Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kabak Koyu Otelleri

Kabak Koyu için {{ (filteredHotels).length}} / 24 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kabak Koyu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Dünyanın en iyi trekking parkurlarından biri olan, 513 km uzunluğundaki Lycia Yolu, Kabak'tan geçiyor...

Kabak Koyu, Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir küçücük yerleşim yeri. Ama yerleşke dediğimize bakmayın, taş binalardan çok kamp alanları yer alıyor burada. Kabak Koyu otelleri derseniz, sizi denizden çok daha uzağa gönderirler. Çünkü buranın müdavimleri, doğal hayatı korumak için, burada bina yapmak yerine kamp alanları kurmuşlar.

Fethiye Kabak Koyu'nda otel bulamazsınız belki ama eğer doğayı seviyorsanız, çadırınızı kapıp buraya gelip konaklayabilirsiniz. Çadırı olmayanlar da unutulmamış tabi. Kabak Koyu'nda birçok kamp alanı var. Üstelik duş ve tuvaletleri de mevcut...

Kabak Koyu otelleri, daha çok bungalovlardan oluşuyor. Ağaç evlerde, asma katta bulunan yataklarda yatıyor, sahildeki ağaçlara kurulu hamaklarda sallanıyorsunuz. Doğada egzoz kokusu olmadan, mavinin ve yeşilin içinde vücudunuzun dinlediğini hissediyorsunuz.

Kabak Koyu otellerinin sakın konfordan uzak olduğunu düşünmeyin. Çünkü her şey sizin dinlenmeniz için yapılmış, modern eşyalardan oluşuyor. Yapay ve sağlığa zararlı şeyler bulmanız da bir o kadar zor.

Tatilinizi doğanın kucağında geçirmek istiyorsanız Kabak Koyu'na doğru yola çıkmalı ve geç kalmadan ahşap evlerden birini rezerve ettirmelisiniz. Eğer geç kaldıysanız da dert etmeyin, çadırınızı alın yanınıza ve çıkın yollara...

Bakir ve eşsiz bir doğa arayanların vazgeçilmez adresi Kabak Koyu, sunduğu cazip otel fiyatları ile taticilerin favori duraklarından.

Doğa ile iç içe, şehir gürültüsünden uzakta ve tamamen yenileneceğiniz bir tatil yapmak istiyorsanız Fethiye Kabak Koyu tam size göre bir yer. Doğaseverlerin vazgeçilmez adresi Kabak Koyu'nda son yıllarda yeni otelleri ve konaklama tesisleri hizmete girdi ve bu oteller cazip fiyatları ile de tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Kabak Koyu'nda her bütçeye ve zevke uygun bir konaklama alternatifi mevcut. Kabak Koyu otel fiyatları, son yıllarda burada açılan yeni oteller sayesinde pek çok seçenek sunuyor tatilcilere.

Kabak Koyu'nda dilerseniz uygun fiyatlı bir bungalow otelde kalabilir, dilerseniz Kabak Koyu butik otellerinde daha lüks bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Size sadece nasıl bir otelde konaklama yapmak istediğinize karar vermek kalıyor.

Fethiye Kabak Koyu otel fiyatları yaz sezonunda yoğun talep dolayısıyla en yüksek seviyesine çıkıyor. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında gecelik ortalama 60 TL'den başlayan Kabak Koyu otel fiyatları 300-350 TL'ye kadar çıkıyor. Sezon dışında ise bu fiyatlar 45 TL'ye kadar düşüyor.

Kabak Koyu otel fiyatlarına hemen her tesiste kahvaltı da sunuluyor. Kabak Koyu'nda her şey dahil sistemle çalışan bir tesis bulmanız mümkün değil; ancak bazı Kabak Koyu otellerinde tam pansiyon konaklama seçenekleri mevcut.

Yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmanın neredeyse imkansız olduğu Kabak Koyu otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak için erken rezervasyon dönemlerini takip edebilir, kış ve bahar aylarında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Kabak Koyu Hakkında

Kabak Koyu, tamamıyla bakir doğası ve eşsiz konumuyla hem yerli hem de yabancı turistleri şaşırtan, bir görenin bir daha unutamadığı, dünyaya hediye edilmiş bir cennet parçası olarak belleklerdeki yerini almıştır.

Dik yamaçlardan aşağıya yürüyerek ya da cip/traktör gibi araçlarla ulaşılabilen Kabak Vadisi'nin Türkiye'de pek benzeri olmayan bitki örtüsü zenginliği, vadinin "buzul çağındaki" buzlanmadan etkilenmeden bugünlere gelebilmesine bağlanıyor.

Vadinin en tepesinde yer alan Faralya Köyü'nden ya da vadinin bir parçası olan antik Likya Yolunda yapılan doğa yürüyüşleri esnasında zirvelerden bakıldığında; koyun, açık denizin girişinde genişleyen, kıyıya yaklaşırken daralan haliyle aynen bir su kabağına benzediği açıkça görülebiliyor.

