Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kabak Koyu Otelleri

Kabak Koyu için {{ (filteredHotels).length}} / 24 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kabak Koyu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Dünyanın en iyi trekking parkurlarından biri olan, 513 km uzunluğundaki Lycia Yolu, Kabak'tan geçiyor...

Kabak Koyu, Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir küçücük yerleşim yeri. Ama yerleşke dediğimize bakmayın, taş binalardan çok kamp alanları yer alıyor burada. Kabak Koyu otelleri derseniz, sizi denizden çok daha uzağa gönderirler. Çünkü buranın müdavimleri, doğal hayatı korumak için, burada bina yapmak yerine kamp alanları kurmuşlar.

Fethiye Kabak Koyu'nda otel bulamazsınız belki ama eğer doğayı seviyorsanız, çadırınızı kapıp buraya gelip konaklayabilirsiniz. Çadırı olmayanlar da unutulmamış tabi. Kabak Koyu'nda birçok kamp alanı var. Üstelik duş ve tuvaletleri de mevcut...

Kabak Koyu otelleri, daha çok bungalovlardan oluşuyor. Ağaç evlerde, asma katta bulunan yataklarda yatıyor, sahildeki ağaçlara kurulu hamaklarda sallanıyorsunuz. Doğada egzoz kokusu olmadan, mavinin ve yeşilin içinde vücudunuzun dinlediğini hissediyorsunuz.

Kabak Koyu otellerinin sakın konfordan uzak olduğunu düşünmeyin. Çünkü her şey sizin dinlenmeniz için yapılmış, modern eşyalardan oluşuyor. Yapay ve sağlığa zararlı şeyler bulmanız da bir o kadar zor.

Tatilinizi doğanın kucağında geçirmek istiyorsanız Kabak Koyu'na doğru yola çıkmalı ve geç kalmadan ahşap evlerden birini rezerve ettirmelisiniz. Eğer geç kaldıysanız da dert etmeyin, çadırınızı alın yanınıza ve çıkın yollara...

Bakir ve eşsiz bir doğa arayanların vazgeçilmez adresi Kabak Koyu, sunduğu cazip otel fiyatları ile taticilerin favori duraklarından.

Doğa ile iç içe, şehir gürültüsünden uzakta ve tamamen yenileneceğiniz bir tatil yapmak istiyorsanız Fethiye Kabak Koyu tam size göre bir yer. Doğaseverlerin vazgeçilmez adresi Kabak Koyu'nda son yıllarda yeni otelleri ve konaklama tesisleri hizmete girdi ve bu oteller cazip fiyatları ile de tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Kabak Koyu'nda her bütçeye ve zevke uygun bir konaklama alternatifi mevcut. Kabak Koyu otel fiyatları, son yıllarda burada açılan yeni oteller sayesinde pek çok seçenek sunuyor tatilcilere.

Kabak Koyu'nda dilerseniz uygun fiyatlı bir bungalow otelde kalabilir, dilerseniz Kabak Koyu butik otellerinde daha lüks bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Size sadece nasıl bir otelde konaklama yapmak istediğinize karar vermek kalıyor.

Fethiye Kabak Koyu otel fiyatları yaz sezonunda yoğun talep dolayısıyla en yüksek seviyesine çıkıyor. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında gecelik ortalama 60 TL'den başlayan Kabak Koyu otel fiyatları 300-350 TL'ye kadar çıkıyor. Sezon dışında ise bu fiyatlar 45 TL'ye kadar düşüyor.

Kabak Koyu otel fiyatlarına hemen her tesiste kahvaltı da sunuluyor. Kabak Koyu'nda her şey dahil sistemle çalışan bir tesis bulmanız mümkün değil; ancak bazı Kabak Koyu otellerinde tam pansiyon konaklama seçenekleri mevcut.

Yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmanın neredeyse imkansız olduğu Kabak Koyu otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak için erken rezervasyon dönemlerini takip edebilir, kış ve bahar aylarında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Kabak Koyu Hakkında

Kabak Koyu, tamamıyla bakir doğası ve eşsiz konumuyla hem yerli hem de yabancı turistleri şaşırtan, bir görenin bir daha unutamadığı, dünyaya hediye edilmiş bir cennet parçası olarak belleklerdeki yerini almıştır.

Dik yamaçlardan aşağıya yürüyerek ya da cip/traktör gibi araçlarla ulaşılabilen Kabak Vadisi'nin Türkiye'de pek benzeri olmayan bitki örtüsü zenginliği, vadinin "buzul çağındaki" buzlanmadan etkilenmeden bugünlere gelebilmesine bağlanıyor.

Vadinin en tepesinde yer alan Faralya Köyü'nden ya da vadinin bir parçası olan antik Likya Yolunda yapılan doğa yürüyüşleri esnasında zirvelerden bakıldığında; koyun, açık denizin girişinde genişleyen, kıyıya yaklaşırken daralan haliyle aynen bir su kabağına benzediği açıkça görülebiliyor.

1987 yılına kadar ayak basılmamış olan Kabak Koyu'na ilk yerleşen kişi, yurt dışındaki yaşamından Kabak Koyu'nu görünce vazgeçen Turan Pirendeoğlu'dur. O tarihte elektrik ve suyun bağlanmamış olması ve araçla ulaşılmaması, koya aşık olan Turan'ı caydırmaya yetmez ve böylece koyun ilk yerleşimi olan "Turan Kamp" kurulur. Koyun hem sekiz yüz metrelik dağlar hem de deniz ile çevrelenen en güzel manzarasına kurulan kamp, bugünlere kadar gelişerek devam etmiştir.

Kabak Koyu, şehir yaşamının karmaşasından, görüntü ve ses kirliliğinden uzaklaşmak, doğaya yakın olmak isteyenler için mükemmel bir inziva ortamı sunar. Bu inzivayı denemek isteyenlere de lüksü aratmayan bir özenle hizmet veren bir tatil, bir dinlenme bölgesidir. Hem dokunulmamış güzelliği hem de tarihsel özellikleriyle dünyanın en özel birkaç bölgesi arasında adı geçen Kabak Koyu'nu her yıl yerli yabancı yüzlerce kişi ziyaret ediyor. Fethiye'den başlayarak Antalya'da son bulan antik Likya Yolu'nu yürümek ve yol üzerinde konaklamak isteyenler için de vazgeçilmez bir uğrak noktası. Vadide antik yola ait kırmızı beyaz çizgilerle birlikte, binlerce yıllık antik taşlarla örülü Likya mezarlığını, yüzlerce kelebek ve kuş çeşidine bir yuva olan Aladere Şelalesi'ni, nadir görülen hayvan ile bitki türlerini görmek mümkün. İçinde derin bir çeşitlilik barındıran vadi, gene tamamen bakir, gri - beyaz kumun hakim olduğu bir kumsala açılarak insanın aklına Robinson Crusoe hikayelerini getiriyor. Denizden yüzerek yirmi, yirmi beş dakikada ulaşabileceğiniz mağara ise dalıştan veya doğayı keşfetmekten hoşlananlar için muhteşem bir sürpriz oluşturuyor. Meraklıları, mağaranın alt tarafındaki güneşin yansımasıyla parlayan delikten dalarak yüzüp, dışarı çıkabiliyorlar.

Dünya gezginlerince "Dünyanın en güzel ilk beş yerinden biri" olarak anılan Kabak Vadisi'nde kurulan kampların çoğunun sahip ve işletmecileri büyük şehir yaşamından vazgeçerek hayatlarını daha sağlıklı ve alternatif bir şekilde yaşamak isteyen eğitimli, kültürlü kişilerden oluşuyor. Başta Turan Kamp olmak üzere, kamplarda her çeşit yemek genellikle açık büfe olarak veriliyor ve ekmekler de kendileri tarafından yapılmış, taze olarak sunuluyor. Sebze ve meyveler yakındaki köyde organik olarak yetiştirilenlerden seçiliyor. Hobisi köy tavuğu yetiştirmek olan Turan Bey ile arkadaş olunduğunda, size öğünleriniz için, birer mücevher gibi özendiği tamamen organik olan köy yumurtalarından ikram ediyor.

Kamp alanlarına cip ya da traktör ile ulaşmak için kamplarla önceden bağlantıya geçilmesi tavsiye ediliyor.

Kabak Koyu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Doğası, insanları, yemekleri

2 gün kalma düşüncesiyle geldiğim ama geri dönemediğim, hala dönememekte olduğum, manzarası, doğası, insanları, yemekleri, müzikleri muazzam işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Yemekleri efsane

Kız arkadaşımla geldik, 1 hafta kaldık, yeni bir aile edindik, işletme çok hoş, çalışanlar ve yöneticiler arkadaş gibi, konsept çok güzel. İşletmedeki herkes çok güler yüzlü. Çokluk zaman oturup karşılıklı sigara, çay içip sohbet ettik. Fiyatlar gayet uygun, çadır başı ödediğimiz fiyata açık büfe kahvaltı dahil. Ve akşam yemekleri efsane. Ek olarak günlük 20-25 lira ödemeye değer, yine açık büfe akşam yemeği. En güzel yanlarından birisi de 7/24 kaliteli müzik. Buraya geldiğimden beri kaç tane şarkıyı Shazam'ladım bilemiyorum. Benim için Kabak Koyu artık Caliente Bungalows...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Samimi bir ortam

