Picante - Bursa

  • Bursa / Nilüfer
  • Cumhuriyet Mah. Gazi Cad. İlhan Uslu 3 Sitesi No:51/A

Picante - Bursa

Konsept Hakan Arat tarafından yaratıldı. Marka Patent Enstitüsü tarafından 1997 tarihinde 188516 sayı numarası ile Picante Turizm İnş.Taah. ve Tic. Ltd. Şti adına belgelendirildi.

Farklı bölge ve şehirlerde franchising şubeleri açıldı. Bursa Nilüfer ve Çeşme Alaçatı'da franchising şubeleri bulunan Picante'nin merkezi İstanbul Beyoğlu'nda, Asmalımescit Tünel'de bulunmaktadır.

Merkez şube marka sahibi ve yöneticileri Ebru ve Hakan Arat tarafından işletilmekte. Picante'lerde Meksika ve Tex-Mex mutfaklarının en lezzetli tatlarını, Türk damak tadına adapte edilmiş şekilde bulabilirsiniz....

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Meksika muftağı
8

-

Et yemekleri çok lezzetli, steak çeşitleri özellikle. Müzikler de keyifli. Mekanın yeri sadece biraz sorun; daha büyük ve ferah bir yere taşınırsa çok daha iyi iş yapar.

4
Lezzetli yemekler lezzetli kokteyller
10

-

Bursa'da genelde hep aynı tür tatlar ve mutfaklar olduğundan değişik bir şeyler yemek için tavsiye edebileceğim bir yer Picante Bursa. Kokteylleri de lezzetli.

4
Samimi bir mekan
10

-

Farklı lezzetler ve daha önce tatmadığınız mükemmel içecekler bulabileceğiniz bir yer..

4
Güzel yemek, güzel müzik
10

-

Öncelikle mekanı 2 başlık altında değerlendirmek lazım bence, birincisi restorant olarak, ikincisi gece mekanı, bar olarak. Zaten Picante Bursa bilinen bir marka olduğu için yemeklerden detaylı bahsetmeyeceğim, mutfak olarak Meksika sevdiğim bir mutfak ve de burada da Meksika yemeklerini çok güzel yapıyorlar. Fajitas dışında yediğim şeyleri de başarılı buldum genel anlamda. Yemek olarak şu anda farkettiğim şey ise ".. Devamını Göster

Yakınındaki Oteller