Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kabak Koyu Otelleri

Kabak Koyu için {{ (filteredHotels).length}} / 23 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kabak Koyu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kabak Koyu, tamamıyla bakir doğası ve eşsiz konumuyla hem yerli hem de yabancı turistleri şaşırtan, bir görenin bir daha unutamadığı, dünyaya hediye edilmiş bir cennet parçası olarak belleklerdeki yerini almıştır.

Dik yamaçlardan aşağıya yürüyerek ya da cip/traktör gibi araçlarla ulaşılabilen Kabak Vadisi'nin Türkiye'de pek benzeri olmayan bitki örtüsü zenginliği, vadinin "buzul çağındaki" buzlanmadan etkilenmeden bugünlere gelebilmesine bağlanıyor.

Vadinin en tepesinde yer alan Faralya Köyü'nden ya da vadinin bir parçası olan antik Likya Yolunda yapılan doğa yürüyüşleri esnasında zirvelerden bakıldığında; koyun, açık denizin girişinde genişleyen, kıyıya yaklaşırken daralan haliyle aynen bir su kabağına benzediği açıkça görülebiliyor.

1987 yılına kadar ayak basılmamış olan Kabak Koyu'na ilk yerleşen kişi, yurt dışındaki yaşamından Kabak Koyu'nu görünce vazgeçen Turan Pirendeoğlu'dur. O tarihte elektrik ve suyun bağlanmamış olması ve araçla ulaşılmaması, koya aşık olan Turan'ı caydırmaya yetmez ve böylece koyun ilk yerleşimi olan "Turan Kamp" kurulur. Koyun hem sekiz yüz metrelik dağlar hem de deniz ile çevrelenen en güzel manzarasına kurulan kamp, bugünlere kadar gelişerek devam etmiştir.

Kabak Koyu, şehir yaşamının karmaşasından, görüntü ve ses kirliliğinden uzaklaşmak, doğaya yakın olmak isteyenler için mükemmel bir inziva ortamı sunar. Bu inzivayı denemek isteyenlere de lüksü aratmayan bir özenle hizmet veren bir tatil, bir dinlenme bölgesidir. Hem dokunulmamış güzelliği hem de tarihsel özellikleriyle dünyanın en özel birkaç bölgesi arasında adı geçen Kabak Koyu'nu her yıl yerli yabancı yüzlerce kişi ziyaret ediyor. Fethiye'den başlayarak Antalya'da son bulan antik Likya Yolu'nu yürümek ve yol üzerinde konaklamak isteyenler için de vazgeçilmez bir uğrak noktası. Vadide antik yola ait kırmızı beyaz çizgilerle birlikte, binlerce yıllık antik taşlarla örülü Likya mezarlığını, yüzlerce kelebek ve kuş çeşidine bir yuva olan Aladere Şelalesi'ni, nadir görülen hayvan ile bitki türlerini görmek mümkün. İçinde derin bir çeşitlilik barındıran vadi, gene tamamen bakir, gri - beyaz kumun hakim olduğu bir kumsala açılarak insanın aklına Robinson Crusoe hikayelerini getiriyor. Denizden yüzerek yirmi, yirmi beş dakikada ulaşabileceğiniz mağara ise dalıştan veya doğayı keşfetmekten hoşlananlar için muhteşem bir sürpriz oluşturuyor. Meraklıları, mağaranın alt tarafındaki güneşin yansımasıyla parlayan delikten dalarak yüzüp, dışarı çıkabiliyorlar.

Dünya gezginlerince "Dünyanın en güzel ilk beş yerinden biri" olarak anılan Kabak Vadisi'nde kurulan kampların çoğunun sahip ve işletmecileri büyük şehir yaşamından vazgeçerek hayatlarını daha sağlıklı ve alternatif bir şekilde yaşamak isteyen eğitimli, kültürlü kişilerden oluşuyor. Başta Turan Kamp olmak üzere, kamplarda her çeşit yemek genellikle açık büfe olarak veriliyor ve ekmekler de kendileri tarafından yapılmış, taze olarak sunuluyor. Sebze ve meyveler yakındaki köyde organik olarak yetiştirilenlerden seçiliyor. Hobisi köy tavuğu yetiştirmek olan Turan Bey ile arkadaş olunduğunda, size öğünleriniz için, birer mücevher gibi özendiği tamamen organik olan köy yumurtalarından ikram ediyor.

