Çalı Çam Bahçe Et & Mangal, Nilüfer

Çalı Çam Bahçe Et & Mangal

  • Bursa / Nilüfer
  • Çalı Kavşağı, K.S.S arka yolu oto pazarı devamı, Çalı girişi lambaları sol köşe

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Fiyatları da çok pahalı
2

-

5 para etmez hizmet kalitesi, etleri de lezzetsiz. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız sakın gitmeyin. Fiyatları da çok pahalı. Ben bir kere hataya düştüm. Bir daha bedava gel deseler yine asla uğramam.

8
Servis diye hiçbir şey yok
1

-

Çalı Çam Bahçe Et & Mangal'ı kesinlikle tavsiye etmem. Köfte diye domates, biber karışık ortaya döküyorlar. Göz boyama, sakın görüntüye ortama aldanmayın. Servis diye hiçbir şey yok. Gelgeç müşteri diye esnaflık sıfır. Benden söylemesi.

8
Fiyatlarda anormallik var
4

-

Lezzet için denecek bir şey yok ama fiyatlarda anormallik var. 4 kişi gittik, 200 üstü hesap ödedik. Tabi işin sırrı detaylarda saklı. Salata-meşrubat-su, vs. Hepsi oldukça şişirilmiş ve 1 kilo köftenin 60 TL olduğunu söyleyen işletme (1,5 civarı yedik ve birkaç çöp şiş) alasını diğerlerinden çıkarıyor. Bunları bilmeden gitmeyin.

8
Çok memnun kalktık
10

-

Etiniz, servisiniz tek kelimeyle harika. Karadeniz kitlesi de bu tattan mahrum kalmasın. Kolaylıklar diliyorum.

8
Lezzet
10

-

Süper bir mekan, yaz kış ailenizle rahatlıkla gelebileceğiniz temiz ve rahat bir mekan. Köftesini denemediyseniz çok şey kaybetmişsiniz.

8
Güzel bir mekan
8

-

Ailecek gelinebilecek güzel bir mekan. Yemekler de çok güzel.

8
Et mangal sevenlere
8

-

Bursa'da özellikle hafta sonları oturmuş bir et mangal kültürü var. Yaz kış farketmez, hafta sonları tüm mekanlarda ciddi bir doluluk var. Et mangal konusunda bu kadar markalaşan mekan sanırım çok az. Yazlık bahçesi olan mekanlardan en beğendiklerimden birisi Çalı Bahçe. Eti güzel, sucuk lezzetli. Fiyatlar bir parça Bursa raicin üzerinde.

8
Bahçe muhteşem
10

-

Bahçe, mangal ve dinlenmek icin bire bir. Yazın bahçesini mutlaka görmek lazım.