Kumrucu Şevki Alaçatı

  • İzmir / Çeşme / Alaçatı
  • Uğur Mumcu Cad. No:16/A

Kumrucu Şevki Alaçatı

Çeşme'nin geleneksel tadı kumrunun bir numaralı ismi Kumrucu Şevki, Çeşme Alaçatı'da sizleri bekliyor...

Çeşme kumrusunun yanında leziz köy kahvaltısı,
İstediğiniz mezelerle kumpir,
İbrahim ustadan midye,
Sakızlı dondurma,
Taze meyvelerle waffle,
En soğuk biralar,
En leziz çay, kahve ve daha pek çok lezzet hizmetinize sunulmuştur.

Ayrıca, nezih bir ortamda maç keyfini yaşamak isterseniz, hem yaz hem de kış aylarında dev ekranlarımızın karşısında sizleri görmeyi bekliyoruz...

Alaçatı için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Alaçatı otelleri adresini ve Alaçatı gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

15 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
15
Standart yok
1

-

Bostanlı şb.de sucuklu kaşarlı kumru 19 tl .Çeşmede 24 tl.Akla gelen pahalı olan malzemesi mi farklı ,kurumsal displin ,standart neden yok ...K.yaka Bostanlıda kokoreç baki usta en pahalı ayak üstü Şemikler şb.daha ucuz.Şevkide ilçede pahalı il mrkznde ucuz..

15
Yediğim en kötü kumru
2

-

Yediğim en kötü kumru. Bir de çalışanların kumrunun içinde sosis olmadığını iddia etmesine anlam veremedik. Lavabolar temiz değil ve yoğun saatte gitmediğimiz halde hizmet gecikmeli geliyor.

15
Alaçatı kapatıldı
9

-

Kumru denince ilk akla gelen Kumrucu Şevki Alaçatı, Çeşme Merkez şube, Alaçatı kapatıldı.

15
Çeşme’nin en kötü kumrusu
4

-

Herkes kumrucu diye en çok orayı duyduğu için gidiyor bence. Gerçekten Çeşme'nin en kötü kumrusu bence. Daha bir kere taze ekmekle kumru yemedim orada.

15
Dünyada tek
10

-

Bence dünyada tek. Ellerine sağlık! Süper bir lezzet. (Suvarlılı Justi)

15
Fiyasko
10

-

Ben Trabzonlu olarak maç seyretmek için geldim. Trabzonsporlular için yabancı bir takım. Ben bundan sonra orada yemek yemem, hiçbir Trabzonlu yemesin, sanki gavur memleketi. Tam bir fiyasko.

15
Leziz
10

-

Kumru denince ilk akla gelen Kumrucu Şevki Alaçatı'dır. Alaçatı'nın merkezinde yer alıyor. Özellikle peynirli kumruyu öneririm.

15
Alaçatı'da yemeden dönmeyin
6

-

Alaçatı'da tadına doyamayacağınız bir kumru yemek istiyorsanız, Kumrucu Şevki kesinlikle doğru adres. Sadece kumru değil kumpirin en lezzetlisini de Kumrucu Şevki'de tadacaksınız.

15
Mis
8

-

Mis gibi kumrusuyla, tatlılarıyla Kumrucu Şevki vazgeçilmez durağınız oluyor Alaçatı'da. Kumrusunu yemeden gitmeyin!

15
Alaçatı'nın en meşhur kumrucusu
10

-

Alaçatı tatilimizde uğrak mekanlarımızdan biri oldu Kumrucu Şevki. Özellikle peynirli kumrusu ve içine eriterek koydukları karper peyniri ve yanında ikram edilen turşu kumrunun tadını daha da güzelleştiriyor. Alaçatı'ya gittiyseniz, Kumrucu Şevki'ye uğramadan dönmeyin.

15
Alaçatı'da kumru, Kumrucu Şevki'de yenir
10

-

Kumruyu pek sevmeyen biri olarak Kumrucu Şevki'deki kumruya bayıldım. Alaçatı'da gidip yemek yiyebileceğiniz güzel bir yer. Servis olarak biraz yavaşlar ama gelen kumru sonrası bunu unutuyorsunuz. Midye dolması ve kumpiri çok lezzetliydi, muhakkak bir tadına bakın.

15
Mutlaka uğrayın
8

-

Çeşme ve Alaçatı'da kumru denince akla gelen ilk adres. Bu kadar popüler olmayı hak edecek tatta kumrular sunuyor misafirlerine. Aynı zamanda midye dolması da çok lezzetli.

15
Hiçbir yerde yok
10

-

Ellerine sağlık! Süper bir lezzet.

15
Lezzet iyi, sunum iyileşmeli
8

-

Çeşme'ye her gidişimde en az bir kere uğradığım bir yer Kumrucu Şevki. Özellikle karper peynirli karışık kumru benim favorim. Vaktiniz varsa ve derdiniz doymaksa kesinlikle doğru bir tercih. Personel biraz daha sıcakkanlı olabilir, zira insanlar bu bölgeye tatil yapmaya ve dinlenmeye geliyorlar. Hiçbir şey canınızı sıksın istemezsiniz.

15
Çeşmeye gitmişken yenmeli
8

-

Kumruları çok leziz, yeri de hemen deniz kenarında güzel bir yer. Çeşmeye gittiyseniz Kumrucu Şevki'de kumru yemeden dönmeyin derim ben.