Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Erol Balık

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
3.9/5
Çok İyi
10 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3.9/5
Çok İyi
10 değerlendirme
Erol Balık
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
25.02.2019
Mehmet ali oğur
Sanatsal bir mekan
Gerçekten çok sanatsal bir mekan. Karides ile havyarın mükemmel uyumu fotoğraftan bile belli oluyor. Kalamar tavası gerçekten muazzam gözüküyor. İnşallah gidince göreceğim.
0/5 Çok Kötü
10.10.2018
Misafir
Bir daha gitmem
Eşimin doğum günü için gittik ve bizi müthiş şekilde kazıkladılar. Yazıklar olsun, bir daha kapısından bile geçmem.
5/5 Mükemmel
11.02.2013
Misafir
Bursa'nın en popüler balık restoranı
Erol Balık, Mudanya'nın ilklerinden birisi ve bence Bursa genelinde en iyi balık restoranı diyebilirim. Konumu muazzam, Mudanya'dan Tirilye yönünde ilerlerken Yıldız Tepe'ye çıkan yokuştan hemen önce sol cenapta, mendireğin tam karşısında kalıyor. Vakit yaratabilirseniz, hafta içi, gün batımına yakın, dışarıdaki masalarda yer bulabilecek şekilde vakitlice gidin. Zaten Ege'yi aratmayan mezelerin lezzeti daha da unutulmaz bir tat bırakacaktır damağınızda. Hafta sonu gidecekseniz aman ha rezervasyonsuz gitmeyin, yer bulmanız son derece zor olacaktır.
5/5 Mükemmel
11.02.2013
Özkan Hacıoğlu
Bursa'nın en popüler balık restoranı
Erol Balık, `Mudanya`'nın ilklerinden birisi ve bence `Bursa` genelinde en iyi balık restoranı diyebilirim. Konumu muazzam, Mudanya'dan `Tirilye` yönünde ilerlerken Yıldız Tepe'ye çıkan yokuştan hemen önce sol cenapta, mendireğin tam karşısında kalıyor. Vakit yaratabilirseniz, hafta içi, gün batımına yakın, dışarıdaki masalarda yer bulabilecek şekilde vakitlice gidin. Zaten Ege'yi aratmayan mezelerin lezzeti daha da unutulmaz bir tat bırakacaktır damağınızda. Hafta sonu gidecekseniz aman ha rezervasyonsuz gitmeyin, yer bulmanız son derece zor olacaktır.
4/5 Mükemmel
10.02.2013
Misafir
Çok acıkmıştık
Suflenin sunumu ve tadı çok güzel.
Daha fazla yorum gör