Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kabak Koyu Otelleri

Kabak Koyu için {{ (filteredHotels).length}} / 27 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Kabak Koyu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Dünyanın en iyi trekking parkurlarından biri olan, 513 km uzunluğundaki Lycia Yolu, Kabak'tan geçiyor...
Kabak Koyu, Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir küçücük yerleşim yeri. Ama yerleşke dediğimize bakmayın, taş binalardan çok kamp alanları yer alıyor burada. Kabak Koyu otelleri derseniz, sizi denizden çok daha uzağa gönderirler. Çünkü buranın müdavimleri, doğal hayatı korumak için, burada bina yapmak yerine kamp alanları kurmuşlar.

Fethiye Kabak Koyu'nda otel bulamazsınız belki ama eğer doğayı seviyorsanız, çadırınızı kapıp buraya gelip konaklayabilirsiniz. Çadırı olmayanlar da unutulmamış tabi. Kabak Koyu'nda birçok kamp alanı var. Üstelik duş ve tuvaletleri de mevcut...

Kabak Koyu otelleri, daha çok bungalovlardan oluşuyor. Ağaç evlerde, asma katta bulunan yataklarda yatıyor, sahildeki ağaçlara kurulu hamaklarda sallanıyorsunuz. Doğada egzoz kokusu olmadan, mavinin ve yeşilin içinde vücudunuzun dinlediğini hissediyorsunuz.

Kabak Koyu otellerinin sakın konfordan uzak olduğunu düşünmeyin. Çünkü her şey sizin dinlenmeniz için yapılmış, modern eşyalardan oluşuyor. Yapay ve sağlığa zararlı şeyler bulmanız da bir o kadar zor.

Tatilinizi doğanın kucağında geçirmek istiyorsanız Kabak Koyu'na doğru yola çıkmalı ve geç kalmadan ahşap evlerden birini rezerve ettirmelisiniz. Eğer geç kaldıysanız da dert etmeyin, çadırınızı alın yanınıza ve çıkın yollara...

Bakir ve eşsiz bir doğa arayanların vazgeçilmez adresi Kabak Koyu, sunduğu cazip otel fiyatları ile taticilerin favori duraklarından.
Doğa ile iç içe, şehir gürültüsünden uzakta ve tamamen yenileneceğiniz bir tatil yapmak istiyorsanız Fethiye Kabak Koyu tam size göre bir yer. Doğaseverlerin vazgeçilmez adresi Kabak Koyu'nda son yıllarda yeni otelleri ve konaklama tesisleri hizmete girdi ve bu oteller cazip fiyatları ile de tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Kabak Koyu'nda her bütçeye ve zevke uygun bir konaklama alternatifi mevcut. Kabak Koyu otel fiyatları, son yıllarda burada açılan yeni oteller sayesinde pek çok seçenek sunuyor tatilcilere.

Kabak Koyu'nda dilerseniz uygun fiyatlı bir bungalow otelde kalabilir, dilerseniz Kabak Koyu butik otellerinde daha lüks bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Size sadece nasıl bir otelde konaklama yapmak istediğinize karar vermek kalıyor.

Fethiye Kabak Koyu otel fiyatları yaz sezonunda yoğun talep dolayısıyla en yüksek seviyesine çıkıyor. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında gecelik ortalama 60 TL'den başlayan Kabak Koyu otel fiyatları 300-350 TL'ye kadar çıkıyor. Sezon dışında ise bu fiyatlar 45 TL'ye kadar düşüyor.

Kabak Koyu otel fiyatlarına hemen her tesiste kahvaltı da sunuluyor. Kabak Koyu'nda her şey dahil sistemle çalışan bir tesis bulmanız mümkün değil; ancak bazı Kabak Koyu otellerinde tam pansiyon konaklama seçenekleri mevcut.

Yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmanın neredeyse imkansız olduğu Kabak Koyu otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak için erken rezervasyon dönemlerini takip edebilir, kış ve bahar aylarında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Kabak Koyu Hakkında
Kabak Koyu, tamamıyla bakir doğası ve eşsiz konumuyla hem yerli hem de yabancı turistleri şaşırtan, bir görenin bir daha unutamadığı, dünyaya hediye edilmiş bir cennet parçası olarak belleklerdeki yerini almıştır.
Dik yamaçlardan aşağıya yürüyerek ya da cip/traktör gibi araçlarla ulaşılabilen Kabak Vadisi'nin Türkiye'de pek benzeri olmayan bitki örtüsü zenginliği, vadinin "buzul çağındaki" buzlanmadan etkilenmeden bugünlere gelebilmesine bağlanıyor.

Vadinin en tepesinde yer alan Faralya Köyü'nden ya da vadinin bir parçası olan antik Likya Yolunda yapılan doğa yürüyüşleri esnasında zirvelerden bakıldığında; koyun, açık denizin girişinde genişleyen, kıyıya yaklaşırken daralan haliyle aynen bir su kabağına benzediği açıkça görülebiliyor.

1987 yılına kadar ayak basılmamış olan Kabak Koyu'na ilk yerleşen kişi, yurt dışındaki yaşamından Kabak Koyu'nu görünce vazgeçen Turan Pirendeoğlu'dur. O tarihte elektrik ve suyun bağlanmamış olması ve araçla ulaşılmaması, koya aşık olan Turan'ı caydırmaya yetmez ve böylece koyun ilk yerleşimi olan "Turan Kamp" kurulur. Koyun hem sekiz yüz metrelik dağlar hem de deniz ile çevrelenen en güzel manzarasına kurulan kamp, bugünlere kadar gelişerek devam etmiştir.

Kabak Koyu, şehir yaşamının karmaşasından, görüntü ve ses kirliliğinden uzaklaşmak, doğaya yakın olmak isteyenler için mükemmel bir inziva ortamı sunar. Bu inzivayı denemek isteyenlere de lüksü aratmayan bir özenle hizmet veren bir tatil, bir dinlenme bölgesidir. Hem dokunulmamış güzelliği hem de tarihsel özellikleriyle dünyanın en özel birkaç bölgesi arasında adı geçen Kabak Koyu'nu her yıl yerli yabancı yüzlerce kişi ziyaret ediyor. Fethiye'den başlayarak Antalya'da son bulan antik Likya Yolu'nu yürümek ve yol üzerinde konaklamak isteyenler için de vazgeçilmez bir uğrak noktası. Vadide antik yola ait kırmızı beyaz çizgilerle birlikte, binlerce yıllık antik taşlarla örülü Likya mezarlığını, yüzlerce kelebek ve kuş çeşidine bir yuva olan Aladere Şelalesi'ni, nadir görülen hayvan ile bitki türlerini görmek mümkün. İçinde derin bir çeşitlilik barındıran vadi, gene tamamen bakir, gri - beyaz kumun hakim olduğu bir kumsala açılarak insanın aklına Robinson Crusoe hikayelerini getiriyor. Denizden yüzerek yirmi, yirmi beş dakikada ulaşabileceğiniz mağara ise dalıştan veya doğayı keşfetmekten hoşlananlar için muhteşem bir sürpriz oluşturuyor. Meraklıları, mağaranın alt tarafındaki güneşin yansımasıyla parlayan delikten dalarak yüzüp, dışarı çıkabiliyorlar.

Dünya gezginlerince "Dünyanın en güzel ilk beş yerinden biri" olarak anılan Kabak Vadisi'nde kurulan kampların çoğunun sahip ve işletmecileri büyük şehir yaşamından vazgeçerek hayatlarını daha sağlıklı ve alternatif bir şekilde yaşamak isteyen eğitimli, kültürlü kişilerden oluşuyor. Başta Turan Kamp olmak üzere, kamplarda her çeşit yemek genellikle açık büfe olarak veriliyor ve ekmekler de kendileri tarafından yapılmış, taze olarak sunuluyor. Sebze ve meyveler yakındaki köyde organik olarak yetiştirilenlerden seçiliyor. Hobisi köy tavuğu yetiştirmek olan Turan Bey ile arkadaş olunduğunda, size öğünleriniz için, birer mücevher gibi özendiği tamamen organik olan köy yumurtalarından ikram ediyor.

Kamp alanlarına cip ya da traktör ile ulaşmak için kamplarla önceden bağlantıya geçilmesi tavsiye ediliyor.

Kabak Koyu otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Harika yemekleri

-

Tek kelimeyle harikaydı. Manzara hiçbir yerde bulamayacağımız cinsten. Bölgedeki diğer otellerin aksine ferah odaları, harika yemeklerinden ötürü biz çok memnun kaldık. Tabi ki bunda otelin tatlı işletmecisi Nihat abi ve ailesinin payı da oldukça fazla. Büyük beton otellerin aksine özlenen samimiyette bir mekan. Biz 3 kişilik bir aile olarak konakladık ve çok da memnun kaldık, fesleğenli salatanızı yemeye seneye de geleceğiz mutlaka. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 46 34
Latcho Camp
Latcho Camp
Uzunyurt Kabak Koyu
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Sıfırı tüketmiş

-

Latcho Camp, Kabak'ta görebileceğiniz en kirli ve çalışanlarının ilgisiz olduğu bir işletme! Bir şişe su, bir lokma ekmek bile bulamayacağınız; sıfırı tüketmiş saçma bir yer! İyi ki kalacağımız gün kadar değil de bir günlük ödeme yapmışız. Bir geceyi bile zor geçirdik; sabah uyandığımızda pencereye yetmeyen camlardan giren sivrisineklerin hücumuna uğramış da olsak, çok şükür sabah kendimizi kurtardık. Kimse fotoğraflarına aldanıp gitmesin boşuna, beş para etmez bir yer!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 17 53
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp
Faralya Köyü Kabak Mahallesi Kabak Koyu Fethiye
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Temiz ve konforlu

-

Kabak Koyu'nda konaklayabileceğiniz temiz, konforlu, yemekleri harika olan ve en önemlisi insani değerleri üst seviyede tutan muhteşem bir işletme. Turan Bey ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız. Tekrar görüşmek dileğiyle. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel düşünceleriniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Tekrardan görüşmek ümidi ile sevgilerimizle. Kabak Valley Camp ailesi.

7 Eylül 2018, Cuma 10:58
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Harika bir manzaraya sahip

-

Kabak Koyu'nun kusursuz manzarasına hakim, mükemmel bir işletme. Her odası manzarayı görebilecek şekilde tasarlanmış odalar, temizliğiyle dikkat çekmekte ki odalara girerken ayakkabıları çıkartma gereği hissediyorsunuz. İşletme sahibi Nihat Bey'in kendine has tatlı ilgisinden dolayı kendinizi evinizde hissetmeniz de tatilinize ayrı bir tat katıyor. Teşekkürler Kabak Manzara Camping.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Yemekler lezzetsizdi

-

Tek kelime kötüydü. Kaan Bey kabaydı. İşletme demeye bin şahit lazım. Su yok, yemek kötü, kahvaltı iyi değil… Sıfır puan maalesef yok, tercih edilecek son yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Temizlik anlayışı yok

-

Kesinlikle gitmeyin. 23-25 Ağustos 2018 de 2 gece kaldık. Aşağıdaki iyi yorumların hepsi eş dost tanıdık yorumları. Mekan pislikten geçilmiyor. Yarım pansiyon aldık fakat hep dışarıda yemek zorunda kaldık. Yemek yetiştiremiyorlar. Sabahları su kalmıyor. 2 gün sabah tuvaletlerde bile su bulamadık. Kötü bir yer. Bu yazı tam yaşanılan şeylerdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Cennetin bir başka adı

-

Cennetin bir başka adı daha olsa burası olurdu herhalde. Gerek işletmecisi Nihat Bey ve ailesi olsun, gerek konumu, temizliği ve yemekleri her şeyiyle mükemmelin de ötesine geçmiş bir mekan "Kabak Manzara Camping". Kabak'ta bulunan en iyi yer. Başka yer bakmaya asla gerek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Enfes yemekleri

-

İlk defa Kabak Koyu'nda kaldık ve en doğru yeri tercih etmişiz. Ferhat Bey'in enfes yemekleri, Burak ve muhteşem enerjisi bize o kadar iyi geldi ki. Kesinlikle tekrar tercih edeceğimiz bir yer. Teşekkürler Kabak Mandala Camping. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Sular sürekli kesiliyor