Kabak Koyu'nu da bir görelim diye gelip tam 7 gün kaldık. Huzurlu, kafa dinleyebileceğiniz samimi bir ortam. Müşteriler patron burada. :D Öğlen kalkıp kahvaltı edebiliyorsun, istediğin zaman havuz istediğin zaman deniz, istersen etraftaki doğal güzellikleri görmeye git, dağ tırmanış yap, canın nasıl isterse. Rahatlığı hissedeceğiniz muhteşem Kabak Koyu'nu izleyerek kafa dinleyeceğiniz bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Sakin, huzurlu, sıcak

4 günlük gittiğimiz tatilden muhteşem bir huzurla ayrıldık. Konaklama konusunda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi daha karşılanma anında hissedip konakladığımız günler içeresinde mekan sahipleri ve çalışanlarının ilgi, alakasıyla taçlandırdık. Kabak Koyu'nda bulunan, hem konum hem eşsiz manzarası hem de makul fiyatlandırmasıyla en iyi yer diyebilirim... Sakin, huzurlu, sıcak bir ortam arıyorsanız Caliente Bungalow tam size göre diyebilirim. Seneyi iple çekiyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum. Şimdiden iyi tatiller. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Müziğiyle ve yemekleriyle

Tahmin edemeyeceğim şekilde samimi dostluklar edindiğim, ismiyle, müziğiyle ve yemekleriyle beni memnun bırakan yer. Yemeklerine özen gösterdiklerini biliyorum, bu çok önemliydi benim için ayrıca. Caliente Bungalows love.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Manzara muhteşem

Manzara muhteşem. Kabak Koyu'nda çok güzel lokasyonu olan, enteresan dekorasyonu ile tatilinize renk katacak bir işletme. Sahipleri Murat ve Kaan'a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Mutlaka yeniden görüşmek üzere, sevgilerle, Talha.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Evinizden daha rahat

Kabak'ta 2 gece kaldık, vallahi süper eğlendik. Ağustosta görüşmek üzere dostlarım. Kaan ve Murat. Evinizden daha rahat bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Çok pis

Kabak güzel. Biz iki aile 14.7.2017 Caliente Bungalows'da idik. 1 ve 2.'ci odalarda kaldık. Aileler için uygun bir yer değil ve çok pis. Sabah erken kalktık, çantalarımızı topladık, ayrılıyorduk. Odanın kapısını açtım, kapının önünde yılan varmış, üstüne bastım, yılan öldü. Çok kötü oldu, hiç arkamıza bakmadan çıktık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Olağanüstü manzarası

Olağanüstü manzarası, işletmenin sahibi Ferhat Bey'in güler yüzü, Nalan Hanım'ın muhteşem yemekleri, temizliğe gösterdikleri özen, diğer misafirlerle sohbetlerimiz kendimi evimde gibi hissettiğim yer. Bütün çalışanlarının güler yüzü muhteşemdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Kendimi evimde gibi hissettim

İnanılmaz güzel bir yer. Kendimi evimde gibi hissettim. İşletmenin sahibi Ferhat Bey'in güler yüzü, Nalan Hanım'ın muhteşem yemekleri, diğer misafirlerle sohbetlerimiz, tüm çalışanların güler yüzü, samimiyeti muhteşemdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Muazzam yemekleri

Kendimi buraya ait hissettiğim, yemeklerini bu kadar beğendiğim ve işletmecisinden çalışanına, hatta orada kalan diğer misafirlere kadar hepsiyle 40 yıllık dostmuşum gibi hissettiğim ve harika zaman geçirdiğim ender mekanlardan biri... Ferhat Bey'in misafirperverliği, Nalan ablanın muazzam yemekleri, tesisisin manzarası, hepsi tek tek mükemmel. Burada kendinizi evinizde hissedebilir, müthiş dostluklar kurabilirsiniz. Tam bir aile ortamı... Bu yazıyı okuyup da karar vermeye çalışan arkadaşlar hiç düşünmeyin, hemen yola koyulun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Kabak Koyu ayaklarınızın altında

2 gün konakladık ve tek sorun yaşamadık. Herkes güler yüzlü herkes samimi. Kabak Koyu ayaklarınızın altında. Yemeğinizi Akdeniz'e karşı yeme fırsatını kaçırmayın derim. Açık büfesi oldukça lezzetli ve bol çeşitliydi. Her şey için teşekkürler Caliente ailesi. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Kendi evimiz gibi

Eşimle 2 gün boyunca kaldık, her şey çok güzeldi, bir otel işletmesi değil kendi evimiz gibi bir yer. Manzarası muhteşem istediğiniz saatte kalkıp kahvaltınızı yapabileceğiniz bir yer. Teşekkürler her şey için

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Manzarası harika, işletmecileri sıcakkanlı

Tam 5 gündür eşimle konaklıyoruz. Manzarası ve sıcakkanlı işletmecileri sayesinde tatilimizi uzattık. Caliente love. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Kahvaltı ve akşam yemekleri süper

Kamp alanının girişinde sizi güler yüzle bekleyen ev sahiplerinin oluşu sanki kırk yıllık dostunuzun evinize girer gibi hissettiriyor. 1 gece çadır kurup ayrılacakken tam 5 gün kaldım. Öyle güzel dostlukları ve havası var ki insanın bırakıp gelesi gelmiyor. Kahvaltı ve akşam yemekleri anne yemekleri gibi, gerçekten süper. Doğa ile iç içe olmak istiyorsanız aradığınız yer burası. Pek çok dostluklar ve arkadaşlıklar edindik. Neredeyse ağlayarak ayrıldım. Hiç gitmek istemiyordum. Şimdiye kadar yapmış olduğum tatillerin en iyisiydi. Gerçekten ve en kısa zamandan tekrardan misafirliğe gideceğim. Çünkü size müşteri gözü ile kesinlikle bakılmıyor. Gittiğinizde o kadar çok memnun kalacaksınız ki benim gibi en yakın zamanda tekrar gitme planı yapacaksınız. Ev sahiplerine çok teşekkür ederim, gösterdikleri ilgi ve alaka için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Kahvaltı ve akşam yemekleri gerçekten süper

Kamp alanının girişinde size güler yüzle bekleyen ev sahiplerinin oluşu sanki kırk yıllık dostunuzun evinize girer gibi hissediyor insan. 1 gece çadır kurup ayrılacakken tam 5 gün kaldım. Öyle güzel dostluklar ve havası var ki insanın bırakıp gelesi gelmiyor. Kahvaltı ve akşam yemekleri gerçekten süper, anne yemekleri gibi. Doğa ile iç içe olmak istiyorsanız aradığınız yer burası. Baya dostlar, arkadaşlıklar edindik. Neredeyse ağlayarak ayrıldım, hiç gitmek istemiyordum. Şimdiye kadar yapmış olduğum tatillerin en iyisiydi gerçekten ve en kısa zamandan tekrardan misafirliğe gideceğim. Çünkü size müşteri gözü ile kesinlikle bakılmıyor. Gittiğinizde o kadar çok memnun kalacaksınız ki benim gibi en yakın zamanda tekrar gitme planı yapacaksınız. Ev sahiplerine çok teşekkür ederim, gösterdikleri ilgi ve alaka için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Samimiyetinizi ve yemeklerinizin lezzetini asla unutmayacağım

Gelen misafirlerin kendini evinde hissettiği ve geriye dönüşü sürekli olarak ertelediği bir yer. :) Samimiyetinizi ve yemeklerinizin lezzetini asla unutmayacağım. Kabak'ta keyifli vakit geçirmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Bu işletmeyi dost bildik

Çok sevdiğiniz ama uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınızla dostluğunuza kaldığınız yerden devam etmek? Sıcaklığıyla karşılıyor Mandala sizi. Her şey bil o kadar tanıdık ve samimi! Doğayı içinizde hissedeceğiniz manzarası, minik ama her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bungalowları, başka bir yerde tadına asla denk gelemeyeceğiniz enfes yemekleri, özenle seçilmiş müzikler eşliğindeki dost sohbetleri ile bir tatilden beklediğiniz huzurun milyonlarca katını alarak veda ediyorsunuz. Ama biliyorsunuz ki kaldığı yerden devam edecek! İhtiyacınız olan her şeyi eksiksizce karşılamak için tüm samimiyetiyle koşturan bu kadar güzel insanın bir araya geldiği bu işletmeyi biz çok sevdik, dost bildik<3

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Sıcaklık ve doğallık burada

Biraz klişe olacak belki ama gerçekse söylenen başka neyle başlanabilir ki cümleye şöyle ki şehrin gürültüsünden kalabalığından kaçmak istiyorsanız doğanın kollarına ve hazır her şey doğal olsun diyorsanız bir de gideceğiniz yerin sıcaklığı ve doğallığı da çok önemli. Bu yüzden çok içten bir şekilde Kabak'taki adresiniz Caliente olsun derim. Hem muazzam manzarası hem de sıcak samimi çalışanlarıyla size unutulmaz bir tatil yaşattıracaklardır. Her şey için çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Mükemmel bir manzara

