Çamlı Kahve

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Türk Mutfağı + 2
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
3.9/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Çamlı Kahve Hakkında

Çamlı Kahve, genel bilinen adı ile Mudanya’ya bağlı Tirilye’de, resmi adı ile Zeytinabğı’nda yer alıyor. Mudanya tarafından Tirilye’ye girdikten sonra hiçbir yere sapmadan beldenin içinde devam ediyorsunuz. Sağınızda bir benzin istasyonu solunuzda camiiyi geçtikten yaklaşık 100-150 metre sonra sağ yukarı işaret eden Çamlı Kahve tabelasını göreceksiniz. Buradan yokuşun sonuna vardığınızda tam da Çamlı Kahve’ye gelmiş olursunuz. Haftasonları özellikle de hava güzelse oldukça kalabalık oluyor. Manzarası muhteşem, Tirilye olduğu gibi ayaklarınızın altında. Deniz yine aynı güzellikte. Serpme kahvaltısı çok bereketli ve güzel. 2 kişilik bir kahvaltı ile çok rahat 4 kişi doyar. Bununla beraber gözleme de tavsiye edilebilir. Tabi ki yemeğinizin ya da kahvaltınızın sonunda türk kahvesi de sipariş edin. Mekanda alkollü içecek olarak bira var ama onun dışında başka bir şey var mı bilmiyorum. Fiyatları da ambiansa, alınan hizmete ve lezzete göre bence oldukça makul.

Yorum / Değerlendirme

3.9/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Çamlı Kahve
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
23.08.2017
Misafir
Her şey harikaydI
Manzara, kahvaltı ve diğer hizmetler her şey harikaydı. Trilye'ye gidince mutlaka görülmesi gereken bir yer.
1/5 Kötü
13.08.2016
Halil Yilmaz
Hizmet çok kötü
Aşırı pahalı, hizmet çok kötü, garsonlar ise garsonluktan çok mafya filminde oynayan kötü karakter kişiler. Gününüzün kötü geçmesini istemiyorsanız gitmeyin.
1/5 Kötü
12.04.2015
Misafir
Hafta içi gelin
Arkadaşlar fazla abartmış, ben onlarca defa gelen biri olarak kötü yönlerini de söyleyeyim. Bir kere pazar günü hele saat 13’den sonra geliyorsanız, ne park yeri, ne de oturacak masa bulmak zor. Şansınıza masa buldunuz, garson bulmak zor. Söylediğiniz çayı minimum 20-25, bazen daha fazla beklemeyi göze alacaksınız. O yüzden hafta içi gelin.
5/5 Mükemmel
14.08.2014
Misafir
Benim güzel köyüm
Manzara ve yeşillik mükemmel. `İstanbul`’a yakın, daha ne söylenir ki harikulade. Herkese tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
01.01.2014
Misafir
Muazzam güzellik
Yorumsuz, sadece gidin ve görün, zaten o güzellik muazzam bir güzellik, tarif edilemez yani. ;) Emeklere teşekkürler.
Daha fazla yorum gör