Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kabak Koyu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kabak Koyu Otelleri

Kabak Koyu için {{ (filteredHotels).length}} / 28 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Kabak Koyu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Dünyanın en iyi trekking parkurlarından biri olan, 513 km uzunluğundaki Lycia Yolu, Kabak'tan geçiyor...
Kabak Koyu, Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir küçücük yerleşim yeri. Ama yerleşke dediğimize bakmayın, taş binalardan çok kamp alanları yer alıyor burada. Kabak Koyu otelleri derseniz, sizi denizden çok daha uzağa gönderirler. Çünkü buranın müdavimleri, doğal hayatı korumak için, burada bina yapmak yerine kamp alanları kurmuşlar.

Fethiye Kabak Koyu'nda otel bulamazsınız belki ama eğer doğayı seviyorsanız, çadırınızı kapıp buraya gelip konaklayabilirsiniz. Çadırı olmayanlar da unutulmamış tabi. Kabak Koyu'nda birçok kamp alanı var. Üstelik duş ve tuvaletleri de mevcut...

Kabak Koyu otelleri, daha çok bungalovlardan oluşuyor. Ağaç evlerde, asma katta bulunan yataklarda yatıyor, sahildeki ağaçlara kurulu hamaklarda sallanıyorsunuz. Doğada egzoz kokusu olmadan, mavinin ve yeşilin içinde vücudunuzun dinlediğini hissediyorsunuz.

Kabak Koyu otellerinin sakın konfordan uzak olduğunu düşünmeyin. Çünkü her şey sizin dinlenmeniz için yapılmış, modern eşyalardan oluşuyor. Yapay ve sağlığa zararlı şeyler bulmanız da bir o kadar zor.

Tatilinizi doğanın kucağında geçirmek istiyorsanız Kabak Koyu'na doğru yola çıkmalı ve geç kalmadan ahşap evlerden birini rezerve ettirmelisiniz. Eğer geç kaldıysanız da dert etmeyin, çadırınızı alın yanınıza ve çıkın yollara...

Bakir ve eşsiz bir doğa arayanların vazgeçilmez adresi Kabak Koyu, sunduğu cazip otel fiyatları ile taticilerin favori duraklarından.
Doğa ile iç içe, şehir gürültüsünden uzakta ve tamamen yenileneceğiniz bir tatil yapmak istiyorsanız Fethiye Kabak Koyu tam size göre bir yer. Doğaseverlerin vazgeçilmez adresi Kabak Koyu'nda son yıllarda yeni otelleri ve konaklama tesisleri hizmete girdi ve bu oteller cazip fiyatları ile de tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Kabak Koyu'nda her bütçeye ve zevke uygun bir konaklama alternatifi mevcut. Kabak Koyu otel fiyatları, son yıllarda burada açılan yeni oteller sayesinde pek çok seçenek sunuyor tatilcilere.

Kabak Koyu'nda dilerseniz uygun fiyatlı bir bungalow otelde kalabilir, dilerseniz Kabak Koyu butik otellerinde daha lüks bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Size sadece nasıl bir otelde konaklama yapmak istediğinize karar vermek kalıyor.

Fethiye Kabak Koyu otel fiyatları yaz sezonunda yoğun talep dolayısıyla en yüksek seviyesine çıkıyor. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında gecelik ortalama 60 TL'den başlayan Kabak Koyu otel fiyatları 300-350 TL'ye kadar çıkıyor. Sezon dışında ise bu fiyatlar 45 TL'ye kadar düşüyor.

Kabak Koyu otel fiyatlarına hemen her tesiste kahvaltı da sunuluyor. Kabak Koyu'nda her şey dahil sistemle çalışan bir tesis bulmanız mümkün değil; ancak bazı Kabak Koyu otellerinde tam pansiyon konaklama seçenekleri mevcut.

Yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmanın neredeyse imkansız olduğu Kabak Koyu otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak için erken rezervasyon dönemlerini takip edebilir, kış ve bahar aylarında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Kabak Koyu Hakkında
Kabak Koyu, tamamıyla bakir doğası ve eşsiz konumuyla hem yerli hem de yabancı turistleri şaşırtan, bir görenin bir daha unutamadığı, dünyaya hediye edilmiş bir cennet parçası olarak belleklerdeki yerini almıştır.
Dik yamaçlardan aşağıya yürüyerek ya da cip/traktör gibi araçlarla ulaşılabilen Kabak Vadisi'nin Türkiye'de pek benzeri olmayan bitki örtüsü zenginliği, vadinin "buzul çağındaki" buzlanmadan etkilenmeden bugünlere gelebilmesine bağlanıyor.

Vadinin en tepesinde yer alan Faralya Köyü'nden ya da vadinin bir parçası olan antik Likya Yolunda yapılan doğa yürüyüşleri esnasında zirvelerden bakıldığında; koyun, açık denizin girişinde genişleyen, kıyıya yaklaşırken daralan haliyle aynen bir su kabağına benzediği açıkça görülebiliyor.

1987 yılına kadar ayak basılmamış olan Kabak Koyu'na ilk yerleşen kişi, yurt dışındaki yaşamından Kabak Koyu'nu görünce vazgeçen Turan Pirendeoğlu'dur. O tarihte elektrik ve suyun bağlanmamış olması ve araçla ulaşılmaması, koya aşık olan Turan'ı caydırmaya yetmez ve böylece koyun ilk yerleşimi olan "Turan Kamp" kurulur. Koyun hem sekiz yüz metrelik dağlar hem de deniz ile çevrelenen en güzel manzarasına kurulan kamp, bugünlere kadar gelişerek devam etmiştir.

Kabak Koyu, şehir yaşamının karmaşasından, görüntü ve ses kirliliğinden uzaklaşmak, doğaya yakın olmak isteyenler için mükemmel bir inziva ortamı sunar. Bu inzivayı denemek isteyenlere de lüksü aratmayan bir özenle hizmet veren bir tatil, bir dinlenme bölgesidir. Hem dokunulmamış güzelliği hem de tarihsel özellikleriyle dünyanın en özel birkaç bölgesi arasında adı geçen Kabak Koyu'nu her yıl yerli yabancı yüzlerce kişi ziyaret ediyor. Fethiye'den başlayarak Antalya'da son bulan antik Likya Yolu'nu yürümek ve yol üzerinde konaklamak isteyenler için de vazgeçilmez bir uğrak noktası. Vadide antik yola ait kırmızı beyaz çizgilerle birlikte, binlerce yıllık antik taşlarla örülü Likya mezarlığını, yüzlerce kelebek ve kuş çeşidine bir yuva olan Aladere Şelalesi'ni, nadir görülen hayvan ile bitki türlerini görmek mümkün. İçinde derin bir çeşitlilik barındıran vadi, gene tamamen bakir, gri - beyaz kumun hakim olduğu bir kumsala açılarak insanın aklına Robinson Crusoe hikayelerini getiriyor. Denizden yüzerek yirmi, yirmi beş dakikada ulaşabileceğiniz mağara ise dalıştan veya doğayı keşfetmekten hoşlananlar için muhteşem bir sürpriz oluşturuyor. Meraklıları, mağaranın alt tarafındaki güneşin yansımasıyla parlayan delikten dalarak yüzüp, dışarı çıkabiliyorlar.

Dünya gezginlerince "Dünyanın en güzel ilk beş yerinden biri" olarak anılan Kabak Vadisi'nde kurulan kampların çoğunun sahip ve işletmecileri büyük şehir yaşamından vazgeçerek hayatlarını daha sağlıklı ve alternatif bir şekilde yaşamak isteyen eğitimli, kültürlü kişilerden oluşuyor. Başta Turan Kamp olmak üzere, kamplarda her çeşit yemek genellikle açık büfe olarak veriliyor ve ekmekler de kendileri tarafından yapılmış, taze olarak sunuluyor. Sebze ve meyveler yakındaki köyde organik olarak yetiştirilenlerden seçiliyor. Hobisi köy tavuğu yetiştirmek olan Turan Bey ile arkadaş olunduğunda, size öğünleriniz için, birer mücevher gibi özendiği tamamen organik olan köy yumurtalarından ikram ediyor.

Kamp alanlarına cip ya da traktör ile ulaşmak için kamplarla önceden bağlantıya geçilmesi tavsiye ediliyor.

Kabak Koyu otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Yer ve manzara bakımından Kabak Koyu'nun en iyi konumunda olan oteli. Odalar gayet ferah ve tertemiz. Yemekler gayet lezzetli. 5 yıldızlı uyduruk otellerin bayat ve saçma 80 çeşit yemeklerini yemektense 6-7 çeşit gayet lezzetli yemek yemeği tercih ederim. Nihat Bey ve ailesi rahat etmeniz için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Otele iniş mesafesi var, lakin indikten sonra o manzara ve ferahlığı gördüğünüzde her şeye değiyor. Doğanın içinde olmak burası için tam ve net doğru tanım olacaktır. Teşekkürler Nihat abi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Anlatılmaz gidilir ve tadına varılır. Gösterilen resimlerden daha güzel bir yer. Özellikle Nihat Bey'in otele varmamızdan öncesi ve çıkışımıza kadar olan ilgisi, naifliği bizi çok etkiledi ve mutlu etti. Eşimle geçen sene temmuz ayında burada konaklama keyfine nail olduk. Nihat Bey'in eşi de çok ilgili, sevecen, cömert, dürüst bir insan. Çok güzel bir aile ortamı. Konaklayan insanların da kalitesi dikkat çekiciydi. Odaların hijyeni, düzeni, manzarası bu konforla birleşince muhteşemdi. Yemekler çok lezzetli, kaliteli ve menüler çok çeşitliydi. Bu sene de Nihat Bey'e gideceğiz inşallah. Harika bir işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Nasıl sakin, nasıl güzel ve huzur dolu bir yer olduğunu anlatmak bence mümkün değil. Bunu görmek için tabi ki öncelikle tesisi ziyaret etmek gerekiyor. Sessiz, mis gibi huzur kokan, unutulmayacak bir tatil. Ben 6 gün kaldım ve tekrar gitmek için can atıyorum diyebilirim. Çok teşekkür ediyorum Didem Hanım'a ve eşine böyle mükemmel bu kadar sıcak bir ortamı bize sunup tatilimiz güzelleştirdikleri için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Tek kelimeyle cennetteyim diyebilirim. Kendimizi evinizde gibi hissetmemiz. Bizi çok mutlu etti. Kaan Bey'e ve Didem Hanım'a çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

İstanbul'un yoğun temposundan bir haftalığına kaçtığım, huzur bulduğum, dönmek istemediğim yer. En memnun kaldığım özellikleri güler yüz, hızlı servis, hijyen. En kısa sürede tekrar geleceğim tek adres.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Her şey ve çalışanlar çok iyiydi. Aile işletmesine bir aile olarak gittik. Eşimle ve çok rahat ettik. Eşimin seçimiydi ve ben de çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Sıcak ve huzurlu bir ortam. Yurt dışından gelen misafirlerimizle 2 gecelik konaklama için tercih ettik. İlk başta verdimiz parayı yüksek olarak düşünmüştüm fakat sunulan hizmet ve bungalovların kullanışlı olması ve manzarasıyla harika bir zaman geçirdik. Kahvaltısı kesinlikle denenmeli. Gün batımını huzur içinde izleyebileceğiniz, yemekleriyle temizliğiyle verdiniz ücretin fazlasını hizmet olarak alıyorsunuz. Didem ve Kaan'a teşekkür ederiz. Bizlere bu sıcak ve huzurlu ortamı oluşturdukları için. Eylülde görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Kaan Bey ve eşi Didem Hanım'a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Bungalov tatili olarak olmadı, gerekenlerden daha iyi gereçler vardı ve kullanışlıydı. Ben ve kız arkadaşım çok titizizdir ve o bungalova yerleştiğimizde ne kadar temiz olduğuna şahit olduk. Yaz içerisinde tekrar görüşmek üzere, iyi sezonlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Tatilinizi doğayla iç içe ve rahat geçirmek için oldukça güzel bir işletme. Hijyen ve yemek açısından oldukça iyi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Güvenilir ve samimi kişilerin işlettiği sıcacık bir mekan. Odaların manzarası bir harika. Uyandığınızda meditasyon yapasınız geliyor. Temizlik ve hijyene çok önem veririm ve benden bu konuda da tam not aldılar. Yemekleri lezzetli, porsiyonları doyurucu. Biz çok memnun kaldık. Teşekkürler en kısa zamanda tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Çok güzel, çok samimi, sessiz, sakin, tam huzur bulmak için tasarlanmış bir tesistir. Didem Hanım ve Kaan Bey'in güler yüzlülüğünden ve ilgilerinden çok memnun kaldım. Çok teşekkür eder ve herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Bugün mekandan ayrıldık. Hafta sonu için iki günlük kaçamak yaptık. Hava güzel, mekan güzel, iyi dinlendik. Yürüyüş yaptık. Tertemiz hava. Ben yine gidelim derim. Mekana ve yöneticilerine sevgilerimle. Haziran da görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Merhaba Didem Hanım. Her şey çok güzeldi. İlginiz ve güzel yemeklerimiz için çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Arkadaşımla beraber 4 gün kaldık. Her şey harika idi. Yemekler gayet güzel, özellikle kahvaltı mükemmel idi. Temiz ve sakin bir ortam var. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

5 arkadaş nisan 2019 Likya Yolu Yürüyüş Festivali'ne katıldık. Caliente Bungalows Kabak Valley'de konaklama fırsatını yakaladık. Size şöyle söyleyebilirim ki gelmeden önce birçok kamp yeri baktık. Herkesin yorumlarını okuduk. Burada dikkatimizi çeken şey onca iyi yorumun üzerine son 4 yorumun kötü olmasıydı. Nedense bizi bu çelişki buraya çekti ve çokta doğru isabet oldu. Kamp sahipleri Kaan Bey ve Didem Hanım o kadar ilgili ki zaten manzara ve yemeklere söyleyecek bir şeyimiz yok. Hemen bu kötü yorumları sorduk. Gülümsediler hikayenin iç yüzünü kendilerinden öğrenince eminim siz de gülümseyeceksiniz. Kötü yorumlara aldanıp fikrinizi karıştırmanızı tavsiye etmem. Şahsen biz 5 kişi muhteşem bir tatil geçirdik. Kamp gayet temizdi. Her ihtiyacımız karşılandı. Zaten mekan süper. Daha ne olsun sizlere de tavsiye diyorum. Meyve veren ağaç taşlanır unutmayın. Bunları yazma sebebim inanın kötü yapılan yorumların hiçbirine laik bir mekan olmaması. Biz toplam 2 gece konakladık ve aldığımız hizmet ve güler yüz karşısında kendimizi size borçlu hissettik Caliente ailesi. Umarım yanlış yön vermeye çalışanlara karşı bir katkımız olur. Bayram tatilinde görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Mekan 10 numara 5 yıldız. Nihat Bey hiç müşteri ayırmadan sıcakkanlı bir şekilde yaklaştı. Manzarası çok güzel herkese tavsiye ederim. İlgi alaka oldukça yüksek. Saygılar Mustafa sunar. :))))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Tesis gayet güzel, temiz, çalışanlar son derece samimi, yemekleri güzel, eviniz kadar rahat olabileceğimiz yerdi. Fiyatları gayet uygun, kesinlikle gidip görmelisiniz. Sabah uyandığınız da gördüğünüz o manzara emin olun her şeye bedel ve en önemlisi çalışan personellerden Muhammed o kadar sıcakkanlı ve samimi bir insan ki bir daha gitmemize en büyük sebeplerden biri. Muhammed teşekkür ederiz. Nihat abi de bize çok samimi davranıp abilik yaptı. Yani kesinlikle gidip görmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

O kadar güzel bir tesis ki her yıl gelip bir hafta tatil yapıyorum. Kendinize ödül vermek istiyorsanız tercihiniz Manzara Kamp olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Mükemmel bir yemek kalitesi. Plaj olağanüstü, ama ulaşmak için biraz yürümeniz gerekiyor. Fakat bu bir külfet değil, çünkü doğa manzarasınaöyle bir kapılıp gidiyorsunuz ki zaman su gibi akıp geçiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Tek kelimeyle harikaydı. Manzara hiçbir yerde bulamayacağımız cinsten. Bölgedeki diğer otellerin aksine ferah odaları, harika yemeklerinden ötürü biz çok memnun kaldık. Tabi ki bunda otelin tatlı işletmecisi Nihat abi ve ailesinin payı da oldukça fazla. Büyük beton otellerin aksine özlenen samimiyette bir mekan. Biz 3 kişilik bir aile olarak konakladık ve çok da memnun kaldık, fesleğenli salatanızı yemeye seneye de geleceğiz mutlaka. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Doğanın tam ortasında,yeşille iç içe bir yerde bulunuyor.Enfes ve harika bir manzaraya sahip.Çalışanlar her zaman güler yüzlü hizmet veriyor.Çıkan yemekler ve kahvaltısı lezzetli,güzel.Gittiğinizde kesinlikle ruhunuzun dinleneceği bir yer.Mutlaka gidip görmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 18 06
Kabak Avalon Bungalows
Kabak Avalon Bungalows
Uzunyurt Köyü Kabak Mevkii No:48
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Manzara kesinlikle nefes kesiciydi! Otelin her noktasında Kabak plajının muhteşem manzarasını göreceksiniz. Yatak aşırı derecede rahattı, huzurlu uykular çektik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 46 34
Latcho Camp
Latcho Camp
Uzunyurt Kabak Koyu
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Latcho Camp, Kabak'ta görebileceğiniz en kirli ve çalışanlarının ilgisiz olduğu bir işletme! Bir şişe su, bir lokma ekmek bile bulamayacağınız; sıfırı tüketmiş saçma bir yer! İyi ki kalacağımız gün kadar değil de bir günlük ödeme yapmışız. Bir geceyi bile zor geçirdik; sabah uyandığımızda pencereye yetmeyen camlardan giren sivrisineklerin hücumuna uğramış da olsak, çok şükür sabah kendimizi kurtardık. Kimse fotoğraflarına aldanıp gitmesin boşuna, beş para etmez bir yer!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 17 53
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp
Faralya Köyü Kabak Mahallesi Kabak Koyu Fethiye
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Kabak Koyu'nda konaklayabileceğiniz temiz, konforlu, yemekleri harika olan ve en önemlisi insani değerleri üst seviyede tutan muhteşem bir işletme. Turan Bey ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız. Tekrar görüşmek dileğiyle. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel düşünceleriniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Tekrardan görüşmek ümidi ile sevgilerimizle. Kabak Valley Camp ailesi.

7 Eylül 2018, Cuma 10:58
50
2
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Hijyen koşulları çok kötüydü. Duş alınacak yer çok pisti. Sularda sürekli kesiliyordu. Yemeklerini hiç beğenmedik. Kesinlikle tavsiye etmem

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Kabak Koyu'nun kusursuz manzarasına hakim, mükemmel bir işletme. Her odası manzarayı görebilecek şekilde tasarlanmış odalar, temizliğiyle dikkat çekmekte ki odalara girerken ayakkabıları çıkartma gereği hissediyorsunuz. İşletme sahibi Nihat Bey'in kendine has tatlı ilgisinden dolayı kendinizi evinizde hissetmeniz de tatilinize ayrı bir tat katıyor. Teşekkürler Kabak Manzara Camping.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Tek kelime kötüydü. Kaan Bey kabaydı. İşletme demeye bin şahit lazım. Su yok, yemek kötü, kahvaltı iyi değil… Sıfır puan maalesef yok, tercih edilecek son yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Kesinlikle gitmeyin. 23-25 Ağustos 2018 de 2 gece kaldık. Aşağıdaki iyi yorumların hepsi eş dost tanıdık yorumları. Mekan pislikten geçilmiyor. Yarım pansiyon aldık fakat hep dışarıda yemek zorunda kaldık. Yemek yetiştiremiyorlar. Sabahları su kalmıyor. 2 gün sabah tuvaletlerde bile su bulamadık. Kötü bir yer. Bu yazı tam yaşanılan şeylerdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Cennetin bir başka adı daha olsa burası olurdu herhalde. Gerek işletmecisi Nihat Bey ve ailesi olsun, gerek konumu, temizliği ve yemekleri her şeyiyle mükemmelin de ötesine geçmiş bir mekan "Kabak Manzara Camping". Kabak'ta bulunan en iyi yer. Başka yer bakmaya asla gerek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

İlk defa Kabak Koyu'nda kaldık ve en doğru yeri tercih etmişiz. Ferhat Bey'in enfes yemekleri, Burak ve muhteşem enerjisi bize o kadar iyi geldi ki. Kesinlikle tekrar tercih edeceğimiz bir yer. Teşekkürler Kabak Mandala Camping. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Aldığı puanı asla hak etmeyen bir yer. Sağlık bilgisi oldukça yetersiz, sular sürekli kesiliyor. Yemek ve kahvaltı saatleri hep söylendiğinden geç başlıyor. Akşam yemeği için 20:00-22:00 arası dediler, 21:00'de yemek bitmişti. Yarım saate yenisi hazır dediler, 1 saati geçti ve sonunda çiğ mantı geldi önümüze. Kahvaltıda yanmış omlet vardı. Masalar sürekli pis ve tabak, çatal, vs. iyi yıkanmamıştı. Şikayetlerimizi dile getirdiğimiz zaman, ''yetişmiyor yani ne yapalım'' diye terslendik. Masa silmenin neyi yetişmiyor anlamış değilim. Bu kadar olumlu yorumu da mekan sahiplerinin arkadaşları yaptı herhalde. İnanıp gitmeyin sakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

En güzel yanlarından biri kesinlikle manzarası.Burada Bungalov tarzı odalarda kaldık ve odalar çok temizdi.Oda olarak klimalı odada kalmanızı tavsiye ederim.Yemeklere gelecek olursak çeşit gayet yeterliydi ve doyurucuydu.Sadece manzarası için bile kalınabilir.Fiyat performans oranı olarak iyi bir durumda.Denize gideceğiniz yolda patika bir yol daha var orada yürüyüş yapabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Tek kelime ile mükemmel bir mekan.Burada ömrümü geçirebilirim diyebilirim.Bu huzur ve manzara hiçbir beş yıldızlı otelde bulunamaz.İster çadırda kalabiliyorsun ister ağaç odalarda.İçinde bulunduğu doğaya rağmen gayet temiz.Ayrıca çalışan insanlarda çok güler yüzlü insanlar ve sevgi dolular.Burası gerçekten harika bir yer,hem doğası hem insanı ile kendine bağlıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 69 80
Full Moon Camp
Full Moon Camp
Uzunyurt Köyü
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Buranın manzarası kesinlikle enfes.Kamp alanları ve odalar temiz ve düzenli.Sahile inerken bir yoldan geçiyorsunuz ve yaklaşık 20 dakika yürüyorsunuz.Benim için çok uygun ve keyifliydi.Manzaranın keyfini çıkara çıkara yürüdüm sadece denizden dönerken biraz yorucu olabilir alışık değilseniz.Buraya kesinlikle tekrar gelmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

13-14 Ağustos tarihlerinde bungalow odasında eşimle konakladığımız bu tesis daha yeni faaliyete geçmesine rağmen Kabak Koyu'nun tereddütsüz en iyi tesisi. Nihat abi ve ailesinin işletmeciliğini yaptığı tesiste 5 bungalow oda ve çadırda konaklama imkanı var. Kabak Koyu coğrafi koşullar nedeniyle sahile ulaşım açısından biraz zorlayıcı parkura sahip. Nihat abi tesise geldiğimizde bizi karşılayıp bavullarımıza yardımcı oldu. Burası misafirlerini rahat ettirmek için elinden geleni yapan bir aile işletmesi, öyle ki yanımda nakit azdı Nihat abi bana borç bile verdi . Gelelim manzarasına kesinlikle koyun en güzel manzarası bu tesiste, zaten fotoğraflarını görünce kararınızı veriyorsunuz. Yattığınız yerden denizi görmek keyif verici hele balkonunda şarap keyfine doyum olmuyor. Yemek ve kahvaltı doyurucu ve lezzetliydi. Nihat abi misafirleriyle ayrım yapmaksızın ilgilenmeye çalışıyor bu da çok hoşumuza gitti. Nihat abi ve ailesine bu misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz. Tekrar Kabak Koyu'na gelince görüşmek üzere. Anıl ve İlkay

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Kabak koyunda tatilde olduğumuz bu dönemde sahil şeridinde tek işletme var. Sea valleyin cafesi. Zaten sahil boyunca gölgelik alanda olmayan bu koyda ya şemsiye kiralanacak yada bu teisisten faydalanılacak. Zira bizde tesisten faydalanıp yiyip içip gölgede oturmayı uygun gördük. Zaten konakladığımız yerde hemen bu tesisin arkası. Normalde böyle yerlerde yiyip içiyorsan duşundan tuvaletinden de faydalanırsın. Ancak bu tesiste sadece yiyip içilip hesap ödeniyor. Duş ve tuvalet için tüm kabak sahilinin ortak alanına yönlendiriyor ki onlarda temizlik açısından içler acısı. Günlerdir el değmemiş kadar pislik içerisinde. Yani işin özü tavsiye etmiyorum ama el mahkum. Çok para az hizmetttt.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Huzura, doğaya, manzaraya, samimiyete doymak için bir kez ziyaret etmelisiniz... Nihat abi ve ailesine sıcak misafirperverlikleri için tekrar teşekkür ediyoruz... Gündüz mavinin her tonunu, gece de avucunuzun içine yıldızları veren manzarayı unutmak kolay olmayacak ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

11-12-13 ağustos 2018 tarihlerinde konaklama şansı yakaladık. Kahvaltı ve akşam yemekleri yeterli. Kabak Koyu'na 15 dk yürümeniz gerekecek ama değer. Mandala'dan Kabak Koyu manzarası ve geceleri gökyüzünü izlemek muhteşem. Sanki herkesle tanışıyorduk ve her zaman görüşüyormuşuz gibi sıcak bir arkadaş ortamı. Huzurlu, mis gibi bir tatil geçirdik. Olumsuz hiçbir şey yoktu. Ferhat Bey ve Burak Bey ile tanıştığım için çok ama çok mutluyum. Daha iyi tesisler var mıdır derseniz, bilmiyorum belki vardır ama ben aramam bile. Bu güzel ortamın, sıcaklığın başka yerde olacağından şüpheliyim. İyi ki gitmişim ve bu güzel insanlarla tanışmışım diyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 18 06
Kabak Avalon Bungalows
Kabak Avalon Bungalows
Uzunyurt Köyü Kabak Mevkii No:48
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Çalışanlarla hoş sohbet kurabilen bir sahibi var, konumu güzel. Ancak kahvaltısı biraz daha özen istiyor gibi görünüyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Eşsiz bir lokasyon, sıcak bir aile ortamı, güzel ferah odalar... Biz 2 gece bungalov evlerde kaldık. Manzara başlı başına olaydı mest olduk. Tesis zor bir coğrafyada yer aldığı için direkt bir ulaşımı yok, arabalarınızı park edip yokuş aşağı yürüyorsunuz. Kabak Koyu'ndaki işletmelerin geneli için bu geçerli. Biz yürüyüş yapmayı sevdiğimiz için çok keyif aldık. Aynı şekilde plaja gitmek içinde sağlam bir parkuru tamamlamak zorundasınız. :) Kısacası yürüyüş tutkunları ve doğayla iç içe olmayı sevenler için eşsiz bir adres burası. Yeni bir tesis olmasından ötürü elbette ki eksikleri var ama inanın o manzaralı evler o muhteşem manzara sayesinde hiçbir şey umrunuzda olmuyor. Herkese keyifli tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Tesisin müthiş ötesi bir manzarası var. Türkiye'ye bir kez daha aşık olunası derecede. Tesis ilgili ve cana yakın bir aile işletmesi. Bungolov evlerde kaldık. Gayet temiz ve genişti. En güzeli de odaların ön kısmının boydan boya cam oluşu ve o mükemmel manzaraya uyanışımızdı. Biz koya bir kere yürüyerek inip çıktık. Zorluydu ama biz çok keyif aldık. Çocuklu aileler yürüyüş yolunu kullanmamalı. :) Ertesi gün de hemen tesisin üst yolundan minibüslerle inip çıktık. Kabak Koyu daha da popüler olup bu doğallığını kaybetmeden hemen gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Kabak Koyuna kamp kurmak için gelip tesadüfen karşılaştığımız muhteşem bir mekan ve insanlar. Çadırımızı kurmayı düşünürken bungalov evleri beğenip orada kaldık. Nihat abi ve ailesi bize kendi ailesi gibi davrandı. Odalar tertemiz, yemekler harikaydı. Hizmette sınır yok kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Manzara kampa ulaşmak için arabayı belirli bir noktada bırakıp patika yoldan yürüyorsunuz ve muhteşem manzara ile karşılaşınca yürüdüğüme değdi diyorsunuz. Tabi arabanın yanında Muhammed Bey sizi karşılıyor. Sağ olsun valizleri taşımada yardımcı oluyor. Her şey için teşekkür ederiz. Seneye de kesinlikle geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 17 53
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp
Faralya Köyü Kabak Mahallesi Kabak Koyu Fethiye
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Doğası ve farklı dokusuyla gitmek istediğimiz koyda kalınabilecek en iyi yerdi bizim için. İki bayan arkadaş gittik. Mekanın verdiği güven, huzur ve samimiyet zaten insanı dinlendiriyor. Üstüne cırcır böcekleri ile uyuyup sabahına mis gibi doğaya uyanmak… Onca yatırımı yapıp misafir memnuniyetini beceremeyen işletmecilere inat Turan Bey ve ekibinin güler yüz ve ilgisi mükemmel. Yemekler de cabası. Odalar rahat ve temiz. Teşekkürler Kabak Valley Camp ailesi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel düşünceleriniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tekrar görüşmek ümidi ile saygı ve sevgilerimizle. Kabak Valley Kamp Ailesi

14 Ağustos 2018, Salı 12:16
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Muhteşem bir yer. Hijyen mükemmel. Yemekler bir aşçıyı şaşırtacak derecede lezzetli. İşletme sahipleri çok profesyonel ve sizin mutlu, huzurlu, bir tatil yapmanız için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışan çok samimi insanlar. Odalar hem çok geniş hem de temizlik ve hijyeniyle çok konforlu. Ayrıca denize ulaşım mesafesi diğer bungalov ve kamping alanlarına göre hem daha kolay hem de daha ulaşılabilir. Misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir dizayna sahip. Yürüyüş yolarında ışıklandırma ve gerekli önlemleri alınmış nadir bir yer. Çocuklarınız için güvenli bir eğlence ortamı sunuluyor. Manzarasını kelimelerle anlatmak mümkün bile değil. İşim gereği Türkiye ve yurt dışında benzer yerlerde konakladım. Fakat böyle bir manzaraya rastlamadım. Kabak Koyu eşsiz güzelliklere sahip bir nokta. Cennet koyu, Soğuksu, Mavi Mağara, Kelebek Vadisi gibi güzelliklere de bu noktadan kalkan taxiboatlar hizmet vermekte. Kesinlikle bu bölgeye yolunuz düştüğünde manzara kampingde güven ve huzur içinde konaklayabilirsiniz. İşletme sahibi ve çalışanlarına sundukları hizmet ve güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Kabak koyunu çok severim, iki tane kızımız dünyaya geldiği için uzun zamandır gidememiştik, ve havuzu var denize yakın diye burayi tercih ettik, keşke baska bır yere gitseydik. 2007 yılından beri kabak koyunu bilirim kampların kendine özgü bir durumu vardır, minderler hamaklar, sedir koseler oralarda uzanmak bile insanı dinlendirir. Sea valley camurun ortasında bir hamak binemessin, sedirlerdeki yastıkları kaldırmışlar hiçbir anlami yok sordugumuzda oyle oturabilirsiniz dediler, tahtayamı diye sorduk, gecen sene olay olmuş kaldırmışlar peki bize ne? Sen oranın önlemini almak zorundasın işletmesin. Yan kamplardan gittik uzandık. Havuzu var güya sadece kamptakiler girsin diye etrafa kapilar koyup sifre koymuşlar ama nafile restorana gelenler icerde, 1 hafta süresi boyunca giren çıkan belli değildi. Sadece sabah kahvaltısı var, öğle yemek yemek için restoran bölümüne gidiyorsunuz, dışardan gelenler 1 bira alıp yayılmış otel müşterisine yemek için yer yok. Odaların önü sadece toprak yıkanıyor çamur. Tamamen kabak formatini kendinde oturtamamış bir yer. Parayi peşin odemesem 2. Gün kaçmıştım net. Tek güzel yanı mutfağı güzeldi, garsonlar ilgiliydi. Ama zaten bunu dışardan gelende sahip olabiliyor. Kabak gibi bir yerden kacar gibi gitmeme sebep olan tarzını bulamamış bu işletmeye bir adım atmam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

İstanbul'dan gelip 2 gün konakladım ve internetten araştırıp gittim ama şok oldum. 1.Aracı tepede bir yerde bırakıp çantalar sırtında aşağı inip sürpriz bir manzara ile karşılaşıyorsun, yer sahipleri bu işle hiç alakası olmayan bir çift. 2. Temizliğe gelince hijyen sıfır, yemekler kötü ve eleştiri yaptığında alaycı ve dikkate almaz bir tavırla cevap veriyorlar. Fiyatlar da bu nedenle pahalı. 3. Gelelim internetteki Kabak Koyu resimlerine. Bu pansiyondan koya inmek en az 10 dakika sürüyor ve taşlı topraklı orman yolundan kan ter içinde inmek zorundasınız. Çünkü minibüslerle ulaşım kötü- araçlar sık değil ve eski tip 4. Sahil çok pis, deniz çok dalgalı… Yorumlarımı ciddiye alırsanız pişman olmazsınız ve çocuklu özellikle bebekli aileler hiç gitmesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Meryem Hanım; öncelikle yorumda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Aşağıdaki yorumun sahibi Yıldız Hanım'la birlikte konaklama yapmıştınız. Yıldız Hanım'a yapmış olduğum açıklamalara ek olarak; 1) Kabak Koyu'nun coğrafyası adına sizlerden özür dileriz, aracınızı tepede bırakmak zorunda kaldığınız için. Ne yazık ki koya araçla giriş yapılamıyor. Keşke bizim elimizde olsa… Ayrıca valizlerinizi de bizzat kendim taşıdım. 2) Yemekleri yerken lezzetsiz bulduğunuza dair en ufak bir geri bildirimde bulunsaydınız, o an telafisini yapardık. Fiyat konusuna gelince, eğer incelerseniz, Kabak Koyu otelleri arasında en uygun oda fiyatını bizim tesisimiz sunmaktadır, kontrol edebilirsiniz. 3) Kabak Koyu'nun yapısı gereği denize iniş patika yollardan sağlanmaktadır. Denize daha yakın 1 ya da 2 tesis hizmet vermekte. Çocuklu ve bebekli bir aile olarak tercihinizi denize yakın otellerden de yapabilirdiniz. 4) Sahilin pis ve denizin kirli olduğunu düşünüyorsanız bu konuda tesisimizin elinden ne yazık ki bir şey gelmiyor. Ancak Kabak Koyu'nun kumsal ve denizi ile dünya çapında ünlü bir yer olduğunu da hatırlatmak isterim. Yorumunuz için tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

8 Ağustos 2018, Çarsamba 11:52
50
8
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Biz eşimle int üzerinden gördük ve bir heyecan yola çıktık özellikle faralyadan sonra yollar bozuktu hele kabak koyuna inebilmek çok zordu. Fakat otel çalışanlar mutfak lezzetleri garsonlar herkes bizden birileri idi hiç yanlızlık çekmedik en ufacık isteğinize bile güler yüzlü karşılık ve ilgi alaka gördük tüm sea valley çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim herşey için minnettarız

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Odalar ferah ve klimalı fakat duşlarda sıvı sabun, şampuan bulunmuyor, akşamları sivrisinek ve sabah arılar rahat vermiyor... Pansiyona inerken dik taşlı toprak yoldan gitmek zorunda kaldık ve denize de tozlu ve sarp bir patikadan gidilerek ulaşılıyor (kan ter içinde kalmayı göze almalısınız- deniz aşırı dalgalı ve hemen derinleşiyor, zemini büyük kayalarla dolu). Bebekli aileler için hiç uygun bir yer değil, macera arayanlar için uygun olabilir... Yemeklere ve kahvaltıya gelince, verdiğimiz paraya çok değdiğini düşünmüyorum, herkesin damak tadına uymayabilir. Hijyen açısından da biraz sıkıntılı bir yer... Yer sahibi de eleştiri ve şikayetleri pek ciddiye almıyor görünüyor ve bu nedenle giden bir daha gitmez diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yıldız Hanım; öncelikle yorumda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Çoğu insanın bildiği üzere Kabak Koyu, coğrafi özellikleri itibariyle tamamen doğal bir ortama sahiptir. Bu durum tesislere de yansıtılmıştır. Hangi tesiste konaklarsanız konaklayın, denize iniş patika yollardan sağlanmaktadır ve evet, bebekli aileler biraz zorlanabilmektedir. Ancak dediğim gibi bu Kabak Koyu tesislerinin hepsinde böyledir. Yemekler konusundaki görüşleriniz açıkçası bizleri şaşırttı, zira mangal, et sote, vs. gibi yemekler sunmuştuk ve lezzetiyle ilgili bizlere hiç böyle olumsuz bir geri bildirimde bulunmamıştınız. Eleştirilere açık olmadığımı söylediğiniz kısma da ne yazık ki katılmıyorum. Çünkü ben bir işletmeci olarak, her zaman misafirlerime “'bir eksiğiniz var mı ya da eksik bulduğunuz, düzeltilmesini istediğiniz bir durum var mı”' diye sorar, işletmemi de bu ölçüde geliştirmeye özen gösteririm. Son olarak; banyoda duş jelimiz mevcuttur. Evet, şampuan vermiyoruz. Ancak siz bu talebinizi ilettiğinizde, sizinle stoğumuzda bulunan kendi şampuanlarımızı paylaşabileceğimi bizzat iletmiştim. Keşke bu detayı da atlamasaydınız. Sivrisinek ve arılara diyecek tek sözüm burasının Kabak Koyu olduğunu yeniden hatırlatmak. Görüşlerinizi paylaştığınız için yeniden teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

8 Ağustos 2018, Çarsamba 11:51
50
3
0 (850) 600 11 52
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Bu kampın Kabakı değiştirdiğini düşündugum icin burada kalmıyorum. Kampin kafesinin onundeki alana artik kaplumbağalar gelmiyor cunku ışıktan rahatsız oluyorlar. Kaplumbağalara sadece sahilin bir bölümü bırakılmış.Bahsetmek istediğim konu şu: sahile çıkan yol kampın içinden geçiyor. Üstte bulunan iki tane köprünün altları pislik dolu. Sahile gidenler pislik atıyor o ayrı kampta kalanlar da atıyor. Sea walleyi bu pislikleri temizlemeye davet ediyorum. Onların alanlarından geçen sahil yolunu temizleyerek doğa severliklerini gösterirler belki. Kabakın doğasının korunması için bir çaba göstermeye davet ediyorum işletmecileri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye

-

Temiz, güvenli, kahvaltısı ve akşam yemekleri lezzetli, güler yüzlü, samimi işletme sahipleri, koyu tepeden görebileceğiniz güzel, açık manzara olarak özetleyebilirim. Didem Hanım ve Kaan Bey inanılmaz samimi, güler yüzlü. Her türlü konuda yardımcı oluyorlar. Kendinizi sanki uzun yıllardır hep oraya geliyormuşsunuz gibi hissettiriyorlar. Odanın çapraz pencere konsepti çok güzel, yatağınızda o güzel manzarayı izleyebiliyorsunuz. Odalar, manzara, yemekler, konum dikkate alındığında fiyat performansı harika. Kabak Koyu'na tekrar geldiğimde kesinlikle kalacağım yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)