Falez Cafe

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Türk Mutfağı + 2
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
2.6/5
Ortalama
26 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Falez Cafe Hakkında

Falez Cafe, Mudanya’dan Tirilye yönünde giderken Kumyaka Köyü’nün hemen girişinde sağa doğru girişte falezlerin üzerinde yer alan mekandır. Manzarası gerçekten muhteşem tüm Kumyaka ve bir o kadar güzel mendirek manzarasına ve Gemlik Körfezi’nin hemen tamamına hakim bir tepe üzerinde yer alıyor. Yol tarifi için için Mudanyadan Tirilyeye Nasıl Gidilir sayfasına bakılabilir. Haftasonları kahvaltı için ziyadesiyle tavsiye olabilecek olan Falez Cafe aynı zamanda öğle ve akşam yemekleri için de tercih edilebilir. İlk senesinde tamamen yazlık bir mekan olarak hizmet veren mekan artık kışlık mekanını da açmış bulunuyor. Mekanda alkollü içecek de servis ediliyor. Bu sebeple bir akşam üzeri gün batımı için gidililebilir.

Yorum / Değerlendirme

2.6/5
Ortalama
26 değerlendirme
Falez Cafe
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
30.07.2016
Misafir
Kötü bir yaklaşım
30 Temmuz 2016 tarihinde öğle vakti bir şeyler içelim (çay ve kahve gibi) diye Falez Cafe mekanına gittik ama burası kahvaltı mekanıdır, çay veremeyiz diye bir yanıtla karşılaştık, oldukça kötü bir yaklaşımdı. Siz mekanınıza gelen insanlara bu şekilde yaklaşım gösteremezsiniz. Henüz misafire nasıl davranacaklarını öğrenememişler. Yazık diyor ve dostlarımla bunu paylaşmak istedim...
1/5 Kötü
22.08.2015
Ayse ozdemir
Çok pahalı
Çok pahalı. Sadece manzarası var. Bir şişe suyun 6 TL olduğu başka bir mekan yok. Benim için son oldu. 3 şişe su, iki neskafe ve iki Türk kahvesine 60 TL’den fazla verdik. Kahvaltısının da bir özelliği yok ve diğer yerelden fazla alıyorlar.
1/5 Kötü
17.08.2015
Misafir
Gereksiz pahalı
Gereksiz pahalı. Bir daha gitmem. Avrupa’da sayısız butik mekana gittik. Bunlara tabii ki Türkiye'den Ege, Akdeniz ve İstanbul'dakiler de dahil. Gittiğimiz mekanların manzarasını ve özelliklerini saymama gerek yok sanırım. Ama bu denli bulunduğu konumu sömürmeye çalışan bir işletme ve fiyat anlayışı görmedim. Öncelikle rezervasyon yaptırdığımız halde bizi en arka masaya aldılar. Aradık ama ulaşamadık denildi. Neyse uzamasın diye sustuk ama telefona baktık ne arayan olmuş ne soran. Kahvaltısı ortalama bir kahvaltıydı ama hesap hiç öyle değildi. İki kişilik kahvaltıdan 120 TL hesapla kalkıldı. Ekstra olarak aldığımız kahve vardı. Bir şişe su 6 TL imiş haberiniz olsun. Hesabı biraz daha sorguladığımızda epeyce asık bir surattan, yalnız yüzde on da garsoniyer ücreti var cevabı geldi. Bu bir kere olur, ikinciye olmaz. Hadi bol güneşler.
1/5 Kötü
17.08.2015
ilhan cemal
Gereksiz pahalı
Gereksiz pahalı. Bir daha gitmem. Avrupa’da sayısız butik mekana gittik. Bunlara tabii ki Türkiye'den Ege, [mekan=akdeniz]Akdeniz[/mekan] ve `İstanbul`'dakiler de dahil. Gittiğimiz mekanların manzarasını ve özelliklerini saymama gerek yok sanırım. Ama bu denli bulunduğu konumu sömürmeye çalışan bir işletme ve fiyat anlayışı görmedim. Öncelikle rezervasyon yaptırdığımız halde bizi en arka masaya aldılar. Aradık ama ulaşamadık denildi. Neyse uzamasın diye sustuk ama telefona baktık ne arayan olmuş ne soran. Kahvaltısı ortalama bir kahvaltıydı ama hesap hiç öyle değildi. İki kişilik kahvaltıdan 120 TL hesapla kalkıldı. Ekstra olarak aldığımız kahve vardı. Bir şişe su 6 TL imiş haberiniz olsun. Hesabı biraz daha sorguladığımızda epeyce asık bir surattan, ‘yalnız yüzde on da garsoniyer ücreti var’ cevabı geldi. Bu bir kere olur, ikinciye olmaz. Hadi bol güneşler.
3/5 Çok İyi
01.01.2015
Yusuf
Yetkilinin yaklaşımı
Manzarası güzel diye o kadar yol gittik. Bir tek manzarası güzel. Sahipleri insanlarla tartışan, haksız olduğunu söylediğimizde "mekan benim kuralları ben koyarım istemeyen gelmesin" diyebilen birisi Tartışma yaşadıkları kişiler bizim grup ve diğer oturan kişiler de mekanı terk etti. Fiyatları mı? Abartılı kalite mi? O da iyi sayılmaz. Gitmek için hiçbir arkadaşıma öneremeyeceğim.
Daha fazla yorum gör