Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kabak Koyu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kabak Koyu Otelleri

Kabak Koyu için {{ (filteredHotels).length}} / 28 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Kabak Koyu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Dünyanın en iyi trekking parkurlarından biri olan, 513 km uzunluğundaki Lycia Yolu, Kabak'tan geçiyor...
Kabak Koyu, Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir küçücük yerleşim yeri. Ama yerleşke dediğimize bakmayın, taş binalardan çok kamp alanları yer alıyor burada. Kabak Koyu otelleri derseniz, sizi denizden çok daha uzağa gönderirler. Çünkü buranın müdavimleri, doğal hayatı korumak için, burada bina yapmak yerine kamp alanları kurmuşlar.

Fethiye Kabak Koyu'nda otel bulamazsınız belki ama eğer doğayı seviyorsanız, çadırınızı kapıp buraya gelip konaklayabilirsiniz. Çadırı olmayanlar da unutulmamış tabi. Kabak Koyu'nda birçok kamp alanı var. Üstelik duş ve tuvaletleri de mevcut...

Kabak Koyu otelleri, daha çok bungalovlardan oluşuyor. Ağaç evlerde, asma katta bulunan yataklarda yatıyor, sahildeki ağaçlara kurulu hamaklarda sallanıyorsunuz. Doğada egzoz kokusu olmadan, mavinin ve yeşilin içinde vücudunuzun dinlediğini hissediyorsunuz.

Kabak Koyu otellerinin sakın konfordan uzak olduğunu düşünmeyin. Çünkü her şey sizin dinlenmeniz için yapılmış, modern eşyalardan oluşuyor. Yapay ve sağlığa zararlı şeyler bulmanız da bir o kadar zor.

Tatilinizi doğanın kucağında geçirmek istiyorsanız Kabak Koyu'na doğru yola çıkmalı ve geç kalmadan ahşap evlerden birini rezerve ettirmelisiniz. Eğer geç kaldıysanız da dert etmeyin, çadırınızı alın yanınıza ve çıkın yollara...

Bakir ve eşsiz bir doğa arayanların vazgeçilmez adresi Kabak Koyu, sunduğu cazip otel fiyatları ile taticilerin favori duraklarından.
Doğa ile iç içe, şehir gürültüsünden uzakta ve tamamen yenileneceğiniz bir tatil yapmak istiyorsanız Fethiye Kabak Koyu tam size göre bir yer. Doğaseverlerin vazgeçilmez adresi Kabak Koyu'nda son yıllarda yeni otelleri ve konaklama tesisleri hizmete girdi ve bu oteller cazip fiyatları ile de tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Kabak Koyu'nda her bütçeye ve zevke uygun bir konaklama alternatifi mevcut. Kabak Koyu otel fiyatları, son yıllarda burada açılan yeni oteller sayesinde pek çok seçenek sunuyor tatilcilere.

Kabak Koyu'nda dilerseniz uygun fiyatlı bir bungalow otelde kalabilir, dilerseniz Kabak Koyu butik otellerinde daha lüks bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Size sadece nasıl bir otelde konaklama yapmak istediğinize karar vermek kalıyor.

Fethiye Kabak Koyu otel fiyatları yaz sezonunda yoğun talep dolayısıyla en yüksek seviyesine çıkıyor. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında gecelik ortalama 60 TL'den başlayan Kabak Koyu otel fiyatları 300-350 TL'ye kadar çıkıyor. Sezon dışında ise bu fiyatlar 45 TL'ye kadar düşüyor.

Kabak Koyu otel fiyatlarına hemen her tesiste kahvaltı da sunuluyor. Kabak Koyu'nda her şey dahil sistemle çalışan bir tesis bulmanız mümkün değil; ancak bazı Kabak Koyu otellerinde tam pansiyon konaklama seçenekleri mevcut.

Yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmanın neredeyse imkansız olduğu Kabak Koyu otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak için erken rezervasyon dönemlerini takip edebilir, kış ve bahar aylarında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Kabak Koyu Hakkında
Kabak Koyu, tamamıyla bakir doğası ve eşsiz konumuyla hem yerli hem de yabancı turistleri şaşırtan, bir görenin bir daha unutamadığı, dünyaya hediye edilmiş bir cennet parçası olarak belleklerdeki yerini almıştır.
Dik yamaçlardan aşağıya yürüyerek ya da cip/traktör gibi araçlarla ulaşılabilen Kabak Vadisi'nin Türkiye'de pek benzeri olmayan bitki örtüsü zenginliği, vadinin "buzul çağındaki" buzlanmadan etkilenmeden bugünlere gelebilmesine bağlanıyor.

Vadinin en tepesinde yer alan Faralya Köyü'nden ya da vadinin bir parçası olan antik Likya Yolunda yapılan doğa yürüyüşleri esnasında zirvelerden bakıldığında; koyun, açık denizin girişinde genişleyen, kıyıya yaklaşırken daralan haliyle aynen bir su kabağına benzediği açıkça görülebiliyor.

1987 yılına kadar ayak basılmamış olan Kabak Koyu'na ilk yerleşen kişi, yurt dışındaki yaşamından Kabak Koyu'nu görünce vazgeçen Turan Pirendeoğlu'dur. O tarihte elektrik ve suyun bağlanmamış olması ve araçla ulaşılmaması, koya aşık olan Turan'ı caydırmaya yetmez ve böylece koyun ilk yerleşimi olan "Turan Kamp" kurulur. Koyun hem sekiz yüz metrelik dağlar hem de deniz ile çevrelenen en güzel manzarasına kurulan kamp, bugünlere kadar gelişerek devam etmiştir.

Kabak Koyu, şehir yaşamının karmaşasından, görüntü ve ses kirliliğinden uzaklaşmak, doğaya yakın olmak isteyenler için mükemmel bir inziva ortamı sunar. Bu inzivayı denemek isteyenlere de lüksü aratmayan bir özenle hizmet veren bir tatil, bir dinlenme bölgesidir. Hem dokunulmamış güzelliği hem de tarihsel özellikleriyle dünyanın en özel birkaç bölgesi arasında adı geçen Kabak Koyu'nu her yıl yerli yabancı yüzlerce kişi ziyaret ediyor. Fethiye'den başlayarak Antalya'da son bulan antik Likya Yolu'nu yürümek ve yol üzerinde konaklamak isteyenler için de vazgeçilmez bir uğrak noktası. Vadide antik yola ait kırmızı beyaz çizgilerle birlikte, binlerce yıllık antik taşlarla örülü Likya mezarlığını, yüzlerce kelebek ve kuş çeşidine bir yuva olan Aladere Şelalesi'ni, nadir görülen hayvan ile bitki türlerini görmek mümkün. İçinde derin bir çeşitlilik barındıran vadi, gene tamamen bakir, gri - beyaz kumun hakim olduğu bir kumsala açılarak insanın aklına Robinson Crusoe hikayelerini getiriyor. Denizden yüzerek yirmi, yirmi beş dakikada ulaşabileceğiniz mağara ise dalıştan veya doğayı keşfetmekten hoşlananlar için muhteşem bir sürpriz oluşturuyor. Meraklıları, mağaranın alt tarafındaki güneşin yansımasıyla parlayan delikten dalarak yüzüp, dışarı çıkabiliyorlar.

Dünya gezginlerince "Dünyanın en güzel ilk beş yerinden biri" olarak anılan Kabak Vadisi'nde kurulan kampların çoğunun sahip ve işletmecileri büyük şehir yaşamından vazgeçerek hayatlarını daha sağlıklı ve alternatif bir şekilde yaşamak isteyen eğitimli, kültürlü kişilerden oluşuyor. Başta Turan Kamp olmak üzere, kamplarda her çeşit yemek genellikle açık büfe olarak veriliyor ve ekmekler de kendileri tarafından yapılmış, taze olarak sunuluyor. Sebze ve meyveler yakındaki köyde organik olarak yetiştirilenlerden seçiliyor. Hobisi köy tavuğu yetiştirmek olan Turan Bey ile arkadaş olunduğunda, size öğünleriniz için, birer mücevher gibi özendiği tamamen organik olan köy yumurtalarından ikram ediyor.

Kamp alanlarına cip ya da traktör ile ulaşmak için kamplarla önceden bağlantıya geçilmesi tavsiye ediliyor.

Kabak Koyu otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Sürekli geldiğim bir mekan.Yemekleri çok lezzetli.Sahipleri çok candan,ortam çok samimi ve doğal.Manzarası harika özellikle de uçurumda manzara eşliğinde kahvaltı yapmak harika bir deneyim.Tavsiye üzerine buraya geldim ve bayıldım.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Muhteşem manzaraya sahip,sessiz sakin bir yer.Çalışanları size karşı çok güler yüzlü ve hepsi çok eğlenceli.Kamp denize biraz uzak ama yıldızlara yakın.Fiyatı emeğine kıyasla uygun,ufak bir havuzu dahi var.Yemekleri de güzel gayet.Sahile dolmuşla gidip gelme ihtimaliniz var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Doğanın tam ortasında,yeşille iç içe bir yerde bulunuyor.Enfes ve harika bir manzaraya sahip.Çalışanlar her zaman güler yüzlü hizmet veriyor.Çıkan yemekler ve kahvaltısı lezzetli,güzel.Gittiğinizde kesinlikle ruhunuzun dinleneceği bir yer.Mutlaka gidip görmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

En başta söylemeliyim ki tesisin sahipleri ve çalışanları çok cana yakın.Sunulan akşam yemeği ve sabah kahvaltısı oldukça çeşitli.Tesisin kendisi zaten doğayla iç içe ve ortak alanlarda vakit geçirirken plajın güzelliği tamamen size harika bir seyir zevki yaşatıyor.İsterseniz buraya kendi çadırınızla gelebilir veya tesisin konaklama yerlerinde konaklayabilirsiniz.Plaja yürüme mesafesinde ve orman yolundan keyifli bir şekilde ulaşabilirsiniz.Son olarak tesiste hiçbir eksik yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Tek kelime ile mükemmel bir mekan.Burada ömrümü geçirebilirim diyebilirim.Bu huzur ve manzara hiçbir beş yıldızlı otelde bulunamaz.İster çadırda kalabiliyorsun ister ağaç odalarda.İçinde bulunduğu doğaya rağmen gayet temiz.Ayrıca çalışan insanlarda çok güler yüzlü insanlar ve sevgi dolular.Burası gerçekten harika bir yer,hem doğası hem insanı ile kendine bağlıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Buranın manzarası kesinlikle enfes.Kamp alanları ve odalar temiz ve düzenli.Sahile inerken bir yoldan geçiyorsunuz ve yaklaşık 20 dakika yürüyorsunuz.Benim için çok uygun ve keyifliydi.Manzaranın keyfini çıkara çıkara yürüdüm sadece denizden dönerken biraz yorucu olabilir alışık değilseniz.Buraya kesinlikle tekrar gelmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

En güzel yanlarından biri kesinlikle manzarası.Burada Bungalov tarzı odalarda kaldık ve odalar çok temizdi.Oda olarak klimalı odada kalmanızı tavsiye ederim.Yemeklere gelecek olursak çeşit gayet yeterliydi ve doyurucuydu.Sadece manzarası için bile kalınabilir.Fiyat performans oranı olarak iyi bir durumda.Denize gideceğiniz yolda patika bir yol daha var orada yürüyüş yapabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 52 16
Kabak Shiva Camp
Kabak Shiva Camp
Uzunyurt Köyü Kabak Mevkii
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Yemekler fantastik, sevgi ile pişirilmiş, kesinlikle lezzetli, her zaman bir gülümseme ile devam eder. Yeri çalıştırılmaya başlanmış çocuklar güzel ve nazik ve yardımcı oldular. Ve büyük bir artı bizim gibi sadece İngilizce misafirler vardı ... çok güzel ve bizim için rahatlatıcıydı!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Hijyen koşulları çok kötüydü. Duş alınacak yer çok pisti. Sularda sürekli kesiliyordu. Yemeklerini hiç beğenmedik. Kesinlikle tavsiye etmem

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Güzel manzara ve koylar için tavsiyeleri okuyunca kabak koyunda kalmaya karar verdik. Ancak ulaşımda zorlandık. Caliente de bungalovlar küçük ve ahşaptı. Çoğu insan çadırda kalmayı tercih etmiştir. Personelleri çok yardımseverdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Buraya bit yürüyüş sırasında rastladık. Kaan bizi bir şeyler içmeye davet etti. Üst kattaki teras bar ve manzara çok etkileyiciydi. Çok eğlenceli bir mekandı. Müzikli bir ortam bulabiliyorsunuz. Tekrarda geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Burada 3 gece kaldık ve çok memnun oldum. Çok eğlenceli bir mekan ve Kaan harika yemekler yapıyor. Manzara ve huzur için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Bungalowlar için tekrar gelmek istiyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Eşsiz manzaraya ve bungalovlara aşık oldum. Geceleri hem ay hem yıldızlar parıldıyorken huzur buluyorsunuz. Günün istediğiniz saatinde kahvaltı yapabilirsiniz. Yemekleri çok güzel. Kendimi evimde hissettim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

İşletme size aile ortamı sunuyor. Kabak koyunun doğal ortamını barındırıyor. Buradaki güzel insanlarla gece ateşi yaktık ve senelerdir arkadaşmışcasına sabaha kadar muhabbet ettik. Lüks arayanların gelmemesi gereken bir yer

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Kabak koyunda ya denize mesafesi yakın olan pansiyonlarda kalacaksınız ya da denizden uzak yamaçta olanlarda. Ben hep yamaçta olan pansiyonları tercih ederim. Çünkü eşsiz bir manzaraya sahiptir. Gece dolunay manzarası sabah ise güneşin doğuşunu sunar. Bu tesis tüm bunlara sahip. Denize 25-30 dk uzaklıkta. Kamp alanı küçük wc ve duş sadece bir tane. Sabah kahvaltısı idare eder. Diğer oansiyonlara göre daha uygun fiyatlı. 1-2 konaklamak için ideal olabilir. Küçük bir havuzu ve harika manzarası var

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Burası kabak koyunda bulabileceğiniz en sakin yerlerden biri. Otel konforunu aramamanız gerek. Bu bölgeyi biliyorsanız zaten konfor aramazsınız. Çalışanlar ve işletme sahipleri çok kafa dengi insanlardı. Size sadece mükemmel manzaranın tadını çıkarmak kalıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Çok güzel bir ortamı vardı ve personel çok ilgiliydi. Mayıs ayında gittik ve mevsim olarak çok güzeldi. Kalabalık olmayan zaöanlarda giderseniz buranın tadını çıkarabilirsiniz. Sahipleri çok güleryüzlüydü. Muhteşem bir kabak koyu manzarasına sahip, kahvaltıya bu manzarayla başlamak harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Kaldığımız oda çok kirliydi. Personelden memnun kalmadık. Yardımsever değillerdi. Ödediğimiz ücretin karşılığını alamadığımızı söylemeliyim. İki gecelik rezervasyonumuz vardı ancak bir gece kaldıktan sonra başka yere gitmeyi seçtik. Doğayla iç içe ancak beğenmedik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 27 04
Shambala Lodge Otel
Shambala Lodge Otel
Uzunyurt Mah., Faralya
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Lezzetli yiyecekleri ve harika odalarıyla burası bir yerdi. Bölgede yapılacak çok fazla aktivite mevcut - yürüyüş, yüzme, yoga, tekne turları veya sadece plajda takılmak. Buraya gelin, pişman olmayacaksınız!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 27 04
Shambala Lodge Otel
Shambala Lodge Otel
Uzunyurt Mah., Faralya
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Burada şahane 3 hafta geçirdikten sonra Shambala'dan ayrıldım. Güler yüzlü personeller ve doyurucu yemekler eşliğinde daha uzun süre kalmak üzere geleceğim!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 27 04
Shambala Lodge Otel
Shambala Lodge Otel
Uzunyurt Mah., Faralya
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Huzurlu, rahat ve doğal. Konforlu odalar, çok lezzetli ve organik yiyecekler, taze meyve suları, muhteşem bir manzara. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 27 04
Shambala Lodge Otel
Shambala Lodge Otel
Uzunyurt Mah., Faralya
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Buraya gelmeyi mutlaka yapılacaklar listenize eklemelisiniz! Dünya çapında deneyimli bir yoga aşığı olarak, şimdiye kadarki en güzel deneyimlerimden birini yaşadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 27 04
Shambala Lodge Otel
Shambala Lodge Otel
Uzunyurt Mah., Faralya
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Şaşırtıcı doğa manzarasının tam içerisinde yer alan Shambala, yeşilin ve mavinin elli farklı tonuyla çevrelenmiş, huzur arayanlar için mükemmel bir adres.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 27 04
Shambala Lodge Otel
Shambala Lodge Otel
Uzunyurt Mah., Faralya
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Şimdiye dek tanıdığım en havalı ve en yardımsever personeller sayesinde güzel ve rahatlatıcı bir tatil geçirdim. Sadece 2 gün orada kaldık ve kesinlikle bir dahaki yaz yeniden gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 27 04
Shambala Lodge Otel
Shambala Lodge Otel
Uzunyurt Mah., Faralya
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Türkiye'nin güneyindeki pek çok yeri ziyaret ettim, ancak Kabak'ı gördükten sonra, aradığım yeri buldum diyebilirim. Güzelliğinin ve sakinliğinin yanında çok iyi yemeklere sahip bir yerdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 27 04
Shambala Lodge Otel
Shambala Lodge Otel
Uzunyurt Mah., Faralya
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Burada kalmak yorucu bir iş döneminin ardından bana çok iyi geldi. Burası size sadece güzellik ve sakinlik vaadetmiyor, gelin ve daha fazlasını kendiniz keşfedin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 602 18 06
Kabak Avalon Bungalows
Kabak Avalon Bungalows
Uzunyurt Köyü Kabak Mevkii No:48
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Sosyal medyaya ve otel sitelerinde görünen manzara fotoğraflarına sakın kanmayın. Çalışanlar ilgiliydi ve hizmet kalitesi harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 18 06
Kabak Avalon Bungalows
Kabak Avalon Bungalows
Uzunyurt Köyü Kabak Mevkii No:48
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Tatilimin bittiğine daha önce hiç bu kadar üzülmemiştim, burası muhteşem bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 18 06
Kabak Avalon Bungalows
Kabak Avalon Bungalows
Uzunyurt Köyü Kabak Mevkii No:48
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Çalışanlarla hoş sohbet kurabilen bir sahibi var, konumu güzel. Ancak kahvaltısı biraz daha özen istiyor gibi görünüyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 18 06
Kabak Avalon Bungalows
Kabak Avalon Bungalows
Uzunyurt Köyü Kabak Mevkii No:48
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Arkadaş canlısı personeller vardı ve tertemiz bir oteldi. Manzara nefes kesici derecede güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 18 06
Kabak Avalon Bungalows
Kabak Avalon Bungalows
Uzunyurt Köyü Kabak Mevkii No:48
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Temiz ve güzel bir tesis, az olmasına rağmen çalışkan personeller, olağanüstü hizmet kalitesi! Her şey çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 18 06
Kabak Avalon Bungalows
Kabak Avalon Bungalows
Uzunyurt Köyü Kabak Mevkii No:48
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Manzara kesinlikle nefes kesiciydi! Otelin her noktasında Kabak plajının muhteşem manzarasını göreceksiniz. Yatak aşırı derecede rahattı, huzurlu uykular çektik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Çalışanlar birkaç günün ardından bir anda arkadaşınız oluveriyorlar ve gittikten sonra onları özlüyorsunuz :) Efe ve Ufuk'a buradan kocaman selamlar!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Çalışanlar her zaman evde gibi hissetmemizi sağladılar. Yemekleri çok lezzetliydi. Her detayıyla inanılmazdı!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Alkol kullanmayan bir insansanız burada biraz keyfiniz kaçabilir. Çünkü çay vs. çok içilmiyor burada anladığım kadarıyla. Konumu gerçekten güzeldi ve temizdi Büyük bir problem yaşamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Uzun zamandır kendime gelmek için doğayla baş başa kalabileceğim bir kamp alanı aramaktaydım ve sonunda burayı buldum! Kendimi öyle şanslı hissediyorum ki. Herkesin hayatında bir defaya mahsus dahi olsa gelip deneyimlemesi gereken bir güzellik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Manzara gerçekten inanılmazdı. Aşağı inen yollar biraz fazla dik olduğu için minibüs kullanmayı unutmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Yemekler lezzetli, banyosu tertemiz. Sıcacık karşılamaları için de ayrıca Ferhat Abi'ye ve Burak'a çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Mükemmel bir yemek kalitesi. Plaj olağanüstü, ama ulaşmak için biraz yürümeniz gerekiyor. Fakat bu bir külfet değil, çünkü doğa manzarasınaöyle bir kapılıp gidiyorsunuz ki zaman su gibi akıp geçiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Muazzam bir konuma sahip güzel bir kamp alanı. Sahipleri çok canayakın ve iyi insanlar. Burada uzun süre kaldım ve kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Bu kampı gerçekten çok sevdim! Kabak, birden fazla kampla dolu bir köy, ancak hizmet kalitesi açısından karşılaştırıldığında burası açık ara farkla öne çıkan bir yer :) Sahibi çok iyi biriydi,, ancak adını hatırlayamıyorum. Duşlar temiz, verimli ve çok genişti. Burada sizi gerçekten önemsiyorlar ve konaklamanızın keyfini çıkarmanız için ellerinden geleni yapıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Fantastik bir yer, çok samimi bir atmosferi ve mükemmel yemekleri var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Doğa korunarak bungalov köyü yapılmış. Temiz ve bakımlı bungalovlar. Wireless, klima, sineklik teller ve asgari diğer ihtiyaçlar düşünülmüş. Yemekler lezzetli. Çalışanlar, misafirlerini ağırlamaktan memnun ev sahipleri gibiler. Yüzme havuzu ve hamaklar mevcut. Çocuklu aileler için de uygun bir tesis.Kabak Biz mutlu ve dinlenmiş ayrıldık. Kabakta başka yere gitmeyiz. Size de öneririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Tesadüf denize en yakın yer diye gittik ve çok memnun kaldık. Tuvaletler her gün düzenli temizleniyordu. Yerler hep temiz ve düzenliydi. Cafesi havuzu marketi olsun her şey çok iyiydi. Resepsiyondaki abinin güleryüzlü olması bile yetti. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Doğa gerçekten çok güzel. Etrafta dolanırken kaplumbağalar yürüyüşünüze eşlik ediyor. Deniz sürekli dalgalı ama biraz açılıp şnorkelle daldığınızda dev kaplumbağalarla beraber yüzüyorsunuz. Giderken küçük çocuğumuz olduğunu belirtmiştik. Gittiğimizde park yataklarının kırık olduğunu ancak bir personelin hemen yenisini almaya gittiğini söylediler. Tüm personel çok güler yüzlü ve herdaim yardımcı oluyor. Fakat ulaşım gerçekten sıkıntılı, tesis biraz eskimiş ( gerçi belirttiğiniz eksiklikler hemen gideriliyor) ve fiyatlar da yüksek. Özellikle öğlen ve akşam Restaurantda yemek yerseniz epey pahalıya geliyor ve sulu yemeğe hasret kalıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Sessiz, doğası güzel, sahili güzel ve kabaktaki denize en yakın otel. Beklentiniz aşırı yüksek değilse seveceğinizi düşünüyorum. Akşam yemeği yok fakat otelin içindeki cafede yemekler gayet lezzetli. Kafa dinlemek için tavsiye ederim. Çalışanların nezaketi için de buradan teşekkür etmiş olayım:)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Geçtiğimiz hafta gittiğimiz ve son derece memnun ayrıldığımız bir işletme Kabak koyuna gittiğimizde rezervasyon yaptırdığımız kamp alanının rezalet çıkması ardından son anda bulduğumuz ve hemen arayıp oda ayırmalarını istediğimizde bile bizi tüm yardımseverlikleriyle karşılayan işletmedir kendisi çalışanlar fazlasıyla ilgili ve çözüm odaklı insanlar asla ve asla parasal bir çıkar gözetmiyor işletme sahipleri bunlardan bahsettikten sonra bungalovları anlatmak istiyorum bungalovlar duş wc klima buzdolabı yatak dolap ve balkon barındırıyorlar evin önündeki balkon aşırı tatlı ve huzur verici bungalovların içi de son derece geniş işletmeyi ilk aradığımızda tesis max 2 dk denize dediler ama deniz kenarı bir yer ve 2 dk bile sürmüyor yürümek deniz için şemsiyeyi de tesisden alabiliyorsunuz bunun yanı sıra havuz bulunuyor ve havuz kenarında şezlonglar ve şemsiyeler bulunuyor son derece rahat güneşlenme imkanı sağlıyor bu durum. Diğer bir konu açıkbüfe kahvaltıları mükemmel denilecek kadar iyiydi çok çeşit var içecekler dahil her şey fazlasıyla iyiydi. Tesisin içinde cafesi var ve her an manzara eşliğinde yiyip içme imkanınız var biz gitmeden önce yiyecek ve içeceklerimizi alıp balkonumuzda çayımızı kahvemizi yaptık kimse de karışmadı ve bu insanı rahat hissettiren önemli bir konu her an cafeye bağımlı kalmıyorsunuz. İşletmeye inerken özel araçla inmek biraz sıkıntı çünkü yol elverişli değil tepeden servisler var 60 tl servis içerisindeki kişi sayısına bölünüyor ama genelde yolcu oluyor zaten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Geçtiğimiz yıl restoran kısmının koyun doğal yapısını bozmasına rağmen iyi olduğunu, makul fiyatlı olduğunu yazmıştım. bu sene fiyatlar biraz artmış, sahilde öğle yemeği yenebilecek tek mekan olmasının avantajını da kullarak fiyatları kabak'ın profilinin üstüne taşımışlar. Kabak'a gelen kitlenin de değişmesiyle normal karşılanabilir, sonuçta ülkemizde her şey çabuk tüketiliyor, sea valley diğer kampların profilinde değil, havuzuyla, bungalovlarıyla zaten işi tatil köyü havasına döndürüyor, bir süre sonra diğer kamplar ya buraya uymak zorunda kalır ve konsept tamamen değişir, ya da kapanırlar çünkü diğer kampların müşterisinin kabak'ı tercih etme sebebi konfor vs değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Bu kampın Kabakı değiştirdiğini düşündugum icin burada kalmıyorum. Kampin kafesinin onundeki alana artik kaplumbağalar gelmiyor cunku ışıktan rahatsız oluyorlar. Kaplumbağalara sadece sahilin bir bölümü bırakılmış.Bahsetmek istediğim konu şu: sahile çıkan yol kampın içinden geçiyor. Üstte bulunan iki tane köprünün altları pislik dolu. Sahile gidenler pislik atıyor o ayrı kampta kalanlar da atıyor. Sea walleyi bu pislikleri temizlemeye davet ediyorum. Onların alanlarından geçen sahil yolunu temizleyerek doğa severliklerini gösterirler belki. Kabakın doğasının korunması için bir çaba göstermeye davet ediyorum işletmecileri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Biz eşimle int üzerinden gördük ve bir heyecan yola çıktık özellikle faralyadan sonra yollar bozuktu hele kabak koyuna inebilmek çok zordu. Fakat otel çalışanlar mutfak lezzetleri garsonlar herkes bizden birileri idi hiç yanlızlık çekmedik en ufacık isteğinize bile güler yüzlü karşılık ve ilgi alaka gördük tüm sea valley çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim herşey için minnettarız

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)