Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bodrum Tuzla Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bodrum Tuzla Otelleri

Bodrum Tuzla için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bodrum Tuzla Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tuzla Kuş Cenneti Gölü'nün hemen yanı başında yer alan Bodrum Tuzla'nın, eşsiz manzarasında bulunan Bodrum Tuzla oteller dört mevsim açık olup misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.
Bodrum Tuzla, Ege Bölgesi'nde yer alan Bodrum'un turistlik bir kasabasıdır. Sınırları içerisinde ev sahipliği yaptığı Tuzla Kuş Cenneti ile yıl içerisinde birçok kuş gözlemcisini, profesyonel fotoğrafçıyı, yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Bodrum Tuzla ayrıca Bodrum Merkez'den 30 dakika uzaklıkta ve geleneksel balıkçı kasabası olan Boğaziçi Köyü'nün çok yakınında yer almaktadır.

Bodrum Tuzla'ya tatil ve gözlem için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri birçok otel hizmet vermektedir. Bu oteller açık yüzme havuzundan golf sahasına kadar birçok sosyal aktivite ve spor kompleksini içinde barındıran otellerdir.

Bodrum Tuzla otelleri denizin temizliği ve maviliği ile meşhur aynı zamanda Türkiye'nin en uzun yamaç asansörü ile plajına inilen tuzla koyunun hemen kıyısında yer almaktadır. Yeşilin ve mavinin kucağında, harika manzara eşliğinde sakin ve huzur dolu bir tatil arayanların ilk tercihi Bodrum Tuzla otelleri olmaktadır.

Bodrum Tuzla otelleri yılın yoğun dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatili dönemlerinde yaşamaktadır. Bu sebeple sizlerde bu zaman aralıklarında Bodrum Tuzla otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönde olmaktadır.

Bodrum Tuzla otelleri, otellerin fiyatları, fotoğrafları ve konumları bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfadan tüm Bodrum Tuzla otellerini inceleyebilir hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Bodrum Tuzla oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden, mutlu ve huzur dolu bir tatil yaşamanızı dileriz.

Borum Tuzla; sınırları içerisinde sakladığı Tuzla Kuş Cenneti Ege'nin tatlı suyuyla birleştiği, keşfedilmemiş bir doğa harikası.
Bodrum Tuzla; Ege'nin tatil ve turizm cenneti Muğla'ya bağlı Bodrum ilçesinde yer almaktadır. Bodrum Tuzla, Bodrum'un hemen yanı başındaki Bargilya Antik Kenti'nin yakınlarında, çevresi zeytin ağaçlarıyla kaplı bir bölgede yer alıyor. Bodrum Tuzla aynı zamanda sınırları içerisinde ev sahipliği yaptığı Tuzla Kuş Cenneti ile de tanınan bir yerdir.

Borum Tuzla'ya tatil ve konaklama için gelenlerin tercih edebilecekleri oteller yer almaktadır. Bu oteller arasında gelen misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlayan tesislerin açık yüzme havuzundan golf sahasına kadar birçok sportif ve sosyal aktivite alanı bulunmaktadır.

Bodrum Tuzla otel fiyatları otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve sağladığı imkanlara göre de değişmektedir. Yaz sezonu ve bayram haftası dönemlerinde Bodrum Tuzla otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır. Bodrum Tuzla otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece yaz aylarında ve bayram tatili dönemlerinde konaklama yapmak istediğiniz otelde daha ekonomik fiyatlara tatil ve konaklama yapabilirsiniz.

Bodrum Tuzla otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Bodrum Tuzla otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini Bodrum Tuzla oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, huzurlu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bodrum Tuzla Hakkında
Bodrum'un pembe flamingolarıyla ünlü bölgesi Tuzla, her yıl muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapıyor…
Tuzla deyince akıllara hemen İstanbul geliyor olabilir. Ancak biz Bodrum'daki müthiş bir doğa harikası olan Tuzla'dan bahsediyoruz. Boğaziçi'nin hemen yanında yer alıyor Bodrum Tuzla. Hayır, İstanbul'daki Boğaziçi değil elbette…

Boğaziçi, Güllük Körfezi'nin doğu kıyısında bir deniz girintisi olarak uzanıyor. Bu bölgenin karayoluna bitişik olan kısmında da Bodrum Tuzla yer alıyor. Buraya neden Tuzla ismi verildiğine dair net bir bilgi yok. Bazı kaynaklar, geçmişte buradan tuz elde edilmesinden dolayı buraya Tuzla isminin verildiğini yazıyor. Bodrum Tuzla'nın bugünkü görüntüsü ise, karayoluna komşu sığ bir deniz misali.

Muğla'nın Bodrum ilçesine 15 km mesafede bulunuyor Bodrum Tuzla. Bölgeyi ünlü yapan şey ise, Tuzla Kuş Cenneti'ne akın eden pembe flamingolar. Anadolu'nun iç bölgelerinde hava soğuduğu anda göçmen kuşlar birden akın ediveriyor buraya. Bu nedenle de buraya kuş cenneti denmiş. Her yıl yerli ve yabancı pek çok turist akın ediyor Tuzla Kuş Cenneti'ne bu muhteşem manzarayı izleyebilmek için.

Şimdilerde Bodrum Tuzla ve sulak alanı koruma altına alınmış durumda. Bodrum Tuzla'ya akın eden yüzlerce kuş türü öyle bir görsel şölen yaşatıyor ki, başka çare kalmıyor. İyi de oluyor aslında. Ne de olsa bu güzellikler nedeniyle hem Bodrum'un turist sayısı artıyor hem de gelen turistler sırf kuş gözlemciliği yapabilmek için konaklama sürelerini uzatıyorlar. Bodrum Tuzla yalnızca flamingolara değil, pelikan, balıkçıl, karabatak, kaşıkçı, uzun bacak, kılıçgaca ve ördeklere de ev sahipliği yapıyor. Hatta pelikanların sayısı sanıyoruz yüzü aşmış.

Bodrum Tuzla, mutlaka bir gününüzü ayırmanız gereken bir yer. Hatta sonbahar, kuş gözlemciliği yapabilmek için en uygun zaman Bodrum Tuzla'da. Aklınızın bir köşesinde bulunsun. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bodrum Tuzla otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
7
10
0 (850) 600 62 34
Bodrum Adabükü Turquoise Residence
Bodrum Adabükü Turquoise Residence
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Buraya kış gelmiyor, hava muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 62 34
Bodrum Adabükü Turquoise Residence
Bodrum Adabükü Turquoise Residence
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok sessiz ve çok huzurlu bir yer. Çok doğal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 62 34
Bodrum Adabükü Turquoise Residence
Bodrum Adabükü Turquoise Residence
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok güzel ve çok eğlenceli bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 17 56
Bodrum Turquoise Homes
Bodrum Turquoise Homes
Hisar Mevkii Dorttepe Koyu Parsel No. 6355
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tesis gayet güzel ve eğlenceli bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 17 56
Bodrum Turquoise Homes
Bodrum Turquoise Homes
Hisar Mevkii Dorttepe Koyu Parsel No. 6355
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yaz, sıcak, güneş... Buraya kış gelmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 17 56
Bodrum Turquoise Homes
Bodrum Turquoise Homes
Hisar Mevkii Dorttepe Koyu Parsel No. 6355
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sıcak Bodrum havasıyla alakası olmayıp efil efil eser. Ana havuzdan çıkamayacak kadar da soğuk eser.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 602 10 56
Tuseta - Lakeside Garden
Tuseta - Lakeside Garden
Dörttepe Köyü Hisar Mevkii 6350
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tek kelimeyle mükemmel. Huzurlu ve sakin bir dinlenme tatili istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Muhteşem göl manzarası, temiz yüzme havuzu, sauna, masa tenisi, tenis kortu, mini-golf, kapalı yüzme havuzu gibi olanakların sağlandığı bu tesiste hem çocuklar hem de büyükler için enfes bir tatil sizleri bekliyor. Restorandaki güler yüzlü personel ve tesisin sunduğu imkanlardan hem çocuklarım hem de eşimle ben yararlanabildik, çok memnun kaldık, herkese tavsiye ediyorum. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)