Tarsus Otelleri

En iyi 5 otel, en uygun fiyatlar

Tarsus Otel Fiyatları

Türkiye'nin en güney ucunda bulunan Mersin, Tarsus ilçesiyle tatilcilere doğal ve tarihi güzellikleri bir arada sunuyor.

Her yıl pek çok turist dünyanın en güzel yaylalarını, antik kentlerini ve eşsiz sularını görmek için Mersin ilimize gelmektedir. Tarihi neolitik döneme kadar uzanan Tarsus da, Mersin ilçeleri içinde konaklama amaçlı tercih edilen bölgelerin başlında gelir.

Tarihi eserlerinin yanı sıra doğal güzelliklere de sahip olan Tarsus'ta pek çok otel bulunduğu gibi lezzetli yöresel yemekler sunan pek çok restoran da bulunmaktadır.

Berdan Çayı üzerinde 5 metrelik yükseklikten dökülerek meydana gelen Tarsus Şelalesi, beldenin en güzel doğa manzaralarından birine ev sahipliği yapar. Etrafı ağaçlarla çevrili bölgede serin bir köşe bulup dinlenebilmek mümkün.

Tarsus otellerinde konakladığınız süre boyunca Tarsus Şelalesi'ne geziler düzenleyebileceğiniz gibi, Devlet Parkı'nı da ziyaret edebilirsiniz. Burası yazın sıcak günlerinde mesire alanı olarak tercih ediliyor ve açık hava sineması hizmeti de sağlıyor konuklarına.

Mersin Tarsus otellerinde tatil yapmak ve Türkiye'nin en güney uçlarından birinde konaklamak istiyorsanız, rezervasyon döneminde Tarsus otellerinden yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Tarsus Otel Fiyatları

Tarih ile doğayı bir arada bulabileceğiniz Tarsus'ta uygun fiyatlarla konaklama yapabileceğiniz rahat ve kaliteli oteller bulunuyor.

Tarsus, Mersin'in en büyük ilçesidir. Doğal güzellikler ile tarihi varlıkların iç içe geçtiği Tarsus'a özellikle yaz aylarında tatil için pek çok ziyaretçi uğruyor. Tatilciler Tarsus otellerinde hem uygun fiyatlarla hem de keyifle konaklama yapma imkanı buluyor.

Tarsus otel fiyatları Mersin'in pek çok bölgesinde olduğu gibi tatilcilere ekonomik fiyatlarla konaklama şansı sunuyor. Her bütçeye uygun seçenekler sunan Tarsus otel fiyatları sezona göre değişiklik gösteriyor. Yaz aylarında talebin artmasıyla birlikte Mersin Tarsus otel fiyatları da artış gösteriyor.

2019 yılında da geçtiğimiz yıl olduğu gibi Tarsus otel fiyatları tatilcilere en uygun fiyatları sunacak. Yaz sezonunda gecelik ortalama 50-60 TL'den başlayan Tarsus otel fiyatları kış ayların 40-45 TL'ye kadar düşüyor.

Tarsus otel fiyatlarına çoğu tesiste kahvaltı da sunuluyor. Her şey dahil sistemle çalışan otel sayısının çok az olduğu Tarsus'ta uygun fiyatlarla dilerseniz tam pansiyon konaklama yapmanız mümkün.

Yaz sezonunda rezervasyonsuz yer bulmanızın oldukça zor olduğu Mersin Tarsus otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak için erkez rezervasyon dönemlerini takip edebilir, seçtiğiniz Tarsus otelinde yerinizi kış veya bahar aylarında ayırtabilirsiniz.