Kumrucu Şevki Alaçatı

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Sandviç + 2
Bu restaurant menüleri Sandviç,Unlu Mamüller mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
3.8/5
Çok İyi
21 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kumrucu Şevki Alaçatı Hakkında

Çeşme’nin geleneksel tadı kumrunun bir numaralı ismi Kumrucu Şevki, Çeşme Alaçatı’da sizleri bekliyor... Çeşme kumrusunun yanında leziz köy kahvaltısı, İstediğiniz mezelerle kumpir, İbrahim ustadan midye, Sakızlı dondurma, Taze meyvelerle waffle, En soğuk biralar, En leziz çay, kahve ve daha pek çok lezzet hizmetinize sunulmuştur. Ayrıca, nezih bir ortamda maç keyfini yaşamak isterseniz, hem yaz hem de kış aylarında dev ekranlarımızın karşısında sizleri görmeyi bekliyoruz... Alaçatı için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Alaçatı otelleri adresini ve Alaçatı gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

3.8/5
Çok İyi
21 değerlendirme
Kumrucu Şevki Alaçatı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
05.07.2020
Misafir
Standart yok
Bostanlı şb.de sucuklu kaşarlı kumru 19 tl .Çeşmede 24 tl.Akla gelen pahalı olan malzemesi mi farklı ,kurumsal displin ,standart neden yok ...K.yaka Bostanlıda kokoreç baki usta en pahalı ayak üstü Şemikler şb.daha ucuz.Şevkide ilçede pahalı il mrkznde ucuz..
1/5 Kötü
06.06.2019
emelixmrl
Yediğim en kötü kumru
Yediğim en kötü kumru. Bir de çalışanların kumrunun içinde sosis olmadığını iddia etmesine anlam veremedik. Lavabolar temiz değil ve yoğun saatte gitmediğimiz halde hizmet gecikmeli geliyor.
4/5 Mükemmel
19.09.2017
Misafir
Alaçatı kapatıldı
Kumru denince ilk akla gelen Kumrucu Şevki Alaçatı, Çeşme Merkez şube, Alaçatı kapatıldı.
2/5 Ortalama
14.07.2015
Misafir
Çeşme’nin en kötü kumrusu
Herkes kumrucu diye en çok orayı duyduğu için gidiyor bence. Gerçekten Çeşme’nin en kötü kumrusu bence. Daha bir kere taze ekmekle kumru yemedim orada.
2/5 Ortalama
14.07.2015
burcu
Çeşme’nin en kötü kumrusu
Herkes kumrucu diye en çok orayı duyduğu için gidiyor bence. Gerçekten `Çeşme`’nin en kötü kumrusu bence. Daha bir kere taze ekmekle kumru yemedim orada.
Daha fazla yorum gör