Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bozyazı Otelleri

Bozyazı için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bozyazı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bozyazı, Akdeniz kıyısında Mersin'e bağlı küçük bir ilçedir.

Torosların çevrelediği, küçük ve şirin bir kıyı ilçesi olan Bozyazı, Mersin'in ve Akdeniz sahil şeridinin turizm açısından potansiyeli son yıllarda artan yerlerinden biridir. Büyük şehirlere uzaklığı nedeniyle henüz çok keşfedilmemiş yerler arasında sayabileceğimiz Mersin Bozyazı bünyesinde önemli bir turizm potansiyeli taşımaktadır.

Geçtiğimiz birkaç yıl itibariyle adını duyurmaya başlayan ve az sayıda da olsa başka yerlerden turisti kendine çekmeye başlayan Anamur Bozyazı'da konaklama imkanları da her yıl biraz daha artmaktadır. Bölgedeki turizm potansiyeli nedeniyle otel yatırımları hız kazanmıştır.

Şu an Mersin Bozyazı'da daha çok orta sınıf tesisler ve apart oteller mevcuttur. Eğer lüks bir konaklama yerine daha mütevazı ve sakin bir konaklama istiyorsanız Bozyazı otelleri size göre olabilir.

Anamur Bozyazı otelleri bu sevimli sahil ilçesinin bozulmamış doğası ve masmavi denizinin keyfini yaşamak ve huzur dolu bir tatil yapmak isteyenleri bekliyor...

Kalabalıktan uzak, doğa ile iç içe tatil yapmak istiyorsanız Bozyazı otelleri uygun konaklama fiyatlarıyla sizi bekliyor.

Mersin'in sakin köşelerinden biri olan Bozyazı, özellikle yaz aylarında Akdeniz'in masmavi sularının ve sımsıcak güneşinin tadını çıkarmak, bol bol dinlenip kafa dinlemek, yılın yorgunluğunu geride bırakmak için en ideal yerlerden biri Doğu Akdeniz'de.

Son yıllarda gelişen turizmi ve yeni hizmete giren otelleri ile Bozyazı kafa dağıtmak isteyen tatilciler için en doğru adreslerden biri. Kalabalıktan uzak, doğa ile iç içe tatil yapmak istiyorsanız Bozyazı otelleri tam size göre. Üstelik çok da uygun konaklama fiyatlarıyla bekliyor sizi bu oteller.

Bozyazı otel fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri ile Mersin ve civarında konaklama yapmayı düşünenler için cazip bir alternatif. Kalite, güler yüz ve sıcak bir ortam sunan Bozyazı otellerinde fiyatlar da yüz güldürüyor.

Yüksek sezon olarak bilinen haziran, temmuz ve ağustos aylarında dahi Bozyazı otel fiyatları oldukça uygun seviyelerde. Sezonda gecelik ortalama 50-60 TL olan Mersin Bozyazı Otel fiyatları, düşük sezonda 40 TL'ye kadar düşüyor. Bozyazı otel fiyatlarına çoğunlukla kahvaltı da dahil oluyor. Eğer tam pansiyon konaklama yapmak isterseniz bu fiyat biraz daha yükseliyor.

Bozyazı 2018 otel fiyatlarına baktığımızda geçtiğimiz senelere göre fazla bir değişikliğin olmadığını görüyoruz. Fiyat farklılıkları yıl içinde sezona göre farklılık gösteriyor.

Siz de tatilinizi Mersin'in huzur dolu köşesi Bozyazı'da geçirmek istiyor ve hem keyifli hem de ekonomik bir konaklama yapmak istiyorsanız hemen Bozyazı 2018 otel fiyatları sayfamızı ve Bozyazı otelleri sayfamızı inceleyebilir, dilediğiniz otelde rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil dileriz...

Bozyazı Hakkında

Turizmde kendisine yer arayan Bozyazı asıl bir tarım yerleşimi. Son yıllarda tarihi zenginliği ve doğal güzellikleri ile turist çekiyor.

Bozyazı kısmen antik kentin üzerine yerleşmiş. Strabon Nagidos'tan söz ediyor Anemourion ile birlikte. Antik dönemde Nagidos olarak anılan Bozyazı İ.Ö. 5.'yy da Sisamlı Nagis tarafından kurulduğu düşünülüyor.

