Çamlı Kahve

  • Bursa / Mudanya / Tirilye
  • Zeytinbağı

Çamlı Kahve

Çamlı Kahve, genel bilinen adı ile Mudanya'ya bağlı Tirilye'de, resmi adı ile Zeytinabğı'nda yer alıyor. Mudanya tarafından Tirilye'ye girdikten sonra hiçbir yere sapmadan beldenin içinde devam ediyorsunuz. Sağınızda bir benzin istasyonu solunuzda camiiyi geçtikten yaklaşık 100-150 metre sonra sağ yukarı işaret eden Çamlı Kahve tabelasını göreceksiniz. Buradan yokuşun sonuna vardığınızda tam da Çamlı Kahve'ye gelmiş olursunuz.

Haftasonları özellikle de hava güzelse oldukça kalabalık oluyor. Manzarası muhteşem, Tirilye olduğu gibi ayaklarınızın altında. Deniz yine aynı güzellikte.

Serpme kahvaltısı çok bereketli ve güzel. 2 kişilik bir kahvaltı ile çok rahat 4 kişi doyar. Bununla beraber gözleme de tavsiye edilebilir. Tabi ki yemeğinizin ya da kahvaltınızın sonunda türk kahvesi de sipariş edin. Mekanda alkollü içecek olarak bira var ama onun dışında başka bir şey var mı bilmiyorum.

Fiyatları da ambiansa, alınan hizmete ve lezzete göre bence oldukça makul.

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Her şey harikaydI
10

-

Manzara, kahvaltı ve diğer hizmetler her şey harikaydı. Trilye'ye gidince mutlaka görülmesi gereken bir yer.

7
Hizmet çok kötü
2

-

Aşırı pahalı, hizmet çok kötü, garsonlar ise garsonluktan çok mafya filminde oynayan kötü karakter kişiler. Gününüzün kötü geçmesini istemiyorsanız gitmeyin.

7
Hafta içi gelin
2

-

Arkadaşlar fazla abartmış, ben onlarca defa gelen biri olarak kötü yönlerini de söyleyeyim. Bir kere pazar günü hele saat 13'den sonra geliyorsanız, ne park yeri, ne de oturacak masa bulmak zor. Şansınıza masa buldunuz, garson bulmak zor. Söylediğiniz çayı minimum 20-25, bazen daha fazla beklemeyi göze alacaksınız. O yüzden hafta içi gelin.

7
Benim güzel köyüm
10

-

Manzara ve yeşillik mükemmel. İstanbul'a yakın, daha ne söylenir ki harikulade. Herkese tavsiye ederim.

7
Muazzam güzellik
10

-

Yorumsuz, sadece gidin ve görün, zaten o güzellik muazzam bir güzellik, tarif edilemez yani. ;) Emeklere teşekkürler.

7
Gözlemesi muhteşem
10

-

Çamlı Kahve gözlemesi için de tercih edilebilir. Mekanda alkollü içecek servisi de yapılıyor. Yani bir koca gün keyifle geçirilebilir mekanda. Yemek sonrası bol köpüklü bir Türk kahvesi eşliğinde tavla partisi de yapılabilir.

7
Harika bir hafta sonu kahvaltısı
10

-

Güneşli bir hafta sonu uzun bir Pazar kahvaltısı için gidilmeli. Fiyatları gayet makul. Tirilye'ye tamamen hakim bir tepede, muhteşem bir manzara eşliğinde keyif dolu vakit geçirilebilir. Manzaraya yakın oturmak istenirse erken saatlerde gidilip kenar masalardan bir yer kapmanızı tavsiye ederim.