Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Mersin Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Mersin Pansiyonları

Mersin için {{ (filteredHotels).length}} / 312 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
{{ hotel.phone_label }} Rezervasyon İçin Arayın {{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı Tesisi Ücretsiz Ara Tesisi Ücretsiz Ara
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Mersin Pansiyonları

Mersin Pansiyonları

Mersin Pansiyonları

Mersin, Türkiye'nin güneyinde Akdeniz kıyısında gerçek bir Akdeniz şehri. İklimi, kışı sevmeyen, yaz hiç bitmesin diyenler için çok uygun. Bu şehirde yazları sıcak ve nemli, kışları ılık ve yağışlı geçiyor. Mersin'e boşuna Akdeniz şehri denmiyor. Yaz ayları şehir merkezindeyseniz şifacılık sizi çok bunaltabiliyor. Türkiye'nin en sıcak bölgesi olarak anılan Mersin'de, kışın sellere neden olan yağmurlar da görülebiliyor. Güneşli sıcacık havası, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış tarihi ve kültürel varlığıyla çok değerli turistik bir merkez. Mersin birbirinden farklı onca uygarlığa ev sahipliği yapıp, onca farklı yaşam tarzını olağanüstü bir şekilde dengede tutmayı başarmış. Mersin ili ve ilçelerinde bu medeniyetlerin izlerini görmeniz mümkün. Baktığınız her yerde geçmiş uygarlıkların bıraktıkları görkemli ve köklü antik kentleriyle karşılaşabilirsiniz. Mersin, tarihi mirasın üzerine kurulmuş zengin tarihe ve kültüre sahip bir şehir. Mersin otelleri hakkında merak ettiklerinizi araştırıp, ziyaret etmek istediğiniz yerlere yakın otellerde kalabilirsiniz.

Zamanında Sünni, Hristiyan, Yahudi, Arap gibi birçok dini ve etnik köke sahip halkın iç içe yaşamış ve mezarları bir arada. Bu şehirde birçok caminin yanı sıra, farklı kültüre sahip kilise ve sinagog da var. Hâlâ bu şehirde çok farklı kökenli toplulukların yaşadığını görebilirsiniz. Özellikle Akdeniz şehirleri arasında çok makul yaşam standartlarına sahip bu şehir birçok göçmene de yurt olmaya devam ediyor. Pahalı bir şehir olmadığı için Mersin ucuz pansiyonlar konusunda birçok alternatif de sunuyor. Sahiplendiği onca eski uygarlıklardan kalma tarihi, doğa güzellikleri, yaylaları, mağaraları ve birçok farklı ve özel yanları ile Mersin, her türlü turizmi yapabileceğiniz bir yer. Burada hem tarihi keşfe dalarken hem doğanın verirdi onca güzellikleri seyrederken hem karnınızı tıka basa doyurur hem istediğiniz gibi eğlenir hem de kendini geliştirmeyi bırakmayan bu şehirde yeniliklere adım atabiliyorsunuz. Şehir ayrıca Türkiye'nin en önemli liman kentlerindendir. Buradan çok yoğun bir şekilde narenciye ticareti yapılıyor. Kendini ve tarihini narin bir şekilde koruyan bu şehir, henüz popüler olmayan birçok alana ve yapıya sahip. Mersin, özellikle yabancı turistler için inanç turizmi açısından da dikkat çekiyor. İncil içerisindeki bilgilere göre, Hristiyanlar için kutsal olan Meryem Ana' nın mezarı Mersin ili içerisinde bulunuyor. Tabii yine bu bilgilerde, bu mezarı insanların asla bulamayacağına dair notlar da yer alıyor. Bu nedenle de yabancı turistler için bir nevi hac görevini yerine getirmek için gidilen özel bir bölgelerden biri.

Mersin Tam Pansiyon Oteller

Mersin Tam Pansiyon Oteller

Çok sayıda antik kent ve doğal güzellikleriyle Mersin, Türkiye'nin en ilginç kentlerinden biri sayılıyor. Tarihi boyunca birçok farklı uygarlığın yaşadığı bu şehirde, birçok farklı dini ve kültürel yapıyı bir arada görebilirsiniz. Mersin için farklı medeniyetleri keşfetmek isteyenler için Akdeniz Bölgesi'ndeki en doğru adreslerden biri diyebiliyoruz. 321 km'lik Türkiye'nin en uzun sahil şeridine sahip olan bu şehirde incecik kumsallardan oluşan harika plajlar ve koylar görebilirsiniz. Kız Kalesi, Akkum, Ayaş, Tisan, Altinorfoz gibi daha birçok mavi bayraklı plaja sahip. Mersin plajlarında Akdeniz Foku görme ihtimaliniz de çok yüksek. Eşsiz güzellikteki koyları ile de sizi şaşırabilecek bu şehirde bir sürü koy da var. En meşhur koylarından biri Yapraklı Koyu. Ayrıca kaynak suyu akan buz gibi bir koy olan Narlıkuyu da görmeniz gereken koylardan biri. Ailenizle bu koylara yakın, istediğiniz gibi bir yerde kalmak istiyorsanız Mersin butik otelleri hakkında merak ettiklerinizi araştırabilirsiniz.

Mersin sadece koyları ve plajları ile meşhur sayılmıyor. Burada görmeye değer inanılmaz güzellikte mağaralar ve antik kentler de var. Mersinin her ilçesi kendi içinde bambaşka bir diyara götürür sizi. Mersin'in merkezdeki ilçeleri; Akdeniz, Toroslar, Mezitli, Yenişehir, diğer ilçeleri ise Silifke, Anamur, Aydıncık, Tarsus, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar ve Mut'tur. Mersin'de gezip görülecek yerler:

 • Kız Kalesi: Bu kale denizin ortasında bir adacık üzerinde inşa edilmiş. Sahilden 600 m uzaklıktaki bu kalenin ihtişamlı görüntüsü sizi büyüleyecek. Kız Kalesi'nin karşısındaki ince kumlu geniz ve güzel sahilinden kaleyi seyretmek de çok keyifli oluyor. Eğer yakınlarda kalmak isterseniz Mersin Kız Kalesi pansiyonları fiyatları ve özelliklerini inceleyerek birçok alternatif bulabilirsiniz.
 • Kleopatra Kapısı: Tarsus ilçesindeki bu kapı açıldığında akla hemen ünlü Mısır kraliçesi Kleopatra geliyor. Kleopatra ve Romanı sevgilisi General Antonius ile Tarsus'taki Gözlü Kule'de görüşüp büyük bir tören eşliğinde bu kapıdan şehre girmiş. Böylece, bu kapının ismi Kleopatra Kapısı olarak kaldığı söyleniyor.
 • Mersin Marina: Türkiye'nin en büyük marinası olma özelliğine sahip. Burası Mersin halkının önemli buluşma noktalarından biri. Marina çok büyük kara ve deniz yat bağlama kapasitesine sahip. Mersin'in ilçe merkezinde bulunan marina, sabah akşam fark etmeksizin herkesin sosyalleşebileceği, kafe ve restoranlarda zaman geçirebileceği bir yer. Marina yakınlarındaki Mersin merkez pansiyonları gibi işletmeleri de araştırabilirsiniz.
 • Köşekbükü Mağarası: Mersin'in Anamur ilçesinde bulunuyor. Odabaşı köyü sınırlarında bulunan bu mağara, hem muhteşem görüntüsü ile turistlerin ilgisini çekerken, hem de sağlık açısından birçok yerli ve yabancı ziyaretçinin uğrak noktası haline gelir. Mağaranın astıma iyi geldiği söyleniyor.
 • Yumuktepe; arkeoloji dünyasında çok önemli bir yere sahip. Neolitik Çağ'dan günümüze kadar kesintisiz yerleşim hayatının olduğu biliniyor. Yumuktepe, Demirtaş Mahallesi'nde bulunuyor. Burayı İngiliz arkeolog John Garstang ortaya çıkarmış.

Mersin Merkez Pansiyonları

Mersin eski çağlardan kalma birçok tarihi esere ev sahipliği yapıyor. Bu eserlerin birçoğu, yaşanmışlık açısından milletlerden eşitli izler taşıyor. Siz de Mersin'de merkez pansiyonlarını tercih ederek, bu tarihi bölgeleri kolayca keşfe çıkabilirsiniz. Merkez pansiyonları birçok yönden konforunuzu ve rahatlığınızı düşünüyor. Pansiyonunuzdan çıkarak bu bölgeleri rahatlıkla gezebilirsiniz;

 • Soli Pompeiopolis Antik Kenti: Mersin'in Mezitli ilçesi yakınlarında bulunan, Neolitik, Helenistik ve Roma dönemleri gibi birçok uygarlık ve medeniyetin izlerini taşıyor. Bu kente dağılmış, harap olmuş hali nedeniyle Viranşehir se deniliyor. Bu kent Rodoslu koloniciler tarafından MÖ 7.yüzyılda kurulmuş ve ismini güneşten alıyor.
 • Latin İtalyan Katolik Kilisesi: Tarsus'taki bu kilise zamanında Tarsus'ta yaşayan Katoliklerin ibadet edebilmeleri için kurulmuş. Şu anda da ziyarete ve ibadete açık olan bu kilisenin çok da güzel bir bahçesi bulunuyor.
 • Saint Paul Kilisesi; İncil'de de bahsedilen bu kilise Tarsuslu olduğu söylenen ve Hıristiyanlığın yayılmasında önemli rol oynanan St. Paul adına yaptırılmış, fakat inşa tarihi kesin bilinmeyen, Antik Çağ izleri taşıyan kilise, Hristiyanlığın önemli hac merkezlerinden biri olarak biliyor ve yılın her dönemi yabancı turistlere kapısını açıyor.
 • Yedi Uyurlar Mağarası: Tarsus'a 12 km uzaklıkta bulunuyor. Bu mağara, hem İslâm dininde hem de Hristiyanlıkta söz edilen Yedi Uyurlar inanışının Anadolu'da yer alan mağaralarından biri olduğu söyleniyor. Bu mağaranın inanç turizmi açısından büyük önem taşıması nedeniyle sürekli turist ziyareti yapıldığını görebilirsiniz.
 • Mezgit Kale: Silifke şehrinin Türkmenuşağı Köyü'nde bulunuyor. Korkusuz Kral olarak bulunan bir kal için anıt mezarı olarak yapıldığı söyleniyor.
 • Cennet ve Cehennem Mağaraları: Cennet ve Cehennem Çökükleri olarak da anılıyor. Silifke-Narlıkuyu yakınlarında bulunan bu mağara, doğal yollarla oluşmuş, turistlerin ilgisini çeken bir mağara. Mağara oldukça derin. Gördüğünüzde nasıl oluştuğuna inanamayacaksınız.
 • Yerköprü Şelalesi: Ermenek-Gülnar-Mut şehirleri arasında üçgen oluşturuyor ve Toros Dağlarının derinliklerinde yer alıyor. Bu şelale adeta saklı bir cennet. Böyle bir cennete ulaşım da çok kolay sayılmaz. Yerköprü Milli Park'a vardıktan sonra, şelaleye ulaşmak için kanyon içerisinde 30-45 dakika yürümeniz hatta tırmanmanız gerekebiliyor. Ne kadar zorlu bir yolu olsa da gidip görmeye değer yerlerden biri.

Bu saydıklarımız dışında daha onlarca güzel plaj, mağara, şelale, antik kent gibi gitmeniz gereken yer var. Siz de Mersin gezilecek yerler hakkında bilgi sahibi olmak için tavsiyelerimize kulak verebilirsiniz.

Mersin Pansiyon Fiyatları

Mersin Pansiyon Fiyatları

Mersin'in her ilçesinin kendine özgü güzellikleri ile her ziyaretçisinin kalbini fethediyor. Mersin'in batısında, bulunan Silifke şehri, çok sayıda kumsalı, antik kenti ve göz alıcı doğasıyla karşımıza çıkıyor. Silifke'de gezilecek çok yer olduğu için aradığınız özelliklerde Mersin Silifke pansiyonları bulabiliyor ve konaklama konusunda burada zorluk çekmezsiniz. Mersin'in en güzel yerlerinden biri olan Erdemli 'de konaklamak isterseniz, Mersin Erdemli pansiyonları arasından birinde kalabilirsiniz. Her açıdan doğal zenginliği olan Mersin'in yeme içme konusunda da uçsuz bucaksız alternatifler sunduğunu görebilirsiniz. Mersin denince aklınıza sadece tantuni gelmemeli. Şehir gözünüzü ve midenizi doyuracak onca harika yemek çeşidine sahip. Burası resmen gastronomi şehri diyebiliriz. Daha önceleri şehirde yaşamış onca medeniyetten geriye tabii ki sadece antik kentler ve tarih kalmamış. Karmaşık bu yapının ardından size kendini hayran bırakacak bir suru yemek çeşidine de sahip oluyor bu şehir. Lübnan usulü humus, dövme pilavı, fındık lahmacun, ciğer şiş, halili balığı içi bol fıstıklı kerebiç tatlısı, mavi yengeç denemeniz gereken harika yemek çeşitlerinden bazıları.

Yemekleri ile de kalbimizi çalan şehir düzenlediği festivalleri ile de hem yerli hem yabancı bütün turistlerin ilgisini çekiyor. Narenciye Festivali en dikkat çekici festivallerinden biri. E bu kadar narenciyenin bol olduğu ve ticaretinin yapıldığı bir şehirden böyle bir festivalin düzenlenmesini beklememek olmazdı. Kış ayları çok kısa ve kış gibi geçmediği için, uzun bir süre mevsim hep sıcak. Bu nedenle de neredeyse her ay turistlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu nedenle de gelmek istediğiniz dönemlerde özellikle de festival yada şenlik düzenleniyorsa, konaklama için önceden yer araştırması yapmanızda fayda var. Mersin otelleri sayfamızdan Mersin en iyi pansiyonları seçeneklerini inceleyebilir ve karşınıza çıkacak seçenekler arasında Mersin pansiyon fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Mersin En İyi Pansiyonları

Mersin'e havayoluyla gelmek için Adana Şakirpaşa Havalimanı'nı kullanmak gerekiyor. Adana Şakirpaşa Havalimanı'na birçok şehirden direkt uçak seferi bulunuyor. Havalimanı-Mersin arası mesafe 67 km. Havalimanından özel otobüsler ile transfer yapılabiliyor. Dilerseniz Adana merkeze gidip, Adana - Mersin arası banliyö tren yolculuğu yaparak yaklaşık 45 dakikalık bir sürede ulaşmanız da mümkün. Mersin'e karayolu ile ulaşım olanağı çok kolay. birçok özel otobüs firmasının şehre seferleri düzenleniyor. Mersin - İzmir arası mesafe 893 km, Mersin-İstanbul arası mesafe 932 km, Mersin-Ankara arası mesafe 483 km, Mersin-Adana arası mesafe 67 km, Mersin-Antalya arası mesafe ise 489 km.

50 Kullanıcı Yorumu

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Kızkalesine geldiğinizde gidebileceğiniz en iyi motellerden birisi. Misafirperverlikleri olsun, odaların rahatlığı olsun her zaman evinizde hissedeceksiniz. Mustafa Beye ağırladıkları için teşekkürler. Kesinlikle arkadaşlarıma rahatlıkla önerebileceğim bir konaklama yeri.

50
0 (850) 600 68 24
Atakent Tolga Pansiyon
Susanoğlu Tatil Sitesi Plaj Karşısı Şok Market Üstü
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Güzel ve plaja çok yakın bir pansiyondu. Fiyata gore iyiydi ve en önemlisi güler yüz ile karşılanmak teşekkürler.

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Güler yüzlü samimi bir ortam. İnsan alışınca kopamıyor. Kız kalesine gelince başka bir yere yorulmuyoruz sayenizde. İyi ki varsınız güzel insanlar. Gaziantep'ten selamlar

50
0 (850) 600 19 03
Özgür Pansiyon Mersin
Duman Sok. No. 15
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Mükemmel bir yer temizlik,hijyen çok iyi günlük olarak çarşaflar değisıyor manzarası anlatılmaz zaten ailenizle gelebileceginiz en mükemmel biryer işletme sahipleri Necmi bey Özgür bey'e ilgi alakasından dolayı teşekkür ederiz biz artık her yıl buradayız sizde kaçırmayın...

