Kat3 Bar

  • Bursa / Nilüfer
  • Basın Kültür Sarayı, Ataevler Mah. Emek Cad. No:19/2 Magazin Outlet K:2

Kat3 Bar

Bursa'da fiyatı ve kalitesiyle fark yaratan, işletmecilik anlayışında önce insan diyerek yola çıkan mekanımızda, ferah, rahat, huzur dolu her anını dolu dolu yaşayabileceğiniz sohbet edebileceğiniz bir pub yarattık.

Mekânımızın ses, ışık,görüntü sistemi ve oturma yapısıyla Bursa'da hatta Türkiye'ye örnek olması üzerine durduk. Gelin görün sizde müdavimi olun.

En ünlü sanatçıların ağırlandığı mekanda, sizlere keyifli dakikalar vaat ediyoruz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Bir zamanlar efsaneydi
8

-

Kat3 yakın bir zamana kadar Bursa'nın efsane barlarından birisi idi. Bugüne dek şehre gelmemiş olan birçok müzik grubu Bursalılar ile Kat3'te tanıştı. Kapalı mekanlarda sigara yasağı ve FSM üzerinde açılan mekanlar sonrası eski cazibesini yitirdiğini düşünüyorum. Birkaç yıl önce Bursa'da gitmekten en fazla keyif aldığım mekandı.

2
Mekan güzel kokteyller kötü
6

-

Kat 3 Bar güzel bir mekan, ferah, iyi gruplar da geliyordu eskiden. Sigara içenler için açılan üst katı yazın çok güzel oluyor. Fakat böyle bir mekanda barmenlerin kokteyl yapamamaları çok saçma. Hayatımda içtiğim en kötü mojitolardan birini içtim, garsona şikayet ettiğimde de genelde herkes aynı şeyi söylüyor!!! dedi. Yine de Bursa'da gidilebilecek yerlerden biri Kat 3 Bar.