Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kayaköy Otelleri

Kayaköy için {{ (filteredHotels).length}} / 14 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kayaköy Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Likya Yolu'nun büyüleyici atmosferinde, yeşil ile mavinin dans ettiği bir doğa ile iç içe bir ortamda bulunan Kayaköy otellerini özellikle doğasever gezginler tercih ediyor.

Bakir doğanın koynunda, tarih ile tabiatın iç içe geçtiği Kayaköy, Fethiye'nin eşsiz güzelliğe sahip köşelerinden biri. Son birkaç yıla kadar tamamen bakir olan ve herhangi bir konaklama tesisinin bulunmadığ "hayalet şehir" Kayaköy'de günümüzde hepsi birbirinden keyifli, küçük ve sevimli oteller bulunuyor.

Kayaköy otelleri bölgenin tarihi dokusuna uygun, çoğu doğa dostu mekanlar. Likya Yolu'nun büyüleyici atmosferinde, yeşil ile mavinin dans ettiği bir doğa ile iç içe bir ortamda bulunan Kayaköy otelleri özellikle doğasever gezginlerin tercih ettiği konaklama tesisleri.

Fethiye Kayaköy'deki otellerin hepsi küçük otel, tatil oteli, butik otel ve pansiyon kategorisinde bulunuyor. Kayaköy'de 4 veya 5 yıldızlı, lüks otel bulmanız imkansız. Burada büyük otel kompleksleri değil; küçük ve butik şekilde işletilen oteller yer alıyor.

Ölüdeniz Plajı, Gemiler Plajı ve Soğuksu Plajı gibi bölgenin en ünlü sahillerine birkaç km uzaklıkta bulunan Kayaköy otellerinde konakladığınızda aynı zamanda çevredeki antik kentlere ve yürüyüş yollarına da yakın mesafede olacaksınız.

Akdeniz mutfağının en lezzetli ve sağlıklı yemeklerini sunan Kayaköy otellerinde organik ürünlerden oluşan keyifli sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri ile kendinizi ödüllendirecek, Fethiye Kayaköy'de olduğunuz için mutlu olacaksınız.

Sınırlı sayıda oda sayısına sahip olan Kayaköy otelleri yaz aylarında oldukça yoğun ilgi görüyor. Rezervasyonların aylar öncesinden yapıldığı Kayaköy otellerinde siz de keyif dolu bir konaklama yapmak istiyorsanız hemen Kayaköy otelleri sayfamızı inceleyin ve dilediğiniz otelde yerinizi şimdiden ayırtın.

Hayalet şehir olarak adlandırılan Kayaköy, Fethiye'nin en merak edilen yerleri arasındadır.

Taş evleriyle zaman yolculuğuna çıkaran Kayaköy, aynı zamanda turkuaz rengindeki deniziyle farklı bir atmosferin içine sürükler misafirlerini. Fethiye Kayaköy'de uzun bir keşif yolculuğu yapabilir, tertemiz denizinde dilediğiniz kadar kulaç atabilirsiniz.

Kayaköy'de birçok konaklama tesisi bulunuyor. Her ne kadar Fethiye'nin diğer bölgelerine göre daha az otele sahip olsa da yıl içerisinde bölgeye gelen turistlerin ihtiyaçlarına cevap verir nitelikteliktedir Kayaköy otelleri. Buna nazaran fiyatlar, otellerin az sayıda bulunmasından dolayı biraz yüksektir.

Kayaköy otel fiyatları 2018 yılında da çok fazla artış göstermemiştir. Otel fiyatları sadece sezon farklılıklarına sahiptir. Mayıs, haziran, temmuz, ağustos ve eylül aylarında bir gecelik Kayaköy otel fiyatları 100 -250 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bu fiyatlara kahvaltı dahildir. Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte Kayaköy'de 50 TL ve 90 TL'ye kadar düşüş meydana gelir.

Kayaköy otel fiyatları tercih edeceğiniz pansiyon, butik otel ve kent otellerine göre; oda kahvaltı ve her şey dahil konsepte göre de fiyat farklılıklarına sahiptir. Genel olarak çok her bütçeye hitap ediyor diyebiliriz Kayaköy otel fiyatları için.

Kayaköy Hakkında

Vahşi Torosların doruklarından süzülerek, Akdeniz'in turkuaz sularına kavuştuğu, taş evlerinin görülmeye değer olduğu yerdir Kayaköy...

İlk yerleşimin M.Ö. 3000 Likya uygarlığının Karymlassos kentine ait olduğu sanılmaktadır. M.Ö. 4. yüzyıl olarak tarihlenen lahit ve kaya mezarlarına ulaşılmıştır. Yamaçta bulunan Levissi kenti kalıntıları 17. yüzyıl sonlarında 1923 yılında Cumhuriyet'in ilanına kadar burada yaşayan Rumlara aittir. 30 Ocak 1923 te gerçekleşen Türk Yunan nüfuz değişimi ile burada yaşayan Yunanlılar Yunanistan'a, Yunanistan'da yaşayan Türklerin Kayaköy'e dönmeleri öngörülmüştür. Kayaköy'de yaşayan Yunanlar Yunanistan'a dönmüşlerdir. Fakat Yunanistan'da yaşayan Türkler Yunan hükümetinin orada yaşayan Türklere sahip oldukları mal varlılarının, topraklarının ve evlerinin bedelini ödemek istememesinden oturu geri dönmemişlerdir. O yüzden Kayaköy'de eskiden 25.000 kişi yaşarken Yunanlıların geri dönmesinden sonra uzun süre boş kalmıştır.

Buraya geldiğinizde yürüyüş yapabileceğiniz patika yollar bulunmaktadır. Sadece deniz yolundan ulaşabileceğiniz soğuk su plajına ve Turunç plajına kısa sürede gidebilir, burada gönlünüzce denizin, sahilin ve güneşin tadına varabilirsiniz. Güneş batımını, muhteşem görüntüsüyle Afkule manastırında izleyebilirsiniz. Yakında bulunan Fethiye'de eğlenebileceğiniz bir çok farklı mekanda her zevke hitap edecek alternatifleri ile zaman geçirebilirsiniz. Tabii ki buraya geldiğinizde bir çok balık restaurantından birinde ziyafet çekebilirsiniz. Ayrıca yamaç paraşütü, safari, yatçılık ve tekne turları da yapmak mümkündür.

Fethiye İstanbul'a 720, Ankara'ya 650, İzmir'e 360km ve Dalaman Havaalanı'na 40km uzaklıktadır. Fethiye'ye geldikten sonra Afyon- Burdur yolunu izleyerek Kayaköy'e ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fethiye- Kayaköy arasında çalışan minibüsler ile de ulaşım sağlanmaktadır.

Kayaköy otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Yel Değirmeni Bungalow Otel
Yel Değirmeni Bungalow Otel

-

Yemekler ev yemeği tadında

Harika bir otel, sakin bir aile oteli. Yoga grupları da vardı biz oradayken, çok sakindi. Yemekler ev yemeği tadında ve tertemiz bir mutfakta yapılıyor. Doğa, tarih mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yel Değirmeni Bungalow Otel
Yel Değirmeni Bungalow Otel

-

Yemekleri harika değil

Öncelikle tercih sebebimiz çocuğumuzun küçük oluşu idi. ilk 4 gün (6 gün kaldık) otel seçimi harıka diye düşündük. Seneye için bile olur dedik ancak 4. gün otele bir gurup geldi. Otel o grupla beraber tüm diğer müşterilerini görmemeye başladı. Örneğin akşam 19.00'da yemek saati olmasına rağmen servis açmadılar. Bahane grubun 16.00'da yemek yemesi oldu. Bir diğer gün yemek istedik geldi ancak bir anda yemek yenen yeri temizlemeye kalktılar. Sebep grup eğitime girdi, çıktığında yemek yiyecekler temiz olmalı… Üstelik yemekleri hiç de harika değil. 4 gün kahvaltı yaptık. 4 gün de aynı kısır menü. Akşamları ise ağustosta karnabahar, lahana çorbası, pırasa, balık diye markette 4'ü 10 TL olan ithal uskumru... Ne harika. Asıl mesele otel çocuklar için kötü. Çünkü çocuğumuz küçüktü ama 10 yaşından büyük olsa gördükleri için soracağı sorulara cevap veremezdik. Sabahın sekizinde bangır bangır müzik, horoz sesi değil yani...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yel Değirmeni Bungalow Otel
Yel Değirmeni Bungalow Otel

-

Otele bir grup geldi

Oteli küçük çocuğumuz olduğu için tercih ettik. İlk 4 gün otel ve belde seçiminin harika olduğunu düşündük. Ancak 4. gün otele bir grup geldi. Otel bu grubun gelmesi ile beraber bizim gibi grup dışı tüm müşterilerini yok saydı. Düşünün, akşam yemeğini 19.00'da servis açan otel sırf bu grup 16.00'da yemek yediği için açmaz oldu. Bir diğer gün biz yemek yerken yemek yenen yerde temizlik yapmaya, ortalığı yıkamaya kalktı. Üstelik bu grup hiç de normal olmayan davranışlarını programlarının yapıldığı alan dışına taşıyordu. Çocuğum biraz büyük olsa ve sorgulasa cevap veremezdim sanırım. Bu nedenle otel kesinlikle çocuklara uygun değil. Aile oteli değil. Bu grubun 12 ay belli periyotlarda otele geldiği düşünüldüğünde, denk gelirse döneminiz, çocuğunuz cevaplayamayacağınız sorular sorabilir. Otel yönetimi karar vermeli. Ya bu grup varken oteli kapatıp başka müşteri almamalı. Ya da bu grubu almamalı. Kesinlikle bu şekli ile tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Kahvaltı, odalar, yeşillik

Kahvaltı, odalar, yeşillik, misafirperverlik ve sorbe harika (sorbe ne diye sormayın, köy kahvesinde sorbe diye bağırın ve serinleyin).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Huzur ve doğal yaşam

Huzur ve doğal yaşam için ideal bir tercih. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Huzur ve rahatlık

Konaklama yaptığımız bir hafta boyunca Meryem Hanım'ın ilgi-alakası ve misafirperverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Tatilinizin en iyi şekilde geçmesi için elimden gelen herzeyi yapacağına emin olabilirsiniz. Hotel doğasıyla, içerisindeki çeşitli hayvanlarla harika. Odalar geniş ve ferah. Tabi ki her yerin ufak da olsa eksikleri olabilir, ben inanıyorum ki zamanla bu eksiklikler giderilecektir. Huzur ve rahatlık arıyorsanız kesinlikle gidip görmeniz gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yel Değirmeni Bungalow Otel
Yel Değirmeni Bungalow Otel

-

Çocuklar için şahane bir yer

Evimiz kadar rahat ettik. Çocuklar için şahane bir yer. Mekan sahibi ve çalışanlar yakın akraba gibi. Koruyucu ve güler yüzlü, şimdiden özledik. Mutlaka tekrar tekrar gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Sıcak, samimi bir mekan

Tek kelimeyle muhteşemdi. Sıcak, samimi bir mekan. Temiz, kaliteli, her şey çok güzeldi. ♥

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Huzurun ve yeşilin bir arada bulunduğu harika bir yer

Huzurun ve yeşilin bir arada bulunduğu harika bir mekân, harikaydı her şey. Samimi ve sıcak ve bir o kadarda kaliteli. Çok mutlu ve memnun ayrıldık. Otelden tek kelimeyle muhteşemdi ♥

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yel Değirmeni Bungalow Otel
Yel Değirmeni Bungalow Otel

-

Kaliteli hizmet

Fethiye dışından geliyorsanız veya Fethiyeliyseniz mutlaka gelin, kalın ve keyfini çıkarın diyorum. Kaliteli hizmet, temizlik memnuniyet standartların çok çok üstünde, doğal ortam ve yeşilliklerle iç içe dinlenmek için muhteşem bir yer. Sabah kahvaltısına bayıldık, muhteşemdi. Yasemin Hanım ve eşine teşekkür ederiz güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yel Değirmeni Bungalow Otel
Yel Değirmeni Bungalow Otel

-

Harika lezzetler

Tek kelimeyle muhteşem. Doğayla baş başa, nefis havası, harika lezzetler, güler yüzlü, dostane insanlar. Tatilimiz boyunca her anından çok büyük keyif aldık. Kızımız Naz ve oğlumuz Efe için de hayvan sevgisiyle tatil geçirmesi ayrıca bir güzellikti. Yasemin Hanım'a, Cenk Bey'e ve Engin Bey'e her şey için çok ama çok teşekkür ederiz. Önümüzdeki yıl da oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Şehrin yoğunluğundan uzak

Eğer bir doğa tatili arıyorsanız tam yeri. Gürültüden ve şehrin yoğunluğundan uzak, huzur dolu, çok güzel bir tatil geçirdik. Otel sahibi Meryem Hanım bizi çok güzel ağırladı. Akşamları çaylarımızı yudumlarken yaptığımız hoşsohbetler bir başkaydı. Bizi evimizde gibi hissettirdi. Özlediğimiz köy ortamını bulduk. Sanki tatile değil de bir misafirliğe gitmiş gibiydik. Meryem Hanım'a samimiyeti ve ev sahipliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Küçük yavrusunu şimdiden özledik. İnşallah tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Esracığım çok teşekkürler canım benim. Çok mutlu oldum inan sizlerle tanışmaktan. İnşallah kışın Isparta'ya uğrarsak görüşürüz. Atayı da öptüm kokladım senin için.

23 Ağustos 2016, Salı 20:54
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Temiz bir oda

Şehrin gürültüsü ve kalabalığından bunalmış, biraz sakinlik, sessizlik, yeşillik, huzur ve rahat bir ev ortamı istiyorsanız, temiz bir oda, istediğiniz saatte güzel mi güzel bir kahvaltı, ilgi ve alaka istiyorsanız tam olarak adres burası. Denize ve merkeze araba ile gitmek gerekse de insanı yormayan temiz havası ile daha güzel uyuyarak dinleneceğiniz bir mekan. Sahibi Meryem Hanım memnuniyetiniz için elinden geleni yapmaktan geri kalmıyor. Hele ki bebekli annelerin rahat edeceği bir mekan. En kısa zamanda tekrar gidebilmeyi çok istiyoruz. Herkese de tavsiye ediyoruz. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Evimiz gibi geldi bize

En az 10 kere sahibini arayıp acaba nasıldır, denize de uzak diye kara kara düşünerek gittiğimiz yerdi en başlarda. Ama o kadar huzur dolu bir aile işletmesi ki, ne denize arabayla gidiyor olmanız koyuyor ne de Fethiye'ye. İyi ki Fethiye Merkez'de kalmamışız. Her gün o dağ yolunu kullanıyor olsak da evimiz gibi geldi bize. 3 kız arkadaş kaldık biz. Her şey çok güzeldi. Hangi saatte neye ihtiyacınız varsa elinden geleni yapan insanlar var. Hangi çalışan, daha doğrusu aile bireyi ile konuşsanız içiniz ısınıyor, sanki yıllardır tanıyor gibi. Ayrıca o her sabah günün en önemli öğünü kendi bahçelerinden önünüze geliyor. Daha otelden çıkmadan mideniz de gözünüz de çoktan doymuş oluyor. Tıka basa huzur için Piramit Butik Otel diyoruz. Ayrıca her gün Meryem Hanım'a nereye gidip ne yiyeceğinizi sormayı ihmal etmeyin. Gün sonunda işte budur ya diyeceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Odamızın yeniliği ve temizliği

Kayaköy'deki eviniz olma özelliğine sahip butik otelde gerçekten dinlenebileceksiniz. Eşimle yaptığımız tatilde kahvaltının istediğimiz saatte sunulması, odamızın yeniliği ve temizliği, eksikliğini hissedebileceğimiz bir durumun olmaması bizi çok keyiflendirdi. Her gün bir gün daha fazla kalmak istedik ve kaldık da. :) Meryem Hanım ve ailesinin hoş sohbeti ve ilgisi için tekrar teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Kafa dinlemek için