-

Aldığı puanı asla hak etmeyen bir yer. Sağlık bilgisi oldukça yetersiz, sular sürekli kesiliyor. Yemek ve kahvaltı saatleri hep söylendiğinden geç başlıyor. Akşam yemeği için 20:00-22:00 arası dediler, 21:00'de yemek bitmişti. Yarım saate yenisi hazır dediler, 1 saati geçti ve sonunda çiğ mantı geldi önümüze. Kahvaltıda yanmış omlet vardı. Masalar sürekli pis ve tabak, çatal, vs. iyi yıkanmamıştı. Şikayetlerimizi dile getirdiğimiz zaman, ''yetişmiyor yani ne yapalım'' diye terslendik. Masa silmenin neyi yetişmiyor anlamış değilim. Bu kadar olumlu yorumu da mekan sahiplerinin arkadaşları yaptı herhalde. İnanıp gitmeyin sakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Odadan denizi görmek keyif verici

-

13-14 Ağustos tarihlerinde bungalow odasında eşimle konakladığımız bu tesis daha yeni faaliyete geçmesine rağmen Kabak Koyu'nun tereddütsüz en iyi tesisi. Nihat abi ve ailesinin işletmeciliğini yaptığı tesiste 5 bungalow oda ve çadırda konaklama imkanı var. Kabak Koyu coğrafi koşullar nedeniyle sahile ulaşım açısından biraz zorlayıcı parkura sahip. Nihat abi tesise geldiğimizde bizi karşılayıp bavullarımıza yardımcı oldu. Burası misafirlerini rahat ettirmek için elinden geleni yapan bir aile işletmesi, öyle ki yanımda nakit azdı Nihat abi bana borç bile verdi . Gelelim manzarasına kesinlikle koyun en güzel manzarası bu tesiste, zaten fotoğraflarını görünce kararınızı veriyorsunuz. Yattığınız yerden denizi görmek keyif verici hele balkonunda şarap keyfine doyum olmuyor. Yemek ve kahvaltı doyurucu ve lezzetliydi. Nihat abi misafirleriyle ayrım yapmaksızın ilgilenmeye çalışıyor bu da çok hoşumuza gitti. Nihat abi ve ailesine bu misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz. Tekrar Kabak Koyu'na gelince görüşmek üzere. Anıl ve İlkay

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Mavinin her tonu

-

Huzura, doğaya, manzaraya, samimiyete doymak için bir kez ziyaret etmelisiniz... Nihat abi ve ailesine sıcak misafirperverlikleri için tekrar teşekkür ediyoruz... Gündüz mavinin her tonunu, gece de avucunuzun içine yıldızları veren manzarayı unutmak kolay olmayacak ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 46 88
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping
Faralya Mahallesi Kabak Sokak No:124
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Mis gibi bir tatil geçirdik

-

11-12-13 ağustos 2018 tarihlerinde konaklama şansı yakaladık. Kahvaltı ve akşam yemekleri yeterli. Kabak Koyu'na 15 dk yürümeniz gerekecek ama değer. Mandala'dan Kabak Koyu manzarası ve geceleri gökyüzünü izlemek muhteşem. Sanki herkesle tanışıyorduk ve her zaman görüşüyormuşuz gibi sıcak bir arkadaş ortamı. Huzurlu, mis gibi bir tatil geçirdik. Olumsuz hiçbir şey yoktu. Ferhat Bey ve Burak Bey ile tanıştığım için çok ama çok mutluyum. Daha iyi tesisler var mıdır derseniz, bilmiyorum belki vardır ama ben aramam bile. Bu güzel ortamın, sıcaklığın başka yerde olacağından şüpheliyim. İyi ki gitmişim ve bu güzel insanlarla tanışmışım diyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Manzarası mükemmel

-

Eşsiz bir lokasyon, sıcak bir aile ortamı, güzel ferah odalar... Biz 2 gece bungalov evlerde kaldık. Manzara başlı başına olaydı mest olduk. Tesis zor bir coğrafyada yer aldığı için direkt bir ulaşımı yok, arabalarınızı park edip yokuş aşağı yürüyorsunuz. Kabak Koyu'ndaki işletmelerin geneli için bu geçerli. Biz yürüyüş yapmayı sevdiğimiz için çok keyif aldık. Aynı şekilde plaja gitmek içinde sağlam bir parkuru tamamlamak zorundasınız. :) Kısacası yürüyüş tutkunları ve doğayla iç içe olmayı sevenler için eşsiz bir adres burası. Yeni bir tesis olmasından ötürü elbette ki eksikleri var ama inanın o manzaralı evler o muhteşem manzara sayesinde hiçbir şey umrunuzda olmuyor. Herkese keyifli tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Gayet temiz ve genişti

-

Tesisin müthiş ötesi bir manzarası var. Türkiye'ye bir kez daha aşık olunası derecede. Tesis ilgili ve cana yakın bir aile işletmesi. Bungolov evlerde kaldık. Gayet temiz ve genişti. En güzeli de odaların ön kısmının boydan boya cam oluşu ve o mükemmel manzaraya uyanışımızdı. Biz koya bir kere yürüyerek inip çıktık. Zorluydu ama biz çok keyif aldık. Çocuklu aileler yürüyüş yolunu kullanmamalı. :) Ertesi gün de hemen tesisin üst yolundan minibüslerle inip çıktık. Kabak Koyu daha da popüler olup bu doğallığını kaybetmeden hemen gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Odalar tertemiz, yemekler harikaydı

-

Kabak Koyuna kamp kurmak için gelip tesadüfen karşılaştığımız muhteşem bir mekan ve insanlar. Çadırımızı kurmayı düşünürken bungalov evleri beğenip orada kaldık. Nihat abi ve ailesi bize kendi ailesi gibi davrandı. Odalar tertemiz, yemekler harikaydı. Hizmette sınır yok kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Manzara kampa ulaşmak için arabayı belirli bir noktada bırakıp patika yoldan yürüyorsunuz ve muhteşem manzara ile karşılaşınca yürüdüğüme değdi diyorsunuz. Tabi arabanın yanında Muhammed Bey sizi karşılıyor. Sağ olsun valizleri taşımada yardımcı oluyor. Her şey için teşekkür ederiz. Seneye de kesinlikle geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 17 53
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp
Faralya Köyü Kabak Mahallesi Kabak Koyu Fethiye
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Odalar rahat ve temiz

