Resimli Bar

  • Bursa / Bursa Merkez
  • Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü, 16065 Görükle

Resimli Bar

Bursa Resimli Bar, günün her saatinde gelip oturabileceğiniz, güzel müzikler eşliğinde arkadaşlarınızla sohbet edip içkinizi yudumlayabileceğiniz rahat ve uygun fiyatlı bir mekândır. 10 yıldır Bursa'nın Kültür-Sanat ve eğlence hayatına büyük katkıda bulunmuş, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen grup ve sanatçılarını izleyiciyle buluşturmuştur.

Bu misyonunu ve çizgisini hala devam ettirmektedir. Hafta sonu konser ve canlı performansların yanı sıra, hafta içi yapılmaya başlanacak olan özel partiler ve geceler ile müziğin ve eğlencenin kalbi olmaya devam edecektir. Şehrin merkezinde bulunan Resimli, konser ve partiler sonrasında gece sonunda uzak semtlerde oturan ve ulaşım problemi çeken müşterilerine de özel servis hizmeti vermektedir.

Haftanın belirli günlerinde canlı performans ve etkinliklerin düzenlendiği Resimli Bar'da ayrıca lansmanlar, şirket yemekleri, basın toplantıları ve özel partiler de düzenlenebiliyor. Daha iyiye ve güzele ulaşmayı amaçlayan Resimli Bar, müşterilerinin öneri ve istekleri doğrultusunda Bursa eğlence hayatına katkıda bulunmaya devam edecektir.

İlginize teşekkür ederiz.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller