Orhan Köfte - Merkez

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Türk Mutfağı + 2
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2/5
Ortalama
26 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Orhan Köfte - Merkez Hakkında

Firmamız 1990 yılında Orhan Çelik tarafında kurularak, İnegöl’de hizmet vermeye başlamıştır. Size sunduğumuz ürünlerin damak zevkinize uygun olması için etin en iyisini, piyazda kullandığımız fasulyeyi Erzincan’dan, zeytinyağını Ayvalık’dan getiriyoruz. Eğitimli ve güleryüzlü personelimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Yorum / Değerlendirme

2/5
Ortalama
26 değerlendirme
Orhan Köfte - Merkez
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
16.09.2018
Hacı gündoğdu
Karar biz tüketicilerin
Güzel bir mekan, 40 dakikada köfte geliyor, 3 porsiyon karışık ızgara. 1 adet kola, 1 adet büyük su, 1 adet piyaz Toplam fiyatı 172 TL. Karar biz tüketicilerin, afiyet olsun.
1/5 Kötü
30.07.2017
Zeynep Yılmaz
İlgi alaka kötü
İlgi alaka sıfır. Masaya oturduk bekledik bekledik hiç bir garson gelip ilgilenmedi. Seslendiğimizde de “Tamam ya bakacağız.” deyip terslediler. Müşteriye doymuş. Beklediğimizle kaldık. Yemeden kalktık. Başka bir yere gittik.
5/5 Mükemmel
15.07.2017
Satılmiş ŞEN
Güler yüzlü personeli
Yoldan geçerken çok da göze çarpmayan ama içeriye girdiğinizde çok güzel bir mekan karşılıyor sizi. Temiz, nezih, tecrübeli ve güler yüzlü personeliyle harika bir yer. Fiyatlar da gayet uygun. Tek eksiği içerinin güzelliğinin yoldan geçerken fark edilememesi.
4/5 Mükemmel
15.09.2016
Gürkan
Lezzet zaten kendini ispatlamış
Temizlik, ilgi, alaka on numara. Lezzet zaten kendini ispatlamış, helal olsun.
2/5 Ortalama
27.08.2015
Misafir
Beğenemedim
Diğer köfteciler daha fazla köfte ve daha uygun fiyat ile veriyor. Ben iki köfteyi ayırt edemedim. Hijyen bakımına gelirsek de beğenemedim. Bazı garsonlar da müşterileri rahatsız edecek hareketlerde bulunuyor.
Daha fazla yorum gör