Erol Balık

  • Bursa / Mudanya
  • Arnavutköy Balıkçı Barınağı Karşısı

Erol Balık

EROL BALIK birbirinden özel balık çeşitleri, deniz ürünü mezeler, ara sıcaklar ve tatlılar ile sizleri bekliyor. Yeni damak tatları keşfedip, özel anlar yaşayacağınız, nostaljik ve nezih bir mekanda bir mekanda hizmetinizdeyiz.

EROL BALIK uzun yılların getirdiği deneyim ve işine gösterdiği özen ile emsalleri arasında fark yaratmış bir restauranttır. Sunduğu birbirinden lezzetli taze balık çeşitleri, her mevsim aradığınızı bulabileceğiniz zengin menüsü, enfes sunumlu deniz ürünleri ve klasikleşmiş helva tatlısı ile sizleren beğenilerine sunulmuştur.

Personelimiz yılların hizmeti ile tanıdık simalar oluşturmuş, güleryüzü ve misafir perverliği ile müşterilerimizin taktirini kazanmıştır. Beraber yaşayacağımız huzurlu, mutlu ve eşsiz bir keyif için sizleri Mudanya'da EROL BALIk'ta denize nazır bir mekanda eşsiz lezzetleri ile bekliyoruz..

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Sanatsal bir mekan
10

-

Gerçekten çok sanatsal bir mekan. Karides ile havyarın mükemmel uyumu fotoğraftan bile belli oluyor. Kalamar tavası gerçekten muazzam gözüküyor. İnşallah gidince göreceğim.

7
Bir daha gitmem
1

-

Eşimin doğum günü için gittik ve bizi müthiş şekilde kazıkladılar. Yazıklar olsun, bir daha kapısından bile geçmem.

7
Bursa'nın en popüler balık restoranı
10

-

Erol Balık, Mudanya'nın ilklerinden birisi ve bence Bursa genelinde en iyi balık restoranı diyebilirim. Konumu muazzam, Mudanya'dan Tirilye yönünde ilerlerken Yıldız Tepe'ye çıkan yokuştan hemen önce sol cenapta, mendireğin tam karşısında kalıyor. Vakit yaratabilirseniz, hafta içi, gün batımına yakın, dışarıdaki masalarda yer bulabilecek şekilde vakitlice gidin. Zaten Ege'yi aratmayan mezelerin lezzeti daha da unutu.. Devamını Göster

7
Çok acıkmıştık
8

-

Suflenin sunumu ve tadı çok güzel.

7
Rezervasyonsuz gitmeyin
8

-

Starterlar bitmeden balık siparişi vermeyin. Genelde doymuş oluyorsunuz. Ahtapot, kalamar, midye, karides derken ana yemeğe yer kalmıyor. Lezzet genel olarak iyi, rezervasyonsuz yer bulmak zor. Fiyatlar da biraz yüksek.

7
Güzel bir balık deneyimi
8

-

Mudanya'da balık restaurant zenginliğinde öne çıkan önemli bir isim Erol Balık. Uzun süredir misafirlerini ağırlayan tecrübeli bir işletme. Rakı ve balık diyorsanız, tecrübe gerçekten önemli. Rezervasyonsuz önündeki caddeden geçemiyorsunuz ona göre. :)

7
Mudanya Balık Restoranları
10

-

Resimlerden lezzetli yemekler hazırladıkları belli. En kısa zamanda Mudanya'da ziyaret edip, mekan hakkında görüşümü paylaşıcam.