Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Kumrucu Şevki Alaçatı

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Sandviç + 2
Bu restaurant menüleri Sandviç,Unlu Mamüller mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
3.8/5
Çok İyi
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kumrucu Şevki Alaçatı Hakkında

Çeşme’nin geleneksel tadı kumrunun bir numaralı ismi Kumrucu Şevki, Çeşme Alaçatı’da sizleri bekliyor... Çeşme kumrusunun yanında leziz köy kahvaltısı, İstediğiniz mezelerle kumpir, İbrahim ustadan midye, Sakızlı dondurma, Taze meyvelerle waffle, En soğuk biralar, En leziz çay, kahve ve daha pek çok lezzet hizmetinize sunulmuştur. Ayrıca, nezih bir ortamda maç keyfini yaşamak isterseniz, hem yaz hem de kış aylarında dev ekranlarımızın karşısında sizleri görmeyi bekliyoruz... Alaçatı için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Alaçatı otelleri adresini ve Alaçatı gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

3.8/5
Çok İyi
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3
2 değerlendirme
Kumrucu Şevki Alaçatı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
Yorum puanı 1
06.06.2019
emelixmrl
Yediğim en kötü kumru
Yediğim en kötü kumru. Bir de çalışanların kumrunun içinde sosis olmadığını iddia etmesine anlam veremedik. Lavabolar temiz değil ve yoğun saatte gitmediğimiz halde hizmet gecikmeli geliyor.
0/5 Çok Kötü
05.07.2020
Misafir
Standart yok
Bostanlı şb.de sucuklu kaşarlı kumru 19 tl .Çeşmede 24 tl.Akla gelen pahalı olan malzemesi mi farklı ,kurumsal displin ,standart neden yok ...K.yaka Bostanlıda kokoreç baki usta en pahalı ayak üstü Şemikler şb.daha ucuz.Şevkide ilçede pahalı il mrkznde ucuz..