Meydan Kuzu Çevirme, Gemlik

Meydan Kuzu Çevirme

  • Bursa / Gemlik
  • Yalova 10. km Orhangazi /

Meydan Kuzu Çevirme

Yolunuz Bursa'dan geçiyorsa mutlaka uğramanız gereken mekanlardan birisidir Meydan Kuzu Çevirme.

Tertemiz havası ve doğa manzarası eşliğinde kuzu çevirmesi yapmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Kuyu kebabı ve kuzu çevirmesi misafirlerimizin beğenerek yediği tatlar arasındadır.

Siz değerli dostlarımızı yolculuk arasında bir et molası vermeye ve keyifli bir ziyafet yapmaya bekliyoruz.

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Kesinlikle tavsiye etmem
1

-

Bu zamanda gittiğim en kötü yer diyebilirim ortam hiç temiz değil hizmet sıfır sanki zorla getiriyorlar lezzet yok hem pahalı hem de ikramlıklarını bile ücrete tabi tutuyorlar heryerde deriler kesinlikle tavsiye etmem

8
Kötüydü
1

-

Yediğim en kötü kuzu çevirme çevirmeye alakası yok verdiğim paraya içim gitti yazık. Hizmet 0, lezzet 0 0, fiyat pahalı. 4 kişi gittik, kemikte et aradık

8
Bir porsiyon köfte 30 TL
2

-

Sakın gelmeyin! Şimdi oradan ayrıldık, ben böyle pislik, böyle rezillik görmedim. Üstelik bir porsiyon köfte 30 TL! Gelmeyin!

8
Fiyatlar pahalı
2

-

Lezzet, hizmet kötü, fiyatlar pahalı. Et fiyatının üstünde salatalardan ve içmediğimiz meşrubattan para talep ettiler. Kendi ikramlarından para isteyen bir yer ilk defa burayı gördüm. Meşrubat içmediğimizi söyleyince fiyat düştüler ama verdikleri fiyat politikası lüks restoran gibi. Gelen müşterilerine böyle bir fiyat politikası uygulaması hiç hoş değildi. Bir daha kesinlikle gitmeyeceğimiz bir tesis.

8
Her yer pis
2

-

Sakın gitmeyin arkadaşlar, gittiğine pişman olanlardanım bende. Her yer pislik içinde, hizmet sıfır, yüksek ücret, o fiyatlara çok daha güzel yerler var.

8
Beğenmedim...
2

-

Hiç tavsiye etmem. Kuzu eti diye ne olduğu belirsiz eti koyuyorlar önünüze ayrıca koku vardı. Bildiğin kemik ayrıca hijyen yok, kaşıkta leke vardı. Mutfağa girdim. Ha bir de arıdan sinekten geçilmiyor midem kalktı resmen.

8
Mekan kötü
2

-

İstemediğimiz ikramlardan ücret alındı.

8
Dışından güzel ve çekici
2

-

Uludağ yolundakinden yeme fırsatımız oldu, keşke durmasaydık. Etten ziyade kemik sıyırdık ve pişmemişti. Ayrıca hizmet ücreti gibi saçma bir ücret uygulamaları var.