Kafa dinlemek için gittiğimiz ve daha fazlasını bulduğumuz mükemmel bir yer... 10 aylık bebeğimizle gittik. Onun doğal beslenmesi ve ördekler, kedi ve köpeklerle iletişimi için çok iyi bir yer olduğunu anladık. Evimizi de asla aramadık. Kahvaltımı istediğim saatte hazır eden, kendi yetiştirdikleri meyve suyu, yumurta, peynir, domates, zeytinle kahvaltı ettiren, ardından kahvenizi ikram eden, siz hamakta sallanırken kuşların cıvıltısını seyredip gölgeleneceğiniz başka bir yer olamaz. Size bunca hizmet edip güler yüzle davranan ve verdiğiniz ücrete kat kat değen başka bir otel daha bulabileceğinizi zannetmiyorum... 1 hafta kesin kalın, eve gitmeyi asla istemeyeceksiniz. Şehrin kargaşasından ve kalabalıktan uzak, merkeze ve plajlarına araba ile çok yakın, çam ağaçlarının arasında bol oksijenli hem kafa dinlemek hem de eğlenmek için gidiyorsanız 10 numara bir yer doğrusu. Çok teşekkürler her şey için...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizlerle tanışmış olmaktan sizleri konuk etmekten bizler çok memnun olduk. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileği ile, Meryem.

25 Temmuz 2016, Pazartesi 22:37
Kayı Villaları
Kayı Villaları

-

Kendinize ait villanız var gibi

Doğa ile iç içe olan bir yer, kendinize ait villanız olduğunu düşünün, havası ve tarihi yapısı konusundan çok güzel. İşletme sahibi Konca Hanım güler yüzlü ve ilgili. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayaköy Butik Otel
Kayaköy Butik Otel

-

Sıcacık insanlar, muhteşem doğa

Doğa içinde eşsiz bir güzellik için siz de bir iz bırakın! İnternette gördüğünüz fotoğraflar no filter. : ) Gerçeğini gördüğünüzde ise bayılacaksınız, kendinizi doğaya, huzur ve sessizliğe bırakmak istiyorsanız mutlaka uğrayın, öyle temiz bir havada harika dizayn edilmiş bir atmosferde konaklamak müthiş bir zevkti; odalar özel yapılmış bungalov; yataklar özenle yaptırılmış tüm gece deliksiz uyuma fırsatı bulduk; kocaman bir banyo ve çok şirin, havlular yumuşacık ve misss gibi kokuyor... Odaya girdiğinizde misler gibi tertemiz parfüm kokusu... Akşam işletme sahipleri ile sohbet etme fırsatı buldum ve inanın sanki yıllardır görmediğim arkadaşlarımı görmeye gelmiş gibiydim, öyle sıcak ve güler yüzlüler ki misafir olduğunuzu unutturuyorlar size... Geldiğinizde mutlaka sohbet edecek bir fırsat yakalamaya çalışın... Gece köşede The White Rabbit Cafe'de Ata'nın özenle hazırlamış olduğu kokteylleri ısrarla tavsiye ediyorum... Taş duvardan yapılmış harika bir barı var, arkasında ise yüreği sıcacık insanlar… Sabah otelden ayrılırken "İz bırak"duvarına bir şeyler yazmayı sakın unutmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Piramit Butik Otel
Piramit Butik Otel

-

Balayımızın en güzel durağı

Samimiyet, sessizlik, yeşillik, huzur, doğa hepsi bir arada. Kahvaltı çok lezzetli ve tamamen doğal. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Balayımızın en güzel durağıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizlerle tekrar görüşmek dileği ile sevgiler.

1 Haziran 2016, Çarsamba 21:38
Yel Değirmeni Bungalow Otel
Yel Değirmeni Bungalow Otel

-

Hayale gerek yok

Hayale gerek yok. Gerçeğe dönüşen tek pencere Yel Değirmeni Bungalow Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yel Değirmeni Bungalow Otel
Yel Değirmeni Bungalow Otel

-

Hayatımda uyuduğum en huzurlu uyku

Sabah çam ağaçlarının kokusuna ve horoz sesiyle sabahın 6'sında uyanıp böylesine dinç uyanmak... Bahçesinde ki o mini çiftlikte apartman hayatından bunalmış oğlumun keyifle vakit geçirmesi... Sabah uyandığınızda balkonunuzda sizi bekleyen kahvaltı… Tüm gün yat turu, safari turu yaptıktan sonra, özenle seçilmiş sakin müzikleri dinlerken balkonunuzda içebileceğiniz kahveyle yorgunluk atmak... Kayaköy'ün o hayalet manzarası... Kamelya'da rahat rahat oturarak yemek yemek... Kaldığım birçok bungalovdan çok çok temiz ve yeni olması... Ortamın renkleri ve doğası sayesinde muhteşem çıkan fotoğraflar... Daha ne diyebilirim ki, muhteşemdi her şey... Kesinlikle Fethiye'ye gittiyseniz tatilinizi burada dinlenerek sonlandırın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yel Değirmeni Bungalow Otel
Yel Değirmeni Bungalow Otel

-

Mutlaka gelin derim

Mükemmel. Mutlaka gelin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yel Değirmeni Bungalow Otel
Yel Değirmeni Bungalow Otel

-

Şiddetle tavsiye ederim

Şiddetle tavsiye ederim. Yok böyle bir ortam. (Kahvaltısı ve ortamı süper.) Teşekkürler Engin Bey...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayaköy Butik Otel
Kayaköy Butik Otel

-

Güzel insanlar ve mükemmel konaklama

Balayımızın ikinci durağı olarak Kayaköy'e gittiğimizde tesadüfen bulduk bu muhteşem oteli ve sıcacık ortamını. 1 gece kalırız diye düşünürken 3 gece kaldık ve gözümüz, kalbimiz, ruhumuz arkada ayrıldık! Fotoğraflarda göründüğünden kesinlikle daha güzel ve konforlu... Bizi otelde değil de evinde ağırlar gibi hissettiren, sohbetine doyum olmayan Engin Bey, her isteğimize koşup bizi memnun etmeye çalışan Halil ve diğer arkadaşlar, her şey için sonsuz teşekkürler!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayaköy Butik Otel
Kayaköy Butik Otel

-

Keyifli bir tatil

Kayaköy'ün sadeliğini, güzelliğini, farklılığını yansıtmış, rahat, keyifli, güvenli hissedeceğiniz, 4 kişilik aile ya da arkadaşlarla da kalınabilecek temiz, dingin, hoş bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayaköy Butik Otel
Kayaköy Butik Otel

-

İkinci evimde tatil

Tanıtımında ne gördüysek onunla karşılaştık. Kötü sürpriz yoktu. 4-5 kişinin rahatça kalabileceği aile odasında kaldık. Evinizde gibi hissedebileceğiniz bir oda. Odalar temiz ve çok güzeldi. Otel İşletmecisi Engin Bey'de müşterilerine yaklaşımı daha çok arkadaşçaydı ve bu sizi ekstra rahat hissettiriyor. Kayaköy huzuruyla, güzelliğiyle bütünleşmiş bir otel!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayaköy Butik Otel
Kayaköy Butik Otel

-

Mükemmel ötesi konaklama

Bir gece diye girip süitte üç gece kaldık ve otele bayıldık. Sakin ve mükemmel dekorasyona sahip odalarıyla dikkat çeken otelin arka tarafındaki tepe manzarası ve sessizliği beni ayrıca büyüledi. Otelin sahibi Ayhan Bey, işletmecisi Engin Bey, Emrah, Halil İbo, kedicik nefis. Kapıları kilitlemedik, balkondan giriş çıkış yaptık. Seneye mi? Gene oradayız. Ayrıca Kaleköy efsane bir yer. Terkedilmiş Rum köyü hatta şehri görülesi. Darboğaz'da denize girilesi. Engin Bey'in tavsiyesiyle yemek yediğimiz restoranlar, yüzdüğümüz denizler anlatılmaz yaşanır. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayaköy Butik Otel
Kayaköy Butik Otel

-

Çok az yer vardır bu kadar mükemmel

Nereden başlasam bilemiyorum. Mimarisi, odaları, konumu, konforu bunlar için söylenecek söz yok, her şey olağanüstü, fotoğraflarda göründüğünden çok daha güzel ve farklı. Çalışanları inanın sadece sizin rahatınız ve huzurunuz için orada. Bu kadar genç ve bu kadar saygılı ve güler yüzlü bir personeli her yerde bulamazsınız. Benim de bir işletmem var, açıkçası kıskandım. Ve son olarak yetkili kişi Engin Bey sanırım şu hayatta sohbet etmekten en keyif alacağınız insanlar arasında. Ondan ne dinlerseniz dinleyin her hikayeyi gerçekmiş gibi yaşıyor ve hissediyorsunuz. Bu otelde bir bütünlük söz konusu ve dediğim gibi her şey sizin rahatınız ve mutluluğunuz için. Ben emeği geçen herkese, özellikle de sahibi Ayhan Bey'e çok teşekkür ediyorum. Bize böyle bir mekan ve ekiple hizmet verdiği için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayaköy Butik Otel
Kayaköy Butik Otel

-

Harika bir tatildi

Kayaköy Butik Otel'de 1 haftalık tatilimizi geçirdik. Keşke daha uzun sure kalabilseydik. İnanılmaz rahat, temiz, aynı evimizde gibi hissettik kendimizi. Hizmette kusur yok, bizim rahatımız için herkes seferberdi. Çocuklarım çok eğlendi. Özellikle Engin Bey'e, Halil İbo'ya, Emrah'a çok teşekkürler. İlgi ve alaka süperdi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayaköy Butik Otel
Kayaköy Butik Otel

-

1000 yıllık köyde 1000 yıl yetecek keyif

Müthiş bir atmosfere sahip Divan Hotel Kayaköy, 1000 yıllık köyde kaldığımız ilk gece, artık oksijenden mi yoksa bizi karşılayan neşeli insanların, bize yansıttıkları harika enerjiden mi bilmem çok huzurlu bir şekilde uyumuşum. Sabah harika bir kahvaltı, havuz keyfi ve harika sohbetler derken zamanın burada bir öneminin kalmadığını gördüm. Sadece yaşama keyfiyle doymak hissi daha ne diyebilirim ki. İlk fırsatta yine buradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayaköy Butik Otel
Kayaköy Butik Otel

-

Oh mis gibi tatil!