-

Doğası ve farklı dokusuyla gitmek istediğimiz koyda kalınabilecek en iyi yerdi bizim için. İki bayan arkadaş gittik. Mekanın verdiği güven, huzur ve samimiyet zaten insanı dinlendiriyor. Üstüne cırcır böcekleri ile uyuyup sabahına mis gibi doğaya uyanmak… Onca yatırımı yapıp misafir memnuniyetini beceremeyen işletmecilere inat Turan Bey ve ekibinin güler yüz ve ilgisi mükemmel. Yemekler de cabası. Odalar rahat ve temiz. Teşekkürler Kabak Valley Camp ailesi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel düşünceleriniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tekrar görüşmek ümidi ile saygı ve sevgilerimizle. Kabak Valley Kamp Ailesi

14 Ağustos 2018, Salı 12:16
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Yemekler bir aşçıyı şaşırtacak derecede lezzetli

-

Muhteşem bir yer. Hijyen mükemmel. Yemekler bir aşçıyı şaşırtacak derecede lezzetli. İşletme sahipleri çok profesyonel ve sizin mutlu, huzurlu, bir tatil yapmanız için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışan çok samimi insanlar. Odalar hem çok geniş hem de temizlik ve hijyeniyle çok konforlu. Ayrıca denize ulaşım mesafesi diğer bungalov ve kamping alanlarına göre hem daha kolay hem de daha ulaşılabilir. Misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir dizayna sahip. Yürüyüş yolarında ışıklandırma ve gerekli önlemleri alınmış nadir bir yer. Çocuklarınız için güvenli bir eğlence ortamı sunuluyor. Manzarasını kelimelerle anlatmak mümkün bile değil. İşim gereği Türkiye ve yurt dışında benzer yerlerde konakladım. Fakat böyle bir manzaraya rastlamadım. Kabak Koyu eşsiz güzelliklere sahip bir nokta. Cennet koyu, Soğuksu, Mavi Mağara, Kelebek Vadisi gibi güzelliklere de bu noktadan kalkan taxiboatlar hizmet vermekte. Kesinlikle bu bölgeye yolunuz düştüğünde manzara kampingde güven ve huzur içinde konaklayabilirsiniz. İşletme sahibi ve çalışanlarına sundukları hizmet ve güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Denize ulaşmak çok zor

-

İstanbul'dan gelip 2 gün konakladım ve internetten araştırıp gittim ama şok oldum. 1.Aracı tepede bir yerde bırakıp çantalar sırtında aşağı inip sürpriz bir manzara ile karşılaşıyorsun, yer sahipleri bu işle hiç alakası olmayan bir çift. 2. Temizliğe gelince hijyen sıfır, yemekler kötü ve eleştiri yaptığında alaycı ve dikkate almaz bir tavırla cevap veriyorlar. Fiyatlar da bu nedenle pahalı. 3. Gelelim internetteki Kabak Koyu resimlerine. Bu pansiyondan koya inmek en az 10 dakika sürüyor ve taşlı topraklı orman yolundan kan ter içinde inmek zorundasınız. Çünkü minibüslerle ulaşım kötü- araçlar sık değil ve eski tip 4. Sahil çok pis, deniz çok dalgalı… Yorumlarımı ciddiye alırsanız pişman olmazsınız ve çocuklu özellikle bebekli aileler hiç gitmesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Meryem Hanım; öncelikle yorumda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Aşağıdaki yorumun sahibi Yıldız Hanım'la birlikte konaklama yapmıştınız. Yıldız Hanım'a yapmış olduğum açıklamalara ek olarak; 1) Kabak Koyu'nun coğrafyası adına sizlerden özür dileriz, aracınızı tepede bırakmak zorunda kaldığınız için. Ne yazık ki koya araçla giriş yapılamıyor. Keşke bizim elimizde olsa… Ayrıca valizlerinizi de bizzat kendim taşıdım. 2) Yemekleri yerken lezzetsiz bulduğunuza dair en ufak bir geri bildirimde bulunsaydınız, o an telafisini yapardık. Fiyat konusuna gelince, eğer incelerseniz, Kabak Koyu otelleri arasında en uygun oda fiyatını bizim tesisimiz sunmaktadır, kontrol edebilirsiniz. 3) Kabak Koyu'nun yapısı gereği denize iniş patika yollardan sağlanmaktadır. Denize daha yakın 1 ya da 2 tesis hizmet vermekte. Çocuklu ve bebekli bir aile olarak tercihinizi denize yakın otellerden de yapabilirdiniz. 4) Sahilin pis ve denizin kirli olduğunu düşünüyorsanız bu konuda tesisimizin elinden ne yazık ki bir şey gelmiyor. Ancak Kabak Koyu'nun kumsal ve denizi ile dünya çapında ünlü bir yer olduğunu da hatırlatmak isterim. Yorumunuz için tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

8 Ağustos 2018, Çarsamba 11:52
50
2
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Şampuan bulunmuyor

-

Odalar ferah ve klimalı fakat duşlarda sıvı sabun, şampuan bulunmuyor, akşamları sivrisinek ve sabah arılar rahat vermiyor... Pansiyona inerken dik taşlı toprak yoldan gitmek zorunda kaldık ve denize de tozlu ve sarp bir patikadan gidilerek ulaşılıyor (kan ter içinde kalmayı göze almalısınız- deniz aşırı dalgalı ve hemen derinleşiyor, zemini büyük kayalarla dolu). Bebekli aileler için hiç uygun bir yer değil, macera arayanlar için uygun olabilir... Yemeklere ve kahvaltıya gelince, verdiğimiz paraya çok değdiğini düşünmüyorum, herkesin damak tadına uymayabilir. Hijyen açısından da biraz sıkıntılı bir yer... Yer sahibi de eleştiri ve şikayetleri pek ciddiye almıyor görünüyor ve bu nedenle giden bir daha gitmez diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yıldız Hanım; öncelikle yorumda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Çoğu insanın bildiği üzere Kabak Koyu, coğrafi özellikleri itibariyle tamamen doğal bir ortama sahiptir. Bu durum tesislere de yansıtılmıştır. Hangi tesiste konaklarsanız konaklayın, denize iniş patika yollardan sağlanmaktadır ve evet, bebekli aileler biraz zorlanabilmektedir. Ancak dediğim gibi bu Kabak Koyu tesislerinin hepsinde böyledir. Yemekler konusundaki görüşleriniz açıkçası bizleri şaşırttı, zira mangal, et sote, vs. gibi yemekler sunmuştuk ve lezzetiyle ilgili bizlere hiç böyle olumsuz bir geri bildirimde bulunmamıştınız. Eleştirilere açık olmadığımı söylediğiniz kısma da ne yazık ki katılmıyorum. Çünkü ben bir işletmeci olarak, her zaman misafirlerime “'bir eksiğiniz var mı ya da eksik bulduğunuz, düzeltilmesini istediğiniz bir durum var mı”' diye sorar, işletmemi de bu ölçüde geliştirmeye özen gösteririm. Son olarak; banyoda duş jelimiz mevcuttur. Evet, şampuan vermiyoruz. Ancak siz bu talebinizi ilettiğinizde, sizinle stoğumuzda bulunan kendi şampuanlarımızı paylaşabileceğimi bizzat iletmiştim. Keşke bu detayı da atlamasaydınız. Sivrisinek ve arılara diyecek tek sözüm burasının Kabak Koyu olduğunu yeniden hatırlatmak. Görüşlerinizi paylaştığınız için yeniden teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

8 Ağustos 2018, Çarsamba 11:51
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Yemekleri lezzetli

-

Temiz, güvenli, kahvaltısı ve akşam yemekleri lezzetli, güler yüzlü, samimi işletme sahipleri, koyu tepeden görebileceğiniz güzel, açık manzara olarak özetleyebilirim. Didem Hanım ve Kaan Bey inanılmaz samimi, güler yüzlü. Her türlü konuda yardımcı oluyorlar. Kendinizi sanki uzun yıllardır hep oraya geliyormuşsunuz gibi hissettiriyorlar. Odanın çapraz pencere konsepti çok güzel, yatağınızda o güzel manzarayı izleyebiliyorsunuz. Odalar, manzara, yemekler, konum dikkate alındığında fiyat performansı harika. Kabak Koyu'na tekrar geldiğimde kesinlikle kalacağım yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Temizlik ve güven hat safhada

-

Öncelikle tesiste temizlik, güven ve samimiyet hat safhada. Müşteri ilişkisinden çok kendinizi uzun zamandır tanıştığınız arkadaşlarınızın yerinde ağırlanıyor hissediyorsunuz. Kahvaltı ve akşam yemekleri, ambiyans, müzikler ve manzara harika. Tesisi ilk ziyaretim oldu inanılmaz 5 gün geçirdim, seneye tekrar gitmeyi iple çekiyorum, tebrikler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Huzurlu bir tatilin adresi

-

Gördüğüm en iyi tesis diyebilirim. Biz çadırda kaldık ve hayatımda kaldığım en konforlu çadırdı. Yemekler muhteşemdi. Her sabah ve her akşam o kadar güzel sofralarla karşılaştım ki ister istemez içim huzurla doldu. Tesisin sahibi genç bir çift ve Didem Hanım inanılmaz ilgili ve güler yüzlü bir ev sahibi. Her şey çok temiz. Yastıklar, çarşaflar mis gibi deterjan kokuyor. Tek kötü yani tur ayarlamayı düşünüyorsanız Fethiye bu konuda çok eksik bir tatil beldesi. Bu nedenle kesinlikle gitmek istediğiniz turları ana şirketinden başka yerle anlaşmayın. Jeep safari için Alibabayı tavsiye edebilirim. Özetle huzurlu bir tatil yapmayı düşünüyorsanız şiddetle öneririm. Muhteşem bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 17 53
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp
Faralya Köyü Kabak Mahallesi Kabak Koyu Fethiye
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Yemekler olağanüstü

-

10 yıldan fazladır süregelen Kabak maceramın en hayat dolu yeri herkes güler yüzlü, muhabbet ve keyif had safhada. Yemekler olağanüstü. Turhan Bey muhteşem birisi daha ne olabilir ki? Boşluk bulunca kaçın derim. :) Dipnot: Puanım normalde 10 üzerinden 100. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel görüşleriniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Kabak Valley ailesi.

2 Ağustos 2018, Perşembe 11:35
50
10
0 (850) 600 17 53
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp
Faralya Köyü Kabak Mahallesi Kabak Koyu Fethiye
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Yemekler muhteşem

-

7 günlük Akdeniz turuna çıktık, son durak olarak Kabak Koyu'nu planladık. İnternetten Kabak Valley Camp'ı bulduk. Tatilimizin en güzel günü burada geçti. Çok temiz, yemekler muhteşem, işletmecisi harika ve ilgili biri. Huzurlu, temiz bir yer arıyorsanız tek adres...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel görüşleriniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Tekrardan görüşmek ümidi ile.

30 Temmuz 2018, Pazartesi 15:47
50
10
0 (850) 600 17 53
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp
Faralya Köyü Kabak Mahallesi Kabak Koyu Fethiye
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Çok rahat ve konforlu

-

Çok rahat ve konforlu bir yer. Kabak Koyu'nda kalacaksanız kesinlikle başka yer bakmayın.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel görüşleriniz için teşekkürlerimizi sunuyorum. Tekrardan görüşmek ümidiyle.

30 Temmuz 2018, Pazartesi 15:46
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
En iyi otele denk geldik

-

Nerden başlasam bilemedim. Kabak Koyu'nda 40 tane işletmenin içinden en iyisine denk geldik. Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle bu işletmeyi. Yemeklerinden tutun, titizliklerine kadar mükemmeller. Nihat abi ve ailesi gerçekten süper insanlar. Koskocaman mekanın tek bir sıkıntısı var yemek çok veriyorlar kilo sorununuz varsa çok kapılmayın yemeklere. :) Her şey adına onlara teşekkür ederim bu arada bu fiyatlardan aldınız aldınız seneye aynı fiyattan yakalamanızın mümkünatı yok ben şimdiden pazarlığa oturdum abi ile :) Kesinlikle gidin görün..

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Samimi yaklaşımlar

-

Kamp şartlarının zorluklarını en iyi seviyede aza indirgeyen bir tesis. Burada bir işletmeci müşteri ilişkisinden daha çok abi kardeş arkadaş ilişkisi sizi karşılayacaktır. Yemeklerinden samimi yaklaşımlarına kadar kesinlikle keyif alacağınız bir yer şiddetle tavsiye edilir..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 17 53
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp
Faralya Köyü Kabak Mahallesi Kabak Koyu Fethiye
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Kabak'ın güzelliği çalışanlara yansımış

-

Tesis, yemekler ve hijyen şahane. Kabak'ın güzelliği tesis sahipleri ve çalışanlarının yüzüne yansımış. Kabak Valley campa geldiğinizde, yıllardır burada yaşıyormuş hissi içinizde uyanacak. Teras katından rakınızı yudumlarken, yıldızlar ve yakamoz sizi alıp bilmediğiniz yerlere götürecek. Teşekkürler @kabakvalleycamp. Geçirmiş olduğum o efsane tatil, kaliteli hizmet, samimiyetiniz ve içtenliğiniz için çok teşekkürler. Artık bir müdaviminizim!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel görüşleriniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

28 Temmuz 2018, Cumartesi 18:04
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Enfes bir ortam yaratmışsınız

-

İlk kez gittiğim Kabak Koyu'nda bilmeden de olsa en doğru yeri seçtiğimi daha gider gitmez anladım. Adını hak eden cinsten manzarasıyla koyun en muhteşem yerinin Nihat abi ve sevimli ailesine ait olduğunu bilmek insanın içini rahatlatıyor. Tanışır tanışmaz samimiyetleri, güler yüzlülükleri ve cana yakınlıklarıyla içinizi ısıtıyorlar. “'Keşke burası benim olsa.”' değil de, “'Keşke hep burada olsalar da her geldiğimizde böyle ağırlansak.”' diyeceğiniz türde insanlar. Kendi işletmesini tertemiz tutmayı başarması yetmezmiş gibi yolda yürürken diğer işletmelerin kapısının önünden geçerken bile kimsenin yerden almaya tenezzül etmediği plastik şişeleri bile toplayarak geçen kalbi güzel insan Nihat abi. Ben ve kız kardeşim için her türlü kolaylığı ve güven dolu bir aile ortamını sağladığın için çok teşekkür ederim. Umarım kimse hiçbir zaman iyi niyetini suistimal etmez. Çalışkanlığınız ve dürüstlüğünüz sayesinde enfes bir ortam yaratmışsınız. Umarım müdavimi olduğumuz bu ortamı her ziyaret edişimizde, hayalini kurduğun nice şeyleri görüp yaşamak bize nasip olur. Bunları yazmayı her ne kadar boynumun borcu olarak görsem de, ister istemez insan bir yandan da başkalarının burayı keşfedecek olmasından ve seneye yer bulamayacak olur muyum düşüncesinden korkmuyor değil. :) Küçük Fıstıkığımıza ben tekrar gelinceye kadar çok iyi bakın. Bol bol öpüp oynayın. O ayaklarıma sarılmadan sofraya oturmaya nasıl alışacağım bilmiyorum. :(

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Manzara her şey için yetiyor

-

Gülsüm Abla, Ertan, Hazal, Hicran, Muhammed, Serkan abi, Seher abla, Efe, Nevra, Özge, Samet, Cihan, daha adını unuttuklarım... Ve tabi ki de Demir ve Fıstık… Sadece 6 günde tanıştık ve aklıma kazındılar. Ama tabi ki de bu ortamı sağlayan samimiyetiyle sizi müthiş şekilde ağırlayan Nihat abi… Aile olarak huzurlu bir tatil geçirmek isterseniz hiç düşünmeden gidin derim. Manzara, deniz ve trekkinge doyacaksınız. Manzaraya söyleyecek hiç bir şey yok. Aynı resimlerdeki gibi. Deniz süper, yemekler on numara. Sıfır sorunla full memnuniyetle ayrıldım. Ki biliyorum ileride tekrardan yollar kesişecek. Yolum bu kampinge düşecek. Her şey için tekrardan çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 34
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel
Faralya Mah.Kabak Sokak No:31/1
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Mükemmel ötesi bir yer

-

Balayı ve kafa dinlemek için çok çok mükemmel ötesi bir yer. Kuş sesleri hele ki ağustos böceklerin sesleri bir de yanında tam bir Akdeniz mutfağı, o yemekler unutulmaz. Otelin çalışanları ve Burak Bey'in güler yüzlülüğü ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim. Fethiye'de bir tatil daha düşünürsem kesinlikle burası olur. Otel çalışanlarına çok içten teşekkürlerimi sunuyorum. Üzgün Ailesi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Muhteşem manzara

-

Kabak Koyu'nda geçirdiğim en güzel tatildi. Muhteşem manzara eşliğinde Diğdem Hanım'ın enfes yemeklerine eşi Kaan Bey'in ilgi alakasıyla tatilimizi tamamladık. Her şey için çok teşekkür ederim. Cici, sıcak bir tesis yapmışlar, salaş ve nezih bir yer. Büyük şehir kargaşasından kaçıp en doğru yere gelmişiz, sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Muhteşem manzarası

-

Muhteşem manzarası, anne eli değen nefis yemekleri, aile sıcaklığı hissettiren hoşsohbet muhabbetleri ile harika bir yer. Biz çadır yapma fırsatı bulduk ama bungalovların güzelliğini, manzarasını, dekorunu gördükten sonra ilk fırsatta koşa koşa tekrar Nihat abimizin cennetindeyiz. ☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
İki senedir tatilde tek adresim

-

Aşırı samimi, doğal ve içten işletmecileri var ki, iki senedir tatilde tek adresim. Çadırlar, ortak alanlar tertemiz. Yemek desen inanılmaz lezzetli özenle hazırlanmış tabaklar ve masalar insana kendini çok iyi hissettiriyor. Akşamları güzel müzikler eşliğinde soğuk biralarınızı yudumlayıp herkesle sohbet edebileceğiniz bir yer. Fiyatlar da çok uygun, daha ne olsun? Daha yeni döndük ama hemen bayram olsa da gelsek diyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Tertemiz bir tesis

-

Harika bir manzara. Tertemiz bir tesis. Kahvaltısı, akşam yemeği her şeyi çok güzeldi. Olumsuz söyleyecek tek bir kelime bulamıyorum. Güler yüzlü, samimi insanlar. O kadar ilgililer ki kendinizi misafirliğe gitmişsiniz de ev sahibi sizi rahat ettirmek için dört dönüyor zannedersiniz. Bizim sadece bir gece konaklama şansımız oldu. Çadır camping yaptık. İlk fırsatta bungalovlarda kalmak için yeniden gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 09 18
Cosmos Lounge
Cosmos Lounge
Faralya Mah. Kabak Sok. No: 50
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Teşekkürler

-

Uzun zamandır böyle güzel enerjilerle bir arada olamamıştım. Aşçı Nalan Hanım'ın yemekleri muhteşem. Cosmos ailesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Manzara bütün yorgunluğunuzu alıyor

-

Tam bir aile yeri, aile işletmesi, yemekler 10 numara bu bölgede bu kalitede yemek bulmanız imkansız. Odalar aynı şekilde çok temiz geniş ferah, sabah uyandığınızda göreceğiniz manzara bütün yorgunluğunuzu alıp götürüyor. Denize yürüyüş yolu orman içerisinde doğa yürüyüşüne de imkan sağlıyor. Ormanlık alan olduğu için sinek ilacı mutlaka alın yanınıza. İmkan dahilinde botlarla koy koy gezmenizi tavsiye ederim. Kısaca ilgi alaka samimiyet var burada kesinlikle tavsiye olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Konum olarak çok özel bir yer

-

Kabak Koyu'nda yeni olan bir işletme. Yıllardır giderim Kabak Koyu'na, karavan sahibiyim. Konum olarak çok özel bir yere sahip, koya çok yakın ve manzaralı bir mekan. Kapital para sistemiyle alakası olmayan, Kabak ruhuna uygun, Likya Yolu üzerinde bir işletme. Ailesiyle birlikte mekanı işleten Nihat Bey misafirlerin tüm isteklerini karşılamaya çalışan samimi bir insan. Küçük not; başka işletmeler gibi yabancı değiller, oranın yerlisiler. Muhakkak ziyaret edin, çayınızı için, odaları görün, kararınız olumlu yönde olacaktır.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
İşletme çok iyi

-

Kabak'ın manzarası inanılmaz, işletme çok iyi. Harika bir tatil için kesinlikle gidilmeli. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 34
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel
Faralya Mah.Kabak Sokak No:31/1
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Temiz ve ılık deniz

-

Sıra dışı bir tatildi, otel, doğayı sevenlerin doğayla iç içe tatil yapabildiği bir mekan. İlk kez gittim, böcek, arı, kedi, köpekle tatil olur mu ki dedim. Benim gibi hayvanlardan korkup doğanın güzelliğini yaşayamayanlar çok şey kaçırıyor demektir. Yıllarca her şey dahil otellerde biz tatil yaparken çok yorulmuşuz. Temiz hava, bunaltmayan güneş, temiz ve ılık deniz, lezzetli ve her gün değişik yemekler, en önemlisi güler yüzlü, samimi ve ilgili çalışanlar. İnsan tatilden daha ne bekler? Yolunuzun sevgi ve huzurdan geçmesini istiyorsanız bu otele uğramanızı şiddetle tavsiye ederim. Bu otelin ayrı bir önemi var artık benim için. Hayvanlara olan korkumu burada aştım. Köpek fobimi yendim. Bunun için asil dostum Ares'e ve onu bu kadar asil ve sevecen yetiştiren Burak Bey'e teşekkür ediyorum. Vesileye bu kadar lezzetli yemekler yaptığı ve sempatik tavırlarıyla arkadaşlık ettiği için, Hüseyin, Giray ve Barış'a çalışkan ve yardımseverliklerinden ötürü, Zeynep'e tatlı dili hoş sohbeti için ve bütün çalışanlara bu mekanı evimiz gibi hissettirdikleri için yürekten sevgilerimi gönderiyorum. Semra Hanım böyle şirin bir mekan yapıp her şeyi düşündüğünüz için bizim buraya gelmemizdeki katkılarınız için ve emekleriniz ve dostluğunuz için size ve ekibinize sonsuz teşekkürler. Otele adım attığımız günden ayrıldığımız güne kadar tracking tecrübesi yaşatan, bölgede yabancılık yaşatmayan, işinin ehli olan, benim 48 yıllık köpek korkumu yenmeme yardımcı olan Burak Bey'e gönülden teşekkür ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Bir sonraki tatilde görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 46 34
Latcho Camp
Latcho Camp
Uzunyurt Kabak Koyu
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Kocaman bir teras

-

Kocaman bir terasla Kabak'ın en ferah yerlerinden birisi. Manzara özellikle akşamüzeri harika. Denize uzaklık olarak çok uygun bir konumda, kolaylıkla denize gidilip gelinebiliyor. Sürekli bir müzik ve sahne olayı olması zaten tadından yenmez. Yemekler nefis, bungalovlar temiz. Çalışan arkadaşlar ve işletmeciler dost canlısı, bir nevi aile ortamı, ortama karışabilenler için. Kedi-köpek dostu tatlı bir işletme. Her zaman özlenen yer. Var ol.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 34
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel
Faralya Mah.Kabak Sokak No:31/1
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Tam bir aile yeri

-

Evet, her şey çok güzel, tam bir aile yeri. doğa ile iç içe, giden bir kez daha gitmek ister. Ama orası işletmecileri ile çok daha güzel... Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 34
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel
Faralya Mah.Kabak Sokak No:31/1
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Aileniz gibi davranılıyor

-

Merhabalar, 07.07.2018 tarihinde maalesef ki tatilimizin son günü olması sebebiyle sadece bir gün kalabildiğimiz, mükemmel bir ekibe sahip olan fevkalade bir işletme. Aslında işletme demek ne kadar doğru bilemiyorum çünkü kapıdan girdiğiniz anda sanki sizin eve dönmenizi bekleyen aileniz gibi davranılıyor size. Özellikle ekibin başında olan Burak Bey inanılmaz iyi bir yönetici. Siz sadece kapıdan içeriye adımınızı atın, o zaten sizin için her şeyi düşünüyor. :) sevgili Barış ve adını hatırlayamadığım tüm ekibe sonsuz teşekkürler ve sevgiler. Ve tabii ki dünyalar tatlısı Ares. :) Kesinlikle ödediğiniz paranın kat ve kat fazlasını alacaksınız. Çok fazla seyahat etmiş, çok farklı konseptte bir sürü otelde konaklamış bir insan olmama rağmen ilk defa bir otel için kendimi yorum yazarken buluyorum. :) Çünkü kesinlikle ve kesinlikle bir işletmeniz olsa Burak Bey ve ekibi gibi bir ekiple başaramayacağınız hiçbir iş olamaz herhalde. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum, temizlik, manzara, yemeklerin kalitesi, her şey o kadar iyiydi ki. İlk fırsatta yine görüşeceğiz. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 24 67
Helios Güneş Camping
Helios Güneş Camping
Faralya Köyü, Kabak Mahallesi, Kabak Koyu, No:16
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Çok keyifli ve huzurlu

