Hacıbektaş
Neredekal.com
Nevşehir Mekanlar
Tirilye Balık Restaurant

Tirilye Balık Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 2
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 8 Fotoğraf
4.6/5
Mükemmel
22 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Tirilye Balık Restaurant Hakkında

Eski bir Rum köyü olan Tirilye’nin en güzel karides güvecinin yenebileceği tek adrestir Tirilye Balık Restaurant. Yaklaşık 100 kişilik müşteri ağırlama kapasitemiz ile yıllardır güzel, özel ve tarih kokan beldemiz Tirilye’de hizmet veriyoruz. Restaurantımız, gerek 25 çeşit mezesi gerek kendine has spesiyalleri ve kişiye özel servisi ile ayrıcalık sunuyor. Tirilye’nin tarihi ile birebir örtüşen ambiyansımız ve görselliğimize eşlik eden fasıl dinletisi ise hem ağızlarda hem de zihinlerde unutulmaz tatlar ve sefalar bırakıyoruz. Yıllardır sizlere sunduğumuz Tirilye Balık lezzeti artık Tirilye Balık Bademli ile size bir adım daha yakın.

Yorum / Değerlendirme

4.6/5
Mükemmel
22 değerlendirme
Tirilye Balık Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
01.07.2019
Misafir
Çok güzel bir akşam
Güzel mekan, güler yüzlü hizmet, lezzetli mezeler ve balık! Eşim ve oğlumla çok güzel bir akşam geçirdik. Tekrar gideceğiz. :-)
4/5 Mükemmel
31.10.2016
Misafir
Levrek müthişti
Levrek müthişti, helva da bir o kadar güzel, servis çok çok hızlı, tek eksik diyebileceğim personeldeki neşe idi. Çok sinirli ve gerginler, bu herkese yansıyor, tadı kaçırıyor.
5/5 Mükemmel
09.10.2016
Misafir
Mekan, hizmet, balıklar, mezeler
Dün akşam eşimle bir dost tavsiyesi üzerine gittik. Hani çok şey anlatmaya gerek yok. Bugüne kadar balık yiyeceğim deyip çok para verdiğiniz ama aradığınız lezzeti bulamadığınız mekanlardan değil... Geç kalınmış bir yer olarak söylüyorum; mekan, hizmet, balıklar, mezeler oldukça taze ve nefis... Fiyatlar oldukça uygun. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü. Özellikle Emine Hanım’a ve Ertan Bey’e çok teşekkür ederim. Bundan sonra hep sizin misafiriniz olacağız. İyi çalışmalar.
0/5 Çok Kötü
25.09.2016
Misafir
Sunum, servis, personel çok kötü
Yapılan olumlu yorumlara göre farklılık olsun, sürekli gittiğimiz mekanlar yerine değişiklik olsun da derken :) şans mıdır nedir açıkçası genel olarak memnun kalmadık. Sunum, servis, personel çok kötü. Bizden sonra gelenlere önce servis verilmesi, sunumun diğer restoranlara göre kötü olması, menülerin (salata, güveç, balık gibi) diğer restoranlara göre küçük olması, personelin ilgisizliği... Çevredeki diğer mekanların sunumlarından sonra, görsellerde görülen sunumları dikkate alarak tercih ettik. Fakat balık ekmek yesek daha güzel olurdu. Personele fotoğraf çeker misiniz diyorum. Çok yoğunum, çekemem diyor. Evet, çok yoğun ki bizden sonra gelen müşterinin siparişleri ile uğraşması, vs. vs... - Levrek küçük geldi. - Salata küçük ve sadece 2 dilim domates, marul ve biraz turp. Karides güveç (tatlı ikram edilen güveçte gelmesi ve sade olması). Kalamar (balık + karides güveçten sonra gelmesi ve sosunun az aynı tabakta gelmesi). Evet, o gün talihsizlik sonucu elektrikler gitmiş olsa da hiçbir şekilde kaliteden taviz verilmemeli veya nezaket gereği kusura bakmayın, böyle bir sorun var denilse anlayışla karşılanır.
5/5 Mükemmel
08.05.2016
Işıl ceylan
Hizmet ve güler yüzlü personel
Çok başarılı, hizmet ve güler yüzlü personel çok iyi. Çok memnum kaldık. Bursa’da yaşayıp gitmekte geç kalınan yerlerden. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Daha fazla yorum gör