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bulduğum Divan Otel Kayaköy, muhteşem huzurlu bir yer. İşletmecisi Engin'le mutlaka sohbet etmelisiniz, tanıdığım en şovmen adam diyebilirim. Bizi muhabbetiyle hep güldürdü. Havuzun yanında bulunan jakuzide gece takılmakta ayrı zevkti. Köye gitmişken keçi peyniri almayı da unutmayın derim. Zira kahvaltıda yiyince almadan gidemiyorsunuz zaten, bir de mobilyalar masalar falan sedir ağacından yapıldığı için muhteşem kokuyor. Gemiler koyu'na da bayıldık. Karşısında Sn Nicolasd Adası kocaman bir havuz gibi denizi var. Hala Kayaköy'ü duyup da gelmeyen varsa tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayaköy Butik Otel
Kayaköy Butik Otel

-

Anlatılmaz gidip görmek gerekir

Öncelikle eşim ve iki kızım ile maalesef 3 gün gibi çok kısa bir zaman geçirdiğimiz fakat çok zor ayrıldığımız bir mekân, Divan Hotel Kayaköy'ün, Şirince'den tecrübe ve deneyimini bildiğimiz işletmecisi Engin Bey anlatılmaz. Beraber vakit geçirmeniz lazım. Ondan Kayaköy'ün tarihini dinlemenizi ve mutlaka rehberliğinde Kayaköy'ü gezmenizi şiddetle öneririm, Bizi rahat ettirmek için harcadıkları üstün gayret için sonsuz teşekkürler. Ailece bu kadar kısa sürede bu kadar çok eğlendiğimiz ve güzel vakit geçirdiğimiz olmamıştı. Süper bir mekan, ondan da süper bir işletmeci. (Engin VATAN) Mutlaka görülmesi gereken bir doğa ve tarih, fazla anlatmak istemiyorum gidip konaklamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Han Pansiyon Restaurant
Han Pansiyon Restaurant

-

Her şeyiyle mükemmel

İşletmecilerin misafirperverliği, tesisin temizliği, yemeklerin lezzeti ve bahçenin güzelliğiyle mükemmel bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

Huzur huzur huzur...

Tek kelimeyle harika bir misafir evi. Odalar o kadar temiz ki kuş sesleri içinde öyle huzur verici ki anlatılamaz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Filiz Hanım'ın misafirperverliğinden çok memnun kaldık. 5 yıldızlı otellerden inanın ki daha huzurlu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ağaçların altındaki hamakta uykuya dalmak muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

Dünyanın en mükemmel yeri

Cennet ve cennet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Han Pansiyon Restaurant
Han Pansiyon Restaurant

-

Fethiye'de alternatif konaklama

Kayaköy Fethiye'ye 15 dakikalık mesafede bir "yayla köyü". Han Kayaköy, geniş bir bahçe içinde, çiçekler ve ağaçlar altında tertemiz, yeni bir mekan. Bu yıl açılmış. O nedenle odaları, yatakları, duşları ve yüzme havuzu yepyeni, tertemiz. Fethiye'ye oranla gündüz de, gece de daha serin. Biz sadece eşim ve ben kaldık tesiste, ama çocuklu genç çiftler için harika bir ortam olacağına inanıyorum. İlerde arkadaşlarla tekrar gelip, buradan çevrede görülmeye değer yerleri (Ölüdeniz, Dalyan, Tlos-Saklıkent kanyonu, antik kentler...) gezmek istiyoruz. Yemekleri köyden temin edilen ürünlerle yapılıyor, organik. Lokantası üstü örtülü, açık. Özetle harika bir mekan, hem güzel konakladık, hem güzel şeyler yedik. Her zaman geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Han Pansiyon Restaurant
Han Pansiyon Restaurant

-

Çok iyiydi

Meyve bahçesinin içinde, harika Ege mezeleri, püfür püfür bir ortam. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

sibel süngü tarafından...

2010 yılının ağustos ayında tanıştık misafir eviyle... Biz çocuklarımızla birlikte çok güzel günler geçirdik. Kesinlikle çok rahat ettik. Tabii ki ne istediğiniz çok önemli ve herkesi memnun etmek çok zor. Ben ve ailem sanki Kayaköy'deki bir arkadaşımızın evinde gibiydik, temizlik 10 numaraydı... Her şeyin elinizin altında oluşu da ayrı bir güzeldi... Filiz Hanım'ın misafirperverliği ve oradan ayrılırken arkamızdan su dökmeleri ayrı bir hoştu... Kim ne derse desin aile sıcaklığı ve eğer ki farklı bir şeyler arıyosanız bence kesinlikle Kaya Misafir Evi derim. Kısacası biz Filiz Hanım'ı da, misafir evini de çok sevdik... Sibel SÜNGÜ

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

deryad doğru tarafından...