-

Çok keyifli, huzurlu, rahat bir tatil oldu. İmkanınız olursa mutlaka burayı görmeli ve tadını çıkarmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Bbru keyifli tatil geçirdiyseniz ne mutlu bize. Tekrar buluşmak üzere.

10 Temmuz 2018, Salı 20:40
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Biz müdavimi olduk

-

Kabak Koyu'nda daha iyisini Nihat abi yapana kadar en iyisi burası. Odadan manzarayı izlerken adamlar yapmış diyeceksiniz. Yıldızlar üzerinize yağıyormuş gibi hissedeceksiniz aynı zamanda tüm bunları kendi evinizdeymiş gibi hissederek yapacaksınız. Başka bir yerde bu aile ortamını, samimiyeti, lüxü ve temizliği bulmanız mümkün değil. Biz müdavimi olduk bir dahaki sefere daha uzun bir tatil geçirmek için kesinlikle buradayız. Nihat Bey ve ailesine emekleri için sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 48 26
Caliente Bungalows Kabak Valley
Caliente Bungalows Kabak Valley
Faralya Mah.
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Yemekler olağanüstü lezzetli

-

Hayatınız boyunca yapacağınız en huzurlu ve mutlu tatil olacağına eminim... İşletme sahipleri gerçekten arkadaş gibi ve çok saygılılar, hiçbir sıkıntımız olmadı, her şeyimiz tamdı, ev çok şirin ve temizdi. Yemekler olağanüstü lezzetli ve günlüktü, doğası ve manzarası ise cennet gibiydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Mükemmel akşam yemekleri

-

1-2 sene sonra bu fiyatlara bulmanızın imkansız olacağı bir işletme kesinlikle. Civardaki bütün camping alanlarını gerek güler yüzlü çalışanları gerek size müşteri değil misafir gözüyle bakan Nihat abi ve ailesi tarafından solda sıfır bırakan işletme. Aşağıdaki tüm işletmeler tabldot usulü çalışırken, Adıyamanlı Ali Şef'in yemekleri ve mezeleriyle mükemmel akşam yemekleri yiyeceğinizi bilerek gidin. Kahvaltıları apayrı güzel. Ama en güzeli bungalovlarda sabah uyandığınızda yatağınızdan izlediğiniz orman ve deniz manzarası. Kusur bulmaya çalışarak gidin isterseniz ama gerçekten nokta kusur göremezsiniz, rahatınız için her detay Nihat abi tarafından düşünülmüş çünkü. Eğer çadır kuracaksanız da çadır alanları da mevcut. Gece bungalovunuzun balkonunda yıldızları seyretmek İzlanda'da kuzey ışıklarını seyretmeyle aynı hissi veriyor. Her şey için çok teşekkürler Nihat abi. Bundan sonra tekrar doğa, yeşil ve mavi görmek istersem buradan başka bir yere gidemem. Aile işletmesi olduğu için çok da huzurlu bir ortam. Beni buraya kadar dinleyip gitmeye karar verdiyseniz yine o manzarada 1-2 duble rakı içmenizi tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 46 34
Latcho Camp
Latcho Camp
Uzunyurt Kabak Koyu
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Tavırları nahoş

-

Çalışanların ve sahiplerinin tavırları nahoş. Kampta serbest gezen iki adet pitbulun varlığından rahatsız olmamız çok anormal bir durummuş gibi karşılandı. Misafir memnuniyetinin çok önemli olmadığı ortada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba öncelikli olarak sevgi ve selam gönderiyorum. Bizler bulunduğumuz konumda bütün canlılara saygı göstermeye çalışan insanlarız, size ya da arkadaşlarınıza asla saygısızlık yapılmamıştır. Kampımızda 2 değil 3 adet kopeğimiz var, bunlardan birinin cinsi İtalyan mastıf cane corso, biri Amerikan staffordshıre terriere 3. ise 3 numara terrıere ve yaklaşık olarak 3 tane de kedimiz, 3 kaplumbağamız var. Kaldığınız sürece sizin ve arkadaşlarınızın keyifli tatil geçirmesi adına köpekleri asla size yaklaştırmadık. Olayda size hırlama, üstünüze koşma ya da köpeklerin size yaptığı herhangi bir aksı durum asla olmamıştır. Kabak koyu kedi ve köpek fobisi olanlar için uygun bir yer değildir. Ne kadar üzücü ki bizim size yaklaştığımız enerjiyi hiç anlamamışsınız. Köpeklerimizin zararsız hayvanlar olduğunu misafirlerimizin paylaştığı fotolardan görebilirsiniz. ınstagram hesabı @latchobungalows . Yaşanan bu tatsız durum için üzgün olduğumuzu söylemek isterim. Bizler burada herkes güzel, keyifli zaman geçirsin diye uğraşıyoruz, arkadaşlara bu konforlu alanı yaşatamadığımız için üzgünüz. Herkese selamlar, Latcho ailesı

25 Temmuz 2018, Çarsamba 12:16
50
10
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Eşsiz yemekleri

-

Çok iyi bir işletme, mükemmel manzarası ve eşsiz yemekleri ve konforlu konaklamasıyla tam not verdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 45 19
Kabak Manzara Camping
Kabak Manzara Camping
Kabak Koyu / Fethiye
Türkiye
Doğayla baş başa kalmak

-

Doğa harikası Kelebekler Vadisi'nde çok iyi bir işletme, çok eğlenceli ve iyi vakit geçirdik. Doğayla baş başa kalmak istiyorsanız aradığınız adres burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)