Kalemya Koyu Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Kalemya Koyu Otel Fiyatları

Fethiye'nin en güzel koylarından biri olan Kalemya Koyu'nda harika bir tatil yapabilirsiniz. Kalemya Koyu otelleri de size bu muhteşem bir doğada konaklama sunuyor.

Koyun hemen yanı başında konaklama imkanı da bulunuyor. Kalemya Koyu otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklayabilir ve bu muhteşem doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Hillside Beach Club Kalemya Koyu

Kalemya Koyu - Tatil Oteli - 11 Misafir Yorumu

Muğla'nın Fethiye ilçesi sınırları içerisinde yer alan Kalemya Koyu'nun harika doğasında misafirlerine ev sahipliği yapan Hillside Beach Club misafirlerini kusursuz bir hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır. Bilen bilir dediğimiz Hillside felsefesinin temelinde "leisure" yani kendinize ayırdığınız boş zamanın, en iyi şekilde değerlendirilmesi ilkesi önceliklidir. Hillside Leisure olarak da tesis size kendinizi iyi hissettirecek bir çok farklı aktivite ve konsepti bir arada sunmanın hayalini yakalayabilmek için çabalamaktadır. Kalemya Koyu'nun muhteşem doğasında Hillside Beach Club tüm misafirlerinin beklentilerini sezinleyip aşabilme azmi ile hizmetlerinde yaratıcı düşünce tarzını buluşturmaktadır. Tüm Hillside ürünlerinin başarısının altında yatan bu düşünce tarzıyla da şaşırtıcı...

Kalemya Koyu otelleri doğa ve denizle iç içe bir tatil yapmak isteyenlerin adresi. Kalemya Koyu otelleri bu sayfada fotoğrafları, fiyatları, konumları, özellikleri ve iletişim bilgileri ile yer almaktadır.

Ayrıca bu sayfada oteller ile birlikte Kalemya Koyu otel fiyatları da bulunmaktadır. Zevkinize ve bütçenize en uygun Kalemya Koyu otelini seçerek bu sayfadan ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kalemya Koyu otelleri tatilin de başladığı yaz ayları olan haziran, temmuz, ağustos ve bayram tatillerinde oldukça yoğun bir sezon geçirmektedir. Yaz sezonunda neredeyse tam doluluk oranına ulaşan Kalemya Koyu otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Sizler de ileri tarihli bir tatil için Kalemya Koyu'nda yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olmaktadır.

Kalemya otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem Kalemya Koyu otel fiyatlarından indirimli olarak yararlanabilir hem de dilediğiniz zaman aralıklarında konaklamanızı rahatça geçirebilirsiniz.

Kalemya Koyu Otel Yorumları

10

Hillside Beach Club

Berrin Sahin - 6 Eylül 2018, Perşembe 15:59

Pırıl pırıl tertemiz

Cennetten bir köşe. Mükemmel servis, pırıl pırıl tertemiz çarşaflar, süper hijyen. Tavsiye edebileceğim yegâne bir yer.