Kamp alanlarına cip ya da traktör ile ulaşmak için kamplarla önceden bağlantıya geçilmesi tavsiye ediliyor.

Kabak Koyu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Yemekler enfes

Ben ilkten nereye gideceğim hakkında hiçbir fikrim yokken, Ölüdeniz'den birden kararla gittim. Bir gece diye gittiğim Kabak Mandala Camping'e 9 geceyle bırakmak zorunda kaldım. Kaliteli tesis, aile ortamı, muazzam manzara ve ormanlık alan. Yemekler enfes, hayatımda bu kadar lezzetli çorbalar içmedim. Yine gideceğim için içeceğim de şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp

-

Yemekler güzel

Kabak Koyu'na ilk gelişim ve kendimi burada kendi evimde gibi hissettiren personellere ve tesisin müdürü Turhan Bey'e çok teşekkür ederim. Kamp alanı çok temiz, yemekler güzel, fiyatları diğer tesislere göre çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Bir dahaki tatilimde kesinlikle uğrayacağım bir mekandır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Doğa ile konfor

Kabak Koyu ulaşım açısından zaten zorlu bir yer ki iyi ki öyle yoksa o doğa iyice bozulur. GemileBeach Lodge ise Kabak Koyu'ndan biraz daha zorlu ulaşıma sahip bir işletme ama eğer öğlen sıcağında oraya yürüyerek vardıysanız, ter ve toz içinde kaldıysanız ne mutlu size. Kalacağınız odayı ve civarını görünce hepsini unutuyorsunuz. :) Selçuk abi, sen ne güzel bir yer yapmışsın öyle. Bu formatta yerlerde daha önce de kalmıştım ama doğa ile konforu bir arada yansıtan ve bu uyumu yakalayan çok yer yok sanırım. Odalar birbirinden farklı, konum ve manzaralar ki bayılacaksınız zaten manzaraya. İşletme çok geniş bir alana yayılmış durumda ama doğa ile iç içe. Burada mutlak kendinize uygun bir köşe bulacaksınız ve bulduğunuzda da kendinize ait bir gökyüzünüz olduğunu da göreceksiniz. Ne dediğimi, gece o minderlerin üzerinde uzandığınızda anlayacaksınız. Yemekler emekle yapılmış, sade, doğal ve leziz. Görkem'in ellerine sağlık. Yemek sırasında mutlaka iki kedi size yapışacaktır ki sevin onları. Sonra bir de Kuçik var. :) İşletmenin asıl sahibi o bence, Selçuk abinin bir tanecik oğlu Kuçik. :) Uysal bir köpek kendileri. Yemek yediğiniz yerin manzarası akşam çok güzel bir serinlikle daha da güzel oluyor. Sabah biraz sıcak oluyor, o da dert değil. Biz Letoon odada kaldık. Kabak Koyu'nun maalesef işletmelerce kirletilip keşmekeşe doğru yol aldığını görüp üzüldüğümüz için burası onlara nazaran daha dingin ve bakir kalmış. Koya yürüyerek kayalık bir patikadan on dakikada ulaşıyorsunuz. Sağ tarafa doğru 15 dakika yürürseniz de Boncuklu Koy'a ulaşıyorsunuz. Ömrünüzde en az bir kere gidin, kalın ve Selçuk abi ile sohbet ede ede oturun derim... Herkese teşekkür ve selamlar. Kediler ve Kuçik'e de. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Yemekler harika

Kabak Koyu'nun en iyilerinden biri kesinlikle. Yemekler harika. Tuvaletler & duşlar tertemiz. Manzarası gerçekten şahane ve bağımlılık yaratacak cinsten. Çalışanlar nazik ve sıcak davranıyorlar. Tek sorunu Kabak Koyu'na birazcık olan mesafesi ki onu da saydığım avantajları yok ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Helios Güneş Camping
Helios Güneş Camping

-

Odaları, kahvaltı, yemekleri

Doğa ile iç içe bir mekan ve doğal güzellikler tamamen korunmuş. Kendinizi burada çok mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Tesisin odaları, kahvaltı, yemekleri ve denizi çok ama çok güzel. Ailemle çok iyi bir tatil geçirdik. İyi bir tatil için herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Yemekleri muhteşem

