Gülnar Otelleri

Zeyne Köyü, Menekşe Mağarası, Delikkaya Şelalesi diğer tarihi yerleri ve doğal güzellikleri ile Gülnar’a hayran olacaksınız.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Gülnar Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Yemekleri çok kötü"

"Havuz temiz"

8.9

Misafir yorumu

6 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 22 46

Gülnar Otelleri ve Gülnar Otel Fiyatları

Zeyne Köyü, Menekşe Mağarası, Delikkaya Şelalesi diğer tarihi yerleri ve doğal güzellikleri ile Gülnar'a hayran olacaksınız.

Gülnar, Mersin'e yaklaşık 150 kilometre mesafede yer almakta olup güney batıda Aydıncık, batıda Bozyazı ve Anamur, güneyde Akdeniz, kuzeyde Karaman ve Mut, doğuda Silifke ile komşudur. Gülnar önüne Akdeniz'i almış ve sırtını Toros Dağları'na yaslamış bir konumdadır. Taşeli Platosu'nun yüksek kesimlerinde yayla turizmi yaşanırken alçak yerlerinde özellikle de sahil kesiminde deniz turizmi yoğun olarak yaşanmaktadır.

Gülnar'a gerek yaylaları için gerekse de sahil kesimi için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Gülnar otelleri içerisinde, tatil otelleri, kent otelleri, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar hizmet vermektedir. Ayrıca Gülnar otelleri şehir merkezinde yer alan tesisleri ile de ulaşım bakımından oldukça rahattır.

Gülnar otelleri kış aylarında daha sakin bir sezon yaşarken yaz aylarında daha yoğun bir sezon yaşamaktadır. Yaz aylarında Gülnar otellerinde yaşanan bu yoğunlukta tatilin de başlamasının büyük bir etkisi bulunmaktadır.

Gülnar otelleri kategorisinde yer alan tesislerde özellikle de yaz aylarında konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Böylece hem olumsuz bir durumla karşılaşmamış olursunuz hem de erken rezervasyon fırsatları ile daha ekonomik bir konaklama ücreti ödersiniz.

Gülnar otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, özellikleri ve iletişim bilgileri bu yazının üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden Gülnar otellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebileceğiniz gibi beğendiğiniz Gülnar oteline ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Üzüm bağları ile ünlü Gülnar'ın, bir tarafı Akdeniz'e bakarken diğer tarafı yemyeşil Toros Dağları'na bakar.

Gülnar, Mersin'e bağlı olup batıda Aydıncık, doğuda Silifke ve Mut, güneyde Akdeniz, kuzeyde Karaman ile komşu bir ilçedir. Gülnar'ın güneyi Akdeniz'i kucaklarken kuzeyi de Toros Dağları'na yaslanmaktadır. Kuzeyi yaklaşık 950 metre yükseklikte buluna Taşeli Platosu'nda kurulmuş ve gelişmiş olan Gülnar doğal güzellikleri ile görülmeye değer bir Türkmen yaylasıdır.

Gülnar'a özellikle yaz aylarında gerek yakın çevreden gerekse de farklı yerlerden birçok kişi gelmektedir. Yaz aylarında Gülnar yayları serin havası ile ünlüdür ve yaylacılar yaz aylarında burayı tercih ederler. Gülnar sadece yaylacıların değil sahil kesimiyle yazlıkçıların da tercih ettiği bir ilçedir.

Gülnar'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Gülnar otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Her otel kendine göre imkan ve olanaklara sahiptir. Bu da Gülnar otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer noktadır.

Kış aylarından ziyade yaz aylarında Gülnar'a olan yoğun ilgi ile de Gülnar otel fiyatları üzerinde belli bir oranda artış görülmektedir. Tatil sezonun da başladığı yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında artan Gülnar otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.

Gülnar otel fiyatları, otelleri, otellerin fotoğrafları, özellikleri ve iletişim mekanları bu yazının hemen üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden Gülnar'daki tüm otelleri, fiyatları ile birlikte ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir hatta beğendiğiniz otele ön rezervasyon dahi yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın