldığımız için çok üzgünüz. Kaldığımız apart çok moderndi, hatta kusursuzdu. Havuz çok temizdi ve sevimli ağaçlar tarafından sarıldığı için çok dinlendirici bir havası vardı. Otele yürüme mesafesinde çok sayıda bar ve mağaza vardı, konumu çok güzeldi:) Kalmak için huzurlu ve eğlenceli bir yer arıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 04 81
Fethiye Özcem Apart & Hotel
Fethiye Özcem Apart & Hotel
Yerguzlar Caddesi 972 Sokak No:9
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

20-30 arasında 2 yataklı apart daireleri var ve bu apartlar müthiş tasarımının yanında çok güzel bir şekilde temizleniyor. Havuzu gören çok güzel palmiye ve muz ağaçları var. Fethiye'deki pazara çok yakın ve pazar haftanın 5 günü açık. Çalışanlar çok neşeli ve bize yardımcı olduklarında çok mutlu oluyorlar. Ayrıca otel süpermarkete ve uygun mağazalara çok yakın. Biz 4 kişilik bir aile olarak gelmiştik ve çok güzel zaman geçirdik, herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 04 81
Fethiye Özcem Apart & Hotel
Fethiye Özcem Apart & Hotel
Yerguzlar Caddesi 972 Sokak No:9
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Dürüst olacak olursam burada kalmanın ne kadar sevimli olduğunu açıklayamıyorum. Personel bizi daha iyi hissettirmek için sürekli kendi işini bırakıyor:) Müthiş bir deneyimdi. Havuz çok temizdi ve sürekli düzenleniyordu. Apartlar çok rahattı. Otelin atmosferi o kadar iyiydi ki gelecek sene arkadaşlarım ile gelmek için sabırsızım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 04 81
Fethiye Özcem Apart & Hotel
Fethiye Özcem Apart & Hotel
Yerguzlar Caddesi 972 Sokak No:9
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Kötü yorumlara kulağınızı tıkayın:) Buraya geldik ve çok hoş bir sürprizle karşılaştık. Odalar ve havuz oldukça güzel döşenmişti, birçok kullanılabilecek eşya vardı. Konumu tenha, fakat aradığınız her şeye yakın. Çalışanların enerjisi çok iyiydi ve çok yardımcı oldular. En güzel tatili yapmak istiyorum diyorsanız %100 öneriyorum. Seneye tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 33 01
Hotel Truva
Hotel Truva
Kocek Mustafa Caddesi No:38
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Otele girişimiz için önceden rezervasyon yaptık her şey güzeldi ancak uçağımız rötar yaptığı için geç gittik. Otelin işletmecisi sağolsun aç gözlülüğüyle o sırada gelen başka müşterilere bizim odamızı vermiş ve 12sinde dışarıda kaldık. Keşke bi arayıp sorsaydın bu kadar para hırsı bürümeseydi gözünü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 33 01
Hotel Truva
Hotel Truva
Kocek Mustafa Caddesi No:38
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Otel oldukça eskiydi. Odalar eski kokuyordu, çarşafları yırtıktı ve pisti. Perdeleri dahi yırtıktı. Otelin konumu iyiydi plaj açısından ancak otelin işletmecisi kaba ve aç gözlüydü. Kahvaltısı idare ederdi. Eğer başka opsiyonlarınız olursa onların zerine yoğunlaşmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 33 01
Hotel Truva
Hotel Truva
Kocek Mustafa Caddesi No:38
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Kendi klasmanında baktığınızda otel gayet temiz, düzenli ve güzeldi. Odalar ahşaptı ve bu benim çok hoşuma giden bir özellik oldu. Eski havasının yanında denizin de tadını çıkarıyorsunuz. İşletmecisi de güler yüzlü ve ilgiliydi. Otel aile oteliydi, çalışanlar güler yüzlü, Çalış plajına sadece1 dk yürüme mesafesinde kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 33 01
Hotel Truva
Hotel Truva
Kocek Mustafa Caddesi No:38
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Kendimizi evimizde gibi hissettik. Yaz tatilini orda yaptığımız için çok mutluyuz. Plajın güzelliği ayrı bir yana otelde fazlasıyla şirin görünüyordu. Kahvaltısı dıyurucuydu ve çeşitliydi. Enes adamımsın. Umarım tekradan kahveni içmeye geliriz oraya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 33 01
Hotel Truva
Hotel Truva
Kocek Mustafa Caddesi No:38
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Biz sadece gece konaklamak için kalmıştık. Plaja gittiğimiz için havuzu kullanmadık ama havuzu biraz küçüktü. Odaları genel olarak temizdi rahatlıkla duşunuzu alabilirsiniz. Kahvaltıya da kalmadık. Kaldığımız tek gecede hiçbir sorun yaşamadık. Gece kalmak isteyenler için güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 33 01
Hotel Truva
Hotel Truva
Kocek Mustafa Caddesi No:38
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Çevreyi bilmeyen biri olarak işletme sahibi bize gezilecek yerler konsunda bilgi vermede çok yardımcı oldu hatta bazı gezi turlarımızı da kendisi ayarladı. Plaja uzaklığı 100 metre, sessiz sakin bir yerde. Kahvaltısı da çeşitli ve lezzetliydi. Daha ne olsun!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 33 01
Hotel Truva
Hotel Truva
Kocek Mustafa Caddesi No:38
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Otelde çalışan personel oldukça ilgiliydi ve otelde odalarda fazlasıyla temizdi. Her gün yeni havlu verilmişti. Yakında bulunan plaj çok güzeldi bundan dolayı havuzunu biz kullanma ihtiyacı hissetmedik. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 33 01
Hotel Truva
Hotel Truva
Kocek Mustafa Caddesi No:38
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Konumuna bakılarak konuşacak olursak çok iyiydi. Çalış Plajı'na sadece 100 metre uzaklıktaydı. Yemekleri güzeldi ve özellikle aşçısının güler yüzlülüğü ve elinin lezzeti bizi mutlu etti. Eğer sürekli odada kalmayıp uyumak için kullanacaksanız rezervasyonunuzu yaptırın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 33 01
Hotel Truva
Hotel Truva
Kocek Mustafa Caddesi No:38
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Konum olarak Çalış plajına yakın bir yerde bulunuyordu otel ev oldukça şirin bir havası vardı. Eğer sadece yatmadan yatmaya kalabileceğiniz, denizin ve gğneşin tadını çıkarabileceğiniz bir yer arıyorsanız kesinlikle fiyat olarakta konum olarakta sizin için ideal bir otel olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 33 01
Hotel Truva
Hotel Truva
Kocek Mustafa Caddesi No:38
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Odaya ilk girdiğimiz anda o eski kokusu vardı ve oda da eskiydi. Eşyalar, pencere, halı vs oldukça eski görünüyordu. Kahvaltıda meşrubatlar ve hatta sular bile ekstraydı. Bunun da yazısını kahvaltı alanına asmışlardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 49 64
Golden Moon Otel
Golden Moon Otel
Çalış Köprübaşı Mevkii
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Golden Moon Ote'lde 5 gün kaldık ve tatilimiz son derece güzel geçti. Otel Çalış Plajı'na 50 metre uzaklıkta ve son derece merkezi bir konumda. Kaldığımız oda son derece temiz ve yeniydi, güzel bir manzaraya sahipti. Oda temizliği her gün yapıldı ve havlular değişti. Otel işletmecisi Tuba Hanım son derece nazik ve iyi bir hanımefendi. Bize son derece yardımcı oldu. Otel imkanları gayet yeterli. Otelin çok tatlı bir bahçesi var ve otel içerisinde vakit geçirebilirsiniz. Özellikle kaldığımız ücreti göz önünde bulundurduğumuzda, fiyat performans oranı çok iyi bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 49 64
Golden Moon Otel
Golden Moon Otel
Çalış Köprübaşı Mevkii
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Kedimiz ve köpeğimizle birlikte gittik. Oteldeki çalışanlar kendi köpeğiymiş gibi ilgilendiler. Çalışanlar ve işletme sahibi güleryüzlü yardımseverler. Yeşillikler içinde muhteşem bir otel. Kahvaltısı, temizliği, denize olan yakınlığı... Her şeyiyle biz çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 49 64
Golden Moon Otel
Golden Moon Otel
Çalış Köprübaşı Mevkii
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Bu oteli son 6 yıldır çeşitli koşullarda ziyaret ettim ve kesinlikle söyleyebilirim ki, hiç hayal kırıklığına uğramadım. Otel ve çalışanları muhteşem ve sizi çok iyi ağırlıyorlar. Odalar biraz basit ama kesinlikle uygun ve kaldığım odaların çoğunun manzarası harikaydı, deniz olmasa bile nehirde uyanmak için güzel bir manzara. Kahvaltı standart Türk kahvaltısıydı ama taptazeydi ve sabah atıştırması için iyiydi. Golden Moon Otel'in bar ve restoranında servis edilen yemekler muhteşemdi (özellikle Tavuk Kiev). Akşam yemeklerinin çoğunu tattım ve hepsi harikaydı ve bol miktardaydı. Dediğim gibi ne kadar övsem azdır! Bu yaz tekrar gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 49 64
Golden Moon Otel
Golden Moon Otel
Çalış Köprübaşı Mevkii
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Burada birkaç kez kaldık. Hemen hemen her zaman bu otelde harika bir tatil geçirdik. Arkadaş canlısı ve samimi bir otel. Özellikle ön bahçeyi ve yüzme havuzunu beğendim, herkesin konforunu sağlamak için bakım yapıyorlar. İşletme sahipleri ve çalışanlar olabildiğince rahat geçmesini sağlamak için harika bir çaba koyuyor. En önemli şey, evcil hayvan dostu bir otel. Şimdiden gelecek yolculuğumuz ziyaretimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 64
Golden Moon Otel
Golden Moon Otel
Çalış Köprübaşı Mevkii
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Küçük bir yer olmasına rağmen personel sayısı fazla gayet yeterli hizmet sunuluyor. Kaliteli hizmet için hem yabancı hem türk personel bulunduruyorlar, bu çok hoşuma gitti. Tesisin yeri de çok iyi, Çalış Plajı'na yakındı. Etrafında akşam geç saatlere kadar cıvıl cıvıl gayet eğlenceli oluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 11 18
Manolya Apart & Villa
Manolya Apart & Villa
Barış Manço Bulvarı No:57
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Tertemiz bir apart ve güler yüzlü işletmecileri ile 5 yıldızı ve övgüyü hak ediyorsunuz. Hem ekonomik olsun hem kalacağım yer temiz olsun diyorsanız, bir de üzerine sıcak ve güler yüzlü hizmet bulacaksınız... Kesinlikle tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 18
Manolya Apart & Villa
Manolya Apart & Villa
Barış Manço Bulvarı No:57
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Nisan ayında kaldık, mükemmeldi. Odalar temizdi ve ihtiyacımız olan her şeyi karşılıyordu. Geçen sene yapılmış bir yer ve en kalite materyalleri kullandıklarını görebiliyorsunuz. Tekrar geleceğim, kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 11 18
Manolya Apart & Villa
Manolya Apart & Villa
Barış Manço Bulvarı No:57
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Ailem ve ben burada iki gece geçirdik. Odalar rahat ve temizdi. Havuz yeterince büyüktü ve temizdi. Etrafta yeterince şezlong var. Otelin sahibi çok arkadaş canlısı ve yardımsever. Eğer apartları seviyorsanız burayı şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 11 18
Manolya Apart & Villa
Manolya Apart & Villa
Barış Manço Bulvarı No:57
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Temiz, harika, güler yüzlü çalışanlar var. Ulaşım için her yere dolmuş var. Havuz, temiz, sakin bir yer. Ailelere tavsiye ederim çalış plajına da yakın yürüme mesafesinde geceleri sakin.gürültüsüz uyuyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 11 18
Manolya Apart & Villa
Manolya Apart & Villa
Barış Manço Bulvarı No:57
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Şu anda burada kalıyorum ve çok memnunum. Tam bir aile ortamı ve samimi bir atmosfer var. Personel çok dikkatli ve temiz çalışıyor. Yemekler çok çeşitli ve lezzetli. Özellikle sabah kahvaltısı çok çeşitli. Apartlar son derece geniş ve çok ferah. Denize plaja 10 dakikalık yürüme mesafesinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 11 18
Manolya Apart & Villa
Manolya Apart & Villa
Barış Manço Bulvarı No:57
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Eylül ortalarında oradaydık. Odalar temiz ve güzel. Küçük bir havuzu var, sürekli dışarda olduğumuz için kullanmadık. Kahvaltısını kesinlikle tavsiye ederiz,önceki akşamdan haber vermelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 11 18
Manolya Apart & Villa
Manolya Apart & Villa
Barış Manço Bulvarı No:57
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Geldiğimiz günden beri güler yüzlü personel ve işletmecileri bizim güzel ve keyifli bir tatil geçirmemiz için çok yardımcı oldular. Odalar gayet ferah, temiz ve güzel dizayn edilmiş. Ayrıca işletmeye bağlı girişte harika pizzalarından tattık. Tek kelime ile harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 18
Manolya Apart & Villa
Manolya Apart & Villa
Barış Manço Bulvarı No:57
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Çok temiz, özenli ve yeni bir tesis. Sıcak kanlı ve insan canlısı arkadaşlarla tanıştık. Denize ve şehir içine çok yakın. Bir arkadaş tavsiyesi ile geldik. Güzel bir tatildi.Tüm Manolya Apart ailesine teşekkürler. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 11 18
Manolya Apart & Villa
Manolya Apart & Villa
Barış Manço Bulvarı No:57
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Mavi ve yeşilin buluştuğu Fethiye' de mutlu ve huzurlu bir tatil geçirdik. İşletme sahiplerine çok teşekkürler, gayet ilgili ve mütevazi kişilerdi.Temiz ve özenle döşenmiş daireleri var. Ayrıca kendi restaurantlarında harika pizzalar yedik.Uzun lafın kısası pişman olmazsınız.Tüm işletme çalışanlarına teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 18
Manolya Apart & Villa
Manolya Apart & Villa
Barış Manço Bulvarı No:57
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Nezih bir ortam, kendi evimizi aratmayan bir işletme. İşletme sahiplerinin ilgi ve alakaları sayesinde Fethiye ilk defa bulunmamıza rağmen bize çevre hakkında tavsiyeleri çok faydalı oldu. Odalar ve çevre düzenlemesi gerçekten çok temiz özenliydi. Tüm tatilcilere tavsiye edilir. Manolya Apart ailesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 623 94 15
Surf Apart Otel
Surf Apart Otel
Çiftlik Mah. Adnan Menderes Cad. No. 22/B
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Ağaçlarla çevrili, sessiz sakin bir apart. Tam kitap alıp kahve içmelik. Çalışanlar yardımsever, arkadaş canlısı ve pozitif insanlar. Personeli böyle olan bir yerin, doğru bir yer olduğunu düşünüyorum. Odaları da standart, temiz ve konforlu. Ellerinize sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 623 94 15
Surf Apart Otel
Surf Apart Otel
Çiftlik Mah. Adnan Menderes Cad. No. 22/B
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Burayı şans eseri bulmamıza rağmen karşılaştığım hizmetten çok memnun kaldım. Otelin dizaynı güzel, odaları temiz, sessiz bir yer. Çalışanlar sizi mutlu etmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Tavsiye ederim. Uzun zamandır bu kadar gözünün içine bakan bir işletme görmemiştim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 623 94 15
Surf Apart Otel
Surf Apart Otel
Çiftlik Mah. Adnan Menderes Cad. No. 22/B
