Tirilye Balık Restaurant

  • Bursa / Mudanya / Tirilye
  • İskele Cad. No:14

Tirilye Balık Restaurant

Eski bir Rum köyü olan Tirilye'nin en güzel karides güvecinin yenebileceği tek adrestir Tirilye Balık Restaurant.

Yaklaşık 100 kişilik müşteri ağırlama kapasitemiz ile yıllardır güzel, özel ve tarih kokan beldemiz Tirilye'de hizmet veriyoruz. Restaurantımız, gerek 25 çeşit mezesi gerek kendine has spesiyalleri ve kişiye özel servisi ile ayrıcalık sunuyor.

Tirilye'nin tarihi ile birebir örtüşen ambiyansımız ve görselliğimize eşlik eden fasıl dinletisi ise hem ağızlarda hem de zihinlerde unutulmaz tatlar ve sefalar bırakıyoruz.

Yıllardır sizlere sunduğumuz Tirilye Balık lezzeti artık [urlx=https://www.neredekal.com/mekan/bursa-restoranlari-yemek-yenilecek-yerler/]Tirilye Balık Bademli[/url] ile size bir adım daha yakın.

16 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
16
Çok güzel bir akşam
10

-

Güzel mekan, güler yüzlü hizmet, lezzetli mezeler ve balık! Eşim ve oğlumla çok güzel bir akşam geçirdik. Tekrar gideceğiz. :-)

16
Levrek müthişti
8

-

Levrek müthişti, helva da bir o kadar güzel, servis çok çok hızlı, tek eksik diyebileceğim personeldeki neşe idi. Çok sinirli ve gerginler, bu herkese yansıyor, tadı kaçırıyor.

16
Mekan, hizmet, balıklar, mezeler
10

-

Dün akşam eşimle bir dost tavsiyesi üzerine gittik. Hani çok şey anlatmaya gerek yok. Bugüne kadar balık yiyeceğim deyip çok para verdiğiniz ama aradığınız lezzeti bulamadığınız mekanlardan değil... Geç kalınmış bir yer olarak söylüyorum; mekan, hizmet, balıklar, mezeler oldukça taze ve nefis... Fiyatlar oldukça uygun. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü. Özellikle Emine Hanım'a ve Ertan Bey'e çok teşekkür ederim. Bund.. Devamını Göster

16
Sunum, servis, personel çok kötü
1

-

Yapılan olumlu yorumlara göre farklılık olsun, sürekli gittiğimiz mekanlar yerine değişiklik olsun da derken :) şans mıdır nedir açıkçası genel olarak memnun kalmadık. Sunum, servis, personel çok kötü. Bizden sonra gelenlere önce servis verilmesi, sunumun diğer restoranlara göre kötü olması, menülerin (salata, güveç, balık gibi) diğer restoranlara göre küçük olması, personelin ilgisizliği... Çevredeki diğer mekanlar.. Devamını Göster

16
Hizmet ve güler yüzlü personel
10

-

Çok başarılı, hizmet ve güler yüzlü personel çok iyi. Çok memnum kaldık. Bursa'da yaşayıp gitmekte geç kalınan yerlerden. Şiddetle tavsiye ediyorum.

16
Her şey çok çok güzel
10

-

İçtenlikle söyleyebilirim ki her şey çok çok güzel. İlgi, alaka, temizlik ve muhteşem lezzetler. Hep memnun ayrıldık. Teşekkürler Cem Bey. :)

16
Mükemmel
10

-

Mükemmel kesinlikle.

16
Tirilye'nin en iyisi
10

-

Tirilye, Mudanya'dan yaklaşık 15-20 dakika mesafede, mimari özellikleri çok zarar görmemiş, şirin bir sahil kasabası. İçinde biraz Ege saklı. Tirilye Balık Restaurant, merkezde, araçla sahile doğru ilerlediğinizde solda sahile paralel balık restoranlarından en sevdiğim. Servisi gayet hızlı ve çalışanlar güler yüzlü. Sahipleri Tirilye'nin yerlisi. Eskiden sokak çalgıları eşliğinde fasıl da vardı ancak belediye kaynak.. Devamını Göster

16
Harika bir geceydi
10

-

Pirelli olarak bu aksam Trilye Balık Restaurant'ta idik. Çok güzel bir ortamda idik. Tavsiye ediyorum. Çok eğlendik.

16
Tirilye'nin merkezinde
10

-

Yerinin hakkını veriyor. Karidesli mantı güzeldi. Tebrikler.

16
Bilmeden oturduk iyi ki oturmuşuz
8

-

Lezzetli eğlenceli bir mekan. Balık, karides, güveç ve kalamar çok lezzetliydi, Tirilye'deki en kalabalık restoran olduğu için olsa gerek hizmet az da olsa yavaştı, en son gelen helvanın tadı da vasattı ama genel olarak beğendik.

16
Şiddetle tavsiye ediyorum
10

-

Güler yüzlü çalışanlarıyla, denize nazır balık yemenin Tirilye'deki en keyifli adresi. Karides güveci özellikle tavsiye ediyorum. Tesis yöneticisi Cem Bey sıcak ve ilgili bir insan. Havalar ısınsa da Bodrum'a gitsek.

16
Tek kelimeyle mükemmel
10

-

Öncelikle çalışanların güler yüzü ve kaliteli hizmeti dikkatimi çekti. Sonra salatanın ve balıkların tazeliği, karides ve güvecin akıllara durgunluk verecek lezzzeti bizi büyüledi. Bir an önce havalar güzelleşse de tekrar gidebilsem dediğim ender mekankardan. Cem Bey'in tüm müşterilerle tek tek ilgilenmesi de mekana ayrı bir güzellik katıyor.

16
Hizmet çok güzel
10

-

Mimarisi, balık seçeneklerinin fazla olması, soğuk mezelerin çeşitliliği, her şeyin günlük yapılıyor olması hayran kaldıklarımdan sadece bazıları. Ama paha biçemediğim bir şey var ki o da güler yüzlü personeli, servise hayran kalanlardanım.. Müşteri tutuculuk politikaları ve servis elemanlarının ilgisi bir harikaydı...

16
İç fotolar
8

-

Karides güveç konusunda katılıyorum, çok başarılı. Ben yazın gitmiştim mekana, dışarıdaki masalar çok keyifliydi. Kışın içerisi nasıl onu merak ediyorum, içerisinin fotoğraflarını da koyabilirseniz sevinirim.

16
Karides güveci kesinlikle deneyin
10

-

Yeri güzel, limanda restore edilmiş bir eski bir Türk Evi, balıkları taze fiyatları olması gerektiği gibi, fakat karides güveç tam bir başyapıt, beğenmeyen olabileceğini sanmıyorum, sırf karides güveç yemek için bile gidilebilir.