50
0 (850) 600 19 03
Özgür Pansiyon Mersin
Duman Sok. No. 15
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Odalar gerçekten çok güzel manzaralı hijyen olarak güzel aile ortamı ben ve ailem Burda çok güzel ağırlandık tavsiye ederim Özgür bey ve Necmi bey çok güzel ağırladırlar.TAVSİYE EDERİM

50
0 (850) 600 19 03
Özgür Pansiyon Mersin
Duman Sok. No. 15
Erdemli / Mersin
Türkiye
5

-

Buraya 2 günlüğüne tatile geldik ve hijyen sıfır odaları pis doğru düzgün kahvaltı vermiyorlar başka müşteri geldi Die çıkmak zorundasınız diyorlar ve yediğiniz içtiğiniz bulaşıkları kendiniz yıkayın diyorlar yastıkları odaları pis ve yastıklar kokuyor bilerek 5 yıldız veriyorum yorum üstte dursun Die veriyorum 5 yıldızı denize 15 dakika uzaklıkta yokuş çıkıyorsun ve hiç müşteriyle ilgilenmiyolar yani yorumlara kanı.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Daha önceki tatil yaptığım yerlere göre avcı otel daha kaliteli güler yüzlü hizmet anlayışı ile başta Mustafa bey olmak üzere herkese tesekkür ederim. Yeni sezonda görüşmek dileği ile.. Herkese tavsiye ederim

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Herkese tavsiye ederim.Ailem ile geldim Baya güzel nezih odalari vardi.ozellikle mustafa beyin hos sohbeti bizlere yetti onada cok teşekkür ederim.herkese tavsiye ediyoruz.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
27 Temmuz 2020, Pazartesi 22:05

Çok teşekkürler Ferhat bey 🙂

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Gerçekten çok iyi bir yer. Hiç şüpheniz olmasın. Hemen hemen her gün odamda bi eksiğim veya bi isteğim olup olmadığını soruyolar. Ayrıca çok sıcakkanlılar müşteri gibi davranmıyolar :)

50
0 (850) 600 14 29
Ahi Pansiyon
Çankaya Mah. 12.Sok. No. 14
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Tam bir aile oteli. Çocuklarımızla birlikte geçirdiğimiz keyifli bir tatildi. Otel gerçekten çok güzel ve kaliteli. Başta bazı yorumları gördüğümüzde, özellikle de çocuklu olduğumuz için, korkmuştuk ancak otel gerçekten çok güzeldi. Bütün korkularımızın boşa olduğunu anladık. Otel kesinlikle tam bir aile oteli. Odamızı da çok beğendik. Gerçekten çok ferah ve çok konforluydu. Çalışanların güler yüzü ve yardımseverliğ.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 14 29
Ahi Pansiyon
Çankaya Mah. 12.Sok. No. 14
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim çok temiz harika bir yer yemeklerinde çok guzel

50
0 (850) 600 14 29
Ahi Pansiyon
Çankaya Mah. 12.Sok. No. 14
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

biz 3kişi olarak 8 gün kaldık 15 temmuzda girdik 23 temmuzda çıkış yaptık herşeyinden çok memun kaldık özellikle mutfağı yok diye asla terettüde kapılmayın sizin yapacağınız yemeklerden 10 kat daha güzel yemekler yapıyorlar anne yemeği olduğu belli fiyatlar çok çok makul kesinlikle öneririm

50
0 (850) 602 59 27
Gamze Apart Pansiyon
İnönü Cad. No. 14
Silifke / Mersin
Türkiye
9

-

susanoğluna ilk defa tatile geldim biraz terettüt içerisinde idim covid19 dan dolayı ama gamze apart temizlik ve ve hijyen açısından 10 numara odalarda bile el dezenfektanı var denize ve markete yakın olması ayrı bir güzelliği güler yüz ve samimiyet var fiyatına görede uygun teşekkürler Alper beye ayrıca ilgilerinden dolayı bayram sonu yine aynı yerdeyiz

50
0 (850) 602 59 27
Gamze Apart Pansiyon
İnönü Cad. No. 14
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Çok memnun kaldık. Yine geleceğiz. Temiz sessiz sakin ve huzurlu ortamı var. Plaja yakın . Tavsiye ederim...

50
0 (850) 602 59 27
Gamze Apart Pansiyon
İnönü Cad. No. 14
Silifke / Mersin
Türkiye
8

-

Ailemle beraber gittik gayet güzel fiyatı da uygun denize yakın olması çabası odalar temiz ve hijyenik teşekkürler gamze apart

50
0 (850) 602 59 27
Gamze Apart Pansiyon
İnönü Cad. No. 14
Silifke / Mersin
Türkiye
9

-

Geçen hafta konakladık resimlerde görüldüğü gibi güzel ve temizdi bir dahaki sene yine tercihimiz olacak hem denize markete fırına Ve merkeze yakın ilgilerinden dolayı ayrıca Alper beye teşekkür

50
0 (850) 600 12 02
Gül Aile Pansiyonu
Gül Sok. No. 4/A
Erdemli / Mersin
Türkiye
9

-

Samimi, içten ve güler yüzlü bir işletme ve odaları temiz ve hijyen ,aile için güzel bir ortam. Hakan Beye ve ailesini teşekkür ederim tekrar gidebileceğim güvenilir bir yer.

50
0 (850) 600 12 02
Gül Aile Pansiyonu
Gül Sok. No. 4/A
Erdemli / Mersin
Türkiye
6

-

Hakan bey ve ailesine ilgi ve alakaları dan dolayı teşekkür ederiz çok memnun kaldık odalar hijyenik ve temiz aile ile kalmak için güzel bir yer tavsiye ederim.

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Odalar çok temiz kaliteli hizmet samimiyet ve içten gelen güzel davranışlar sergileyen Mustafa ve Bilal abilerime sonsuz teşekkür ederim. Adres artık Avcı otel

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

tesadüf geldik iyi ki gelmişiz Mustafa beyin doyumsuz sohbeti ve güler yüzü ailem ve beni çok mutlu etti. Herşey için çok teşekkür ederim

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Yorumlara bakarak geldik ve daha önceki tatillerimizde bir çok yer denemiş biri olarak söylüyorum tatil yerinden beklenebilecek her şey mevcut temizlik, çalışanların ilgisi, denize yakınlığı çok iyi. Her şey için teşekkür ederiz bundan sonra tatil adresimiz belli.

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
8

-

Çok güzel bi aile ortamı ve güzel insanalrın bulunduğu harika bir yer kaldığımız süre boyunca güler yüzlü ve kaliteli hizmet çok teşekkür ederiz hepinize.. Tekrar gelecegim en kısa zamanda

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

İki kız arkadaş kaldık. Çok temiz ve güvenilir bir yer . Denize çok yakın bir mesafede. Çalışanlar aile sıcaklığında ve güler yüzlü . Odalar ferah ve temiz hiçbir sorunu yok. Odalar ve çarşaflar temiz tv ve klimalı balkona çıkıp oturacak yerleri var biz çok memnun kaldık bundan sonra ki yek adresimiz Avcı Motel ?

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Mükemmel ve harika bir tatil için Avcı Oteli herkese tavsiye ederim. Güler yüz samimiyet ve en önemlisi Mustafa Bey'in hizmeti bizi ailecek mest etti.. çok çok teşekkür ederiz Avcı otel ailesi

50
0 (850) 600 19 03
Özgür Pansiyon Mersin
Duman Sok. No. 15
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Merhabalar Sayin Özgür pansiyon yetkilisi ve işlet sahibi Necmi bey öncelikle büyük bir incelikle bizi karşıladığıniz icin cok tesekkur ederim pansiyonununuzun manzarasi mukemmeldi odalari günlük temizlemenizde bizim icin ayri bir mutluluk oldu sevgilimle rahat bir sekilde pansiyonunuzda kaldik cidden sagolasin insallah seneye tekrar gelcem yaniniza iyi günler.

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Arkadaşımla beraber kaldığımız Avcı motelden çok memnun ayrıldık. Hayatınızda tanımanız gereken muhteşem insanların olduğu, denize yakın, sakin ve güvenli bir aile yeri. Bizim için ilk günden son güne kadar aynı samimiyet ve güler yüzlerin bulunduğu çok güzel bir tatil durağı haline geldi. Bilal Hocamın güven veren duruşuyla, Seracettin abimin samimiyeti, Mustafa abimin sohbeti, Ayten ablamın kahvaltısı ve hepsinin .. Devamını Göster

Tesis Yetkilisinin Cevabı
16 Temmuz 2020, Perşembe 12:38

Çok teşekkür ederiz her zaman bekleriz. 🤚

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

İki kız arkadaş gelmiştik aklımızda güvenlik ve acaba rahat edebilir miyiz diye düşünürken mükemmel bir aile ortamına denk geldik. Güler yüzlü, sıcak sohbetleri ve samimiyetleri Kısacası muhteşem bir aile ortamı. Temiz odaları ve denize çok yakın 2 dk bile sürmüyor. Bilal Hocamla 101 oynamanızı tavsiye ederim(yenilmekten bıkmazsanız ). Seracettin(secoo abi ) abi güleryüzüyle Mustafa abinin güzel sohbeti ile ço.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Arkadaşım ve kuzenimle geldik ve çok ilgiyle, samimiyetle karşılandık. Temiz odaları, denize az uzaklığı ve müthiş sohbetleri olan bir motel. Bilal Hocam, Seco diyebilirsiniz samimiyetini verebilen Seracettin abi ve ekibiyle, güleryüzüyle Mustafa abi çok memnun ettiler bizi Gitmeden önce kahvaltısı nasıl olur diye düşündük ama kesinlikle alınmalı çünkü Bilal hocamın eşinin çok güzel el lezzeti var. Bundan sonra tati.. Devamını Göster

Tesis Yetkilisinin Cevabı
14 Temmuz 2020, Salı 17:11

Çok teşekkür ederiz sayın hekimim 👍🥰 Biz kocaman bir aileyiz ve siz bu ailenin kıymetli bir üyesisiniz Çok teşekkür ederiz

50
0 (850) 600 19 03
Özgür Pansiyon Mersin
Duman Sok. No. 15
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Sözlerime şöyle devam etmek istiyorum... Iyiki o telefonla aradım o nacizane ses tonuyla merhaba diyen özgür pansiyon dan Necmi beye teşekkür ediyorum..odalar gayet temiz hoş manzarası paha biçilmez Necmi ye çok tessekkür ediyorum ..sevgilimle tekrar tatile gelirsek direk oraya gideriz l....

50
0 (850) 600 14 29
Ahi Pansiyon
Çankaya Mah. 12.Sok. No. 14
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Sessiz sakin aile yeri karsılama guzel istege gore kahvaltı aksam yemegi alabilirsiniz odalar olması gerektıgı kadar buyuk musteri gözüyle bakılmıyorsunuz yolmaya calişilmiyorsunuz işletenlerde aile zaten

50
0 (850) 600 19 03
Özgür Pansiyon Mersin
Duman Sok. No. 15
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Özgür pansiyon için saklı cennet diyorum ailenizle refah ortam temizlik hijyen çok güzel görsellik süper işletme de Necmi bey her tarafa yetişiyor tüm sorunları çözüyor HARİKASINIZ...

50
0 (537) 630 45 05
Meleğim Pansiyon
Susanoğlu Mah. Aşuroğlu Sok. No. 1
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Bülent abi harika ya odalar mükemmel kahvaltı harikaydı bu ücrete göre burası mükemmel o kadar otelde kaldık diğer illerde burası harikulade tavsiye ederim hemen deniz aşağıda

50
0 (850) 600 12 02
Gül Aile Pansiyonu
Gül Sok. No. 4/A
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

konaklamak için ideal güleryüz ilgi hijyen çok iyi fiyat muhteşem öneririm herkese

50
0 (850) 600 12 02
Gül Aile Pansiyonu
Gül Sok. No. 4/A
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Hakan beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim ailenizle kalabileceğiniz harika bir mekan

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

İnanılmaz memnun kaldık çok sıcak insanlar. Herkese kesinlikle tavsiye ederim

Tesis Yetkilisinin Cevabı
9 Temmuz 2020, Perşembe 08:47

O sizin sıcaklığınız Hocam

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Her yıl güncel Kızkalesine geliyorum Avcı motelle bu yıl tanıştık mükemmeldiler işin hakkını veriyorlar teşekkür ediyorum.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
9 Temmuz 2020, Perşembe 08:48

Biz Teşekkür ederiz efem 👍😄

50
0 (850) 600 19 03
Özgür Pansiyon Mersin
Duman Sok. No. 15
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Odalar gayet temiz yanımızda dezenfekte ediliyor misafirlere karşı gayet hoş davranıyor Necmi bey abisi ile muhakkak tanışın özgür beyle ıyiki gelmişim...

50
0 (850) 600 19 03
Özgür Pansiyon Mersin
Duman Sok. No. 15
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Biz Kaldık Gayette Güzel İlgilendiler Odalardada Buzdolabı Var Necmi bey işini buraya adamış misafirlere yardımcı oluyor tekrardan görüşmek dileğiyle iyiki gelmişim özgür pansiyona...

50
0 (850) 600 17 66
Tekin Pansiyon Kızkalesi
Toroslar Mah. Hasan Çakmak Cad. No. 4
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Selamlar saygılar ilkin birgün kalır giderim diye düşünmüştüm ama personelinin ve Tekin abinin yardımseverliği herşeye samimiyetle bakmaları anlayışlı tavırları sıcak çay ve sohbetleri nedeniyle 5gün kaldım tekrar iznim olursa gitmek istiyorum her şey şahaneydi tüm ekibe teşekkür ederim

50
0 (850) 600 19 03
Özgür Pansiyon Mersin
Duman Sok. No. 15
Erdemli / Mersin
Türkiye
1

-

Odalar temiz değildi ve dedikleri gibi buzdolabı filan yok müşteriye nazik davranmıyorlar,tavsiye etmem

50
0 (850) 600 12 02
Gül Aile Pansiyonu
Gül Sok. No. 4/A
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Ailenizle ve sevdiklerinizle kalabileceğiniz temiz ve hijyenik bir mekan herkese tavsiye ederim senelerdir gidiyorum güler yüz ve hizmette sınır yok.

50
0 (850) 600 19 03
Özgür Pansiyon Mersin
Duman Sok. No. 15
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Şöyle başlamak istiyorum...o kadar iyi geldi ki bana 6 günlük tatil ...Necmi Bey'in sayesin kendilerine çok teşşekkür ediyorum .odalar gayet temiz be şu pandemin sürecinde gidilebilecek bir pansiyon ...tekrar görüşmek dilegiyle hoscakal demiyorum her fırsatımda ordayım iyiki gelmişim.....

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Ne corona virüs nede covid 19. Kısaca hiçbir şey bizi bu mevsimlerde Avcı aile motelinden uzak tutamaz. İyi ki varsınız. Mustafa kardeşime ve ekibine çok teşekkür ederim ?

Tesis Yetkilisinin Cevabı
9 Temmuz 2020, Perşembe 08:49

Her daim Ekinimiz ile hizmetinizdeyiz 🥰🥰

50
0 (850) 600 12 02
Gül Aile Pansiyonu
Gül Sok. No. 4/A
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

öncelikle mükemmel ilgi alaka için Hakan beye ve ailesine teşekkür ederiz. Odaları rahat, temiz ve tam anlamıyla aile ortamı. Artık tatillerimizde sizinleyiz.

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Ailemizden uzak geldiğimiz bu yerde bize aile sıcaklığını aratmayan samimi bir yer. Kesinlikle gelip Bilal hocayla tanışın derim :)

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

3 arkadaş geldik çok memnun kaldık tekrar geleceğiz herkese tavsiye ederiz.

50
0 (850) 600 17 66
Tekin Pansiyon Kızkalesi
Toroslar Mah. Hasan Çakmak Cad. No. 4
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Cok guzeldi denizi kumu pansiyonda mukemmeldi tekin abim saolsun cok yardimci oldu samimiyeti guler yuzlulugu fiyatida herseyide cok uygundu hersey icin tessekur ederiz

Tesis Yetkilisinin Cevabı
2 Temmuz 2020, Perşembe 18:29

Bız tesekur ederız memnun edebıldıysek ne mutlu bıze ıyı gunler dılerız

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Bütün tatilcilere tavsiye ediyorum. Avcı motel farklı ve eğlenceli. Her ne kadar okeyde yenilsek de. Dondurmaları Bilal abi ve Mustafa abi aldı. Harikasınız...

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
10

-

Her şey çok güzeldi gayet samimi bir aile ortamı vardı her şey dört dörtlüktü tavsiye ederiz.

50
0 (850) 600 26 26
Avcı Aile Pansiyonu
Merkez Mah. Kale Cad. No. 63
Erdemli / Mersin
Türkiye
9

-

Yanlışlıkla geldik ama muhteşem bir hizmet ve güler yüz. Herkese tavsiye ederim. Bugün 4. günümüz. Mustafa abiye ve tüm ekibe teşekkürler.

Mersin Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular