Mut Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Mut Otel Fiyatları

Antik çağlarda Likya Uygarlığının hüküm sürdüğü Mut topraklarında tarihin en önemli savaşları yaşanmıştır.

Mut tam bir Yörük şehridir. Öyle ki Yörük Festivali bile yapılmaktadır. Mut kaysısı ile de oldukça ünlüdür. Yıl içerisinde Mut'a yerli ve yabancı pek çok turist gelmektedir. Gelen bu turistlerin birçoğunu bağlantı yolundan Akdeniz'e inenler oluşturmaktadır. Mut'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller bulunmaktadır.

Mut kayısısı ve yeni yeni ticari faaliyet yatırımlarının arttığı zeytinleri ile öne çıkmaktadır.

Mut otelleri kategorisinde hizmet veren otelleri; kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar olarak listeleyebiliriz. Mut otelleri en yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Özellikle de Sertavul Yaylası'na gelenler konaklamada Mut otelleri kategorisinde yer alan otelleri tercih etmektedir.

Mut kültür turizmi ile ve yaz aylarında yayla turizmi ile ön plana çıkmaktadır. Bu sebeple de Mersin Mut otelleri kategorisinde yer alan otellerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Mut otelleri, otel fiyatları, otellerin özellikleri, fotoğrafları ve iletişim bilgileri bu yazının hemen üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Mut otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilir ve oteller ile iletişime de geçebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Mut'a yıl içerisinde gerek tarihi gerek iş için gerekse de düzenlenen kültür festivallerinden dolayı pek çok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Hizmet veren bu oteller içerisinde; yıldızlı oteller, kent otelleri, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Mut otel fiyatları ise kış aylarında yaz aylarına oranla daha ekonomik olmaktadır. Kültür turizmi ve yayla turizminin gelişmiş olduğu Mut, yaz sezonunda en kalabalık dönemini yaşamaktadır. Bununda etkisiyle Mut otel fiyatları yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta daha çok artmaktadır. Mut otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan müşterilerin olumsuz yönde etkilenmemeleri amacıyla kimi oteller erken rezervasyon kampanyaları düzenlenmektedir. Erken rezervasyon kampanyaları ile de Mut otel fiyatları yaz sezonu dahi olsa daha ekonomik olmaktadır.

Mut otelleri, Mut otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, özellikleri ve iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden Mut otellerini ve otel fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilir ve oteller ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklama istediğiniz Mut oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Mut Otel Yorumları

1

Sertavul Geçidi

İbrahim Ethem ESENOGLU - 27 Ağustos 2019, Salı 03:53

İstemeden masaya getirdiler

Sertavul'da kazık yemek istemiyorsanız kesinlikle yemek yemeyin. Biz Konyalılar diye rezil bir yere gitmiş bulunduk. Sadece iki kişilik sac kavurma yedik. Çok sertti eti, yanına sormadan salata, yoğurt, helva, soğuk patlıcan, söğürme koydular. Yemedik bile. Tanesi 15TL imiş. Sonuçta 220TL'yi gasp ettiler. Haram olsun dedik ama siz kazık yemeğin diye de paylaşıyorum.