Mükemmel bir manzarası ve güler yüzlü işletmecilere sahip mükemmel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Kafa dinlemek için ideal

Kabak Koyu'nun en güzel manzarası buradan izleyebilirsiniz. Manzara harika. Kafa dinlemek için en ideal yer, yemeleri doyurucu ve lezzetli. Personelin ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turan Hill Lounge
Turan Hill Lounge

-

Müzikleri ve manzarası süper

Kafa dinlemek için çok ideal bir yer. Kabak Koyu başlı başına sınır noktasında hissedilen nadir yerlerden biri. Çalışanlar çok sıcakkanlı, içten. Yiyecekler leziz... Müzikleri süper, sadece dağ manzarasına bakarak bile neredeyim iyi ki Turan Hill'i seçmişim diyeceksiniz ve yine gitmeyi planlayıp, geçirdiğiniz zamanlarda dünyadan kopmuş hissi verecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sultan Camp
Sultan Camp

-

Odalar temiz, yemekler güzel

Odalarımızı ayırttıktan sonra yorumları fark ettik, saldırgan bir köpek çok dikkatimizi çekmişti, tesise gittiğimizde uzun süre gülme sebebimiz oldu çok tatlı bir golden ile karşılaştık. :)) Odalar çok temizdi yemekler de gayet lezzetli buraya geleceklere tek tavsiyem her şey dahil konseptinden çıkıp o beklenti ile gelmeyin. Buralar size göre değil biz diğer tatilcilerin tadını boşuna kaçırmayın. Burası kafa dinlemek sadece sessizlik isteyenlerin yeri. Murat Bey ve diğer personele çok teşekkür ederiz. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sultan Camp
Sultan Camp

-

Serinleme havuzu çok güzel

Arkadaş gurubu ile geldiğimiz kamp alanında yemekler beklentilerimizin çok üstündeydi, serinleme havuzunda ve hamakta Kabak manzarasına karşı uyumak çok huzur verici, herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sultan Camp
Sultan Camp

-

Doğa ile iç içe

Doğa ile iç içe kafa dinlemeye birebir yer, ilgi ve alakasından dolayı Murat Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Camp
Cennet Camp

-

Tam bir aile yeri oluşu

Cennet Camp'a ilk gittiğimizde güzel bir yer olduğunu biliyorduk ama yine de kendimizi kamp hayatı, olumsuz olur mu acaba diye de beklentimizi yükseltmemiştik. Tabi Cennet Camp'ın içine girdiğimiz andan itibaren beklentilerinizi anında yükseltiyor ve buna da pişman etmiyor. :) Dağların arasında hamakta sallanarak yıldızları izlemek, denizin muhteşem rengi... Ve Cennet Camp'ın tam bir aile yeri oluşu. Zahide abla ve Durmuş abi çok ilgili ve çok sıcak, hep bizi memnun etmeye çalıştılar. Yemekler ve ortam çok çok güzeldi. Büyük otellere de gittik, evet, ama bu manzarayı, bu sıcaklığı başka yerde bulamadık. Eşim ve ben huzur bulduk, çok çok tavsiyelerimizle. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Yemekler enfes

Ben ilkten nereye gideceğim hakkında hiçbir fikrim yokken, Ölüdeniz'den birden kararla gittim. Bir gece diye gittiğim Kabak Mandala Camping'e 9 geceyle bırakmak zorunda kaldım. Kaliteli tesis, aile ortamı, muazzam manzara ve ormanlık alan. Yemekler enfes, hayatımda bu kadar lezzetli çorbalar içmedim. Yine gideceğim için içeceğim de şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp

-

Yemekler güzel

Kabak Koyu'na ilk gelişim ve kendimi burada kendi evimde gibi hissettiren personellere ve tesisin müdürü Turhan Bey'e çok teşekkür ederim. Kamp alanı çok temiz, yemekler güzel, fiyatları diğer tesislere göre çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Bir dahaki tatilimde kesinlikle uğrayacağım bir mekandır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Doğa ile konfor

