Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Mersin Akdeniz Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Mersin Akdeniz Otelleri

Mersin Akdeniz için {{ (filteredHotels).length}} / 10 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Mersin Akdeniz Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Akdeniz, Mersin'in en güzel yerinde olup ekonomik faaliyetlerin yoğun olduğu bir ilçedir.
Akdeniz, Mersin'in merkez ilçelerinden biridir. Kuzeyde Toroslar, güney batıda Yenişehir, doğuda ise Tarsus ilçeleri komşudur. Mersin Limanı, Mersin Serbest Bölgesi, Şehirlerarası Otobüs Terminali, Türkiye'nin en büyük gökdelenlerinden olan 52 katlı Mertim Kulesi ve Atatürk Parkı burada bulunmaktadır. Son derece kozmopolit ve nezih bir yapıya sahiptir. İlçede çok sayıda kilise ve katedral da bulunmaktadır. Türkiye'nin en aktif kültür merkezi olan Mersin Kültür Merkezi bu ilçede Cumhuriyet Meydanı arkasında ve Ortodoks Kilisesinin yanında bulunmaktadır.

Tarihi, doğası, denizi, zengin ve dünyaca ünlü mutfağı ile Mersin'ne yıl boyunca pek çok kişi tatil, turistlik gezi veya iş için gelmektedir. Mersin'e tatil ve eğlence için gelen turistler konaklamada Mersin Akdeniz ilçesinde yer alan tesisleri öncelikli olarak tercih etmektedir. Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde farklı türlerde birçok otel hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup hizmet veren Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde kent otelleri, tatil otelleri ve yıldızlı oteller bu sayfada listelenmekte olup tatil ve iş için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir konumda kusursuz bir hizmete sahiptir.

Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde yer alan oteller özellikle yaz tatili, hafta sonu tatillerinde ve bayram tatillerinde yoğun bir görmektedir. Tatil dönemlerinde gözlemlenen bu hareketlilikten dolayı Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Mersin Akdeniz otelleri, otel fiyatları, fotoğrafları, otellerin konumları ve tüm özellikleri bu sayfada bulunmaktadır. Bu sayfada listelenen tüm Mersin Akdeniz otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Mersin Akdeniz oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Mersin Akdeniz ilçesi, Türkiye'nin en aktif kültür merkezi olan Mersin Kültür Merkezi'ne Cumhuriyet Meydanı arkasında ve Ortodoks Kilisesinin yanında ev sahipliği yapmaktadır.
Mersin Akdeniz, Mersin'in merkez ilçelerinden biridir. Sınırları içerisinde sahip olduğu Mersin'in en ünlü yapıları ile oldukça şık, nezih ve kaliteli ilçeleri arasında sayılmaktadır. Atatürk sağlığında Mersin'e birçok kez gelmiştir ve geldiğinde konakladığı ev ve konak bu Mersin Akdeniz ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Mersin'in en iyi semti olarak gösterilen Çamlıbel de bu ilçede yer almaktadır. Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni bünyesinde bulundurmasıyla Mersin'in ve Türkiye'nin en önemli ilçelerinden biri olma özelliğini elinde tutmaktadır.

Akdeniz ilçesi, Mersin'e gelen yerli ve yabancı turistler ile iş adamlarının en yoğun ilgili gösterdiği yerdir. Konaklama için de öncelikle Akdeniz ilçesinde yer alan tesisleri tercih etmelerinden dolayı ilçede bulunan tesisler dört mevsim ilgi görmektedir. Özelikle de yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta göstermektedir. Bu sebeple yaz tatili döneminde Mersin Akdeniz ilçesinde konaklama yapmayı düşünenlere tavsiyemiz konaklamak istedikleri otele kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak da Mersin Akdeniz otel fiyatları üzerinden indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Mersin Akdeniz otel fiyatları konaklamanın ne zaman yapılacağının yanında otelin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve otelin olanaklarına göre de değişmektedir. Ayrıca Mersin Akdeniz otel fiyatları konaklama türüne göre de değişmektedir. Her şey dahil sistemde veya oda kahvaltı sisteminde Mersin Akdeniz otel fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Mersin Akdeniz otel fiyatları bu sayfada ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu listeden tüm otelleri, otellerin fotoğraflarını, konumlarını ve fiyatlarını rahatlıkla inceleyebildiğiniz gibi otele mesaj göndererek ya da arayarak da ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Mersin Akdeniz Hakkında
Türkiye için önemi oldukça büyük olan mersin Limanı bu ilçede yer almaktadır.
Akdeniz, Mersin ilinin bir ilçesidir ve belediye olarak Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne bağlıdır.