Antikçağ yazarlarından Hekataios'a göre kent Nagis Kubernetes adında Semitik kökenli bir lider tarafından kurulmuş. Hekataios'un söz ettiği kişinin mitolojik bir kişilik olması da muhtemel. Bozyazı hakkında daha kesin bilgi ise İ.Ö. 2000'de Luwi halkının oluşturduğu Tarhundaşşa krallığına bağlı olduğudur.

Bozyazı, Mersin iline bağlı bir ilçedir. Bozyazı Mersin'in tatil merkezi olan ilçelerinden biri olma adına hızla gelişmektedir. Son yıllarda Bozyazı, Bozyazı da turizm adına önemli bir yol katetmiştir. Bozyazı'da bir çok konaklama tesisi vardır. Bozyazı'ya turizm adına yeni yatırımlar artarak devam etmektedir.

Bozyazı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Princess Resort Hotels
Princess Resort Hotels

-

Kağıt bardaklarda çay

Yapılan yorumlara göre maalesef benim yorumum olumsuz olacak. Yeni yıl için 2 gece konakladığımız bu otelde yeni yıl eğlencesi bitene kadar hizmet güzeldi. Sadece çocuklar için organizasyon zayıftı. Olabilir dedik. Ama sabah 200 kişi kahvaltı yaparken maalesef hem masa hem de çay bardağı/fincanı bulamadık ve kağıt bardaklarda çayımızı içtik. Ve temiz bardaklar da bir türlü gelemedi, gelenler de pis ve temizlenmeden geri getirilmişti. Dört yıldızlı bir otele yakışmadı bu. * Öncelikle 200 kişiyi ağırlıyorsan ona göre ekipmanın olmalı. * Kahvaltı salonunun kapasitesini ona göre ayarlamalısın. * Ve 200 kişiye çay 1 üniteden verilmez, 2. bir çay mat kullanmalıydın. Maalesef bir dahaki sefere tercih etmeyeceğim bir otel. Üzgünüm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel

-

Nezih, temiz, eğlenceli

Çok nezih, temiz, eğlenceli bir yer. Denizin ve olimpik havuz olması tatil için olmazsa olmazı, ailecek kalınacak bir yer. Yemekler güzel, manzara mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Princess Resort Hotels
Princess Resort Hotels

-

Konum doğru seçilmiş

Otelin konumu, doğaya daha saygılı ve doğru seçilmiş. Öndeki otellerse denize çok yakın. Denize girecek plajları bile kalmamış. Denizin plajı da daha yeni düzenleniyor sanırım. İleride çok daha güzel olacağına inanıyorum. Ayrıca otelden plaja giderken trafik ışıklarına bu kadar uyulması ancak Avrupa ülkelerinde görülebilecek düzeyde ve beni hayli şaşırttı. Buna personelin sıcaklığı ve güzel yemekler de eklenince uluslararası bir kaliteye layık bir tesis olmaya doğru gidiyor gibi geliyor. Havanın temizliği ve bol oksijen de bence insanları buraya çekecektir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Tam kafa dinlemelik

Otel güzel, sakin, tam kafa dinlemelik. Deniz muhteşem, personel yetersiz, kendi işinizi kendiniz yapıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel

-

Cennetten bir köşe

2009 yılından bu yana 6 kez gittiğimiz Anemurion Hotel'den bu yıl döneli 2 gün oldu. 9 gün kaldık, yetmedi ve her zamanki gibi yine zor ayrıldık. Bozyazı bir cennet, Anemurion Hotel bu cennette nefis bir köşe.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Princess Resort Hotels
Princess Resort Hotels

-

Yemekler harika

Çalışanlar güler yüzlü. Yemekler harika. Havuz başı akşam yemek ve fasıl mükemmel. Çok beğendim. Müdür Ahmet Bey'i tebrik ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Sanırsın askeri kışla