1987 yılına kadar ayak basılmamış olan Kabak Koyu'na ilk yerleşen kişi, yurt dışındaki yaşamından Kabak Koyu'nu görünce vazgeçen Turan Pirendeoğlu'dur. O tarihte elektrik ve suyun bağlanmamış olması ve araçla ulaşılmaması, koya aşık olan Turan'ı caydırmaya yetmez ve böylece koyun ilk yerleşimi olan "Turan Kamp" kurulur. Koyun hem sekiz yüz metrelik dağlar hem de deniz ile çevrelenen en güzel manzarasına kurulan kamp, bugünlere kadar gelişerek devam etmiştir.

Kabak Koyu, şehir yaşamının karmaşasından, görüntü ve ses kirliliğinden uzaklaşmak, doğaya yakın olmak isteyenler için mükemmel bir inziva ortamı sunar. Bu inzivayı denemek isteyenlere de lüksü aratmayan bir özenle hizmet veren bir tatil, bir dinlenme bölgesidir. Hem dokunulmamış güzelliği hem de tarihsel özellikleriyle dünyanın en özel birkaç bölgesi arasında adı geçen Kabak Koyu'nu her yıl yerli yabancı yüzlerce kişi ziyaret ediyor. Fethiye'den başlayarak Antalya'da son bulan antik Likya Yolu'nu yürümek ve yol üzerinde konaklamak isteyenler için de vazgeçilmez bir uğrak noktası. Vadide antik yola ait kırmızı beyaz çizgilerle birlikte, binlerce yıllık antik taşlarla örülü Likya mezarlığını, yüzlerce kelebek ve kuş çeşidine bir yuva olan Aladere Şelalesi'ni, nadir görülen hayvan ile bitki türlerini görmek mümkün. İçinde derin bir çeşitlilik barındıran vadi, gene tamamen bakir, gri - beyaz kumun hakim olduğu bir kumsala açılarak insanın aklına Robinson Crusoe hikayelerini getiriyor. Denizden yüzerek yirmi, yirmi beş dakikada ulaşabileceğiniz mağara ise dalıştan veya doğayı keşfetmekten hoşlananlar için muhteşem bir sürpriz oluşturuyor. Meraklıları, mağaranın alt tarafındaki güneşin yansımasıyla parlayan delikten dalarak yüzüp, dışarı çıkabiliyorlar.

Dünya gezginlerince "Dünyanın en güzel ilk beş yerinden biri" olarak anılan Kabak Vadisi'nde kurulan kampların çoğunun sahip ve işletmecileri büyük şehir yaşamından vazgeçerek hayatlarını daha sağlıklı ve alternatif bir şekilde yaşamak isteyen eğitimli, kültürlü kişilerden oluşuyor. Başta Turan Kamp olmak üzere, kamplarda her çeşit yemek genellikle açık büfe olarak veriliyor ve ekmekler de kendileri tarafından yapılmış, taze olarak sunuluyor. Sebze ve meyveler yakındaki köyde organik olarak yetiştirilenlerden seçiliyor. Hobisi köy tavuğu yetiştirmek olan Turan Bey ile arkadaş olunduğunda, size öğünleriniz için, birer mücevher gibi özendiği tamamen organik olan köy yumurtalarından ikram ediyor.

Kamp alanlarına cip ya da traktör ile ulaşmak için kamplarla önceden bağlantıya geçilmesi tavsiye ediliyor.

Kabak Koyu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Yemekleri şahane

Bungalovlarda 5 gün, çadırda ise 2 gün kaldık (evet doyamadık). Kabak Koyu'nun güzelliği bir yana, Kabak Mandala Camping hayatımda aldığım en güzel hizmeti verdi bana. Sahipleri çok çok iyi insanlar, uyanamadığımız bir gün bizim için kahvaltıyı beklettiler, yemekleri şahane, temiz ve ev yemeği kıvamında, herkesin yiyebileceği (vegan-vejetaryen) yemekler. Odalar acayip temiz, böcek yok denecek kadar azdı. Arkadaşlarımla her sene tekrar gelmek için sözleştik bile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Kusursuz

Rüya gibi geçen bir tatil… Asla geri dönmek istemeyeceksiniz. Kesinlikle şiddetle tavsiye ederim. Manzarası, güler yüzlü işletmecileri, yemekleri, sohbetler daha ne diyebilirim ki? Kusursuz…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Shiva Camp
Kabak Shiva Camp

-

Aile işletmesi, ev yemekleri, güler yüz

Resimlerden beğenip gittiğimiz, zorlu yolun sonunda iyi ki gelmişiz dedirten bir yer. Aile işletmesi, ev yemekleri, güler yüz, ne arasanız var. Güzel bir hafta sonu geçirdik, kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Manzara müthiş

Manzara müthiş, kafa dinleyip huzur arıyorsanız tek adres Kabak Armes Hotel. Yemekler harika, ilgi, alaka müthiş, kendi yazlığınız olsa bu kadar rahat edersiniz. Burak Bey'e, tesis sahibi Semra Hanım'a ve Barış'a ve de tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Asıl biz teşekkür ederiz ki otelimize gelip bize karşı o samimiyetinizle ve güler yüzünüzle onur verdiğiniz için. Saygılarımla Kabak Armes Hotel ailesi.

16 Ağustos 2017, Çarsamba 12:36
Tree Houses Pansiyon
Tree Houses Pansiyon

-

Aileler için özellikle çok uygun

Ağustosun son haftası, hafta sonunu Kabak Koyu'nda Tree Houses Pansiyon'da geçirdik. Kabak Koyu başlı başına çok güzel. Deniz ve orman iç içe, huzurlu. Doğayı sevenler için muhteşem bir yer. Tree Houses Pansiyon da Kabak'ta kalınabilecek en iyi yerlerden biri. Aileler için özellikle çok uygun. Otel temiz, hizmet iyi, yemekler lezzetli. Otel Kabak Koyu'na inerken 10, çıkarken 20 dakika yürüme mesafesinde, biz yürüyerek gitmeyi tercih ettik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Daimi noktamız

Havuz, serinlik, manzara, huzur, dostluk… Daimi uğranacak noktamız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Fiyat performans iyi

Fiyat performans olarak tek geçeceğim mekan. Hiç Kabak'ta aşağı inip aynı paralara havuzu olmayan yere para vermeyin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Full Moon Camp
Full Moon Camp

-

Koyun en güzel manzarası

Öncelikle herkese merhaba! İstanbul'dan kalkıp gittiğimiz ve 2 gece 3 gün geçirdiğimiz bu yere doyamadık biz. Çeşit çeşit bitkilerle meyve ağaçlarıyla dolu büyük bir bahçe, ağaç evler, güzel mi güzel Kabak Koyu manzarası ve bol oksijen... Sıcacık bir aile işletmesi burası. size en içten gülümsemeleriyle hizmet veriyorlar. Tertemizler. Çarşaflar yumuşatıcı kokuyor duşlar tuvaletler temiz. doğayla iç içe ve o kadar huzur verici ki. İsterseniz ağaç evlerde ya da çadırda kalabiliyor hatta kendi çadırınızla bile gidip konaklayabiliyorsunuz. Yemekler inanılmaz lezzetli çok tecrübeli bir aşçıları var ve çok tatlı bir insan kendisi. Onun da dediği gibi burası 'yalan dünyanın yalancı cenneti' :) yemeğinizi deniz manzarasına karşı yiyorsunuz. Yemekler açık büfe. Ana yemekler meyveler mezeler. Fiyatları o kadar uygun ki o leziz yemekleri yedikten sonra kesinlikle bana hak vereceksiniz. Burada yapılan kötü yorumlara hiç anlam veremedim. Bu insanlar sizleri memnun etmek için o kadar uğraşıyorlar ki. Eşimle yemek yerken bir iki tane arının geldiğini gören işletme sahibinin kızının kahve getirip yakması ve arıları uzaklaştırması bile kalbinize dokunuyor. Severek ağırlıyor bu insanlar misafirlerini. Tavuk sote, börülce, nohut yemeği, mis gibi çorbalar, mangal bizim yediğimiz yemeklerden bazıları. Meyvesi eksik olmuyor. Tatlılar, mezeler. Kendi yaptıkları köy ekmeğinden bile yedik. Akşamları üzüm salkımlarının altında oturup serinliyorsunuz. Orta büyüklükte güzel bir havuzu var ayrıca. Doğa yürüyüşünü seviyorsanız 1. derece sit alanı olan bölgede çok keyifli bir gezinti yaparak 20 dk da Kabak Koyu'na inebilirsiniz. Yürümek istemezseniz kişi başı 5 TL servislerle inip çıkabilirsiniz. Bu tesis bu bölgenin en güzel yerine kurulmuş ve Kabak Koyu manzarası insani büyülüyor. Şirin balkonunuzda oturup izlediğiniz bu manzara her şeyi unutturuyor inanın. Mutlaka gidin pişman olmayacaksınız. :) biz dün döndük, önümüzdeki ay ailelerimizi alıp tekrar gitmeyi planlıyoruz. Şimdiden iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lilith Camping
Lilith Camping

-

Yemekler çeşit çeşit

Hayatımda gördüğüm en güzel yer. Personeli çok güler yüzlü. Yemekler çeşit çeşit ve çok lezzetli. Deniz manzaralı bungalovları çok huzurlu. İyi ki Lilitht Camping'te kalmışım. Bence Kabak'taki en samimi kamp. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Doğayla iç içesiniz

Daha kapısından girdiğinizde evinize gelmiş gibi hissediyorsunuz. Manzaraya karşı kahvaltı yapıp çay yudumlarken ruhunuzu dinlendiriyorsunuz. Yoga yapabileceğiniz birçok alan var, doğayla iç içesiniz. Evcil hayvanımı nerede bırakacağım derdi yok, burada her canlıya yer var. İşletmecilerin güler yüzü, samimiyeti, ortamın müzikleri derken Kabak Koyu'nun denizine bile gitmek istemiyorsunuz. Manzaraya karşı havuzda kokteylinizi içmek çok daha iyi geliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cosmos Lounge
Cosmos Lounge

-

Kendine özel bir koyu var

Yıllardır gelirim, Kabak'ta böyle bir yer olduğuna inanamadım. Hayatımda gördüğüm en iyi manzaralardan biri. Bungalovlar birbirinden uzak ve ferah, sürekli bir esinti var ve aşağıda kendine özel bir koyu var, inanılmaz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp

-

Yemeklerin güzel olması

Kabak Koyu'nun güzelliğine bir de işletmenin güzelliği eklenince tatiliniz daha güzel geçiyor. Kabak Valley Camp ile tesadüfen karşılaştık. Bizim için büyük şans oldu. En başta işletme sahibinin güler yüzlülüğü, işletme müdürünün ilgisi ve yemeklerin güzel olması (menemeni mutlaka deneyin) bizi kendi evimizde hissettirdi. Bizim için artık Kabak Koyu, Kabak Valley Camp demek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cosmos Lounge
Cosmos Lounge

-

Manzara çok ama çok başka

Uzun zamandır böyle özel bir enerjiyle karşılaşmamıştım, gerçekten dertlerime derman oldu Cosmos Lounge; bütün sıkıntılarımı akıttım toprağa çok şükür... Manzara çok ama çok başka, böyle bir manzarayı hiçbir yerde görmemiştim. Her yıl uğramama rağmen Kabak'ta kesinlikle gördüğüm en güzel manzaraydı, aşık olmamak elde değil; sabah güneşin doğuşuyla doğuyordu insan, gece yıldızlar ve ayla parlıyordu... Cosmos Lounge'un büyüsüne kapılmanız lazım, ne demek istediğimi anlamanız için kesinlikle orada kalmanız gerekiyor... Bize böyle özel insanlar ve özel mekanlar lazımdı, iyi oldu, sayenizde kısa sürede bütün enerjimi topladım ve açıkçası şimdiden çok çok özledim, yemekler harikaydı, tüm şifasıyla çaylar içime damlıyordu resmen, her şey çok güzel, kendimi evimde gibi hissettiğim yegane bir yer, öyle pek kalabalık sevmediğim için sahilde kendine özel koyuyla ilk ilgimi çekmişti. İnanılmaz, gerçekten böyle bir mavi yok ve Kabak Koyu'nun neredeyse en serin yeri diyebilirim. Akşam etkinlikler, ateş başında müziğimiz, yanımızda sevdiklerimiz, daha ne olsun? Sevgiyle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows

-

Gençlerin olduğu butik bir yer

Gerçekten doğa ile iç içe, huzurlu bir tatil yaptığım yer. Likya Yolu'nda yürüyün, şelaleye çıkın mutlaka. Buradan sonra farklı yerlerde kamp yaptım ama burası çıtayı yükseltti. Aşırı konfor bekleyip de olumsuz yorum yapanlara aldırmayın. Burası bakir, sakin, gençlerin olduğu butik bir yer. Beklentiniz böyle bir yer ise şiddetle tavsiye ederim. Temizlik falan da kötü değil. Ama maksimum 3 gün konaklayın, sonrasında sıkılabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Yemeklerine doyamayacaksınız

Kabak Koyu'nun güzelliği zaten anlatılmaz. Bir de bunun yanına konakladığınız yerin kalitesini de katınca tadına doyulamayacak rüya gibi bir tatil keyfi ve deneyimini yaşıyorsunuz. Kabak Mandala Camping ekip olarak müthişti. Yemeklerine doyamayacaksınız. Ferhat Bey'in de ilgisi sizi misafir gibi değil de, ev sahibi gibi hissettirmeye yeter. Kesinlikle tavsiye ediyorum, asla pişman olmayacaksınız.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Hizmet harika

Uzun zamandır gitmek istediğimiz Kabak Koyu'nda internet aramasında rastladık Kabak Mandala Camping'e. İyi ki rastlamışız. İki aile hem de iki çocukla (biri 3 biri 4) gittik. Yolu düzgün. Hizmet harika. Yemeklere inanamayacaksınız. Mutlu ayrılacağınız bir tatil olacaktır. Biz memnun ayrıldık, tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Doğası, insanları, yemekleri

2 gün kalma düşüncesiyle geldiğim ama geri dönemediğim, hala dönememekte olduğum, manzarası, doğası, insanları, yemekleri, müzikleri muazzam işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Yemekleri efsane

Kız arkadaşımla geldik, 1 hafta kaldık, yeni bir aile edindik, işletme çok hoş, çalışanlar ve yöneticiler arkadaş gibi, konsept çok güzel. İşletmedeki herkes çok güler yüzlü. Çokluk zaman oturup karşılıklı sigara, çay içip sohbet ettik. Fiyatlar gayet uygun, çadır başı ödediğimiz fiyata açık büfe kahvaltı dahil. Ve akşam yemekleri efsane. Ek olarak günlük 20-25 lira ödemeye değer, yine açık büfe akşam yemeği. En güzel yanlarından birisi de 7/24 kaliteli müzik. Buraya geldiğimden beri kaç tane şarkıyı Shazam'ladım bilemiyorum. Benim için Kabak Koyu artık Caliente Bungalows...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Samimi bir ortam

Kabak Koyu'nu da bir görelim diye gelip tam 7 gün kaldık. Huzurlu, kafa dinleyebileceğiniz samimi bir ortam. Müşteriler patron burada. :D Öğlen kalkıp kahvaltı edebiliyorsun, istediğin zaman havuz istediğin zaman deniz, istersen etraftaki doğal güzellikleri görmeye git, dağ tırmanış yap, canın nasıl isterse. Rahatlığı hissedeceğiniz muhteşem Kabak Koyu'nu izleyerek kafa dinleyeceğiniz bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Sakin, huzurlu, sıcak

4 günlük gittiğimiz tatilden muhteşem bir huzurla ayrıldık. Konaklama konusunda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi daha karşılanma anında hissedip konakladığımız günler içeresinde mekan sahipleri ve çalışanlarının ilgi, alakasıyla taçlandırdık. Kabak Koyu'nda bulunan, hem konum hem eşsiz manzarası hem de makul fiyatlandırmasıyla en iyi yer diyebilirim... Sakin, huzurlu, sıcak bir ortam arıyorsanız Caliente Bungalow tam size göre diyebilirim. Seneyi iple çekiyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum. Şimdiden iyi tatiller. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Müziğiyle ve yemekleriyle

Tahmin edemeyeceğim şekilde samimi dostluklar edindiğim, ismiyle, müziğiyle ve yemekleriyle beni memnun bırakan yer. Yemeklerine özen gösterdiklerini biliyorum, bu çok önemliydi benim için ayrıca. Caliente Bungalows love.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Manzara muhteşem

Manzara muhteşem. Kabak Koyu'nda çok güzel lokasyonu olan, enteresan dekorasyonu ile tatilinize renk katacak bir işletme. Sahipleri Murat ve Kaan'a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Mutlaka yeniden görüşmek üzere, sevgilerle, Talha.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Evinizden daha rahat

Kabak'ta 2 gece kaldık, vallahi süper eğlendik. Ağustosta görüşmek üzere dostlarım. Kaan ve Murat. Evinizden daha rahat bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Çok pis

Kabak güzel. Biz iki aile 14.7.2017 Caliente Bungalows'da idik. 1 ve 2.'ci odalarda kaldık. Aileler için uygun bir yer değil ve çok pis. Sabah erken kalktık, çantalarımızı topladık, ayrılıyorduk. Odanın kapısını açtım, kapının önünde yılan varmış, üstüne bastım, yılan öldü. Çok kötü oldu, hiç arkamıza bakmadan çıktık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Olağanüstü manzarası

Olağanüstü manzarası, işletmenin sahibi Ferhat Bey'in güler yüzü, Nalan Hanım'ın muhteşem yemekleri, temizliğe gösterdikleri özen, diğer misafirlerle sohbetlerimiz kendimi evimde gibi hissettiğim yer. Bütün çalışanlarının güler yüzü muhteşemdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Kendimi evimde gibi hissettim

İnanılmaz güzel bir yer. Kendimi evimde gibi hissettim. İşletmenin sahibi Ferhat Bey'in güler yüzü, Nalan Hanım'ın muhteşem yemekleri, diğer misafirlerle sohbetlerimiz, tüm çalışanların güler yüzü, samimiyeti muhteşemdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Muazzam yemekleri

Kendimi buraya ait hissettiğim, yemeklerini bu kadar beğendiğim ve işletmecisinden çalışanına, hatta orada kalan diğer misafirlere kadar hepsiyle 40 yıllık dostmuşum gibi hissettiğim ve harika zaman geçirdiğim ender mekanlardan biri... Ferhat Bey'in misafirperverliği, Nalan ablanın muazzam yemekleri, tesisisin manzarası, hepsi tek tek mükemmel. Burada kendinizi evinizde hissedebilir, müthiş dostluklar kurabilirsiniz. Tam bir aile ortamı... Bu yazıyı okuyup da karar vermeye çalışan arkadaşlar hiç düşünmeyin, hemen yola koyulun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Kabak Koyu ayaklarınızın altında

2 gün konakladık ve tek sorun yaşamadık. Herkes güler yüzlü herkes samimi. Kabak Koyu ayaklarınızın altında. Yemeğinizi Akdeniz'e karşı yeme fırsatını kaçırmayın derim. Açık büfesi oldukça lezzetli ve bol çeşitliydi. Her şey için teşekkürler Caliente ailesi. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Kendi evimiz gibi

Eşimle 2 gün boyunca kaldık, her şey çok güzeldi, bir otel işletmesi değil kendi evimiz gibi bir yer. Manzarası muhteşem istediğiniz saatte kalkıp kahvaltınızı yapabileceğiniz bir yer. Teşekkürler her şey için

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Manzarası harika, işletmecileri sıcakkanlı

Tam 5 gündür eşimle konaklıyoruz. Manzarası ve sıcakkanlı işletmecileri sayesinde tatilimizi uzattık. Caliente love. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Kahvaltı ve akşam yemekleri süper

Kamp alanının girişinde sizi güler yüzle bekleyen ev sahiplerinin oluşu sanki kırk yıllık dostunuzun evinize girer gibi hissettiriyor. 1 gece çadır kurup ayrılacakken tam 5 gün kaldım. Öyle güzel dostlukları ve havası var ki insanın bırakıp gelesi gelmiyor. Kahvaltı ve akşam yemekleri anne yemekleri gibi, gerçekten süper. Doğa ile iç içe olmak istiyorsanız aradığınız yer burası. Pek çok dostluklar ve arkadaşlıklar edindik. Neredeyse ağlayarak ayrıldım. Hiç gitmek istemiyordum. Şimdiye kadar yapmış olduğum tatillerin en iyisiydi. Gerçekten ve en kısa zamandan tekrardan misafirliğe gideceğim. Çünkü size müşteri gözü ile kesinlikle bakılmıyor. Gittiğinizde o kadar çok memnun kalacaksınız ki benim gibi en yakın zamanda tekrar gitme planı yapacaksınız. Ev sahiplerine çok teşekkür ederim, gösterdikleri ilgi ve alaka için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Kahvaltı ve akşam yemekleri gerçekten süper

Kamp alanının girişinde size güler yüzle bekleyen ev sahiplerinin oluşu sanki kırk yıllık dostunuzun evinize girer gibi hissediyor insan. 1 gece çadır kurup ayrılacakken tam 5 gün kaldım. Öyle güzel dostluklar ve havası var ki insanın bırakıp gelesi gelmiyor. Kahvaltı ve akşam yemekleri gerçekten süper, anne yemekleri gibi. Doğa ile iç içe olmak istiyorsanız aradığınız yer burası. Baya dostlar, arkadaşlıklar edindik. Neredeyse ağlayarak ayrıldım, hiç gitmek istemiyordum. Şimdiye kadar yapmış olduğum tatillerin en iyisiydi gerçekten ve en kısa zamandan tekrardan misafirliğe gideceğim. Çünkü size müşteri gözü ile kesinlikle bakılmıyor. Gittiğinizde o kadar çok memnun kalacaksınız ki benim gibi en yakın zamanda tekrar gitme planı yapacaksınız. Ev sahiplerine çok teşekkür ederim, gösterdikleri ilgi ve alaka için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Samimiyetinizi ve yemeklerinizin lezzetini asla unutmayacağım

Gelen misafirlerin kendini evinde hissettiği ve geriye dönüşü sürekli olarak ertelediği bir yer. :) Samimiyetinizi ve yemeklerinizin lezzetini asla unutmayacağım. Kabak'ta keyifli vakit geçirmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Bu işletmeyi dost bildik

Çok sevdiğiniz ama uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınızla dostluğunuza kaldığınız yerden devam etmek? Sıcaklığıyla karşılıyor Mandala sizi. Her şey bil o kadar tanıdık ve samimi! Doğayı içinizde hissedeceğiniz manzarası, minik ama her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bungalowları, başka bir yerde tadına asla denk gelemeyeceğiniz enfes yemekleri, özenle seçilmiş müzikler eşliğindeki dost sohbetleri ile bir tatilden beklediğiniz huzurun milyonlarca katını alarak veda ediyorsunuz. Ama biliyorsunuz ki kaldığı yerden devam edecek! İhtiyacınız olan her şeyi eksiksizce karşılamak için tüm samimiyetiyle koşturan bu kadar güzel insanın bir araya geldiği bu işletmeyi biz çok sevdik, dost bildik<3

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Sıcaklık ve doğallık burada

Biraz klişe olacak belki ama gerçekse söylenen başka neyle başlanabilir ki cümleye şöyle ki şehrin gürültüsünden kalabalığından kaçmak istiyorsanız doğanın kollarına ve hazır her şey doğal olsun diyorsanız bir de gideceğiniz yerin sıcaklığı ve doğallığı da çok önemli. Bu yüzden çok içten bir şekilde Kabak'taki adresiniz Caliente olsun derim. Hem muazzam manzarası hem de sıcak samimi çalışanlarıyla size unutulmaz bir tatil yaşattıracaklardır. Her şey için çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Mükemmel bir manzara

Mükemmel bir manzarası ve güler yüzlü işletmecilere sahip mükemmel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Kafa dinlemek için ideal

Kabak Koyu'nun en güzel manzarası buradan izleyebilirsiniz. Manzara harika. Kafa dinlemek için en ideal yer, yemeleri doyurucu ve lezzetli. Personelin ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turan Hill Lounge
Turan Hill Lounge

-

Müzikleri ve manzarası süper

Kafa dinlemek için çok ideal bir yer. Kabak Koyu başlı başına sınır noktasında hissedilen nadir yerlerden biri. Çalışanlar çok sıcakkanlı, içten. Yiyecekler leziz... Müzikleri süper, sadece dağ manzarasına bakarak bile neredeyim iyi ki Turan Hill'i seçmişim diyeceksiniz ve yine gitmeyi planlayıp, geçirdiğiniz zamanlarda dünyadan kopmuş hissi verecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sultan Camp
Sultan Camp

-

Odalar temiz, yemekler güzel

Odalarımızı ayırttıktan sonra yorumları fark ettik, saldırgan bir köpek çok dikkatimizi çekmişti, tesise gittiğimizde uzun süre gülme sebebimiz oldu çok tatlı bir golden ile karşılaştık. :)) Odalar çok temizdi yemekler de gayet lezzetli buraya geleceklere tek tavsiyem her şey dahil konseptinden çıkıp o beklenti ile gelmeyin. Buralar size göre değil biz diğer tatilcilerin tadını boşuna kaçırmayın. Burası kafa dinlemek sadece sessizlik isteyenlerin yeri. Murat Bey ve diğer personele çok teşekkür ederiz. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sultan Camp
Sultan Camp

-

Serinleme havuzu çok güzel

Arkadaş gurubu ile geldiğimiz kamp alanında yemekler beklentilerimizin çok üstündeydi, serinleme havuzunda ve hamakta Kabak manzarasına karşı uyumak çok huzur verici, herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sultan Camp
Sultan Camp

-

Doğa ile iç içe

Doğa ile iç içe kafa dinlemeye birebir yer, ilgi ve alakasından dolayı Murat Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Camp
Cennet Camp

-

Tam bir aile yeri oluşu

Cennet Camp'a ilk gittiğimizde güzel bir yer olduğunu biliyorduk ama yine de kendimizi kamp hayatı, olumsuz olur mu acaba diye de beklentimizi yükseltmemiştik. Tabi Cennet Camp'ın içine girdiğimiz andan itibaren beklentilerinizi anında yükseltiyor ve buna da pişman etmiyor. :) Dağların arasında hamakta sallanarak yıldızları izlemek, denizin muhteşem rengi... Ve Cennet Camp'ın tam bir aile yeri oluşu. Zahide abla ve Durmuş abi çok ilgili ve çok sıcak, hep bizi memnun etmeye çalıştılar. Yemekler ve ortam çok çok güzeldi. Büyük otellere de gittik, evet, ama bu manzarayı, bu sıcaklığı başka yerde bulamadık. Eşim ve ben huzur bulduk, çok çok tavsiyelerimizle. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Yemekler enfes

Ben ilkten nereye gideceğim hakkında hiçbir fikrim yokken, Ölüdeniz'den birden kararla gittim. Bir gece diye gittiğim Kabak Mandala Camping'e 9 geceyle bırakmak zorunda kaldım. Kaliteli tesis, aile ortamı, muazzam manzara ve ormanlık alan. Yemekler enfes, hayatımda bu kadar lezzetli çorbalar içmedim. Yine gideceğim için içeceğim de şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp

-

Yemekler güzel

Kabak Koyu'na ilk gelişim ve kendimi burada kendi evimde gibi hissettiren personellere ve tesisin müdürü Turhan Bey'e çok teşekkür ederim. Kamp alanı çok temiz, yemekler güzel, fiyatları diğer tesislere göre çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Bir dahaki tatilimde kesinlikle uğrayacağım bir mekandır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Doğa ile konfor

Kabak Koyu ulaşım açısından zaten zorlu bir yer ki iyi ki öyle yoksa o doğa iyice bozulur. GemileBeach Lodge ise Kabak Koyu'ndan biraz daha zorlu ulaşıma sahip bir işletme ama eğer öğlen sıcağında oraya yürüyerek vardıysanız, ter ve toz içinde kaldıysanız ne mutlu size. Kalacağınız odayı ve civarını görünce hepsini unutuyorsunuz. :) Selçuk abi, sen ne güzel bir yer yapmışsın öyle. Bu formatta yerlerde daha önce de kalmıştım ama doğa ile konforu bir arada yansıtan ve bu uyumu yakalayan çok yer yok sanırım. Odalar birbirinden farklı, konum ve manzaralar ki bayılacaksınız zaten manzaraya. İşletme çok geniş bir alana yayılmış durumda ama doğa ile iç içe. Burada mutlak kendinize uygun bir köşe bulacaksınız ve bulduğunuzda da kendinize ait bir gökyüzünüz olduğunu da göreceksiniz. Ne dediğimi, gece o minderlerin üzerinde uzandığınızda anlayacaksınız. Yemekler emekle yapılmış, sade, doğal ve leziz. Görkem'in ellerine sağlık. Yemek sırasında mutlaka iki kedi size yapışacaktır ki sevin onları. Sonra bir de Kuçik var. :) İşletmenin asıl sahibi o bence, Selçuk abinin bir tanecik oğlu Kuçik. :) Uysal bir köpek kendileri. Yemek yediğiniz yerin manzarası akşam çok güzel bir serinlikle daha da güzel oluyor. Sabah biraz sıcak oluyor, o da dert değil. Biz Letoon odada kaldık. Kabak Koyu'nun maalesef işletmelerce kirletilip keşmekeşe doğru yol aldığını görüp üzüldüğümüz için burası onlara nazaran daha dingin ve bakir kalmış. Koya yürüyerek kayalık bir patikadan on dakikada ulaşıyorsunuz. Sağ tarafa doğru 15 dakika yürürseniz de Boncuklu Koy'a ulaşıyorsunuz. Ömrünüzde en az bir kere gidin, kalın ve Selçuk abi ile sohbet ede ede oturun derim... Herkese teşekkür ve selamlar. Kediler ve Kuçik'e de. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Yemekler harika

Kabak Koyu'nun en iyilerinden biri kesinlikle. Yemekler harika. Tuvaletler & duşlar tertemiz. Manzarası gerçekten şahane ve bağımlılık yaratacak cinsten. Çalışanlar nazik ve sıcak davranıyorlar. Tek sorunu Kabak Koyu'na birazcık olan mesafesi ki onu da saydığım avantajları yok ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Helios Güneş Camping
Helios Güneş Camping

-

Odaları, kahvaltı, yemekleri

Doğa ile iç içe bir mekan ve doğal güzellikler tamamen korunmuş. Kendinizi burada çok mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Tesisin odaları, kahvaltı, yemekleri ve denizi çok ama çok güzel. Ailemle çok iyi bir tatil geçirdik. İyi bir tatil için herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Yemekleri muhteşem

Kamp sahipleri muazzam insanlar, burada sizi müşteri değil misafir olarak ağırlıyorlar ve siz de bunu her anınızda hissediyorsunuz. Kalınan odaların şekli Hobbit evi gibi ve normal bungalovlara göre çok çok serin, her odasında banyo ve tuvalet bulunmakta, bu da birçok kamp işletmesinde bulunamayacak bir konfor sağlıyor. Ferhunde ablanın yemekleri muhteşem, tam bir anne yemeği. :) Kesinlikle bir daha geleceğiz, çünkü kendi evimiz gibiydi. Bu arada manzara şahane, gökadasında çök keyifli vakit geçiriyorsunuz. Kısacası, Kabak'a geleceksiniz mutlaka buraya gelmenizi öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Kabak konsepti tam anlamıyla budur

Samimi ve rahat insanlar. 40 yıllık arkadaşınızın yanındaymışsınız gibi hissettiriyorlar. Kabak konsepti tam anlamıyla budur. Temizliği falan beğenmeyen arkadaşlara da Çeşme bölgesini öneriyorum. Serdar Ortaç'lı tatil yapın ki buralar bize kalsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Her yer tertemiz

İnanılmaz güzel bir tatildi. Semra Hanım'ın ilgisi, otel çalışanı arkadaşların mükemmelliği. Aşçımızın harikalığı, barmenin marifeti, resepsiyonistin sıcaklığı. Rüya gibi bir tatildi. Şiddetle tavsiye ederim. Otelin konumu ve hijyeni inanılmazdı. Her yer tertemiz, yemekler, odalar, havuz. Eğer benzersiz bir tatil istiyorsanız Kabak Armes Hotel bunun için biçilmiş kaftan. -İpek-

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)