Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kabak Koyu Otelleri

Kabak Koyu için {{ (filteredHotels).length}} / 26 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Kabak Koyu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Dünyanın en iyi trekking parkurlarından biri olan, 513 km uzunluğundaki Lycia Yolu, Kabak'tan geçiyor...

Kabak Koyu, Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir küçücük yerleşim yeri. Ama yerleşke dediğimize bakmayın, taş binalardan çok kamp alanları yer alıyor burada. Kabak Koyu otelleri derseniz, sizi denizden çok daha uzağa gönderirler. Çünkü buranın müdavimleri, doğal hayatı korumak için, burada bina yapmak yerine kamp alanları kurmuşlar.

Fethiye Kabak Koyu'nda otel bulamazsınız belki ama eğer doğayı seviyorsanız, çadırınızı kapıp buraya gelip konaklayabilirsiniz. Çadırı olmayanlar da unutulmamış tabi. Kabak Koyu'nda birçok kamp alanı var. Üstelik duş ve tuvaletleri de mevcut...

Kabak Koyu otelleri, daha çok bungalovlardan oluşuyor. Ağaç evlerde, asma katta bulunan yataklarda yatıyor, sahildeki ağaçlara kurulu hamaklarda sallanıyorsunuz. Doğada egzoz kokusu olmadan, mavinin ve yeşilin içinde vücudunuzun dinlediğini hissediyorsunuz.

Kabak Koyu otellerinin sakın konfordan uzak olduğunu düşünmeyin. Çünkü her şey sizin dinlenmeniz için yapılmış, modern eşyalardan oluşuyor. Yapay ve sağlığa zararlı şeyler bulmanız da bir o kadar zor.

Tatilinizi doğanın kucağında geçirmek istiyorsanız Kabak Koyu'na doğru yola çıkmalı ve geç kalmadan ahşap evlerden birini rezerve ettirmelisiniz. Eğer geç kaldıysanız da dert etmeyin, çadırınızı alın yanınıza ve çıkın yollara...

Bakir ve eşsiz bir doğa arayanların vazgeçilmez adresi Kabak Koyu, sunduğu cazip otel fiyatları ile taticilerin favori duraklarından.

Doğa ile iç içe, şehir gürültüsünden uzakta ve tamamen yenileneceğiniz bir tatil yapmak istiyorsanız Fethiye Kabak Koyu tam size göre bir yer. Doğaseverlerin vazgeçilmez adresi Kabak Koyu'nda son yıllarda yeni otelleri ve konaklama tesisleri hizmete girdi ve bu oteller cazip fiyatları ile de tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Kabak Koyu'nda her bütçeye ve zevke uygun bir konaklama alternatifi mevcut. Kabak Koyu otel fiyatları, son yıllarda burada açılan yeni oteller sayesinde pek çok seçenek sunuyor tatilcilere.

Kabak Koyu'nda dilerseniz uygun fiyatlı bir bungalow otelde kalabilir, dilerseniz Kabak Koyu butik otellerinde daha lüks bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Size sadece nasıl bir otelde konaklama yapmak istediğinize karar vermek kalıyor.

Fethiye Kabak Koyu otel fiyatları yaz sezonunda yoğun talep dolayısıyla en yüksek seviyesine çıkıyor. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında gecelik ortalama 60 TL'den başlayan Kabak Koyu otel fiyatları 300-350 TL'ye kadar çıkıyor. Sezon dışında ise bu fiyatlar 45 TL'ye kadar düşüyor.

Kabak Koyu otel fiyatlarına hemen her tesiste kahvaltı da sunuluyor. Kabak Koyu'nda her şey dahil sistemle çalışan bir tesis bulmanız mümkün değil; ancak bazı Kabak Koyu otellerinde tam pansiyon konaklama seçenekleri mevcut.

Yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmanın neredeyse imkansız olduğu Kabak Koyu otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak için erken rezervasyon dönemlerini takip edebilir, kış ve bahar aylarında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Kabak Koyu Hakkında

Kabak Koyu, tamamıyla bakir doğası ve eşsiz konumuyla hem yerli hem de yabancı turistleri şaşırtan, bir görenin bir daha unutamadığı, dünyaya hediye edilmiş bir cennet parçası olarak belleklerdeki yerini almıştır.

Dik yamaçlardan aşağıya yürüyerek ya da cip/traktör gibi araçlarla ulaşılabilen Kabak Vadisi'nin Türkiye'de pek benzeri olmayan bitki örtüsü zenginliği, vadinin "buzul çağındaki" buzlanmadan etkilenmeden bugünlere gelebilmesine bağlanıyor.

Vadinin en tepesinde yer alan Faralya Köyü'nden ya da vadinin bir parçası olan antik Likya Yolunda yapılan doğa yürüyüşleri esnasında zirvelerden bakıldığında; koyun, açık denizin girişinde genişleyen, kıyıya yaklaşırken daralan haliyle aynen bir su kabağına benzediği açıkça görülebiliyor.

1987 yılına kadar ayak basılmamış olan Kabak Koyu'na ilk yerleşen kişi, yurt dışındaki yaşamından Kabak Koyu'nu görünce vazgeçen Turan Pirendeoğlu'dur. O tarihte elektrik ve suyun bağlanmamış olması ve araçla ulaşılmaması, koya aşık olan Turan'ı caydırmaya yetmez ve böylece koyun ilk yerleşimi olan "Turan Kamp" kurulur. Koyun hem sekiz yüz metrelik dağlar hem de deniz ile çevrelenen en güzel manzarasına kurulan kamp, bugünlere kadar gelişerek devam etmiştir.

Kabak Koyu, şehir yaşamının karmaşasından, görüntü ve ses kirliliğinden uzaklaşmak, doğaya yakın olmak isteyenler için mükemmel bir inziva ortamı sunar. Bu inzivayı denemek isteyenlere de lüksü aratmayan bir özenle hizmet veren bir tatil, bir dinlenme bölgesidir. Hem dokunulmamış güzelliği hem de tarihsel özellikleriyle dünyanın en özel birkaç bölgesi arasında adı geçen Kabak Koyu'nu her yıl yerli yabancı yüzlerce kişi ziyaret ediyor. Fethiye'den başlayarak Antalya'da son bulan antik Likya Yolu'nu yürümek ve yol üzerinde konaklamak isteyenler için de vazgeçilmez bir uğrak noktası. Vadide antik yola ait kırmızı beyaz çizgilerle birlikte, binlerce yıllık antik taşlarla örülü Likya mezarlığını, yüzlerce kelebek ve kuş çeşidine bir yuva olan Aladere Şelalesi'ni, nadir görülen hayvan ile bitki türlerini görmek mümkün. İçinde derin bir çeşitlilik barındıran vadi, gene tamamen bakir, gri - beyaz kumun hakim olduğu bir kumsala açılarak insanın aklına Robinson Crusoe hikayelerini getiriyor. Denizden yüzerek yirmi, yirmi beş dakikada ulaşabileceğiniz mağara ise dalıştan veya doğayı keşfetmekten hoşlananlar için muhteşem bir sürpriz oluşturuyor. Meraklıları, mağaranın alt tarafındaki güneşin yansımasıyla parlayan delikten dalarak yüzüp, dışarı çıkabiliyorlar.

Dünya gezginlerince "Dünyanın en güzel ilk beş yerinden biri" olarak anılan Kabak Vadisi'nde kurulan kampların çoğunun sahip ve işletmecileri büyük şehir yaşamından vazgeçerek hayatlarını daha sağlıklı ve alternatif bir şekilde yaşamak isteyen eğitimli, kültürlü kişilerden oluşuyor. Başta Turan Kamp olmak üzere, kamplarda her çeşit yemek genellikle açık büfe olarak veriliyor ve ekmekler de kendileri tarafından yapılmış, taze olarak sunuluyor. Sebze ve meyveler yakındaki köyde organik olarak yetiştirilenlerden seçiliyor. Hobisi köy tavuğu yetiştirmek olan Turan Bey ile arkadaş olunduğunda, size öğünleriniz için, birer mücevher gibi özendiği tamamen organik olan köy yumurtalarından ikram ediyor.

Kamp alanlarına cip ya da traktör ile ulaşmak için kamplarla önceden bağlantıya geçilmesi tavsiye ediliyor.

Kabak Koyu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

İki senedir tatilde tek adresim

Aşırı samimi, doğal ve içten işletmecileri var ki, iki senedir tatilde tek adresim. Çadırlar, ortak alanlar tertemiz. Yemek desen inanılmaz lezzetli özenle hazırlanmış tabaklar ve masalar insana kendini çok iyi hissettiriyor. Akşamları güzel müzikler eşliğinde soğuk biralarınızı yudumlayıp herkesle sohbet edebileceğiniz bir yer. Fiyatlar da çok uygun, daha ne olsun? Daha yeni döndük ama hemen bayram olsa da gelsek diyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Tertemiz bir tesis

