Orhan Köfte - Merkez

  • Bursa / İnegöl
  • İnegöl-Bursa Karayolu 2.Km.

Orhan Köfte - Merkez

Firmamız 1990 yılında Orhan Çelik tarafında kurularak, İnegöl'de hizmet vermeye başlamıştır. Size sunduğumuz ürünlerin damak zevkinize uygun olması için etin en iyisini, piyazda kullandığımız fasulyeyi Erzincan'dan, zeytinyağını Ayvalık'dan getiriyoruz.

Eğitimli ve güleryüzlü personelimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

22 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
22
Karar biz tüketicilerin
1

-

Güzel bir mekan, 40 dakikada köfte geliyor, 3 porsiyon karışık ızgara. 1 adet kola, 1 adet büyük su, 1 adet piyaz Toplam fiyatı 172 TL. Karar biz tüketicilerin, afiyet olsun.

22
İlgi alaka kötü
2

-

İlgi alaka sıfır. Masaya oturduk bekledik bekledik hiç bir garson gelip ilgilenmedi. Seslendiğimizde de “'Tamam ya bakacağız.”' deyip terslediler. Müşteriye doymuş. Beklediğimizle kaldık. Yemeden kalktık. Başka bir yere gittik.

22
Güler yüzlü personeli
10

-

Yoldan geçerken çok da göze çarpmayan ama içeriye girdiğinizde çok güzel bir mekan karşılıyor sizi. Temiz, nezih, tecrübeli ve güler yüzlü personeliyle harika bir yer. Fiyatlar da gayet uygun. Tek eksiği içerinin güzelliğinin yoldan geçerken fark edilememesi.

22
Lezzet zaten kendini ispatlamış
8

-

Temizlik, ilgi, alaka on numara. Lezzet zaten kendini ispatlamış, helal olsun.

22
Beğenemedim
4

-

Diğer köfteciler daha fazla köfte ve daha uygun fiyat ile veriyor. Ben iki köfteyi ayırt edemedim. Hijyen bakımına gelirsek de beğenemedim. Bazı garsonlar da müşterileri rahatsız edecek hareketlerde bulunuyor.

22
Hijyen sıfır
2

-

Eskişehir'e giderken İnegöl köfte yiyelim dedik. Zar zor masa bulup oturduk. Ne gelen var, ne giden. Sonra tabaklar geldi, toz içindeydi. Sipariş almaya gelen de olmadı zaten. Garsona sorduk, çok yoğunuz dedi. Adamına göre muamele yapılan bir yer. Ayrıca hijyen sıfır.

22
Ramazan dönemindeki tecrübemiz
2

-

Ankara Başbakanlık'ta Bursa Bölgesi Milletvekili ile çalıştığım dönemlerde Köfteci Orhan ünvanı ile siparişler verilen ya da misafirlerin ağırlandığı dönemlerde bu isim ister istemez hafızalarda kaldı. Nitekim geçtiğimiz yıl Ramazan ayı 2 ya da 3 günlerinden birinde yeğenimin sağlık sebepleri ile İzmir Kınık'da bulunan doktora gittik. Muayenemizi olduk o gün yolcu olduğumuz için oruç tutmadık. Neticede akşama doğru.. Devamını Göster

22
Hizmet çok zayıf
2

-

Hizmet çok zayıf. İşletme az garsonla işi götürmeye çalışıyor. İstediklerimiz eksik ve çok geç geliyor. 40 dakika köfte mi beklenir? Köfte lezzetli olabilir ama hizmet anlayışı zayıf olunca bir işe yaramıyor. Tavsiye etmiyorum.

22
Mekan güzel, ilgi hoş
8

-

Lezzet mükemmel, hatta İnegöl'e gidiş dönüş yedik. Mekan güzel, ilgi alaka hoş, köfteler küçük, ekmekler çok ince kesim, insanı doyurmuyor ama köfteler bir harika. Çok pahalı, bir yıldızı burdan kırdım, tavsiye ederim

22
Çok gürültülü bir yer
4

-

İlgi-alaka sıfır. Çok gürültülü bir yer, çatal bıçak sesleri, huzur içinde karnını doyurup kalkamıyorsun.