Kuzeyinde Toros Dağları'ın yer aldığı Akdeniz'in doğusunda ise Tarsus bulunmaktadır.

300 bin nüfuslu ilçenin demografik yapısı için son derece kozmopolittir diyebiliriz. Bu sebeple de ilçede pek çok cami, kilise ve katedral iç içe bulunmaktadır.

Akdeniz ilçesi, ticari anlamda hem Mersin hem de tüm Türkiye için büyük önem taşımaktadır. Bunun başlıca sebebi hiç kuşkusuz ki Türkiye'nin en büyük limanı olan Mersin Limanı'nın burada yer almasıdır. Özellikle dış ticaretin burada oldukça gelişmesi sebebiyle bu ilçede pek çok tercüme bürosu ve noter bulunmaktadır.

Mersin Sanat Klubü de Akdeniz ilçesinde yer almaktadır.

Akdeniz ilçesinin tarihi açıdan da önemli yeri bulunmaktadır. Atatürk'ün Mersine geldiği zamanlarda kaldığı ev ve konak bu ilçede yer almaktadır.

Mersin'in en iyi semti olduğu düşünülen Çamlıbel semti de bu ilçede yer almaktadır. Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi de akdeniz ilçesinde yer almaktadır.

Akdeniz ilçesinin yüzölçümünün önemli bir kısmı düz arazi üzerine kurulmuştur. İlçeye bağlı köylerde ise yer yer engebeli alanlara rastlanmaktadır.

Akdeniz'de 1 belediye ve 56 mahalle bulunmaktadır. İlçenin büyük bir kısmı yoğun göçler sonucu oluşan mahallelerden meydana gelmiştir. Ticari ve sosyal açılardan gelişme olmasının yanı sıra ne yazık ki göçün getirdiği vasıfsız iş gücü ve kültür farklılıklarından kaynaklanan sosyal uyumsuzluk nedenleriyle çeşitli problemler yaşanmaktadır.

Mersin Akdeniz otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
29
9
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Daha yeni orada kaldım ve diğer otellerde hissettiğim bunalmışlığı burada hissetmedim. Çalışanlar ne istersek yapacak kadar ilgiliydiler. Odanın fiyatı ile kahvaltı gayet orantılı Sizi aç bırakmaz ama çok da lüks bir kahvaltı beklemeyin. Eğer iş için gidecekseniz ideal bir yer diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
7
0 (850) 602 56 72
Mersin Lüks Otel
Mersin Lüks Otel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No:3/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

güzel bir otel beğendim güler yüzlü bir hizmet var. hiçbir sorunla karşılaşmadım. sabah kahvaltı imkanı var. oda ve fiyatlar da cok uygun. kesinlikle tavsiye ediyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 602 56 72
Mersin Lüks Otel
Mersin Lüks Otel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No:3/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

otel akdenizin incisi mersinde yer alıyor. bu otelde kendinizi değerli hissediyorsunuz. otel 3 yıldızlı emniyetli ve güvenli bir yer bence. otelin sahipleri otel yönetimi konusunda oldukça tecrübeliler. kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
7
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Resepsiyon, konaklama ve yemekler harikaydı. Otelin herhangi bir yönünü sevmedim diyemem ama daha iyiside olabilir. Özelikle şuanki nitelikleri geliştirilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
7
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Öncelikle bu seviyede bir otel için fiyat ve alınan hizmeti kıyaslayınca otelin gayet iyi olduğunu görebiliyorsunuz. Temiz bir yer . Odalar çok genişti. İnsanı boğmuyordu. Yemekleri; kahvaltısı ve çorbalarının lezzetini de epey beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
7
0 (850) 602 56 72
Mersin Lüks Otel
Mersin Lüks Otel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No:3/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

otel havaalanına yakın sayılı. oda+kahvaltı konseptinde hizmet veriyorlar. spası var hamamı var masaj hizmeti var isterseniz. ben hamamını kullandım ve kendimi rahatlamış ve dinlenmiş hissettim. acil durumlar için doktor var restaurantın fiyatları da uygun. keyifli tatiller

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Burası çok güzel bir otel. Ve kaldığımız süre boyunca çok temizdi hem odalar hem otel. Ve mükemmel bir servisleri var. Kesinlikle düşünen herkese % 10000 tavsiye ederim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
6
0 (850) 602 56 72
Mersin Lüks Otel
Mersin Lüks Otel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No:3/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

güleryüzlü ve temiz bir personelleri var. kahvaltı ideal iyi ve temiz bir otel. odalar da fena değil. çok memnun kaldım çok güzel hiçbir otel buraya benzemez

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Ailemle Mersin'e geldik. İlk konaklama yerimiz Grand Ezel Hotel oldu. Odaları çok geniş ve oda servisleri çok iyiydi. Teşekkür ederiz Grand Ezel Hotel ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
7
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Limana yakın, standart bir otel . Wifi var, ucuz ve temiz. Odalar normal büyüklükte. Tabii ki duşta küf gibi bazı kötü detaylar var ama genel olarak kötü değil. Araba kullananlar için ücretsiz park yeri de var.Mersin'e giden herkese bu otel tavsiye edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

O bölgede toplam üç otelde kaldım ama bana en iyi rahatlığı ve hizmeti veren bu otel oldu. Odam gayet ferah ve genişti. Çalışanlar oldukça güleryüzlü. Fiyatları da diğer otellere göre katbekat uygun geldi. Gitmek isteyenlere önerimdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
7
0 (850) 602 56 72
Mersin Lüks Otel
Mersin Lüks Otel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No:3/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

bir iş gezisi için gelmiştik iş seyahatimiz boyunca burada kaldık ve cok memnun kaldık sahile yürüme mesafesinde çok güzel hizmet veriyorlar. odalarda klima keetle televizyon her şey sorunsuz çalışıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

İş için gitmiştim ve işe yakın olduğu için bu oteli tercih ettim. Kaldığım odanın ve otelini hijyeni, ve odaların genişliği de beni oraya çeken diğer faktörler oldu. Ama otel genel olarak merkeze çok yakın değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Mersin'deki otellere göre yer olarak burası çok gözde bir yerde değil. Fakat biz herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadık. Kahvaltıyı beğendik. Yataklar konforluydu ve çalışanlar da ne zaman istesek yardıma hazırlardı ve bizimle gayet ilgililerdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Bu otel 3 yıldızlı ama personelinin tavrıyla ve servisiyle daha fazlasını hak ediyor. Uzun süren çay, çorba servisi enfes. Yatakları temiz buldum. Personeller de güleryüzlüydü ve aracı olanlar için de otopark mevcut. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 600 87 66
Cityhome Otel
Cityhome Otel
Mesudiye Mah. 5113 Sok. No. 44
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Ben de bir turizmci gözüyle değerlendirdiğimde çoğu 4 yıldızlı otelde bulamadığım hizmet ve konforu 2 yıldızlı bu otelde buldum. Biraz ses olarka problem oluyordu ama dikkat edilirse ortadan kaldırılabilir. Kahvaltı diğer otellere kıyasla iyiydi. Resepsiyon görevlilerinin ayrıca ilgi ve alakası da hoşuma gitti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 600 87 66
Cityhome Otel
Cityhome Otel
Mesudiye Mah. 5113 Sok. No. 44
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Büyük buhar havuzu, saunası ve küçük havuzu ile çok güzel. Eğer masaj isterseniz ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor. Merkezi konumu sizleri cezbediyor. Kahvaltı açık büfeydi ve seçenekleri oldukça zengindi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 600 87 66
Cityhome Otel
Cityhome Otel
Mesudiye Mah. 5113 Sok. No. 44
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Sauna hizmetini fazlasıyla beğendiğimiz, her dakikasından da sonsuz keyif aldığımız bir tatil geçirdik. Öncelikle işletme sahipleri fazlasıyla cana yakın ve yardımseverde. Bizlere her konuda yardımcı oldular. Yemekleri son derece lezzetli ve çeşit olarak boldu. Odalar ise temiz ve rahattı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 600 87 66
Cityhome Otel
Cityhome Otel
Mesudiye Mah. 5113 Sok. No. 44
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Mersin standartlarında oldukça güzel bir yer. Kalabalıktan uzak ama merkezi oluşuyla gönlümüzü fethetti. Birbiririnden lezzetli yemeklerine o yüzden değinmiyorum zaten. Bizlerden her türlü yardımlarını esirgemeyen işletme sahibi ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 600 87 66
Cityhome Otel
Cityhome Otel
Mesudiye Mah. 5113 Sok. No. 44
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Ailecek doğum günüm için bir gece bu otelde konakladık. Her şey o kadar güzeldi ki. Herkesin emeğine sağlık. Odalarımız çok rahat ve temizdi. Yemekler mükemmeldi. Sauna ve havuzlarından fazla yararlanamadık ama eminim onlarda çok güzeldir. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 602 56 72
Mersin Lüks Otel
Mersin Lüks Otel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No:3/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

