Mersin Akdeniz Otelleri

Akdeniz, Mersin'in en güzel yerinde olup ekonomik faaliyetlerin yoğun olduğu bir ilçedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Mersin Akdeniz Otelleri

Toplam 5 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Mersin Akdeniz Otelleri ve Mersin Akdeniz Otel Fiyatları

Akdeniz, Mersin'in en güzel yerinde olup ekonomik faaliyetlerin yoğun olduğu bir ilçedir.

Akdeniz, Mersin'in merkez ilçelerinden biridir. Kuzeyde Toroslar, güney batıda Yenişehir, doğuda ise Tarsus ilçeleri komşudur. Mersin Limanı, Mersin Serbest Bölgesi, Şehirlerarası Otobüs Terminali, Türkiye'nin en büyük gökdelenlerinden olan 52 katlı Mertim Kulesi ve Atatürk Parkı burada bulunmaktadır. Son derece kozmopolit ve nezih bir yapıya sahiptir. İlçede çok sayıda kilise ve katedral da bulunmaktadır. Türkiye'nin en aktif kültür merkezi olan Mersin Kültür Merkezi bu ilçede Cumhuriyet Meydanı arkasında ve Ortodoks Kilisesinin yanında bulunmaktadır.

Tarihi, doğası, denizi, zengin ve dünyaca ünlü mutfağı ile Mersin'ne yıl boyunca pek çok kişi tatil, turistlik gezi veya iş için gelmektedir. Mersin'e tatil ve eğlence için gelen turistler konaklamada Mersin Akdeniz ilçesinde yer alan tesisleri öncelikli olarak tercih etmektedir. Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde farklı türlerde birçok otel hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup hizmet veren Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde kent otelleri, tatil otelleri ve yıldızlı oteller bu sayfada listelenmekte olup tatil ve iş için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir konumda kusursuz bir hizmete sahiptir.

Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde yer alan oteller özellikle yaz tatili, hafta sonu tatillerinde ve bayram tatillerinde yoğun bir görmektedir. Tatil dönemlerinde gözlemlenen bu hareketlilikten dolayı Mersin Akdeniz otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Mersin Akdeniz otelleri, otel fiyatları, fotoğrafları, otellerin konumları ve tüm özellikleri bu sayfada bulunmaktadır. Bu sayfada listelenen tüm Mersin Akdeniz otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Mersin Akdeniz oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Mersin Akdeniz ilçesi, Türkiye'nin en aktif kültür merkezi olan Mersin Kültür Merkezi'ne Cumhuriyet Meydanı arkasında ve Ortodoks Kilisesinin yanında ev sahipliği yapmaktadır.

Mersin Akdeniz, Mersin'in merkez ilçelerinden biridir. Sınırları içerisinde sahip olduğu Mersin'in en ünlü yapıları ile oldukça şık, nezih ve kaliteli ilçeleri arasında sayılmaktadır. Atatürk sağlığında Mersin'e birçok kez gelmiştir ve geldiğinde konakladığı ev ve konak bu Mersin Akdeniz ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Mersin'in en iyi semti olarak gösterilen Çamlıbel de bu ilçede yer almaktadır. Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni bünyesinde bulundurmasıyla Mersin'in ve Türkiye'nin en önemli ilçelerinden biri olma özelliğini elinde tutmaktadır.

Akdeniz ilçesi, Mersin'e gelen yerli ve yabancı turistler ile iş adamlarının en yoğun ilgili gösterdiği yerdir. Konaklama için de öncelikle Akdeniz ilçesinde yer alan tesisleri tercih etmelerinden dolayı ilçede bulunan tesisler dört mevsim ilgi görmektedir. Özelikle de yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta göstermektedir. Bu sebeple yaz tatili döneminde Mersin Akdeniz ilçesinde konaklama yapmayı düşünenlere tavsiyemiz konaklamak istedikleri otele kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak da Mersin Akdeniz otel fiyatları üzerinden indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Mersin Akdeniz otel fiyatları konaklamanın ne zaman yapılacağının yanında otelin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve otelin olanaklarına göre de değişmektedir. Ayrıca Mersin Akdeniz otel fiyatları konaklama türüne göre de değişmektedir. Her şey dahil sistemde veya oda kahvaltı sisteminde Mersin Akdeniz otel fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Mersin Akdeniz otel fiyatları bu sayfada ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu listeden tüm otelleri, otellerin fotoğraflarını, konumlarını ve fiyatlarını rahatlıkla inceleyebildiğiniz gibi otele mesaj göndererek ya da arayarak da ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın