Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Kat3 Bar

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Fast food + 2
Bu restaurant menüleri Fast food,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kat3 Bar Hakkında

Şehir yaşantısı, üniversite hayatı, kariyer gibi insan hayatının büyük bir çoğunluğunu oluşturan etmenler dönem dönem stres yaratıp, insan yaşamını zorlaştırabiliyor. Böyle zamanlarda dışarı çıkıp biraz hava almak, sosyalleşmek, kafa dağıtacak aktiviteler yapmak ve eğlenmek, hayattaki dengeyi sağlayabilmek adına oldukça büyük bir öneme sahip. Stresli bir dönemde, yorucu bir günün ardından veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istediğiniz bir akşamda uğrayabileceğiniz en eğlenceli ve en hareketli yerlerden birisi barlar olarak karşınıza çıkıyor. Kat 3 Bar da vaktinizi keyifle geçirebileceğiniz bir canlı müzik mekânı olarak Bursa’da yer alıyor. Bursa Restoranları ve Yemek Yenilecek Yerler sayfasına göz atabilirsiniz. 

Bursa Kat 3 Bar Konserleri

Kat 3 Bar Bursa Nilüfer’de bulunan bir eğlence mekânı. İsterseniz arkadaşlarınızla güzel bir yemek yemek için isterseniz de canlı müzik dinleyebilmek için gidebileceğiniz bu mekânda çeşitli sanatçılar canlı müzik performanslarını sunuyor ve müşterileri müziğe doyuruyor. Kat 3 Bar konser düzenlediği dönemlerde doğal olarak yoğun talep görüyor. Çoğunlukla ismi pek duyulmamış yerel gruplara sahnede yer veren Kat 3 Bar’da metal geceleri gibi belli bir müzik türüne özel konserler düzenlendiği de oluyor. Kat 3 Bar’ın programlarını takip ederek tarzınıza uygun bir grubun konserine gidip yeni müzisyenler ve yeni şarkılar keşfederek keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Konserlerin ve canlı müziğin yanı sıra Kat 3 Bar karaoke geceleri de düzenleniyor. Arkadaşlarınızla günlük hayatınızda yaptığınızdan daha farklı bir plan yapmak isterseniz, karaoke gecelerine katılmak oldukça çekici bir fikir olabilir. Normalde yaptığınızdan farklı bir aktiviteye katılım sağlayarak hem stres seviyenizi düşürüp rahatlayabilir hem de arkadaşlarınızla oldukça kaliteli bir zaman geçirebilirsiniz. Karaoke yapmak oldukça eğlenceli bir aktivite olduğu için arkadaşlarınızla birlikte eğlenmenin yanı sıra, yeni anılar da biriktirebilirsiniz.

Mekânın müşterilerine sunduğu diğer hizmetler arasında ise yılbaşı ve bayram gibi hareketli geçen özel günler için planladıkları eğlence programları. Evde kalmak istemiyor, ama dışarıda da bu özel günleri nasıl geçireceğinizi bilemiyorsanız, Kat 3 Bar’ın planlamış olduğu eğlence programlarına göz atarak fikir sahibi olabilir, sizin zevkinize uygun bir program varsa katılarak kendinizi detaylı bir plan yapmaktan kurtarıp, dertsiz tasasız bir şekilde eğlenebilirsiniz.

Normal şartlarda bakıldığında Kat 3 Bar giriş ücreti talep etmiyor. Fakat mekânın normal programı dışında düzenlenen;

  • Partiler,
  • Konserler,
  • Konsept geceler ve
  • Eğlence programları

için bilet satışı yapılabiliyor. Bu biletleri ister Kat 3 Bar’ın duyurduğu bilet satış noktalarından, isterseniz de Kat 3 Bar’ın girişinde edinip, çeşitli etkinliklere katılım gösterebilirsiniz. Bilet satış noktası ile kapıda satılan biletler arasında belli bir miktarda fiyat farkı olduğunu söylemekte de yarar var. Kat 3 Bar’da yapılacak olan her türlü etkinlik, güncel eğlence programı ve konserler oldukça ilgi görüyor.

Kat 3 Bar’a Nasıl Gidilir?

Emek Caddesi, Ataevler Mahallesi’nde bulunan Kat 3 Bar, Magazin Alışveriş Merkezi’nin en üst katında hizmet veriyor. Kat 3 Bar nasıl gidilir diye merak edenler;

  • Şahsi araçlarıyla Yılmaz Akkılıç Caddesi ve Ali Rıza Bey Caddesi güzergahlarını kullanarak rahatlıkla ulaşabilirler.
  • Toplu taşımayı tercih edenler ise hem metro hem de Magazin Alışveriş Merkezi’ne yakın güzergahlardan geçen çeşitli otobüsleri kullanarak Kat 3 Bar’a kolayca gidebilirler.

Metro durağı alışveriş merkezine yürüyerek yaklaşık yirmi ile otuz dakikalık mesafede bulunduğundan, otobüs daha sık tercih edilen bir toplu taşıma aracı olarak öne çıkıyor.

Güncel eğlence programları, canlı müzik yapacak sanatçılar, konserler, özel etkinlikler gibi konular hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, Kat 3 Bar iletişim numarasını arayarak merak ettiklerinizi rahatlıkla öğrenebilir ve grup buluşmaları için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Konaklama ihtiyacınızı Bursa Otelleri sayfasını inceleyerek karşılayabilirsiniz. 

Yorum / Değerlendirme

Kat3 Bar
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?