Kabak Koyu ulaşım açısından zaten zorlu bir yer ki iyi ki öyle yoksa o doğa iyice bozulur. GemileBeach Lodge ise Kabak Koyu'ndan biraz daha zorlu ulaşıma sahip bir işletme ama eğer öğlen sıcağında oraya yürüyerek vardıysanız, ter ve toz içinde kaldıysanız ne mutlu size. Kalacağınız odayı ve civarını görünce hepsini unutuyorsunuz. :) Selçuk abi, sen ne güzel bir yer yapmışsın öyle. Bu formatta yerlerde daha önce de kalmıştım ama doğa ile konforu bir arada yansıtan ve bu uyumu yakalayan çok yer yok sanırım. Odalar birbirinden farklı, konum ve manzaralar ki bayılacaksınız zaten manzaraya. İşletme çok geniş bir alana yayılmış durumda ama doğa ile iç içe. Burada mutlak kendinize uygun bir köşe bulacaksınız ve bulduğunuzda da kendinize ait bir gökyüzünüz olduğunu da göreceksiniz. Ne dediğimi, gece o minderlerin üzerinde uzandığınızda anlayacaksınız. Yemekler emekle yapılmış, sade, doğal ve leziz. Görkem'in ellerine sağlık. Yemek sırasında mutlaka iki kedi size yapışacaktır ki sevin onları. Sonra bir de Kuçik var. :) İşletmenin asıl sahibi o bence, Selçuk abinin bir tanecik oğlu Kuçik. :) Uysal bir köpek kendileri. Yemek yediğiniz yerin manzarası akşam çok güzel bir serinlikle daha da güzel oluyor. Sabah biraz sıcak oluyor, o da dert değil. Biz Letoon odada kaldık. Kabak Koyu'nun maalesef işletmelerce kirletilip keşmekeşe doğru yol aldığını görüp üzüldüğümüz için burası onlara nazaran daha dingin ve bakir kalmış. Koya yürüyerek kayalık bir patikadan on dakikada ulaşıyorsunuz. Sağ tarafa doğru 15 dakika yürürseniz de Boncuklu Koy'a ulaşıyorsunuz. Ömrünüzde en az bir kere gidin, kalın ve Selçuk abi ile sohbet ede ede oturun derim... Herkese teşekkür ve selamlar. Kediler ve Kuçik'e de. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Yemekler harika

Kabak Koyu'nun en iyilerinden biri kesinlikle. Yemekler harika. Tuvaletler & duşlar tertemiz. Manzarası gerçekten şahane ve bağımlılık yaratacak cinsten. Çalışanlar nazik ve sıcak davranıyorlar. Tek sorunu Kabak Koyu'na birazcık olan mesafesi ki onu da saydığım avantajları yok ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Helios Güneş Camping
Helios Güneş Camping

-

Odaları, kahvaltı, yemekleri

Doğa ile iç içe bir mekan ve doğal güzellikler tamamen korunmuş. Kendinizi burada çok mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Tesisin odaları, kahvaltı, yemekleri ve denizi çok ama çok güzel. Ailemle çok iyi bir tatil geçirdik. İyi bir tatil için herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Yemekleri muhteşem

Kamp sahipleri muazzam insanlar, burada sizi müşteri değil misafir olarak ağırlıyorlar ve siz de bunu her anınızda hissediyorsunuz. Kalınan odaların şekli Hobbit evi gibi ve normal bungalovlara göre çok çok serin, her odasında banyo ve tuvalet bulunmakta, bu da birçok kamp işletmesinde bulunamayacak bir konfor sağlıyor. Ferhunde ablanın yemekleri muhteşem, tam bir anne yemeği. :) Kesinlikle bir daha geleceğiz, çünkü kendi evimiz gibiydi. Bu arada manzara şahane, gökadasında çök keyifli vakit geçiriyorsunuz. Kısacası, Kabak'a geleceksiniz mutlaka buraya gelmenizi öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Kabak konsepti tam anlamıyla budur

Samimi ve rahat insanlar. 40 yıllık arkadaşınızın yanındaymışsınız gibi hissettiriyorlar. Kabak konsepti tam anlamıyla budur. Temizliği falan beğenmeyen arkadaşlara da Çeşme bölgesini öneriyorum. Serdar Ortaç'lı tatil yapın ki buralar bize kalsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Her yer tertemiz

İnanılmaz güzel bir tatildi. Semra Hanım'ın ilgisi, otel çalışanı arkadaşların mükemmelliği. Aşçımızın harikalığı, barmenin marifeti, resepsiyonistin sıcaklığı. Rüya gibi bir tatildi. Şiddetle tavsiye ederim. Otelin konumu ve hijyeni inanılmazdı. Her yer tertemiz, yemekler, odalar, havuz. Eğer benzersiz bir tatil istiyorsanız Kabak Armes Hotel bunun için biçilmiş kaftan. -İpek-

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Temiz havuzu

İki günlük bir kaçamak yaptık ama asla yetmedi, tadı damağımızda kaldı. Tekrar gideceğiz, bu sefer daha kalabalık. :) Sabah muhteşem bir kahvaltıyla uyanıyorsunuz, muhteşem bir doğanın içinde. Pencerenizden uçsuz bucaksız deniz manzarası. Temiz havuzu, güler yüzlü çalışanlar ve zengin akşam yemeği… Koya indiğinizde mutlaka denemeniz gereken kano. Hiç düşünmeden burada kalabilirsiniz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Akşam yemeği çok zengin

Tatilden beklentiniz sessizlik ise burası ve muhtemelen bu bölgedeki diğer oteller size göre. Biz eylülde burada kaldık, muhtemelen bundan dolayı da çok kalabalık değildi ama yeşilliklerin içerisinde, muhteşem manzara ile bolca dinlenebilirsiniz. Otellerin konumundan dolayı aracınız olsa dahi gece otele geliş biraz zor. Fethiye Merkez'den otel yaklaşık 45 dakika sürüyor. Yollar dar ve aydınlatma yok. Güneş batmadan kendinizi otele atmaya bakın. Otelden Kabak Koyu'na yürüyebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraf sayısına bağlı olarak bu yol 15-20 dakika sürer. Çıkışta yine aynı yolu tırmanabilirsiniz veya 5 TL karşılığında minibüsler sizi yukarı çıkarıyorlar ki ben bu minibüsleri hiç sevmedim. Bir de Kabak Armes Hotel, aracı ile sizi Aktaş Plajı'na götürüp getiriyor. Bu plaj da kayalık bir yer, çok güzel de bir kafe var. Yemek, vs. muhteşem manzara, hepsi mevcut. Ve dediğim gibi eylül avantajı, bu plaja gittiğimizde sadece biz vardık. Biraz daha otelden bahsedersek odalar temiz, akşam yemeği çok zengin. Çorba ve ana yemek dışında bolca soğuk meze geliyor ve tatlı da tabi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Shiva Camp
Kabak Shiva Camp

-

Temizlik çok iyi

Güzel ve temiz bir yer. Kabak'a ikinci gelişim, Kabak'ta böcek olmayan yer yok. Geçen yaz geldiğim yerle kıyaslasam burada hiç böcek yok, burada üç gün kaldım. Temizlik çok iyi, yemekler ve kahvaltı çok temiz, misafirlerine karşı çok iyiler. Kesinlikle gelin, pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Kalite mükemmel

Burayı çok beğendim. Tam kafa dinleme yeri. Kalite mükemmel, işletmeciler güler yüzlü ve çok eğlenceliler. Kaan, Murat ve İrem'e çok teşekkür ederim bizle ilgilendikleri için. Görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Farklı bir işletme tarzı

Manzaranın en güzel yerlerinden 1 tanesi, Kabak'ta yeni ve farklı bir işletme tarzı. Mutlaka uğramayı unutmayın. Bungalovlarda yıldızları seyretmeyi sakın unutmayın. Başka bir bir yerde bulamazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Camp
Cennet Camp

-

İsmi kadar güzel bir yer

Bir hafta sonunda arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Cennet Camp'ta misafir olduk. Durmuş Bey bizi teknesiyle Kabak Koyu'ndan aldı. Yolculuğumuz yaklaşık 10-15 dakika kadar sürdü. Fethiye Cennet Koyu'na yaklaştıkça büyülendik adeta. Tekneden indikten sonra kısa bir yürüyüşün ardından kampa vardık. Durmuş Bey'in eşi Zahide abla çok hoş bir şekilde bizi karşıladı. Bize soğuk su ve yemek ikramında bulundular. Yemekleri çok lezzetliydi. Kamp gerçekten çok eğlenceliydi, diğer misafirlerle birlikte çok samimi bir ortam vardı. Özellikle akşam çok güzel müzik eğlencesi oluyor. Bir hafta sonu her şeyden uzaklaşıp farklılık denemek istiyorsanız mutlaka Cennet Camp'a gitmelisiniz. İsmi kadar güzel bir yerden bahsediyorum. Cennet Koyu'nun sakinliğinde keyfinize bakıp, denizin tadını çıkartmayı ihmal etmeyin. Tatilimiz boyunca bize her konuda yardımcı olan Zahide ablaya ve Durmuş Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Shiva Camp
Kabak Shiva Camp

