Villa Güney Et & Mangal

  • Bursa / Bursa Merkez / Osmangazi
  • Uludağ Yolu Dicle Sok. No:47

Villa Güney Et & Mangal

Kebabın ustası Villa Güney Et & Mangal'dan enfes lezzetler sizi bekliyor.

Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceğiniz ve usta ellerden çıkan yiyeceklere doyabileceğiniz harika bir mekan.

Harika doğası, güler yüzlü personeli ve lezzetli mezeleriyle Villa Güney Et & Mangal'da unutamayacağınız bir ziyafet için, Bursa, Osmangazi'deki restoranımıza bekliyoruz.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Şiddetle tavsiye ederim
10

-

30 senedir gideriz, açık söyleyeyim Bursa'da yemek anlamında daha iyi başka yer yok, girip çıkmadığımız restoran olmadığını da eklemekte fayda var. Ara sıra bazı etlerini beğenmediğimiz olur ama çok ender, genelde çok istikrarlı bir yerdir lezzet adına. Ortamı ve manzarası da ayrıca güzeldir. Yazın sıcak havalarda Bursa'nın bunaltıcı havasından kaçıp dağ havası almak için de, kışın Uludağ'dan dönerken de her türlü g.. Devamını Göster

4
Köfteleriniz çok lezzetsiz
2

-

İyi değil. Sucuklarınız, köfteleriniz çok lezzetsiz.

4
Her şey lezzetli
10

-

Mezeleri olsun, etleri olsun hepsi çok lezzetli. Böyle bir mekan için verdiğimiz rakamlar ucuz bile sayılır. Henüz gitmediyseniz gidin ve sucuk, köfte, pirzola, külbastı ve böbrek yatağını muhakkak deneyin.

4
Etleri çok lezzetli
8

-

Kendin pişir kendi ye mantığında hizmet veren, Bursa'da bence en lezzetli etleri tadabileceğiniz bir yer. Uludağ yolunda, Çatrak civarında bulunan mekanın manzarası da çok güzel. Köftesi, sucuğu, böbrek yatağı, pirzolası özellikle tadılmalı. Mezeleri ise vasat, çok çeşit yok ve lezzetli değil o kadar. Kaşarlı mantarı da ayrıca tavsiye ederim.

Yakınındaki Oteller