Harika bir manzara. Tertemiz bir tesis. Kahvaltısı, akşam yemeği her şeyi çok güzeldi. Olumsuz söyleyecek tek bir kelime bulamıyorum. Güler yüzlü, samimi insanlar. O kadar ilgililer ki kendinizi misafirliğe gitmişsiniz de ev sahibi sizi rahat ettirmek için dört dönüyor zannedersiniz. Bizim sadece bir gece konaklama şansımız oldu. Çadır camping yaptık. İlk fırsatta bungalovlarda kalmak için yeniden gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cosmos Lounge
Cosmos Lounge

-

Teşekkürler

Uzun zamandır böyle güzel enerjilerle bir arada olamamıştım. Aşçı Nalan Hanım'ın yemekleri muhteşem. Cosmos ailesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Manzara bütün yorgunluğunuzu alıyor

Tam bir aile yeri, aile işletmesi, yemekler 10 numara bu bölgede bu kalitede yemek bulmanız imkansız. Odalar aynı şekilde çok temiz geniş ferah, sabah uyandığınızda göreceğiniz manzara bütün yorgunluğunuzu alıp götürüyor. Denize yürüyüş yolu orman içerisinde doğa yürüyüşüne de imkan sağlıyor. Ormanlık alan olduğu için sinek ilacı mutlaka alın yanınıza. İmkan dahilinde botlarla koy koy gezmenizi tavsiye ederim. Kısaca ilgi alaka samimiyet var burada kesinlikle tavsiye olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Konum olarak çok özel bir yer

Kabak Koyu'nda yeni olan bir işletme. Yıllardır giderim Kabak Koyu'na, karavan sahibiyim. Konum olarak çok özel bir yere sahip, koya çok yakın ve manzaralı bir mekan. Kapital para sistemiyle alakası olmayan, Kabak ruhuna uygun, Likya Yolu üzerinde bir işletme. Ailesiyle birlikte mekanı işleten Nihat Bey misafirlerin tüm isteklerini karşılamaya çalışan samimi bir insan. Küçük not; başka işletmeler gibi yabancı değiller, oranın yerlisiler. Muhakkak ziyaret edin, çayınızı için, odaları görün, kararınız olumlu yönde olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

İşletme çok iyi

Kabak'ın manzarası inanılmaz, işletme çok iyi. Harika bir tatil için kesinlikle gidilmeli. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Temiz ve ılık deniz

Sıra dışı bir tatildi, otel, doğayı sevenlerin doğayla iç içe tatil yapabildiği bir mekan. İlk kez gittim, böcek, arı, kedi, köpekle tatil olur mu ki dedim. Benim gibi hayvanlardan korkup doğanın güzelliğini yaşayamayanlar çok şey kaçırıyor demektir. Yıllarca her şey dahil otellerde biz tatil yaparken çok yorulmuşuz. Temiz hava, bunaltmayan güneş, temiz ve ılık deniz, lezzetli ve her gün değişik yemekler, en önemlisi güler yüzlü, samimi ve ilgili çalışanlar. İnsan tatilden daha ne bekler? Yolunuzun sevgi ve huzurdan geçmesini istiyorsanız bu otele uğramanızı şiddetle tavsiye ederim. Bu otelin ayrı bir önemi var artık benim için. Hayvanlara olan korkumu burada aştım. Köpek fobimi yendim. Bunun için asil dostum Ares'e ve onu bu kadar asil ve sevecen yetiştiren Burak Bey'e teşekkür ediyorum. Vesileye bu kadar lezzetli yemekler yaptığı ve sempatik tavırlarıyla arkadaşlık ettiği için, Hüseyin, Giray ve Barış'a çalışkan ve yardımseverliklerinden ötürü, Zeynep'e tatlı dili hoş sohbeti için ve bütün çalışanlara bu mekanı evimiz gibi hissettirdikleri için yürekten sevgilerimi gönderiyorum. Semra Hanım böyle şirin bir mekan yapıp her şeyi düşündüğünüz için bizim buraya gelmemizdeki katkılarınız için ve emekleriniz ve dostluğunuz için size ve ekibinize sonsuz teşekkürler. Otele adım attığımız günden ayrıldığımız güne kadar tracking tecrübesi yaşatan, bölgede yabancılık yaşatmayan, işinin ehli olan, benim 48 yıllık köpek korkumu yenmeme yardımcı olan Burak Bey'e gönülden teşekkür ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Bir sonraki tatilde görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Latcho Camp
Latcho Camp