Kamp sahipleri muazzam insanlar, burada sizi müşteri değil misafir olarak ağırlıyorlar ve siz de bunu her anınızda hissediyorsunuz. Kalınan odaların şekli Hobbit evi gibi ve normal bungalovlara göre çok çok serin, her odasında banyo ve tuvalet bulunmakta, bu da birçok kamp işletmesinde bulunamayacak bir konfor sağlıyor. Ferhunde ablanın yemekleri muhteşem, tam bir anne yemeği. :) Kesinlikle bir daha geleceğiz, çünkü kendi evimiz gibiydi. Bu arada manzara şahane, gökadasında çök keyifli vakit geçiriyorsunuz. Kısacası, Kabak'a geleceksiniz mutlaka buraya gelmenizi öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Kabak konsepti tam anlamıyla budur

Samimi ve rahat insanlar. 40 yıllık arkadaşınızın yanındaymışsınız gibi hissettiriyorlar. Kabak konsepti tam anlamıyla budur. Temizliği falan beğenmeyen arkadaşlara da Çeşme bölgesini öneriyorum. Serdar Ortaç'lı tatil yapın ki buralar bize kalsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Her yer tertemiz

İnanılmaz güzel bir tatildi. Semra Hanım'ın ilgisi, otel çalışanı arkadaşların mükemmelliği. Aşçımızın harikalığı, barmenin marifeti, resepsiyonistin sıcaklığı. Rüya gibi bir tatildi. Şiddetle tavsiye ederim. Otelin konumu ve hijyeni inanılmazdı. Her yer tertemiz, yemekler, odalar, havuz. Eğer benzersiz bir tatil istiyorsanız Kabak Armes Hotel bunun için biçilmiş kaftan. -İpek-

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Temiz havuzu

İki günlük bir kaçamak yaptık ama asla yetmedi, tadı damağımızda kaldı. Tekrar gideceğiz, bu sefer daha kalabalık. :) Sabah muhteşem bir kahvaltıyla uyanıyorsunuz, muhteşem bir doğanın içinde. Pencerenizden uçsuz bucaksız deniz manzarası. Temiz havuzu, güler yüzlü çalışanlar ve zengin akşam yemeği… Koya indiğinizde mutlaka denemeniz gereken kano. Hiç düşünmeden burada kalabilirsiniz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Akşam yemeği çok zengin

Tatilden beklentiniz sessizlik ise burası ve muhtemelen bu bölgedeki diğer oteller size göre. Biz eylülde burada kaldık, muhtemelen bundan dolayı da çok kalabalık değildi ama yeşilliklerin içerisinde, muhteşem manzara ile bolca dinlenebilirsiniz. Otellerin konumundan dolayı aracınız olsa dahi gece otele geliş biraz zor. Fethiye Merkez'den otel yaklaşık 45 dakika sürüyor. Yollar dar ve aydınlatma yok. Güneş batmadan kendinizi otele atmaya bakın. Otelden Kabak Koyu'na yürüyebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraf sayısına bağlı olarak bu yol 15-20 dakika sürer. Çıkışta yine aynı yolu tırmanabilirsiniz veya 5 TL karşılığında minibüsler sizi yukarı çıkarıyorlar ki ben bu minibüsleri hiç sevmedim. Bir de Kabak Armes Hotel, aracı ile sizi Aktaş Plajı'na götürüp getiriyor. Bu plaj da kayalık bir yer, çok güzel de bir kafe var. Yemek, vs. muhteşem manzara, hepsi mevcut. Ve dediğim gibi eylül avantajı, bu plaja gittiğimizde sadece biz vardık. Biraz daha otelden bahsedersek odalar temiz, akşam yemeği çok zengin. Çorba ve ana yemek dışında bolca soğuk meze geliyor ve tatlı da tabi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Shiva Camp
Kabak Shiva Camp

-

Temizlik çok iyi

Güzel ve temiz bir yer. Kabak'a ikinci gelişim, Kabak'ta böcek olmayan yer yok. Geçen yaz geldiğim yerle kıyaslasam burada hiç böcek yok, burada üç gün kaldım. Temizlik çok iyi, yemekler ve kahvaltı çok temiz, misafirlerine karşı çok iyiler. Kesinlikle gelin, pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Kalite mükemmel

Burayı çok beğendim. Tam kafa dinleme yeri. Kalite mükemmel, işletmeciler güler yüzlü ve çok eğlenceliler. Kaan, Murat ve İrem'e çok teşekkür ederim bizle ilgilendikleri için. Görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Farklı bir işletme tarzı

Manzaranın en güzel yerlerinden 1 tanesi, Kabak'ta yeni ve farklı bir işletme tarzı. Mutlaka uğramayı unutmayın. Bungalovlarda yıldızları seyretmeyi sakın unutmayın. Başka bir bir yerde bulamazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Camp
Cennet Camp

-

İsmi kadar güzel bir yer

Bir hafta sonunda arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Cennet Camp'ta misafir olduk. Durmuş Bey bizi teknesiyle Kabak Koyu'ndan aldı. Yolculuğumuz yaklaşık 10-15 dakika kadar sürdü. Fethiye Cennet Koyu'na yaklaştıkça büyülendik adeta. Tekneden indikten sonra kısa bir yürüyüşün ardından kampa vardık. Durmuş Bey'in eşi Zahide abla çok hoş bir şekilde bizi karşıladı. Bize soğuk su ve yemek ikramında bulundular. Yemekleri çok lezzetliydi. Kamp gerçekten çok eğlenceliydi, diğer misafirlerle birlikte çok samimi bir ortam vardı. Özellikle akşam çok güzel müzik eğlencesi oluyor. Bir hafta sonu her şeyden uzaklaşıp farklılık denemek istiyorsanız mutlaka Cennet Camp'a gitmelisiniz. İsmi kadar güzel bir yerden bahsediyorum. Cennet Koyu'nun sakinliğinde keyfinize bakıp, denizin tadını çıkartmayı ihmal etmeyin. Tatilimiz boyunca bize her konuda yardımcı olan Zahide ablaya ve Durmuş Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Shiva Camp
Kabak Shiva Camp

-

Temiz ve harika bir kahvaltı

Temiz ve harika bir kahvaltı. Bu bölgeye birkaç kez geldim, buraya geldiğime çok memnunum ben de. Kız arkadaşımla çok beğendik. Dolmuşla çok rahat gelip gidebilirsiniz. Havuz başı ve geceleri ateş keyfi çok güzel. Tam bir aile işletmesi. Rahat etmeniz için çok ilgililer. Biz giderken dolmuşu kaçırdık, üzülmeyelim diye bizi kendileri bıraktı. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Mutlaka gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Shiva Camp
Kabak Shiva Camp

-

Yemekleri harika

Harika bir yer. Burayı seviyorum. Denize inişi biraz zor ama servisle gidebilirsiniz. Ana yola yakın, otoparkı var, ulaşım kolay, çok temiz, yemekleri harika, balkonda jakuzi çok keyifli. Havuz başı rahat, resimde ne görürseniz o ve size her konuda ilgi gösteriyorlar. Gece havuz başında ateş çok hoş. Kesinlikle tavsiye ederim, memnun kalacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Çok güvensiz bir yer

Çok güvensiz bir yer. Kabak'ta manzara her yerden çok güzel, mesela başka bir otele indim baktım, buranın bir altında, oradan daha da güzel manzara. Önemli olan güvenli ve temiz olması. Biz arkadaşımla ayın birinde oradaydık. Bir anda jandarma ve zabıta geldi. Ruhsatı olmadığı için kapattılar, mühürlediler. Temizlik de çok kötü. Kabak'ta arazi çok zor, burada da çok kötü. Biz yorumları okuduk geldik, yorumlarla yerin hiç alakası yok. Konakladığınıza dair fatura da veremiyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Armes Hotel
Kabak Armes Hotel

-

Manzarası, odaları ve yemekleri

Fethiye tatilimizin 2 gününü geçirdiğimiz otelden çok memnun ayrıldık. Manzarası, odaları ve yemekleri çok güzeldi. Kabak Koyu'na eşimle yürüyerek indik otelden, yürümek istemeyenler için aşağıya inen servisler vardı. Otel yarım pansiyon ve özellikle akşam yemekleri çok lezzetliydi. Kaldığımız oda taş odaydı, temiz ve güzeldi. Otel sahibi hanımefendi bir akşam yemeğinde bize eşlik etti, herkes çok güler yüzlüydü. Kesinlikle tekrar konaklamak istediğimiz bir otel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Daha iyi bir konumda

10 küsur yıldır Kabak Koyu'nun benim için tek mekanı olan Gemile Beach Lodge, artık yeni yerinde hizmet veriyor ve kesinlikle daha iyi bir konumda bulunuyor. Koyda sıkışıp kalmak yerine, koyu tamamen görebildiğiniz tasarım bungalovları, denize yakın çadır alanları ve mekanın lüks çadırları birçok seçenek sunuyor. Kabak bitti diyenler için değişik bir Kabak tadı artık yeni Gemile Beach Lodge'da.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gemile Beach Lodge
Gemile Beach Lodge

-

Görünümüne bakıp aldanmayın

Web sayfasındaki görünümüne bakıp aldanmayın, denize girmek için patika yol oluşmuş, kayalıklar üzerinden sahile ulaşıyorsun. Odalar ise resimlerde göründüğü gibi değil. Parayı önden alıyorlar. Kalmak istemediğinde de para iadesi yapmıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sea Valley Bungalows
Sea Valley Bungalows

-

Harika yemekler

Otel denize en yakın tek otel... Kabak Koyu muhteşem büyülü, natürel bir doğa harikası... Kabak Koyu'nun tadını çıkarmak istiyorsanız tercih edilmesi gereken tek adres Sea Walley Bungalows'dur. Ayrıca yemekleri de harika... Timur şef o Muhteşem manzara eşliğinde harikalar yaratıyor... Denize sıfır bir restoran ve harika yemekler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Manzara harikaydı

Müzikler, servis, ambiyans... Sanki kendi evimin salonuna çadır atmış gibiydim. Bu manzaraya da böyle bir işletme yakışırdı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Manzarasıyla sizi alıp götürüyor

Doğasıyla, manzarasıyla sizi alıp götüren bir yer gerçekten. Herkesi çok sevdim, çok ilgilendiler. 1 aylık yol macerasının sonunda konforlu, banyolu bir odada kalmak için ideal mekanınız olabilir. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

En güzel Kabak manzarası burada

İyi ki son anda planımı değiştirip buraya gelmişim, dediğim ender yerlerden biridir. Kabak manzarasını en güzel Caliente Bungalows'tan izleyebilirsiniz. Odalar temiz ve klimalı. Bu da sıcaktan bunalmadan tatil keyfi demektir. Sevgiler, sizleri seviyorum en yakın zamanda tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Odalar çok konforlu

Odalar çok konforlu ve rahat. İşletmenin müşteri memnuniyeti odaklı olması beni ve arkadaşlarımı evimizdeymişiz gibi hissettirdi. Bu sezon 3 gün kaldım, yaz bitmeden kesinlikle geleceğim favori mekanım burası. Her şey için çok teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Harika vakit geçirdik

Kabak'ta keyifli bir tatil düşünüyorsanız bir dakika bile düşünmeden buraya gelin derim. Herhangi bir işletmede değil de evinizde, yıllardır tanıdığınız dostlarınızla hissini yaşayacaksınız. Harika vakit geçirdik. Ufuk Hanım ve Ferhat Bey çok ilgili ve tatlılardı, teşekkür ediyoruz, bir daha gelirsek yerimiz belli. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Odalarının temizliği

İnanılmaz keyifli bir yer, işletmecilerinin samimiyeti, kendinizi uzun zamandır buradaymışsınız gibi hissettiriyor. Manzaraya zaten laf yok. Odalarının temizliği ve yemeklerden de çok memnun kaldık. Henüz tatilimiz bitmedi fakat şimdiden tekrar gelme planlarımız başladı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizinle tanışmakta çok keyifliydi arkadaşlar. Her zaman burada dostlarınız olarak varız ve bekleriz. Sevgiyle kalın.

18 Mayıs 2017, Perşembe 21:43
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Fiyatlarda yanıltıyorlar

Yorumlara inanmak çok zor. Kesinlikle Kabak'taki en kötü yerlerden biri. Kimseye tavsiye edemem. Fiyatlarda da yanıltıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Camp
Cennet Camp

-

Sahile yürüme mesafesinde

Kabak bölgesinde gidilecek en iyi yerlerden biri. Bölgeye gitmeden önce telefon ile Durmuş Bey'e haber verdik, Kabak Koyu sahilinden bizi tekne ile alıp yolculuğumuza başladık. Cennet Koyu'na giderken suyun maviliği ve turkuazlığı o kadar güzeldi ki, suyun dibine para atsanız yazı turasını ayırt edebilirsiniz. :)) Kamp sahile yürüme mesafesinde. Kamp alanı dünyadan uzaklaşabileceğiniz tek bir yer diyebilirim, koyda başka tesis yok, sessizlik, doğa ve mavi. Zahide Hanım ve Durmuş Bey'e ilgi, alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. Yemekler çok lezzetliydi. Bölgeye gidecek olan arkadaşlara tek bir tavsiyem, mutlaka deniz gözlüğü yanınıza alın, suyun altı başka bir dünyaya geçiriyor. Denizin altı ve balıklara ilginiz varsa emin olun sudan çıkmak istemeyeceksiniz. Herkese Cennet Camp'ı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lilith Camping
Lilith Camping

