Alaçatı Beach Clubları, Alaçatı

Alaçatı Beach Clubları

Eğlence - - tarafından eklendi. 1 Yorum

Alaçatı Beach Clubları
Yazın en sıcak ayları başladığında tüm yılın yorgunluğunu serin denizlerde atmak isteriz. Birkaç günlük tatil bir yılın tüm stresini almaya yeter.

Son zamanlarda yoğun bir ilgi gören Alaçatı, yerli turistlerin yanı sıra yabancı turistlerin de tercihleri arasında. Çeşme'nin küçük bir yerleşim alanı olan Alaçatı, her ne kadar sezonu kısa olsa da, yaz aylarında kalabalıklaşır tatilcilerin gelmesiyle birlikte.

Alaçatı küçük bir yerleşim alanı olduğu için sayılı clublara sahiptir. Alaçatı beach clublarda gündüz saatlerinde plajların tadını çıkarırken, gece olduğunda clubın tadını doyasıya çıkarıp gününüzü eğlenceli bir şekilde bitirebilirsiniz.

Alaçatı beach clubları arasında Supperclub Alaçatı Beach, Masquerade Alaçatı Beach Club, Alaçatı 11 Beach Club ve Bobou Beach Çeşme bulunuyor. Gündüz plaj, gece club hizmeti veren bu işletmeler, sezon boyunca açık. Beach clublara giriş fiyatları biraz yüksek olsa da bütçeyi çok zorlamamakta.

Sezonu kısa olduğu için yaz sıcakları başlar başlamaz Alaçatı'nın beach clublarında kendinize yer edinebilirsiniz.

Alaçatı beach clublarında keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.:)

1 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar

-

2012 yaz sonunda Kenan Doğulu ve Sattas'ın katılımları ile düzenlenen Firarfest dahilinde tanıştığım Bobou Beach favorilerim arasında.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Son İncelenenler