Hacıbektaş
Neredekal.com
Nevşehir Mekanlar
Trilye Taşmahal Restaurant

Trilye Taşmahal Restaurant

₺ ₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 3
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.2/5
Ortalama
11 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Trilye Taşmahal Restaurant Hakkında

Bursa’nın denize açılan kapılarından biri olan Tirilye’de yeni açılan bir mekân Tirilye Taşmahal Restaurant. Bursa’dan kaçıp deniz kenarında bir pazar kahvaltısı yapmak istiyorsanız, merkeze yarım saat uzaklıkta bulunan Tirilye Taşmahal Restaurant’ı ziyaret edebilirsiniz. Tirilye’nin deniz ve doğa dokusu ile uyumlu olarak taştan yapılmış bu bina, denize sıfır konumu ile akşam yemekleri için de en çok tercih edilen mekânların arasında bulunuyor. Cumartesi günleri rezervasyonla gitmenizde fayda gördüğümüz bu mekân 120 kişilik bir kapasiteye sahip. Deniz kenarında bulunan Tirilye Taşmahal Restaurant’ta yemek yemek için en uygun vakitlerden birisi ise gün batımı, bu özel anı kaçırmayın...

Yorum / Değerlendirme

2.2/5
Ortalama
11 değerlendirme
Trilye Taşmahal Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
18.06.2018
Misafir
Yeri güzel, servis kötü
Kahvaltıya gittik. Menü kötü. Servis kötü. Çay isterseniz geliyor. Kişi başı 40 TL, sadece deniz manzarası için alıyorlar. Güzel bir yeri var ama bu şekil özensiz sunum ve servisle çok müşteri kaybederler.
1/5 Kötü
08.05.2016
Şahin kirez
Menü fakirliği
8 Mayıs Anneler Günü’nde burada kahvaltı yapalım dedik. Kişi başı 40 liraymış. Böyle rezalet, böyle ilgisiz, bu kadar menü fakirliği olan bir yerde kahvaltı etmemiştik. Zeytin, yumurta, ekmek ya da başka bir şeyi istemeden getirmiyorlar. Hele çay. Ellerinde termostat dolaşıyorlar, sen istersen çay veriyorlar. Sonunda memnuniyetsizliğimizi sözlü olarak dile getirdik. Madem 40 lira alıyorsunuz, neden açık büfe yapmıyorsunuz? Her şeyi biz isteyince mi getiriyorsunuz? Yazık, çok rezil bir yermiş. Bir daha asla ama asla buraya gelmeyiz ve kimseye de tavsiye etmeyeceğimizi söyledik. İnanmayan varsa gider kazığı yer, ilgisizliği görür. Ondan sonra bize hak verir. Ben yazık oldu demiyorum, 4 kişi 160 lira para verdik, haram olsun diyorum. Yazıklar olsun diyorum. Hayatımda böyle rezil bir yer görmedik. Tabi ne de olsa biz İzmirliyiz. Haksızlığa hiçbir yerde tahammül edemiyoruz ve çevremizi uyarmak bizim görevimiz.
1/5 Kötü
24.05.2014
Şengül erman
Denize sıfır, muhteşem manzara
Bu akşam oradaydık dostlarla, mekân çok güzel, evet denize sıfır, muhteşem bir manzara fakat en önemlisi sıfır kalite bir servis, asık suratlı personel ve gerçekten kötü tatlar. Ne yazık ki zaman kaybı ve büyük hayal kırıklığı. :(
3/5 Çok İyi
12.05.2014
Misafir
Mekan iyi, fiyatlar çok yüksek
Mekanın yeri güzel ve mezeler oldukça lezzetli. Fiyatlar balık servisi almamamıza rağmen oldukça yüksek.
1/5 Kötü
02.05.2014
MURAT
Fiyatları anlamsız derecede yüksek
Personel iyi, güler yüzlü. Ancak fiyatları anlamsız derecede yüksek ve işletmecisinin iletişiminden memnun kalmadık. Kesinlikle uğramayın. Sahil kenarındaki Şeker Ev veya Savarona’ya gidin, keyfiniz kaçmasın.
Daha fazla yorum gör