22
Garsonlar kişiye göre muamele yapıyorlar
2

-

Bayramın son günü dönüş yolunda uğradık. Tesis olarak ve lezzet olarak bir numara olabilir ama servis konusunda garsonlar kişiye göre muamele yapıyorlar. Kalantor görünümlü olmazsanız biz bir saat bekledik. Siz ne kadar beklersiniz bilmiyorum, takım elbiseniz yoksa eşofmanla gelmişseniz vay halinize. Her yerde yemek yenebilir ama insana insan muamelesi yapan yerde yenir. Bir daha da uğramayacağım ve tanıdıklarıma da.. Devamını Göster

22
Hizmet yok
2

-

Mekânınız güzel yerde olmasına rağmen hizmet yok. Uzunca bir süre oturduğumuz halde masamıza gelen olmadı biz çağırana kadar. Marketten aldığım hazır köfteler bile önümüze gelen köfteden daha iyidir. Biz yine sabrettik bunca olumsuzluklara rağmen. Önümüzdeki masadakiler memnun kalmayınca kalktılar, diğer müşterilerden de aynı şikayetleri duydum.

22
Lezzet mükemmel
8

-

Tesis olarak gerçekten çok güzel. Fiyatları biraz pahalı ama lezzeti çok iyi. Servis bazen iyi, bazen kötü olabiliyor. Bu masaya denk gelen garsona göre memnuniyet sebebi de değişiyor. Genel olarak hızlı servisi ve lezzetli köfteleri için gidilmeli tavsiye ederim.

22
Garson özür dilemekle yetindi
2

-

27.04.2014 saat 16:20'de masa 1'de sözlümle yemek yemek için oturduk. Sözlümün yemeğinden kıl çıktı. Garsona bildirdik sadece özür dilemekle yetindi. Öyle güzel bir yere bu şekilde davranmak yabikışmadı, daha ben asla oraya gitmem, gitmemeleri için de elimden geleni yaparım kendi tanıdıklarıma, bunun bir özürü olmalı mutlaka.

22
Servis yok ve pahalı
2

-

Mekân çok güzel ama benim karnim aç. Mekân karın doyurmuyor. Ufacık köfteler. Şaka gibi porsiyonda sadece 6 tane köfte var. Tadını beğenenler olmuş ama ben tadını hiç beğenmedim. Köfteler geç geliyor. İçecekleri getirmeyi unuttular zaten. Fiyatları da diğer lezzetli mekânlara göre 2 kat. Boş bir yer. Görüntüye önem veriyorsanız gidin. Vermiyorsanız kesinlikle uzak durun.

22
Lezzet iyi
2

-

Porsiyonlar çok az, asla doyurucu değil. Mekan güzel ama porsiyon tabaklarının bu kadar ufak oluşu ve tabakta közlenmiş biber, 5 köfte, çeyrek domates. İnanin komik ve basit. Yol üstü konaklama tesisleri ile aynı mantıkla yönetildiğini belli ediyor.

22
Çok pahalı
2

-

16 Ekim 2013 günü İnegöl şubelerinde ilk defa yemek yeme fırsatı buldum. 5 köfte için uzunca bir süre bekletiyorlar. Köftelerde, eskiden tadına aşina olduğum "inegöl köfte" tadı yok. Masadaki 1 TL'lik küçük sular dahil, 2 kişi için 40 TL ödemek açıkçası çok pahalı geldi bana. Doymuyorsunuz ayrıca. Daha ucuza yiyebileceğiniz ve hızlı servisin olduğu yerler var. Orhan Köfte'yi tavsiye etmiyorum. Verilen paraya yazık.

22
Çok pahalı
4

-

Tesis güzel ama çok pahalı ve porsiyonlar çok küçük. Servisi de rezalet.

22
Doyma, öde
2

-

Yoldan geldik, aç kaldık resmen. Porsiyonlar çok çok küçük, ona rağmen fiyatları çok pahalı. Gemlik şubesinde durmuştum, çorba istedik o da yoktu saat 20:00'de. Resmen doymadan kalktık. Çok daha iyi alternatifler var. Durup zaman kaybetmeyin derim.

22
Vasat
4

-

Sadece ismi var... Servis hızlı ama 5-6 köfte için o kadar para verilmez.. Başka yerde daha iyilerini ve daha ucuzlarını yedim.

22
Vasat
2

-

İnegöl köftesine diyecek bir şey yok da mekan işe yaramaz eski formunu kaybetmiş bence Orhan İnegöl Köftecisi eskiden böyle miydi? Köfteleri ceviz küçüklüğüne kadar indirdiler.

22
Tabiki İnegöl Köfte
10

-

İnegöl Köftesini hakkıyla yapan bir işletmedir. İnegöl Köftesi için şunu rahatlıkla söyleyebilirim; hepsini yerinde tattığım, Akçaabat Köftesi, Tekirdağ Köftesi, Sakarya Islama Köftesi, lezzet ve sunum olarak İnegöl Köftesinin yanından dahi geçemezler. İnegöl Köftesinin yanında pilaki ve ayran harika gider. Ardından sütlü kadayıfı öneririm.