2 gün kaldığım ve memnum olmadığım bir otel maalesef. Sabah 9'da kapınızı çalıyorlar sürekli "kahvaltı zamanı, hadi çabuk inin" diyerek. Akşam denizden geldim, duş alırken yine kapı çalıyor sürekli. Açtık, "akşam yemeği, hadi inin". :( Sanırsın askeri kışlada kalıyoruz. Sabah kahvaltısı zaten genelde hazır tereyağı, reçeller, salatalık, domates, iki tür peynir, iki tür zeytin, tamam. Akşam yemekleri normaldi ama aynı kışla gibi gidiyorsun, tabağını onlar dolduruyor, sen de masana taşı, bulaşıklarını çöpe at ve bulaşık masasına koy. Bir temizlikçi bayan vardı, ikinci gün sabah kendimiz indik aşağı onlar kapımızı çalmadan inelim diye. Kadın patronları ile aralarında konuşurken; "işte böyle olacak, herkes vakit gelince insin böyle, ben ikide bir milletin arkasında dönemem, kapısına inip çıkamam" diye sanırım bizi şikayet ediyordu. Halbuki bizi yemek zamanı gelin, sürekli kaldırın, kapımızı çalın, uyarın demedik kimseye. Bu konuşmayı duyunca epey moralim bozuldu açıkçası. O kahvaltının, yemeğin parasını her şekilde kuruşu kuruşuna veriyoruz, bize bedava hayrına dağıtmıyorlar sonuçta. İnsanlar tatil için gidiyor, rahat edelim, huzur bulalım diye ama duyduğum ve gördüğüm bu muamele gerçekten moralimi bozdu. Koca otelde tek güler yüzlü kişi Gül Hanım'dı diyebilirim. Keşke işini memnuniyetsizlikle yapan kişilerle çalışmış olmasalardı. Otel temizliğine gelirsek; temizlikte sorun yok, odalarda antika dekoru verilmeye çalışılmış dolaplar var. Koridorlarda şark köşesi stilinde sedirler bir güzellik katmış dekora. Fakat yataklar maalesef, yer yer mobilyalar gevşemiş ya da kırık denilecek haldeydi. Klima sesi de rahatsız ediyordu.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marvel Tree Hotel
Marvel Tree Hotel

-

Dinlenebileceğiniz bir aile oteli

2015 Temmuz'unda gelmiştik temizliğine ve düzenine hayran kalmıştık. O zaman oğlum daha 30 günlüktü. Şimdi yine Marvel Tree Hotel'deyiz ve hala değişen bir şey yok ve her şey hala harika. Hele bir de otelin müdiresi Gamze ablamıza sonsuz teşekkürler ederiz. Otelde evimizi aramıyoruz. Teşekkür Gamze abla ve Marvel Tree Hotel. Tavsiye ediyorum çünkü inanılmaz dinlenebileceğiniz aile oteli olduğu için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederim Barış Bey, eşiniz Sevler Hanım ve oğlumuz Tuğra ile ailemizden farkınız yok bizim için.

5 Temmuz 2017, Çarsamba 17:33
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Çok hoşumuza gitti

İlk defa Mersin'e, Bozyazı'ya gittik ailece. Diltaş Otel'de kaldık, çok hoşumuza gitti. İşletme ve misafirler ile ilgili şikayetimiz olmadı, memnuniyetlerimiz oldu bilakis. Gül Hanım ve eşi Bekir Bey harika insanlar. Kızları Tuba ile çalışan Nazlı Hanım da olsun her konuda bizlere yardımcı oldular. Kurban Bayramı dolasıyla bir güzel kurban etini de mangalda yapıp bir güzel misafirlere ikram ettiler. Allah kabul etsin, çok güzel bir insanlık örneği sergilediler. İşletmenin sahipleri olan kişiler de harikulade insanlar. Tanışma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Bütün bu güzel eserleri sergiledikleri için şahsım adına teşekkürlerimi borç bilirim. Allah razı olsun tüm dostlara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Tam bir aile oteli

Otel manzarasıyla, deniziyle çok güzel. Tam bir aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Balık tutmak isteyenler gitmeli

Yıllarca gittiğim, sit alanında, salaş, ev ortamında, güzel yemekler ve çalışanların güler yüzlülüğü ve harika plajıyla öne çıkıyor. Bozyazı'nın en güzel kumsal plajı otele sadece 100 metre. Balık tutma sevdalıları için bulunmaz bir fırsat. İster denizde isterseniz otelin hemen üzerinde akan tatlı suda balık tutulabilir. İşletmeciler Gül Hanım'a ve Bekir Bey'e ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Princess Resort Hotels
Princess Resort Hotels

-

Odalar yeni ve gayet temiz

Oteli beğendik. Odalar yeni ve gayet temiz. Çalışanlar güler yüzlü, işlerini iyi yapıyorlar. Kendimizi aile otelinde gibi rahat hissettik. Daha iyi olabileceğini düşündüğümden birkaç öneride bulunmak isterim. Yemek servisinde kullanılan tabaklar küçültülerek daha az, öz ve soslanmış garnitür ve salatalar hazırlanabilir. Kalırsa ertesi gü nde kullanılabilir düşüncesi ile tuzsuz, ekşisiz zeytinyağı olmayan garnitür ve salatalar veriliyor. Servis tabakları küçültülerek ise hem bu kadar fazla yapılmaz hem israf olmaz, gelen kişiler de lezzet konusunda daha tatminkar şekilde otelden ayrılmış olurlar. Akşam yemeği esnasındaki canlı müzik çok gürültülü. Sohbet etmeye imkan tanıyacak şekilde olursa tadından yenmez. Odalarda mayo ve ıslak havluları kurutma için balkona bir çözüm getirilir ise çok iyi olur. Dediğim gibi yemekler, garnitür ve salatalar daha az ve öz hazırlanır ve diğer konulardaki başarısı bu alanda da yakalanır ise mükemmel olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel

-

Oda temizliği iyi yapılmıyor

Banyo çok eski ve pis. Yemekler bazen iyi, bazen kötü çıkıyor. Kızım için bir beşik getirdiler, içinden kedi, köpek tüyleri çıktı. Artık ne için kullanıldıysa. Oda temizliği iyi yapılmıyor. Eşyalar çok eski. Tek iyi yanı denizi ve havuzu ama kalmaya değmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Princess Resort Hotels
Princess Resort Hotels

-

Tüm çalışanlar güler yüzlü

Otel sahipleri başta olmak üzere tüm çalışanlar çok ilgili güler yüzlü, her türlü isteğinize çözüm buluyorlar, hepsine çok teşekkür ederiz, kendinizi evinizde gibi rahat hissediyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Yemekler süper

12 yıldır kalabalık bir grup olarak oteli kapattırıyoruz ve yaz tatilimizin en güzel 10 gününü Diltaş Otel'de geçiriyoruz. Yemekler süper. Gül Hanım mükemmel, iyi ki böyle bir oteli tanıyoruz. Söylenen gibi asla tuvalet kokusu ve ahşap kokusu almıyoruz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Princess Resort Hotels
Princess Resort Hotels

-

Deniz ve plaj çok güzel

Otel yeni hizmete açılmış, personel arkadaş canlısı, yemekleri çok lezzetli, deniz ve plaj çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Tam bir aile ortamı

Tatil anlayışınız dinlenmek, güzel yemek yiyerek temiz bir denize girmekse burası tam sizin yeriniz. Aile ortamı olan, işletme sahipleri güler yüzle ve ilgili. Ancak bazı gelen konuklar oda, tuvalet kullanmasını bilmeyecek kadar görgüsüz ve pis. Ayrıca evinde yemek yapamayan yapılan mis gibi yemeklere burun kıvırırken aynı zamanda tabaklarını doldurarak yemeyi ve kahvaltıda İkram edilenleri arkada gelecek var mı düşüncesine sahip olmadan ikişer üçer tüketmekte. Biz ilk kez geldik ancak bundan sonra da gelmeye devam edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel

-

Güler yüz ve sınırsız hizmet

Otel iyi, personel mükemmel, güler yüz ve sınırsız hizmet. Deniz çok çok iyi, temiz. Biz 8 kişiydik, herkes çok eğlendi. Deniz ve havuz bir arada, gerçekten tatil için mükemmel bir tercih Anemurion Hotel. Yemekler güzel, mezeler iyi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anemurion Hotel
Anemurion Hotel

-

Oda ile denizin arası 10 metre

Gittik, 3 gün 5 aile kaldık, geldik... Denize sıfır, özel deniz, oda ile denizin arası 10 metre... Sınırsız kahvaltı, sınırsız akşam yemeği, bol çeşit meze, ara sıcaklar, et, tavuk, balık, köfte, fasulyeden tutun patlıcan kızartmasına kadar, yemeğe başlamadan canlı müzik başlıyor, rakı içenlere ekstra mezeler hediye, bir yanınızda dans eden çiftler, bir yanınızda denizin dalga sesleri, gece ilerledikçe halaylar, oyunlar, biz 17 kişiydik, çok eğlendik... Deniz, çim ve halay... Havuzdan çık, denize gir, denizden çık, çocuğunla kaydırağa bin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marvel Tree Hotel
Marvel Tree Hotel

-

Odaları güzel döşenmiş

Sade ve temiz güzeldir. Burası da aynen öyle. Gösterişten uzak, basit ama ince bir zevk ile oluşturulmuş, çalışanlar güler yüzlü, odaları güzel döşenmiş, peyzaj ve dev Benjamin ağacı ayrıcalık katıyor...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marvel Tree Hotel
Marvel Tree Hotel

-

Huzurlu ve çok güzel bir mekan

Genel itibarı ile huzurlu ve çok güzel bir mekan. Fakat yazlık site içinde kendinizi yazlıkta hissedebilirsiniz. Çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü. Ha bir de geceleri canlı müzik var sevene…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marvel Tree Hotel
Marvel Tree Hotel

-

Temiz ve eksiksiz döşenmiş

Güler yüz ile karşılanmak tatil veya konaklamanın olmazsa olmazı. Marvel Tree Hotel'de güler yüzle karşılanıyorsunuz garanti... Otel konumu ile bir numara; denizin hemen yanında. Bütün odalar konforlu, temiz ve eksiksiz döşenmiş... Ve restoran beş yıldız. Bir sezonda 2 kez gelip mutlu olabilirsiniz burada... Plajında bulunan harika bir ağaç var; gözünüzün önünde yeşil dev şemsiye gibi yazın sıcağında altında serinliyorsunuz... Deniz de ideal sıcaklıkta, ister kumdan isterseniz iskeleden; ailenizle gidebileceğiniz kısaca harika bir otel... Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Yemekler harika

Harika bir ortam, aile yeri, yemekler harika, Bekir Bey ve Gül Hanım mükemmel insanlar. Gerçekten teşekkür ederiz. Yine gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Ağır bir koku hakim

Bizim gibi mutaassıp insanların sadece paralarının sömürüldüğü bir yer. Anamur'da 4 yıldızlı otel ile aynı fiyatta. Odaları dökülüyor. Ağır bir koku hakim ayrıca. Yemekler vasatın çok çok altında. Masanızda ve mutfakta dolaşan kediler cabası. Uyarmak bizden. Paranızı çöpe atmayın. Sahilde çadır kurmanız sizin için orada kalmaktan daha hayırlı olacaktır. Çünkü o odalar, banyo ve tuvaletin ağır kokusu tüm eşyalarınıza 1 saat içinde sinecek. O ağır ahşap ve nemin çürük kokusu tatilinizi mahvedecek. Biz mutaassıbız diye böylesine mi layığız? Tabi ki hayır.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Tam bir aile ortamı

Melik Bey'e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Tam bir aile ortamı. Yemekler harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Odalar tertemiz

Harika bir otel. Aşçı Ahmet abimiz tam bir harika. Odalar tertemiz. İnşallah bir daha gitmeyi düşünüyorum…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozyazı Grand Kaan Hotel
Bozyazı Grand Kaan Hotel

-

Teşekkürler

Anamur Bozyazı civarında konaklanabilecek en rahat ve en samimi otel. Sayın Bülent Ayaz'a teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozyazı Grand Kaan Hotel
Bozyazı Grand Kaan Hotel

-

Bozyazı'da doğru adres

Hizmet, temizlik, samimiyet 10 numara. Bozyazı'da başka otellerde heyecan aramaya gerek yok. Doğru adres!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozyazı Grand Kaan Hotel
Bozyazı Grand Kaan Hotel

-

Çok memnun kaldık

Yoldan geçerken rastgele kaldığımız otelden çok memnun kaldığımız için 1 gün daha kaldık. Güler yüzlü ve içten çalışanları, uygun fiyatı ile çevredeki en iyi otel olduğuna eminim ve restoranı da denenmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Tek kelime ile harika

Ailenizle aile ortamında kalabileceğiniz, hizmeti ile, personeli ile, özellikle Ahmet Usta'nın elinden çıkan lezzetli yemekleri ile bana göre çoğu beş yıldızlı otele taş çıkartacak bir otel. Sahili, güneşi, kumu muhteşem. Daha önce pek çok beş yıldızlı otelde kalmama karşın bu otelin yeri bende bambaşka oldu. İlk kez bir tatilde dinlendiğimi hissettim. Hem bedeniniz dinlenir hem ruhunuz. Bundan sonra bütün tatillerimi burada geçirmeyi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

10 numara bir otel

Süper bir otel, ailece gidilebilirsiniz, güler yüzlü otel çalışanları yemekler güzel, herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diltaş Otel
Diltaş Otel

-

Otel, odalar ve yemekler harika

Temmuz başında beş gün kaldık. Odalar ve otel çok güzel. Deniz harika. Çok tenha, insan rahatça girebiliyor. Yemekler harika. Aşçımız harikaydı. Resepsiyon görevlisi çok ilgilendi. Seneye tekrar gitmek niyetindeyiz. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)