seçkin personelleri var diyebilirim. bizi ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını görebiliyorsunuz gözlerinde. saygılı ve anlayışlılar ve sabırlılar. temiz ve konforlu bir otel gerçekten

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 600 21 68
Grand Ezel Hotel
Grand Ezel Hotel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No. 15 Eski Otogar Karşısı
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

aradığımda telefona dahi oldukça sıcakkanlı şekilde cevap veren bir işletme. Beni güzel bir şekilde ağırladıkları için onlara teşekkür ederim. Özellikle Hamit bey ve Ali Bey'e. İyi bir konaklama için tavsiye ettiğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 53 96
Hostapark Hotel
Hostapark Hotel
Mehsudiye Mah. Kuva-i Milliye (Hastane). Caddesi. No: 90/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

2008'den bugüne Mersin'e geldiğimde hiç düşünmeden acaba başka yerde mi kalsam demeden konakladığım yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 53 96
Hostapark Hotel
Hostapark Hotel
Mehsudiye Mah. Kuva-i Milliye (Hastane). Caddesi. No: 90/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Evimi aratmayacak rahatlıkta, konforlu ve dahası güler yüzlü çalışanları ile gayet güzel bir otel. Otel sahibi Burak Bey'e ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim. Uygun fiyatı ve süper hizmetiyle Mersi'nde başka bir otelde kalmaya gerek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 31 81
Egemen Hotel Mersin
Egemen Hotel Mersin
Mesudiye Mah. Fasih Kayabali Cad. No. 107 Metropol
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Ev yemeği için karşı da ki Bikase'ye gidin. Pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 53 96
Hostapark Hotel
Hostapark Hotel
Mehsudiye Mah. Kuva-i Milliye (Hastane). Caddesi. No: 90/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Ben Pınar; kızımın tenis turnuvası için bulunduk Mersin'de. 9 - 16 Ekim arası kaldığımız Hostapark Hotel'de çok iyi zaman geçirdik. Otelin müdürü Serdar Bey ve çalışanları çok iyi insanlar, yardımseverler ve güler yüzlüler. Her türlü konuda ellerinden geldiğince yardım etmeye çalıştılar. Temizliği, düzeni ve kahvaltı menüsüyle çok iyiydi. Benim Mersin'deki evim oldu Hostapark Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 600 53 96
Hostapark Hotel
Hostapark Hotel
Mehsudiye Mah. Kuva-i Milliye (Hastane). Caddesi. No: 90/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Menar eğitim seminerine geldik ve hala Hostapark Hotel'de kalmaktayz. Ben, annem, kızım kalıyoruz. Çok memnun kaldık. En güzeli temiz, rahat, güler yüzlü hizmet var. Çarşı içindesiniz ve personel güler yüzlü. Serdar Bey ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Yine gelsek yine kalırız.:)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 53 96
Hostapark Hotel
Hostapark Hotel
Mehsudiye Mah. Kuva-i Milliye (Hastane). Caddesi. No: 90/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

Evet bulundum, herkese tavsiye ederim. Güler yüzlü persenol ve hijyen çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 602 56 72
Mersin Lüks Otel
Mersin Lüks Otel
3 Ocak Mah. 5422 Sok. No:3/A
Mersin Akdeniz / Mersin
Türkiye

-

temiz ve çalışanlar çok alakalı. çok kaliteli bir otel şatoyu andırdı bana. otel 3 yıldızlı ama 5 yazsaydı daha iyiydi hak ediyor bir sürü yıldızı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)