Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Kat3 Bar

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Fast food + 2
Bu restaurant menüleri Fast food,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Kat3 Bar
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
12.02.2013
Misafir
Bir zamanlar efsaneydi
Kat 3 yakın bir zamana kadar Bursa'nın efsane barlarından birisi idi. Bugüne dek şehre gelmemiş olan birçok müzik grubu Bursalılar ile Kat 3'te tanıştı. Kapalı mekanlarda sigara yasağı ve FSM üzerinde açılan mekanlar sonrası eski cazibesini yitirdiğini düşünüyorum. Birkaç yıl önce Bursa'da gitmekten en fazla keyif aldığım mekandı.
4/5 Mükemmel
12.02.2013
Özkan Hacıoğlu
Bir zamanlar efsaneydi
Kat3 yakın bir zamana kadar Bursa'nın efsane barlarından birisi idi. Bugüne dek şehre gelmemiş olan birçok müzik grubu Bursalılar ile Kat3'te tanıştı. Kapalı mekanlarda sigara yasağı ve FSM üzerinde açılan mekanlar sonrası eski cazibesini yitirdiğini düşünüyorum. Birkaç yıl önce `Bursa`'da gitmekten en fazla keyif aldığım mekandı.
3/5 Çok İyi
10.03.2011
Misafir
Mekan güzel kokteyller kötü
Kat 3 Bar güzel bir mekan, ferah, iyi gruplar da geliyordu eskiden. Sigara içenler için açılan üst katı yazın çok güzel oluyor. Fakat böyle bir mekanda barmenlerin kokteyl yapamamaları çok saçma. Hayatımda içtiğim en kötü mojitolardan birini içtim, garsona şikayet ettiğimde de genelde herkes aynı şeyi söylüyor!!! dedi. Yine de `Bursa`'da gidilebilecek yerlerden biri Kat 3 Bar.