2010 bayram tatilinde gittik. Odalar temizdi. Dekorasyon çok güzel, doğayla bütünleşik. Havuzbaşındaki hamaklar akşamüzeri mükemmel romantik oluyor. Tam bir kaçış ve huzur evi. Evin içine girmeden ayakkabıların çıkarılması lüks anlayışımı yerle bir etti, çünkü taş ev ve taşları soğuk, basmak hoşunuza gitmeyebilir. Akşam yemeğimizi havuz başında almak istedik ki orada da masalar var. Gayet soğuk bir şekilde, "Hayır bu gece burda verilcek yemekç" dendi. Sonra başbaşa romantik bir gece ısrarlarımıza dayanamayıp havuz başında masa hazırlamayı kabul ettiler. Ama servis yaparken çok geç, düzensiz ve suratsız servis yaptılar. Yemekler yetersiz ve lezzetsizdi. Bildiğin patlıcan yemeğinin yanına makarna getirildi. 2 kişiye 1 kişilik yemek geldi. Ayrıca çorbanın da dibi geldi, küçücük bir kepçe koyuldu ki kasenin yarısı bile dolmadı. Yemek porsiyonları çok komikti. Peynir diye getirdiği şey, 3 küçük parçadan oluşan bildiğin ekşi teneke peyniriydi ki sabah kahvaltıda da bu çıktı. Yanında erimiş zehir gibi siyah zeytin, biri şekerlenmiş biri de artık alkole dönmüş bir reçel vardı. Çay ve bildiğin beyaz ekmek. Ne köy ekmeği ne sitede bahsedilen özel poğaçalar, açmalar hiçbir şey yoktu. Ne haşlanmış yumurta vardı, ne bir bal. Kaşar bile yoktu ki salam falan demiyorum. Geceliğine adam başı 70 lira verilince birde ismi butik otel olunca insan en azından iyi beslenmeyi hakediyor sanırım..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

Servet Kaçamak tarafından...

2008'de ilk kez gittiğim "Kaya Misafir Evi" harika işletmecisi, lezzetli organik yemekleri, güzel ve güleryüzlü servisi ile son 3 yıldır sürekli ve her fırsat bulduğumda gittiğim Fethiye'de mutlaka uğradığım bir yer oldu. Gürültüden uzak ama Fethiye'ye, Hisarönü'ne, Ölüdeniz'e, Gemiler Koyuna, Kaya Köyüne yakın, sakin, huzurlu ve mutlu bir tatil geçirmek isteyenlerin mutlaka gitmesi gereken yerlerden biri olarak tavsiye edilecek küçük, organik otellerden biridir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

Servet Kaçamak tarafından...

Kaya Misafir evine ilk defa 2008 de gittim ve son 3 senedir her Fethiye'ye gittiğimde mutlaka uğradığım ve yanımda konuklarım olduğunda da hiçbir zaman acaba bir surprizle karşılaşırmıyım diye düşünmeden gittiğim bir yer oldu. Şüphesiz bunda işletmeci Filiz Hanımın tavrı çok önemliydi. Her zaman güler yüzlü, işini severek yapan ve de üstelik bu kadar becerikli olması nedeniyle hazırladığı lezzetli yemeklerin payı da büyük yer tutuyordu. Yolunuz Fethiye'ye düşerse ve huzur içinde kalacağınız, sevdiklerinizle güzel yemekleri olan, temiz, güleryüzlü servis yapan müşterisine önem veren, organik ürünler ve ev yemekleri, reçelleri sunan bir yerde kalmak isterseniz mutlaka listenize eklemeniz gereken bir yer olarak tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

neylan bener tarafından...

Neylan Bener "Gerçek tatil buymuş" demenin en dogru adresi Misafir Evi...dinlenirken-eglendik, saglikli ama bir o kadar da lezzetli sofralarda hep gulen yuzlerle agirlandik-dogada mis kokan yuruyusler yaptik-Kayakoy'un sihirli guzelliklerine dokunduk...biz cok sevdik ve yine-yeniden gelicez...Tesekkurler Filiz...cok ozel gunlerdi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

Seher Ozer tarafından...

Yukaridaki cogunlugun gorusune kesinlikle katiliyorum. Buyuk sehirin karmasasindan ve suniliginden kacarak sectigim ender mekanlardan biridir Misafirevi. Doga ile bu denli butunlesebilmis ayricalikli kucuk otellerden biridir. Hele o ozellikle guneste bekletilerek sekerlendirilmis guzelim ev yapimi recelleri, nohut plakisi,gozlemeleri, koy ekmegi vb. Misafirevi'ne has lezzetleri tatmak baslibasina bir keyiftir. Kendinizi orada tam olarak bir tanidiginizin evine gelmis misafir olarak gorurunuz Filiz Hn. la birlikte sarabinizi veya sabah kahvenizi yudumlarken... Ekolojik ortam konusunda ise ne kadar hassas olduklarini algilamamak mumkun degil!! Aslini sorarsaniz web sayfasinda da ve her tur metaryalinde de belirtildigi gibi doganin tam ortasinda bu mekan, dolayisiyle kedisiyle kopegiyle, cicegiyle bocegiyle bizim sehir ortaminda ozlem duydugumuz bir yer burasi. Haa su da var tabii, herkese ayni ortam hitap etmeyebilir, kimseyi de suclamamak lazim... bu nedenle de bir mekana gitmeden once tam olarak tatil beklentimiz ve ihtiyaclarimiz nelerdir, bunlara cevap verebilecek nitelikte mi bu mekan diye iyice arastirmak gerekiyor sadece... Dogrusunu isterseniz benim tami tamina ihtiyacim neyse hepsini karsiliyor Kaya Misafirevi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

meltem kuraloğlu tarafından...