-

Temiz ve harika bir kahvaltı

Temiz ve harika bir kahvaltı. Bu bölgeye birkaç kez geldim, buraya geldiğime çok memnunum ben de. Kız arkadaşımla çok beğendik. Dolmuşla çok rahat gelip gidebilirsiniz. Havuz başı ve geceleri ateş keyfi çok güzel. Tam bir aile işletmesi. Rahat etmeniz için çok ilgililer. Biz giderken dolmuşu kaçırdık, üzülmeyelim diye bizi kendileri bıraktı. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Mutlaka gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Shiva Camp
Kabak Shiva Camp

-

Yemekleri harika

Harika bir yer. Burayı seviyorum. Denize inişi biraz zor ama servisle gidebilirsiniz. Ana yola yakın, otoparkı var, ulaşım kolay, çok temiz, yemekleri harika, balkonda jakuzi çok keyifli. Havuz başı rahat, resimde ne görürseniz o ve size her konuda ilgi gösteriyorlar. Gece havuz başında ateş çok hoş. Kesinlikle tavsiye ederim, memnun kalacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Çok güvensiz bir yer

Çok güvensiz bir yer. Kabak'ta manzara her yerden çok güzel, mesela başka bir otele indim baktım, buranın bir altında, oradan daha da güzel manzara. Önemli olan güvenli ve temiz olması. Biz arkadaşımla ayın birinde oradaydık. Bir anda jandarma ve zabıta geldi. Ruhsatı olmadığı için kapattılar, mühürlediler. Temizlik de çok kötü. Kabak'ta arazi çok zor, burada da çok kötü. Biz yorumları okuduk geldik, yorumlarla yerin hiç alakası yok. Konakladığınıza dair fatura da veremiyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Manzarası, odaları ve yemekleri

Fethiye tatilimizin 2 gününü geçirdiğimiz otelden çok memnun ayrıldık. Manzarası, odaları ve yemekleri çok güzeldi. Kabak Koyu'na eşimle yürüyerek indik otelden, yürümek istemeyenler için aşağıya inen servisler vardı. Otel yarım pansiyon ve özellikle akşam yemekleri çok lezzetliydi. Kaldığımız oda taş odaydı, temiz ve güzeldi. Otel sahibi hanımefendi bir akşam yemeğinde bize eşlik etti, herkes çok güler yüzlüydü. Kesinlikle tekrar konaklamak istediğimiz bir otel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Daha iyi bir konumda

10 küsur yıldır Kabak Koyu'nun benim için tek mekanı olan Gemile Beach Lodge, artık yeni yerinde hizmet veriyor ve kesinlikle daha iyi bir konumda bulunuyor. Koyda sıkışıp kalmak yerine, koyu tamamen görebildiğiniz tasarım bungalovları, denize yakın çadır alanları ve mekanın lüks çadırları birçok seçenek sunuyor. Kabak bitti diyenler için değişik bir Kabak tadı artık yeni Gemile Beach Lodge'da.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Görünümüne bakıp aldanmayın

Web sayfasındaki görünümüne bakıp aldanmayın, denize girmek için patika yol oluşmuş, kayalıklar üzerinden sahile ulaşıyorsun. Odalar ise resimlerde göründüğü gibi değil. Parayı önden alıyorlar. Kalmak istemediğinde de para iadesi yapmıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows

-

Harika yemekler

Otel denize en yakın tek otel... Kabak Koyu muhteşem büyülü, natürel bir doğa harikası... Kabak Koyu'nun tadını çıkarmak istiyorsanız tercih edilmesi gereken tek adres Sea Walley Bungalows'dur. Ayrıca yemekleri de harika... Timur şef o Muhteşem manzara eşliğinde harikalar yaratıyor... Denize sıfır bir restoran ve harika yemekler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Manzara harikaydı

Müzikler, servis, ambiyans... Sanki kendi evimin salonuna çadır atmış gibiydim. Bu manzaraya da böyle bir işletme yakışırdı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Manzarasıyla sizi alıp götürüyor

Doğasıyla, manzarasıyla sizi alıp götüren bir yer gerçekten. Herkesi çok sevdim, çok ilgilendiler. 1 aylık yol macerasının sonunda konforlu, banyolu bir odada kalmak için ideal mekanınız olabilir. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

En güzel Kabak manzarası burada

İyi ki son anda planımı değiştirip buraya gelmişim, dediğim ender yerlerden biridir. Kabak manzarasını en güzel Caliente Bungalows'tan izleyebilirsiniz. Odalar temiz ve klimalı. Bu da sıcaktan bunalmadan tatil keyfi demektir. Sevgiler, sizleri seviyorum en yakın zamanda tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)