Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Mersin Akdeniz Otelleri

Mersin Akdeniz için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Mersin Akdeniz Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Akdeniz, Mersin'in en güzel yerinde olup ekonomik faaliyetlerin yoğun olduğu bir ilçedir.

Akdeniz, Mersin'in merkez ilçelerinden biridir. Kuzeyde Toroslar, güney batıda Yenişehir, doğuda ise Tarsus ilçeleri komşudur. Mersin Limanı, Mersin Serbest Bölgesi, Şehirlerarası Otobüs Terminali, Türkiye'nin en büyük gökdelenlerinden olan 52 katlı Mertim Kulesi ve Atatürk Parkı burada bulunmaktadır. Son derece kozmopolit ve nezih bir yapıya sahiptir. İlçede çok sayıda kilise ve katedral da bulunmaktadır. Türkiye'nin en aktif kültür merkezi olan Mersin Kültür Merkezi bu ilçede Cumhuriyet Meydanı arkasında ve Ortodoks Kilisesinin yanında bulunmaktadır.

Tarihi, doğası, denizi, zengin ve dünyaca ünlü mutfağı ile Mersin'ne yıl boyunca pek çok kişi tatil, turistlik gezi veya iş için gelmektedir. Mersin'e tatil ve eğlence için gelen turistler konaklamada Mersin Akdeniz ilçesinde yer alan tesisleri öncelikli olarak tercih etmektedir. Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde farklı türlerde birçok otel hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup hizmet veren Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde kent otelleri, tatil otelleri ve yıldızlı oteller bu sayfada listelenmekte olup tatil ve iş için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir konumda kusursuz bir hizmete sahiptir.

Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde yer alan oteller özellikle yaz tatili, hafta sonu tatillerinde ve bayram tatillerinde yoğun bir görmektedir. Tatil dönemlerinde gözlemlenen bu hareketlilikten dolayı Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Mersin Akdeniz otelleri, otel fiyatları, fotoğrafları, otellerin konumları ve tüm özellikleri bu sayfada bulunmaktadır. Bu sayfada listelenen tüm Mersin Akdeniz otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Mersin Akdeniz oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Mersin Akdeniz ilçesi, Türkiye'nin en aktif kültür merkezi olan Mersin Kültür Merkezi'ne Cumhuriyet Meydanı arkasında ve Ortodoks Kilisesinin yanında ev sahipliği yapmaktadır.

Mersin Akdeniz, Mersin'in merkez ilçelerinden biridir. Sınırları içerisinde sahip olduğu Mersin'in en ünlü yapıları ile oldukça şık, nezih ve kaliteli ilçeleri arasında sayılmaktadır. Atatürk sağlığında Mersin'e birçok kez gelmiştir ve geldiğinde konakladığı ev ve konak bu Mersin Akdeniz ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Mersin'in en iyi semti olarak gösterilen Çamlıbel de bu ilçede yer almaktadır. Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni bünyesinde bulundurmasıyla Mersin'in ve Türkiye'nin en önemli ilçelerinden biri olma özelliğini elinde tutmaktadır.

Akdeniz ilçesi, Mersin'e gelen yerli ve yabancı turistler ile iş adamlarının en yoğun ilgili gösterdiği yerdir. Konaklama için de öncelikle Akdeniz ilçesinde yer alan tesisleri tercih etmelerinden dolayı ilçede bulunan tesisler dört mevsim ilgi görmektedir. Özelikle de yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta göstermektedir. Bu sebeple yaz tatili döneminde Mersin Akdeniz ilçesinde konaklama yapmayı düşünenlere tavsiyemiz konaklamak istedikleri otele kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak da Mersin Akdeniz otel fiyatları üzerinden indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Mersin Akdeniz otel fiyatları konaklamanın ne zaman yapılacağının yanında otelin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve otelin olanaklarına göre de değişmektedir. Ayrıca Mersin Akdeniz otel fiyatları konaklama türüne göre de değişmektedir. Her şey dahil sistemde veya oda kahvaltı sisteminde Mersin Akdeniz otel fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Mersin Akdeniz otel fiyatları bu sayfada ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu listeden tüm otelleri, otellerin fotoğraflarını, konumlarını ve fiyatlarını rahatlıkla inceleyebildiğiniz gibi otele mesaj göndererek ya da arayarak da ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Mersin Akdeniz Hakkında

Türkiye için önemi oldukça büyük olan mersin Limanı bu ilçede yer almaktadır.