-

Denize yakınlığı

Yaşadığınız tek sorun; Lilith Camping'i bırakıp gidememek olacak. Cennetten bir köşe, güler yüzlü insanlarla yapılan sohbetler ve muhteşem bir tatil… Denize yakınlığı artıları arasında. İlk defa gidecekseniz bu durumu sakın es geçmeyin çünkü diğer kamplarda denize ulaşım az da olsa zahmetli olacaktır sizin için. Lilith Camping forever…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lilith Camping
Lilith Camping

-

İnanılmaz güzel bir ortamı var

Bugüne dek yaptığım en iyi tatildi diyebilirim. İnanılmaz güzel bir ortamı var. Herhangi bir masaya teklifsizce oturabilir ve kırk yıllık arkadaşlarınızla oturuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Havasından mıdır suyundan mı, herkes çok tatlı, çok güler yüzlü. Yolunuz Kabak tarafına düştüğünde hiç değilse yemek yemeğe uğrayın. Özellikle sürprizli tostu denemeden gitmeyin. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Camp
Cennet Camp

-

Doğayı iliklerinize kadar hissedebileceğiniz bir yer

Bu tecrübemi uzun uzun anlatmadan rahat edemem. :) Hafta sonu biraz kafa dinleyip deşarj olmak için arkadaşlar ile beraber huzur dolu destinasyonlarda yer aramaya başladık. Aklımıza ilk gelen yer Fethiye Kabak Koyu oldu, siteden incelerken Cennet Camp karşımıza çıktı. Tesisi aradığımızda tüm samimiyeti ile bizi karşılayan Durmuş abi ile konuştuk. Hiçbir sorumuzu cevapsız bırakmadı, Kabak Koyu'na geldikten sonra Durmuş abi bizi teknesiyle sahilden alıp 10 dakika süren o muhteşem deniz yolculuğu ile Cennet Koyu'ndaki Cennet Camp'a ulaştırdı. Sahilde tekneden inip kampa 3 dakika kadar keyifli bir yürüyüş gerçekleştirdik. Vardığımızda ise bizi güzel bir kalabalık karşıladı. Galiba içlerinde müşterileri de vardı ama biz hiç hissetmedik. Sanki herkes kendi evinde yaşıyordu. Herkes bir şeyler ile keyiflice meşguldü. Hemen soğuk bir su ikram ettiler. Elleriyle yaptıkları ev yemeklerinden ikram ettiler. Ardından da semaverde demledikleri çayımızı içtik. Cennet Camp mükemmel bir konuma sahip, çevresinde doğadan başka hiç bir şey bulunmamakta, gittiğinizde büyülenip günlerce kalabileceğiniz bir yer. Bir de kampta bir mağara bulunmakta, dışarıda sıcaklık 30 derece iken mağarada 10 derecede dinlenip saatlerce kitap okuyabilirsiniz, oturup keyiflice sohbetlere dahil olabilirsiniz. Kampta akşamları ay ışığında dans edebileceğiniz bir de müzik alanı var, görmeniz gerekir. Doğayı iliklerinize kadar hissedebileceğiniz bir yer. O şehir hengamesine o kadar uzak ki anlatılamaz, ancak yaşayabilirsiniz. Durmuş abi, eşi Zahide abla, kaptanımıza ve kampta müşteri mi yoksa oranın bir parçası mı olduğunu anlayamadığımız değerli arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum. Şimdiden haziranın ilk haftası için 2'inci tatil planımızı yapmaya başladık. Görüşmek üzere bizi müşteri gözüyle değil de ailenin bireyi gibi ağırlayan güzel insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Mükemmel verandası ve harikulade terası

Yeryüzündeki cenneti bulduk. Doğanın sizi sardığını hissedebiliyorsunuz. Caliente Bungalows bu güzelliğin içinde mükemmel verandası ve harikulade terasıyla size doğanın bir parçasıymışsınız gibi hissettiriyor. İşletmeciler bütün sorunlarınıza çözüm üretiyor, yeter ki siz söylemekten çekinmeyin. Alışıldık dört duvarı kapalı otellerden sıkılanlar için harika alternatif. "Huzur Kabak'ta."

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür ederiz sizin gibi güzel insanları tanıdığımız için, yeniden görüşmek üzere.

12 Mayıs 2017, Cuma 16:06
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Murat tarafından...

Kampın kapısına geldiğinizde güler yüzlü bir karşılama ile Ufuk Hanım ile tanıştık. Sevgili eşi Ferhat Bey ile beraber sabah sohbetinden sonra çadırımıza yerleştik. Kamp alanı çok keyifli. Huzurun iliklerimize kadar işlediği tek yer. Dediğim gibi kelimelerin anlamını yitirdiği çok güzel bir yer. Huzur ve mutluluğu arayanların tek adresi. Ufuk Hanım ve Ferhat Bey'in sevgiyle yaptıkları yuva Kabak Koyu'nda kalınması gerçekten görülmesi ve yaşanılması gereken tek yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Her zaman sizi görmekten mutlu olacağız. Sizi tanımakta çok güzeldi dostlar. Sevgiyle kalın.

18 Mayıs 2017, Perşembe 21:45
Kabak Valley Camp
Kabak Valley Camp

-

Dönmek istemediğimiz bir mekan

2 günlük gittiğimiz tatilden, konfor ile bohem yaşamı karıştırıp bize sunduğu için dönmek istemediğimiz bir mekandır. Kabak Koyu'nda bulunan bence konum olarak en iyi yer. Gerek lezzetleri, gerek işletme sahiplerinin, hele ki camping yetkilisi ayrıca oradaki marketin sahibi Turan Bey'in ilgi alakası, güler yüzü, yardım severliği bir harikaydı. Evimizde hissettik kendimizi. Ayrıca bungalov tarzı odalar, banyosu vs. tertemiz. Fiyat olarak bölgeye göre gayet makul. Kesinlikle Kabak Valley Camp'da konaklanır. Seneye oradayız yeniden ve daha uzun. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler yine bekleriz.

4 Mayıs 2017, Perşembe 14:06
Deep Ocean Bungalows & Camping
Deep Ocean Bungalows & Camping

-

Huzurlu 2 gün

Başta işletme sahipleri olmak üzere çalışanlarıyla huzur dolu iki gün geçirdiğim bir kamping ve tatil sıralamasında ilk sırayı kapan bir yer. Herkesin gelip görmesi gerekir. Deniz isterseniz az yürümeniz gerekiyor ama manzara size yeterli oluyor. Akdeniz kıyıları zaten tartışmaya açık değildir. Her daim güzel ve temiz. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deep Ocean Bungalows & Camping
Deep Ocean Bungalows & Camping

-

Kabak Koyu'na hakim

Deep Ocean Bungalows & Camping; Kabak Koyu'na hakim olan tepede yer alan, aşağının gürültüsünden ve kalabalığından izole. Kafa dinlemeye müsait, huzur bulacağınız, işletmeci ve çalışanlarının güler yüzü misafirperverliği sayesinde kendinizi evinizde hissedebileceğiniz,lezzetli yemekleri ve kahvaltısıyla harika bir camping. Seviyorum sizi gençler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Manzara muazzam

Kabak ruhunu burada hissettim. Gerçekten farklı bir enerji var, manzara muazzam. Umarım en kısa zamanda tekrar gelebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Rahatlık beş yıldız

Manzarayla ve rahatlık beş yıldız. Bağımlısı olunacak yer. Teşekkürler her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Oda gayet temiz ve bakımlıydı

Konaklamamız süresince inanılmaz keyifli zaman geçirdik. Özellikle de kahvaltısı Kabak manzarasında süper oluyor. Tesis bu yıl yeni işletmecisiyle devam ediyormuş. Kaldığımız oda gayet temiz ve bakımlıydı. Diğer konaklayanlarla birlikte samimi bir ortam oluştu ve tatilimiz boyunca bize keyifli zaman geçirten Caliente Bungalows ailesine teşekkür ederiz. Eylülde tekrar görüşmek üzere, odamızı şimdiden ayırın. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Leziz ve organik kahvaltı

4 kişi gittiğimiz nisan tatili harika geçti. Ölüdeniz'de çoğu yerin kapalı olması bizim bu muhteşem yeri keşfetmemizi sağladı. Bu fiyatlara hem konaklama hem eşsiz manzara hem de vazgeçilmez leziz ve organik kahvaltı bulunmaz. Ruhumuzun dinginleştiği nadir mekanlardan biri olması münasebetiyle bizdeki yeri ayrı olmuştur. İşletme sahiplerinin sıcakkanlı ve hoş sohbetleriyle tatilimize ayrı bir güzellik ve dostluk katmıştır. Herkese çok çok teşekkür eder; bu eşsiz manzaranın ve sohbetin tadını sizlerin de tatmanızı isteriz. Şimdiden herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Kahvaltı bir harikaydı

Ölüdeniz bölgesinde artık kamp alanı kalmadığından dolayı kamp yeri ararken kendimizi Caliente Bungalows'da bulduk. Tesis yeni açılmış bir yer olmasına rağmen beklentilerimizin bile çok üstünde çıktı. Fiyat olarak Kabak şartlarına göre en iyisi, en makul ve en soft işletme diyebiliriz. İşletme sahipleri gerçekten kendi evinizde hissettirmek adına elinden gelenleri yapıyorlar. Kahvaltı bir harikaydı. Odalar bir nebze insanın küçük evi gibi. Kampçılık düşüncesi ile yola çıkanlar ve bungalovlarda konaklamak isteyen özgür ruhlar için harika bir mekan. Biz 4 kişi inanılmaz keyif aldık. Her şey için teşekkürler Caliente Bungalows.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Manzarası bizi fethetti

Grup olarak gittik ve manzarası bizi fethetti. Yeni bir işletmeymiş fakat biz gerek çalışanlardan gerek mekandan memnun kaldık. Tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mamma's Hostel
Kabak Mamma's Hostel

-

Ahşap odaları

2016 yazının kısmen en anlamlı günleriydi desem yeteri kadar ifade etmiş sayılmam. Güzel menüsü, ahşap odaları ve sadece patronların çalıştığı, personel kavramının olmadığı hostel. :) Lazanyanızı yemeğe tekrar geleceğim. Başarılar Kabak Mamma's Hostel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Son derece sıcak bir karşılama

Doğanın içinde, şirin mi şirin bir mekan. Oda tasarımları ilgimizi çektiği için kalmaya karar vermiştik fakat daha fazlasını bulduk diyebilirim. Son derece sıcak bir karşılama, keyifli ateş başı sohbetleri, huzur... Daha ne olsun?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Her sıkıldığınızda aklınıza gelsin

Gelin, görün, hayatınız boyunca her sıkıldığınızda aklınıza gelsin. Tekrar gelmek uçun, can atın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Natural Life
Kabak Natural Life

-

Açık büfe yemekleri çok farklı

Hafta sonu için ilk defa gittik Kabak Koyu'na. Kabak Natural Life'da konakladık. Kaldığımız oda çok güzeldi. Çalışanlar çok sıcakkanlı. Kendinizi evinizde gibi hissettiriyorlar. Açık büfe yemekleri çok farklı ve lezzetli. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Temiz ve güvenilir

Müthiş bir yer. Kabak'ta konaklayabileceğiniz en güzel, temiz ve güvenilir bir yer. Ayrıca tüm hizmetler en uygun fiyata, en kaliteli bir şekilde. Kabak'ın kafasını burada yaşıyorum. Doğayla iç içe bir yaşam. En güzel kafa dinleme yeri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caliente Bungalows
Caliente Bungalows

-

Konumu ve manzarası

Otelin konumu ve manzarası gerçekten süper. Çalışan arkadaşlar çok sıcakkanlı, ilgi, alaka, hizmet, her şey mükemmel. Keçi yollarını kullanıp sahile ulaşmak süper. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kabak Mandala Camping
Kabak Mandala Camping

-

Harika yemekler yedik

Tesisin sahipleri Ufuk abla ve Ferhat ağabeyi sevmemek imkansız, çok samimilerdi. Kendimizi asla müşteri gibi hissetmedik, sanki yıllardır tanışıyor gibiydik. :) Sadece bir gece kalmamıza rağmen inanılmaz keyif aldık, harika yemekler yedik, manzara seyrettik, bolca güldük. Hiç şüpheniz olmadan kalabilirsiniz. Daha uzun kalmak için kesinlikle tekrar gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Nilciğim, bizler de sizi tanıdığımıza çok sevindik. Neşeniz daim olsun. Burada her zaman bir eviniz var. Sevgiyle.

17 Nisan 2017, Pazartesi 17:05