Misafirevi ve Kayaköy de ailecek huzurla geçirdiğimiz birkaç günü unutmaya niyetimiz yok...çünkü gene ve gene gideceğiz:)) İnsanı evindeymiş gibi hissettiren nefis zeytinyağlıları ve ev yemekleri ile lezzetini halen anımsadığım ,doğanın muhteşemliğini halen gözümün önünden alamadığım ,mis gibi bembeyaz yataklarında mışıl mışıl uyuduğum Misafirevi'ni yaratan ve yaşatan Sevgili Filiz'e yeniden teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

sibel tezil tarafından...

Özlem hanım Yorumunuzu okuyunca şaşkınlıktan resmen ne diyeceğimi bilemedim.Zira her sene her mevsim yılda en az 4 kez ve kesinlikle Kaya Misafir Evi'ne giderim.Burada benim için belirleyici olan Filiz hanımın misafirperver tavrı,el yapımı reçelleri,nefis ev yemekleri Kayaköy'ün doğa ve tarih kokan havası.Evet ekolojik yaşam kimyasal kullanımını yok etmeye yönelik.Ve 360 gün ekolojik yaşamadığımız için zaten Kaya'ya gelip derin bir "NEFES" alıyoruz.Ben ısrarla ,doğası ve sineği de dahil tüm canlılarıyla Kayaköy'ü çok seviyorum.Ve Kaya Misafir Evi'ni herkese öneriyorum.Tabii ekolojik yaşama saygı duymayı becerebilmek koşuluyla. Sibel Tezil

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

arzu sonbahar tarafından...

fethiye ve cevresini sevdigim icin bircok kez gidip konaklama firsatina sahip oldugum kayakoyde, fethiye'de ya da cevresinde bir benzerine rastlamadigim turden bir yer kayakoy misafirevi. kendinizi evinizde hissediyorsunuz hatta daha da iyisi gercekten ismi gibi ozenle misafir ediliyorsunuz. odalar temiz ve duzenli, kahvaltiyi asma altinda yapiyorsunuz ve kayakoyde uretilen tereyagi, organik urunler ve tavuklarin taze sapsari yumurtalariyla yapiyorsunuz, gun boyunca tas golgelik de serinlik bulurken, havuz kenarinda golgede hamak keyfi benim icin en ozel zamanlardan birisiydi. aksamlari filiz hanimin tatli sohbeti esliginde ikram ettigi doktor'un meshur sarabi da aklimda kalan ozel zamanlardan birisi oldu. misafirevinin konumu nedeniyle hem kayakoyun merkezine birkac dakika yuruyus mesafesinde olup ulasmak istediginiz yerlere kolayca ulasabiliyorsunuz. benim gibi sehir hayatinin karmasa ve stresinden kurtulmak istiyorsaniz sakinlik ve huzur icinde bir kacis imkanina sahip oluyorsunuz. arzu ettiginizde kolayca fethiye merkeze, gemile(r) koyuna, af kule manastirina, oludenize ya da yakinlardaki tarihi ve turistik yerlere gitmek mumkun. kayakoyun icinde gezilecek o kadar yer ve gorulecek o kadar cok sey var ki bu bolgeye seyahat etmeyi dusunenlere seyahat planlarinda kayakoye ozel olarak birkac gun ayirmalarini tavsiye ediyorum. ayrica misafirevine yakinda bir at ciftligi de bulundugundan at binmeyi ogrenmek isteyenlere koy icinde at gezintisi de degisik bir deneyim olacaktir. henuz yapmadim bunu bir dahaki gidisimde yapmayi planliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

Kaya Misafir Evi tarafından...

Biz iki aile Ege ve Akdeniz turu için çıktığımız tatilimizin ilk durağı olan Kaya köyde buradan bulduğumuz Kaya Misafir evinde 3 günlük rezervasyon yaptırarak gittik. Fakat 2 hatfalık tatilimizde tek hayal kırıklığına Kaya Misafir evinde karşılaşmış olduk. İlk gece soğuk bir karşılama sonrası odalarımıza çıktık odalarda inanılmaz bir şekilde sinek v.s. vardı.Filiz hanımı çağırıp sorduğumuzda bunların normal olduğunu söyledi.İşin garibi sinek ilacı vs. kullanmamıza izin vermedi.Kimyasal hiç birşey kullanmıyoruz biz Ekolojik turizm yapıyoruz burda dedi.Dilerseniz sabah ayrılabilirsiniz dedi.Ben sizde beni anlayın biz yılın 365 günü ekolojik yaşamıyoruz ve bu şekilde bu odada kalamayız dedim.Ayrıca otelin havuzu mecvut ama ekolojik turizm yapıyorum diye orayıda ilaçlamıyor diye havuzdan hiç faydalanmadık. Tabi bu tavır sonrası sabah 9 gibi kahvaltı yapıp otelden ayrılmaya karar verdik ha bu arada kalvaltıda oldukça Eko idi yazılanların hiç biri yok idi.çok basit bir otel kahvaltısından öte değildi. anlayacağınız oradan nasıl kaçacağımızı bilemedik.Neyse ki sonrasında çok güzel insanlar ile karşılaşıp çok güzel butik otelerde kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Misafir Evi
Kaya Misafir Evi

-

Hayalimdeki tesisti

Doğa ile baş başa leziz yemekleri yerken, havuz başında güneşin pırıl pırıl görüntüsü, akşamları ay ve yıldızı ellerinde tutacak kadar yakında hissettiğim bir mekanda tatil yaptım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)