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Başarılı bir tesis. Denize karşı kahvaltı yapabiliyorsunuz. Yeni açılmış. Bu yüzden müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar. Tatil boyunca ilgilerini eksik etmediler. Odaları temiz, yatakları rahat. Sessiz, sakin bir yer. Kafa dinlemek için gelinebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 623 94 15
Surf Apart Otel
Surf Apart Otel
Çiftlik Mah. Adnan Menderes Cad. No. 22/B
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Surf Apart Otel çok samimi, sıcak bir yer. Otel diğerlerine göre daha çok yeni, bu yüzden gelen misafirlerin memnuniyeti ve rahatlığı onlar için çok önemli. Bu yüzden çalışanlar ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor. Temiz, konforlu, şirin bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (252) 623 94 15
Surf Apart Otel
Surf Apart Otel
Çiftlik Mah. Adnan Menderes Cad. No. 22/B
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Açılmasına çok sevindiğim bir otel. Temiz, bakımlı odaları, dizaynı ve atmosferi olan bir yer. Odaları standart, temiz ve rahat. Çalışan personeller güler yüzlü ve yardımsever. Önerebileceğim bir işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 623 94 15
Surf Apart Otel
Surf Apart Otel
Çiftlik Mah. Adnan Menderes Cad. No. 22/B
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Gerçekten temiz kullanışlı ve çalışan arkadaşlar güler yüzlü. Denize sıfır kahvaltı imkanı. Memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 623 94 15
Surf Apart Otel
Surf Apart Otel
Çiftlik Mah. Adnan Menderes Cad. No. 22/B
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Burada iki aile kaldık. Bize üst katta 2 yatak odası , 2 oturma odası, mutfağı ve 1 tane banyosu ve tuvaleti olan bölüm verildi. Mekan yeni ve içi çok temiz ve güzel, her odada klima var. Yataklar rahat ,dolaplar yeterli. Çalışanlar ilgili,güler yüzlü,samimi. Yeri sakin ve sessiz. Kendilerine ait otopark bulunuyor ama alan dar olduğu için araçları arka arkaya park etmek zorunda kalıyorsunuz.Fiyatı, artırmazlarsa çok uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 623 94 15
Surf Apart Otel
Surf Apart Otel
Çiftlik Mah. Adnan Menderes Cad. No. 22/B
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Çalışan kişilerin ilgisi güzel, otel yeni açıldığı için memnun etme gayreti insanın hoşuna gidiyor. Otel seçimi yaparken özellikle balayı çiftlerine verilen ikramlara bakılıyor, doğal olarak sitede yazılanları okuyup onaylayıp gitmenizi tavsiye ederim yoksa ücretsiz sanılanların fiyatlı olduğunu görüyorsunuz. Başka bir sıkıntı yaşamazsınız, şirin yerde bir tatil geçirebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 623 94 15
Surf Apart Otel
Surf Apart Otel
Çiftlik Mah. Adnan Menderes Cad. No. 22/B
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Ağaçların içinde mükemmel şirin bir apart. Çok içten karşıladılar, Çalış Sahili'nde kahvaltıda cabasıydı. Çok memnun kaldık. Fiyatları da diğer yerlere göre çok makul, kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 98 65
Fethiye Çiğdem Pansiyon
Fethiye Çiğdem Pansiyon
Çiftlik Beldesi Anayol üzeri Çiftlik
Çalış / Fethiye
Türkiye

-

Ağustos ayında eşimle beraber tatilimizi pansiyonunuzda geçirdik. Pansiyonunuzu bir arkadaşımız tavsiye etmişti. İyi ki etmiş biz de başkalarına tavsiye edeceğiz. Odalarınızda gereken her şey var. Klima, TV, duş, tuvalet, buzdolabı… Açık havada nefis kahvaltılar, akşam yemekleri, salatalar, zeytinyağlı sebze yemekleri, mangalda köfteler, balıklar… Bir hafta nasıl geçti anlayamadık. Düzenlediğiniz turlarla her yere gittik Ölüdeniz, Katrancı, Fethiye çarşısı, Saklıkent, 12 Adalar tekne turu çok harika idi. Yeniden görüşmek ümidi ile. Hasan Karasu

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)