Otelleri Göster

Atatürk Orman Çiftliği Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 195 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Mükemmel"

"Dört dörtlük"

7.7

Misafir yorumu

10 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 600 88 25

"Her detayıyla tatmin ediciydi"

"Ankara'nın en işlek caddesinde bulunuyor"

8.0

Misafir yorumu

10 yorum

Atatürk Orman Çiftliği Yakınındaki Oteller

Türk tarımına öncülük eden Atatürk Orman Çiftliği, 1925 yılında Ankara'nın batısında, Mustafa Kemal'e armağan edilmiş bir arazidir. Çiftlik, Atatürk'ün talimatı ile kurulmuş olup 1937'de Atatürk tarafından hazineye bağışlanmıştır. Atamızın mirası çiftlik günümüzde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na bağlı tüzel kişiliği haiz bir kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 1992'de 1. derecede tarihi ve doğal SİT alanı olarak tescil edilmiştir. Ankara'nın en büyük yeşil alanı olan çiftlik arazisi içinde ülkenin en büyük hayvanat bahçesi, Atatürk'ün doğduğu Selanik'teki evin bir benzeri, tarihi Karadeniz Havuzu ve Devlet Mezarlığı gibi gezilebilen alanları da mevcuttur.

Şehrin en özel yerlerinden biri olan bu çiftliğin yakınlarda başkente gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Atatürk Orman Çiftliği yakınındaki oteller ise bu sayfada listelenmektedir. Gerek iş için yapılan konaklamalarda gerekse de tatil amaçlı konaklamalarda bu listedeki tesislerin her birini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Oteller bu sayfada çiftliğe en yakın mesafeden en uzağa doğru listelenmektedir.

Atatürk Orman Çiftliği yakınındaki oteller listesinde lüks ve 5 yıldızlı otellerden küçük otellere kadar onlarcası yer almaktadır. Bu otellerin her birini bulunduğu konum, ayrıntılı özellikleri ve konaklama fiyatlarına göre inceleyebilir ve sıralayabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesisle de iletişime geçebilir ve ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.