Akdeniz, Mersin ilinin bir ilçesidir ve belediye olarak Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne bağlıdır.

Kuzeyinde Toros Dağları'ın yer aldığı Akdeniz'in doğusunda ise Tarsus bulunmaktadır.

300 bin nüfuslu ilçenin demografik yapısı için son derece kozmopolittir diyebiliriz. Bu sebeple de ilçede pek çok cami, kilise ve katedral iç içe bulunmaktadır.

Akdeniz ilçesi, ticari anlamda hem Mersin hem de tüm Türkiye için büyük önem taşımaktadır. Bunun başlıca sebebi hiç kuşkusuz ki Türkiye'nin en büyük limanı olan Mersin Limanı'nın burada yer almasıdır. Özellikle dış ticaretin burada oldukça gelişmesi sebebiyle bu ilçede pek çok tercüme bürosu ve noter bulunmaktadır.

Mersin Sanat Klubü de Akdeniz ilçesinde yer almaktadır.

Akdeniz ilçesinin tarihi açıdan da önemli yeri bulunmaktadır. Atatürk'ün Mersine geldiği zamanlarda kaldığı ev ve konak bu ilçede yer almaktadır.

Mersin'in en iyi semti olduğu düşünülen Çamlıbel semti de bu ilçede yer almaktadır. Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi de akdeniz ilçesinde yer almaktadır.

Akdeniz ilçesinin yüzölçümünün önemli bir kısmı düz arazi üzerine kurulmuştur. İlçeye bağlı köylerde ise yer yer engebeli alanlara rastlanmaktadır.

Akdeniz'de 1 belediye ve 56 mahalle bulunmaktadır. İlçenin büyük bir kısmı yoğun göçler sonucu oluşan mahallelerden meydana gelmiştir. Ticari ve sosyal açılardan gelişme olmasının yanı sıra ne yazık ki göçün getirdiği vasıfsız iş gücü ve kültür farklılıklarından kaynaklanan sosyal uyumsuzluk nedenleriyle çeşitli problemler yaşanmaktadır.

Mersin Akdeniz otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel

-

Odaları çok geniş

Ailemle Mersin'e geldik. İlk konaklama yerimiz Grand Ezel Hotel oldu. Odaları çok geniş ve oda servisleri çok iyiydi. Teşekkür ederiz Grand Ezel Hotel ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hostapark Hotel
Hostapark Hotel

-

Hiç düşünmeden

2008'den bugüne Mersin'e geldiğimde hiç düşünmeden acaba başka yerde mi kalsam demeden konakladığım yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Egemen Hotel
Egemen Hotel

-

Pişman olmazsınız

Ev yemeği için karşı da ki Bikase'ye gidin. Pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hostapark Hotel
Hostapark Hotel

-

Herkese tavsiye ederim

Evimi aratmayacak rahatlıkta, konforlu ve dahası güler yüzlü çalışanları ile gayet güzel bir otel. Otel sahibi Burak Bey'e ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim. Uygun fiyatı ve süper hizmetiyle Mersi'nde başka bir otelde kalmaya gerek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hostapark Hotel
Hostapark Hotel

-

Tenis turnuvası

Ben Pınar; kızımın tenis turnuvası için bulunduk Mersin'de. 9 - 16 Ekim arası kaldığımız Hostapark Hotel'de çok iyi zaman geçirdik. Otelin müdürü Serdar Bey ve çalışanları çok iyi insanlar, yardımseverler ve güler yüzlüler. Her türlü konuda ellerinden geldiğince yardım etmeye çalıştılar. Temizliği, düzeni ve kahvaltı menüsüyle çok iyiydi. Benim Mersin'deki evim oldu Hostapark Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hostapark Hotel
Hostapark Hotel

-

Teşekkürler

Menar eğitim seminerine geldik ve hala Hostapark Hotel'de kalmaktayz. Ben, annem, kızım kalıyoruz. Çok memnun kaldık. En güzeli temiz, rahat, güler yüzlü hizmet var. Çarşı içindesiniz ve personel güler yüzlü. Serdar Bey ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Yine gelsek yine kalırız.:)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hostapark Hotel
Hostapark Hotel

-

Süper bir yer

Evet bulundum, herkese tavsiye ederim. Güler yüzlü persenol ve hijyen çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)