-

Kocaman bir teras

Kocaman bir terasla Kabak'ın en ferah yerlerinden birisi. Manzara özellikle akşamüzeri harika. Denize uzaklık olarak çok uygun bir konumda, kolaylıkla denize gidilip gelinebiliyor. Sürekli bir müzik ve sahne olayı olması zaten tadından yenmez. Yemekler nefis, bungalovlar temiz. Çalışan arkadaşlar ve işletmeciler dost canlısı, bir nevi aile ortamı, ortama karışabilenler için. Kedi-köpek dostu tatlı bir işletme. Her zaman özlenen yer. Var ol.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Tam bir aile yeri

Evet, her şey çok güzel, tam bir aile yeri. doğa ile iç içe, giden bir kez daha gitmek ister. Ama orası işletmecileri ile çok daha güzel... Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Aileniz gibi davranılıyor

Merhabalar, 07.07.2018 tarihinde maalesef ki tatilimizin son günü olması sebebiyle sadece bir gün kalabildiğimiz, mükemmel bir ekibe sahip olan fevkalade bir işletme. Aslında işletme demek ne kadar doğru bilemiyorum çünkü kapıdan girdiğiniz anda sanki sizin eve dönmenizi bekleyen aileniz gibi davranılıyor size. Özellikle ekibin başında olan Burak Bey inanılmaz iyi bir yönetici. Siz sadece kapıdan içeriye adımınızı atın, o zaten sizin için her şeyi düşünüyor. :) sevgili Barış ve adını hatırlayamadığım tüm ekibe sonsuz teşekkürler ve sevgiler. Ve tabii ki dünyalar tatlısı Ares. :) Kesinlikle ödediğiniz paranın kat ve kat fazlasını alacaksınız. Çok fazla seyahat etmiş, çok farklı konseptte bir sürü otelde konaklamış bir insan olmama rağmen ilk defa bir otel için kendimi yorum yazarken buluyorum. :) Çünkü kesinlikle ve kesinlikle bir işletmeniz olsa Burak Bey ve ekibi gibi bir ekiple başaramayacağınız hiçbir iş olamaz herhalde. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum, temizlik, manzara, yemeklerin kalitesi, her şey o kadar iyiydi ki. İlk fırsatta yine görüşeceğiz. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Helios Güneş Camping
Helios Güneş Camping

-

Çok keyifli ve huzurlu

Çok keyifli, huzurlu, rahat bir tatil oldu. İmkanınız olursa mutlaka burayı görmeli ve tadını çıkarmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Bbru keyifli tatil geçirdiyseniz ne mutlu bize. Tekrar buluşmak üzere.

10 Temmuz 2018, Salı 20:40
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Biz müdavimi olduk

Kabak Koyu'nda daha iyisini Nihat abi yapana kadar en iyisi burası. Odadan manzarayı izlerken adamlar yapmış diyeceksiniz. Yıldızlar üzerinize yağıyormuş gibi hissedeceksiniz aynı zamanda tüm bunları kendi evinizdeymiş gibi hissederek yapacaksınız. Başka bir yerde bu aile ortamını, samimiyeti, lüxü ve temizliği bulmanız mümkün değil. Biz müdavimi olduk bir dahaki sefere daha uzun bir tatil geçirmek için kesinlikle buradayız. Nihat Bey ve ailesine emekleri için sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Yemekler olağanüstü lezzetli

Hayatınız boyunca yapacağınız en huzurlu ve mutlu tatil olacağına eminim... İşletme sahipleri gerçekten arkadaş gibi ve çok saygılılar, hiçbir sıkıntımız olmadı, her şeyimiz tamdı, ev çok şirin ve temizdi. Yemekler olağanüstü lezzetli ve günlüktü, doğası ve manzarası ise cennet gibiydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Mükemmel akşam yemekleri

1-2 sene sonra bu fiyatlara bulmanızın imkansız olacağı bir işletme kesinlikle. Civardaki bütün camping alanlarını gerek güler yüzlü çalışanları gerek size müşteri değil misafir gözüyle bakan Nihat abi ve ailesi tarafından solda sıfır bırakan işletme. Aşağıdaki tüm işletmeler tabldot usulü çalışırken, Adıyamanlı Ali Şef'in yemekleri ve mezeleriyle mükemmel akşam yemekleri yiyeceğinizi bilerek gidin. Kahvaltıları apayrı güzel. Ama en güzeli bungalovlarda sabah uyandığınızda yatağınızdan izlediğiniz orman ve deniz manzarası. Kusur bulmaya çalışarak gidin isterseniz ama gerçekten nokta kusur göremezsiniz, rahatınız için her detay Nihat abi tarafından düşünülmüş çünkü. Eğer çadır kuracaksanız da çadır alanları da mevcut. Gece bungalovunuzun balkonunda yıldızları seyretmek İzlanda'da kuzey ışıklarını seyretmeyle aynı hissi veriyor. Her şey için çok teşekkürler Nihat abi. Bundan sonra tekrar doğa, yeşil ve mavi görmek istersem buradan başka bir yere gidemem. Aile işletmesi olduğu için çok da huzurlu bir ortam. Beni buraya kadar dinleyip gitmeye karar verdiyseniz yine o manzarada 1-2 duble rakı içmenizi tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Latcho Camp
Latcho Camp

-

Tavırları nahoş

Çalışanların ve sahiplerinin tavırları nahoş. Kampta serbest gezen iki adet pitbulun varlığından rahatsız olmamız çok anormal bir durummuş gibi karşılandı. Misafir memnuniyetinin çok önemli olmadığı ortada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Eşsiz yemekleri

Çok iyi bir işletme, mükemmel manzarası ve eşsiz yemekleri ve konforlu konaklamasıyla tam not verdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Doğayla baş başa kalmak

Doğa harikası Kelebekler Vadisi'nde çok iyi bir işletme, çok eğlenceli ve iyi vakit geçirdik. Doğayla baş başa kalmak istiyorsanız aradığınız adres burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Mükemmel manzarası

Mükemmel manzarası, bir o kadar içten aile işletmesi... Nihat Bey'e özellikle teşekkürlerimi sunuyorum... Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Kamp tertemizdi

Didem Hanım ve Kaan Bey'in mütevazı ve bir o kadar huzur dolu mekanı benden yine tam puan aldı. Bu üçüncü gelişim, sanırım yakın zamanda Caliente Bungalows Kabak Valley'e yerleşeceğim. Yine bir tatilde o kamptan içeri girmek için sabırsızlanıyorum. Trekking sevenler için bir kere konumu çok güzel bir yerde, yukarıda yer alan marketlere de gayet yakın bir konumda. Kumsala yürüyerek inebiliyorsunuz, yolu geçen seneye göre daha kolay bir hale getirmişler. Cefasını biz, sefasını şimdi gelenler yaşıyor denilebilir. :) Didem Hanım'ın yaptığı yemekler gayet başarılıydı, kamp tertemizdi, herhangi bir kir, pislik sıkıntısı yaşamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Ortam müthişti

Merhaba tatilseverler, geçen sene ağustos ayında 1 hafta Kabak Armes Hotel'de 4 kişi konaklamıştık. Öncelikle Burak Bey, Semra Hanım, tüm çalışanlar harika, ortam müthişti ve halen otelden görüştüğüm değerli dostlarım oldu. Kabak Koyu, Cennet Koyu müthişti. Tüm tatilseverlere tavsiye ederim. Umarım yine Kabak Armes Hotel'e gitmek nasip olur...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Manzara mükemmel

Manzara mükemmel, odalar konforlu ve temiz, yemekleri güzel, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Mekan mükemmel

Yaptığım en güzel tatildi. Görebileceğiniz en samimi ortam. Yemekler, mekan mükemmel. Her yaz bir kez gelmek şart.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Yemekler, ortam, çalışanlar

Spontene geldiğimiz bir yerdi. Fakat burası gerçekten efsane bir yermiş. Yemekler, ortam, çalışanlar, sahibi, hepsi mükemmel. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Güler yüz, yemekler, temizlik

Adı üstünde, bütün odalarda manzara var. Kafa dinlemek için geldik. Ben, eşim ve 4 yaşındaki kızım. Beklentilerimizin üstünde güler yüz, yemekler, temizlik. Tek eksisi porsiyonlar çok büyük. Nihat Bey'e ve ailesine çok teşekkür ederim. En kısa sürede tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Yemekleri çok lezzetli

Çok sakin bir yer ve huzurlu. Herkese tavsiye edilir. Temiz ve yemekleri çok lezzetli. Manzarası muhteşem, kalabalık yerden kaçıp burada tatil yapmak kadar güzel bir şey yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Mükemmel, sakin ve nezih

Yeni açılmasına rağmen aile olarak gidebileceğiniz mükemmel, sakin ve nezih bir yer. Gerek ilgi ve alakası olsun, her şeyiyle çok güzel, şirin bir yer. Kesinlikle şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Muazzam manzarası

Tesis; muazzam manzarası ve saygın çalışanları tarafından çok güzel işletilmekte. Özellikle Nihat Bey çok ilgili. Kısaca saklı cennet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Muhteşem bir yer

Çok muhteşem bir yer. Manzara bakımından, yemek bakımından ve temizlik bakımından çok güzel bir yer. Kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler o sizin güzelliğiniz.

14 Haziran 2018, Perşembe 12:19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Kalmanız tavsiye ederim

Hayatımda gördüğüm en güzel yer. Manzara ve benzeri her şeyi muhteşem. Kalmanız tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping

-

Manzara bakımından muhteşem

Çok güzel bir yer. Manzara bakımından muhteşem. Zaten yemekleri çok güzel. Her şeyi muhteşem. Kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deep Ocean Bungalows & Camping
Deep Ocean Bungalows & Camping

-

Manzaranın güzelliği

Geçtiğimiz Eylül ayında çok keyifli bir talil geçirdiğim yer. Tepede kaldığından sahile inmek için çetrefilli bir yolu var ama manzaranın güzelligi düşünüldüğünde Kabak ayaklarınızın altında kalıyor. Ayrıca etrafta tatlış tatlış dolaşan kedi köpekleri görmek çok hoş. İşletme sahiplerinin samimiyeti ve tatlılığı için bile gidilir. Not: En sevdiğim özelliği odalarda cibinlik olmasıydı galiba. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Helios Güneş Camping
Helios Güneş Camping

-

Sanki bir aile gibiydik

Likya Yolu'na 4 arkadaş başladık. Likya Yolu'nda 2. durağımız Kabak Koyu'ydu. Kabak Köyü'ne gelince girişte bir bakkal vardı. Bakkaldaki bayan o kadar kabaydı ki, Kabak'taki insanlara bir ön yargı oluştu ister istemez. Koya doğru inerken kendimize çadır kuracak yer aramaktaydık. Helios Güneş Camping'in tabelasını gördük. Helios Güneş Camping'imize gelince bizi Nurten Hanım karşıladı. İlk başta müşteri-işletmeci ilişkimiz olsa da, çantaları bırakıp, denize gidip gelince sanki bir aile gibiydik. Sezon açılmamıştı, nisan ayındaydık. Kendi mutfaklarını açtılar, bir müşteri gibi değil de, sanki ev sahibi gibiydik. :) Bizimle birlikte o Kabak Koyu'nun manzarasında, o pırıl pırıl yıldızların altında Mustafa amcam ile Nurten teyzemle hoş sohbet ettik. Oranın yerel halkı olmamasına rağmen o doğayı o kadar benimsemişler ki anlatamam... Bir daha Fethiye'ye gelince Faralya'da kalmak yerine Kabak'ta Helios Güneş Camping'te evim gibi benimsediğim yerde kalmak isterim. <3 Denizlili hemşerilere selam olsun. Ziraat mühendisi Hasan. :):)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Hasan Burak; Kabak Koyu'nu ve Helios Güneş Camping'i sizleri beğendirip, güzel hatıralar bırakabildiysek ne mutlu sizlere ve bizlere. Tabii ki tekrar bekleriz.

23 Mayıs 2018, Çarsamba 22:39
Cennet Kamping
Cennet Kamping

-

Tamamen doğa ile iç içe

Ölmeden cenneti göreceğiniz bir koy ve hemen koyun 100 metre üstünde orman içinde tamamen doğa ile iç içe bir tesis Cennet Camp. Öncelikle Durmuş Bey bilinçli bir turizmci. Fikirleri, düşünceleri gelen misafirleri nasıl memnun ederim üzerine. Yürüyüşlerde zor durumda kalanların imdadına yetişip onları hayati tehlikeden kurtaran biri. Tesis mis gibi, güler yüz, hoşsohbet, berrak bir deniz, hatta kampingin hemen arkasında bir mağara var. Bu efsane görseli ona mağarayı minderler ve otantik olarak dinlenme yeri olarak dekore edilmiş. Bize gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı başta Durmuş Bey ve Zahide Hanım ve çalışan arkadaşlarda çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Kamping
Cennet Kamping

-

Koydaki tek işletme

Kendi başına başka bir doğası olan bir koydaki tek işletme. Her şeyden uzak kafa dinlemek için tam ideal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Helios Güneş Camping
Helios Güneş Camping

-

Akrabamıza misafirliğe gelmişiz gibi

4 kamp arkadaşı olarak gittik. Sezon olmaması dolayısıyla kalabalık değildi. Sahipleri o kadar iyi insanlar ki, sanki akrabamıza misafirliğe gelmişiz gibi davrandılar bize. Hastaydım, bana ilaç aradılar, ilaç yaptılar, bahçelerinden limon verdiler. Hatta Likya Yolu'na devam edeceğimiz zaman patika yolun başlangıcına kadar bizi arabalarıyla götürdüler. İki emekli öğretmen, iki kaliteli insan, kaliteli mekan sahipleri diyebilirim. Bize mutfağını açıp veren, bizimle çay içen, muhabbet eden, sanki akrabanıza gelmişçesine samimi davranan iki güzel insan. Buraya gelen asla pişman olmaz. Hatta özellikle buraya gelinmeli, tavsiyem odur. Bir daha geleceğim zaman tereddütsüz başka bir mekan bakmadan direkt buraya gelirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Gürültüden uzak kafa dinlemek

Her yerden deniz manzarası izleyebileceğimiz ve gürültüden uzak kafa dinlemek için çok ideal bir yer. İşletme Sahibi ve çalışanların ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Daha iyi bir konumda

Kabak Koyu'nda kafa dinlemek için tek yer. 10 küsur yıldır Kabak Koyu'nun benim için tek mekanı olan Gemile Beach Lodge, artık yeni yerinde hizmet veriyor ve kesinlikle daha iyi bir konumda bulunuyor. Koyda sıkışıp kalmak yerine, koyu tamamen görebildiğiniz tasarım bungalovları, denize yakın çadır alanları ve mekanın lüks çadırları birçok seçenek sunuyor. Kabak Koyu bitti diyenler için değişik bir Kabak tadı artık yeni Gemile Beach Lodge'da.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Sahiplerinin ilgisi ve sıcakkanlılığı

Mekan sahiplerinin ilgisi ve sıcakkanlılığıyla çok rahat ettik. Kaan Bey'in eşi Didem Hanım'ın yemeklerine de doyum olmuyor. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir yer. Akşam sohbetlerine de özlem duyuyoruz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Yemekleriniz, ilginiz, alakanız

Kabak Koyu'nu hep çok merak ediyorduk. Doğa ve huzur bulduğumuz yer haline geldi. 2 yazdır tercih ettiğimiz mekan Caliente Bungalows Kabak Valley. :) Yemekleriniz, ilginiz, alakanız, yerinizdeki huzur bizi oldukça mutlu etti. Güler yüzlü insanlar, sıcak bir yuva, her şey için çok teşekkür ederiz. Bu yaz tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Doğası, sessizliği, efsane manzaralı

Çok sıcak bir aile ortamı sağlayan Ferhat'ımıza çok teşekkür ederim. Bu işletmeye yorum yazmak inan benim için bir keyifti… Her zaman ilk durağımız sen olacaksın, doğası, sessizliği, efsane manzaralı bungalov evinizde aileden biriymişiz gibi bizi ağırlaman bizi çok mutlu etti. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lilith Camping
Lilith Camping

-

Samimi bir ortam

Tek kelimeyle muhteşem! Çadırlar da bungalovlar da mükemmel. Sıcak, samimi bir ortam ve kafa dengi insanlar! Bir kamp tatilinden beklediğiniz her şeyi kapsayan, çok tatlı insanların yönettiği, harika mekan. Fethiye'de başka bir yerde kampımız olduğu halde, günübirlik görmek için gittiğimiz Kabak Koyu'nda spontane bir şekilde kalmaya karar verip, orada kalan arkadaşlarımız sayesinde, şansımıza 1 gecelik bir çadır kiralama şansımız oldu ve kaldık. Harika bir geceydi. Çeşit çeşit hepsi birbirinden lezzetli akşam yemeği, taze kahvaltılıklarla dolu kahvaltısı, yıldızları seyredip sabahlayabileceğiniz oturma alanları, nefis kokteyller yapan bir barı var! Daha ne olsun! Mutlaka şans verin ve bu deneyimi kendinize hediye edin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Denize gitmek çok sıkıntı

Kesinlikle yorumlara inanmayın. Yorumlara bakarak yazın arkadaşlarla gittiğimiz ve hayatta bir daha gitmeyeceğimiz yer. Tesis yetkilileri ilgisiz, yiyecek bir şey bulamazsınız, kaldığımız bungalovları en azından süpürseler yeterdi. Kabak bambaşka bir yer, doğası harika ama kalacaksanız daha temiz yerleri tavsiye ederim. Konum Kabak Koyu'ndan çok yukarıda, denize gitmek çok sıkıntı, bir daha mı, asla!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Yuva gibi

Aşkla... CalienteLove, harika doğası muhteşem yemekleriyle süper bir mekan. Yuva gibi. Başta canım Murat olmak üzere tüm Caliente sakinlerine beni evimde gibi hissettirdikleri için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Yemekler ve müzikler harika

Harika diyeyim. Önce gerçek mutluluğu yakalamak için kaçınılmaz tek yer. Dostluğun, her şeyin olduğu yer. Burada zaman yok, sadece gülmek ve eğlenmek var. Burada yemekler ve müzikler harika. Kesin olan bir şey varsa buraya gelmeniz. Gelin, görün ve kararınızı verin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Odalar temiz

İnanılmaz sıcakkanlı, yardımsever ve eğlenceli sahiplerinin olduğu bir yer. Eğer kafa dinlemeye, Kabak Koyu'nun ruhuna erişmek istiyorsanız kesinlikle kalınması gereken çok güzel bir mekan. Odalar temiz, kahvaltınızı istediğiniz saatte edebilirsiniz ve her türlü yardıma ihtiyacınız olduğunda yardımcı olan insanları görebilirsiniz. Güzel anılar biriktirmek istiyorsanız mutlaka bir uğrayın derim. :) Murat, Ergin, Kaan ve yengemize teşekkür ediyorum, seneye yine geliyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Natural Life
Kabak Natural Life

-

Vasat yemekler

Suratsız ve ilgisiz personel. Vasat yemekler, pis çarşaflar, rahatsız bir yatak ve içinde dolap olmayan minicik bir oda. Gece 1'e kadar bangır bangır çalınan ve uyutmayan garip müzik. Saat 1'den 5'e kadar susmayan horozlar. Bir gece dayanabildik bu yerde ve ertesi gün kalan 3 gecelik rezervasyonu iptal edip başka bir otele kaçtık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Güler yüzlü bir işletme

İlk defa Kabak'a geldim, iyi ki buraya gelmişim, çok güzel, huzurlu, aile işletmesinde olan, çok sıcakkanlı, güler yüzlü bir işletme. Akşam yemekleri efsane, her şey için çok teşekkürler. Bir günlük tatilimi sayenizde üç güne uzattım. Bundan sonra ilk adresimsiniz. Sevgilerle, DJ ve Saki. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Yemeğin yanında su paralıydı

Biz de yorumlara bakıp geldik ve ödemeyi önceden yaptığımız için günleri saydık. Kendimizi daha güvensiz ve huzursuz hissettiğimiz bir yer olmamıştı. Kahvaltı ve yemek için ödediğimiz parayla kendimizi makarna pilav ve kızartma içinde bulduk. Üstelik yemeğin yanında su dahi paralıydı. Ve gerçekten müzik konusunda da oldukça kötüydü 10 şarkı dönüp durdu. Not:İşletmeci Murat Bey'in bu durumlar ile ilgisi yoktur. Elinden geleni yaptı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Sonsuza kadar kalabileceğiniz bir yer

Hafta sonu 1 günlüğüne gidip sonsuza kadar kalabileceğiniz bir yer. Tek kelimeyle harika. Ortamı, doğası enfes bir yer. Akşam yemeklerini kendi elleriyle yapıyorlar. Tadı, lezzetin lezzetlisi. Her şey çok güzeldi. Tekrar geleceğiz. İşletme sahiplerini çok sevdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley

-

Mekan çok samimi

Caliente'ye 1 hafta arayla 2 kez geldim ve 10 günden fazla kaldım. İlk gelişimden sonra ikinci kez gelirken evime geliyormuş gibi hissetmeme sebep olan herkese çok teşekkür ederim. Caliente, çalışanlarıyla, sahipleriyle, müşterisiyle beni ve birlikte geldiğim arkadaşlarımı çok etkiledi. Öncelikle mekan çok samimi. Herkes sıcakkanlı ve anlayışlı. Siz düzgün iletişim kurabildiğiniz takdirde dönüşünü hemen pozitif bir şekilde alabiliyorsunuz. Havuzu son derece temiz ve kullanışlı. Havuzun manzarası ve kamp alanında yer alan balkon manzaraları şahane. Yemekleri son derece lezzetli. Ayrıca yemekle ilgili yorumlarınıza da son derece anlayışla yaklaşıp daha iyisini yapmak için çaba gösteren bir çalışma kültürüne de sahip. Bir sonraki tatilimi iple çektiğimi söyleyebilirim. Sanırım yine tercihim Caliente olacak. Caliente Love!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Caliente ailesi olarak sevgilerle.

6 Eylül 2017, Çarsamba 21:06