Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kelebekler Vadisi Otelleri

Kelebekler Vadisi için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kelebekler Vadisi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğanın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir kelebekler diyarı; Kelebekler Vadisi…

Kelebekler Vadisi, Babadağ'ın derin kanyon duvarları arasına gizlenmiş, yemyeşil ve dış dünyadan tamamen izole olmuş bir yer. Vadinin hemen önünde, çakıllı bir plaj bulunuyor. Üçgen şekilli bir vadi olan Kelebekler Vadisi'nin sınırlarını ise bir şelale oluşturuyor.

Mavi Lagün Plajı'ndan her gün 30 dakikada bir tekne hareket ediyor Kelebekler Vadisi'ne. 80 farklı kelebek türünün yaşadığı vadide, Ege Denizi'nin mavi suları insanı gerçekten de büyülüyor. Kelebekler Vadisi'ne günübirlik gelebileceğiniz gibi, konaklama da yapabilirsiniz.

Kelebekler Vadisi otelleri, vadi üzerine kurulmuş ahşap bungalovlardan oluşuyor. Bungalovların içi oldukça konforlu. Standart olarak sadece yatak var, tuvalet ve duş ortak kullanım dahilinde. Bazı Kelebekler Vadisi otellerinin konaklama birimlerinde teras da bulunuyor.

Kelebekler Vadisi otellerinde, kahvaltı ve akşam yemeği servis ediliyor. Ayrıca snack bar da mevcut. Gün boyunca yiyecek ve içecek bir şeyler bulabilirsiniz Kelebekler Vadisi otellerinde.

Hayatın karmaşasına kısa bir mola vermek istediğinizde, Kelebekler Vadisi otellerinde konaklama yapabileceğinizi unutmayın.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kendinizle baş başa kalmak istediğinizde sığınacağınız gizli bir cennet; Kelebekler Vadisi…

Babadağ'ın kanyon duvarları arasında, üçgen şekilli bir cennet diyarı Kelebekler Vadisi. Sadece yeşil, mavi ve huzur var. Dış dünyada neler olup bittiğine dair en ufak bir fikriniz bile olamaz Kelebekler Vadisi'nde. Vadinin sonunda yer alan şelale, Kelebekler Vadisi'nin sona erdiği yer. Çakıllı özel bir plajı da var Kelebekler Vadisi'nin.

Kelebekler Vadisi'ne ulaşmak için, Mavi Lagün Plajı'ndan her gün 30 dakikada bir kalkan teknelere binebilirsiniz. 80 farklı kelebek türü ve masmavi bir denizin sizi karşılaşacağı Kelebekler Vadisi'nde konaklama da yapabilirsiniz. Hatta burada konaklamak, hayatınız boyunca elde edeceğiniz en ilginç deneyimlerden biri olacak hiç şüphesiz.

Ahşap bungalovlardan oluşan Kelebekler Vadisi otelleri, oldukça uygun fiyatlara sahipler. Kelebekler Vadisi otel fiyatları öyle ekonomik ki, aldığınız huzur ve enerjinin yanında, gerçekten de daha fazlasını hak ediyor dedirtiyor insana. Kelebekler Vadisi otel fiyatları, yaz aylarında birazcık artıyor ancak yine de bütçeyi hiçbir şekilde sarsmıyor. Genel olarak 2017 Kelebekler Vadisi otel fiyatlarının ortalama 75 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Kısacık da olsa her şeyden uzaklaşmak istediğinizi fark ettiğinizde, bütçenize uygun olan bir Kelebekler Vadisi otelinde konaklama yapabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kelebekler Vadisi otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kelebekler Vadisi Hakkında

Kelebekler diyarı, trekking yapmanız ve doğanın tadına varmanız için sizi bekliyor

Kelebekler Vadisi, Muğla iline bağlı Fethiye ilçesinin Ölüdeniz beldesindedir. 1995'te 1. derecede dünya SİT alanı ilan edilmiştir. O tarihten sonra her tür yapılanmaya kapatılan belde yine dünya mirası olarak korunması önerilen Babadağ eteklerinde bulunur. Vadinin etrafı 350 metreye ulaşan kayalıklarla çevrilidir. İsmi ise barındırdığı 80'den fazla kelebek türünden gelmektedir. Özellikle kaplan kelebeği bunların içinde en popüleridir.

Kelebekler Vadisi'nin özgün coğrafi yapısı özellikle botanikçilerin inceleme ve laboratuvar çalışmalarına konu olmaktadır.

Kelebekler Vadisi SİT alanı olduğu için doğal yaşamı korumak amacıyla pek çok önlem alınmıştır. Bu sebeple bir tesis kurulmuştur. Ayrıca ziyaretçilere çadır ve ağaç evlerde konaklama imkanları sunan işletme, konaklamaya da günlük 500 konuk limiti getirmiştir.

Vadide bir de kaynağı Faralya köyünde bulunan ve 50 metre yükseklikten dökülen şelale vardır. Bu şelale daha sonra Akdeniz'e dökülür.

Kelebekler Vadisi'nde, her yıl 1 Mart - 1 Kasım tarihleri arasında hizmet veren işletmenin bilgisi dışında konaklamaya izin verilmemektedir. Su ve elektrik enerjisi işletme tarafından verilmektedir. Vadide günde sadece 3 kere elektrik verilmektedir. Sıcak su güneş panelleri aracılığıyla sağlanmaktadır. işletme ziyaretçilere doğal ve ekolojik açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği; ortak kullanıma açık tuvalet ve duşlar sunmaktadır. Vadinin izole yapısı nedeniyle, işletme, ziyaretçi ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli bütün düzenlemeleri yapmıştır ve konukların güvenliğinden sorumludur. İşletme bünyesinde bungolavlarda, çadırlarda veya çardaklarda konaklayabilirsiniz.

Kelebekler Vadisi otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kelebekler Vadisi
Kelebekler Vadisi

-

Çok kalabalık

12 ağustos 2017 Cumartesi günü, çok merak ettiğim herkes tarafından görülmesi gereken bir yer olarak bahsedilen Kelebekler Vadisi'ne ailece gittik. Hatta tatil programımda olmamasına rağmen sırf orayı görmek için Fethiye'ye geçtik. Tekne turuna katıldık. Bütün tekneler hınca hınç dolu. Oturacak yer bile bulmakta zorluk çektikten sonra Barbaros Hayrettin Paşa'nın donanması gibi 5 dakika ara ile bütün tekneler Belcekız'dan ayrıldı. Pardon çıkartmaya kalktı. Hedefimiz Kelebekler Vadisi'ni fetih etmekti. Kelebekler Vadisi görüş alanımıza girmişti. Gemilerdeki herkes çıkartma yapmak için heyecanlaydı. Çok kalabalık olduğumuzdan zafer zaten bizim olacaktı. Bütün tur tekneleri ve içindeki yüzlerce insan sahile yanaştı. O kadar kalabalık ki güzelim yerin tadı çıkmıyor. Teknelerle gelenler hariç daha orda kamp yapanlar da var oldu mu orası tam bir pazar yeri. Durun bitmedi o kalabalık tur teknelerinden hemen öyle inmek ne mümkün. Metrobüs kuyruğundaki gibi beklemek lazım, savaşmak lazım. Beklemeden şuradan denize atlamak isterseniz denizdeki sigara izmaritleri ya da poşet olmadı, plastik bardak onlara dikkat edin. Bu mevsimde şelalenin suyu azaldığı için kelebek de az. Nisan - Mayıs gibi gel dedi görevli. İşin özeti şudur ki evet güzel yer ama denizi kirleniyor ve o kadar kalabalık ki pazar yeri gibi bir zevk de almıyorsunuz. Gidin görün ama inşallah tenha bir zamanına denk gelirsiniz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kelebekler Vadisi
Kelebekler Vadisi

-

Fiyatlar çok yüksek

Telefonla aradım lüks ağaç oda fiyatı 150 TL dediler. İki kişiydik bunu belirtmiştim. Ancak çıkarken bir gün için 300TL aldılar eşim ile benden. İçecekler ücretli. Tekne ile girmek 20TL derken bir gün için 400TL harcadım. İnanılmaz fiyatlar. Deniz desen kayalık. Günlük 400TL'ye Türkiye'nin en pahalı beş yıldızlı otelinde krallar gibi kalırdık ve hiç bir güzelliği de yok. İnanın boşa gitti. Hiç beğenmedik ve mutsuz ayrıldık. Sadece oradaki barmen ve aşçıya teşekkürler, onlar ayrı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)