Dora Bahçeli Cafe

  • Bursa / Bursa Merkez / Osmangazi
  • .Osmangazi Cad. No:22/A Tophane

Dora Bahçeli Cafe

Huzurun ve mutluluğun birleştiği nokta Dora Bahçeli Cafe sizleri bekliyor. Dora'nın muhteşem spesiyal kahvesini yudumlarken, manzarasıyla tarihin kokusunu içinize çekin.

Alaçatı'yı anımsatan bahçemizde salep içerek behçemizin keyfini çıkarabilir ya da sevdiklerinizle bol köpüklü Türk kahvesi eşliğinde koyu sohbetlere dalabilirsiniz.

Kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız varsa, stresten bir nebze uzaklaşıp dinlenmek istiyorsanız, Dora Bahçeli Cafe'nin kapısını aralayabilirsiniz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Güzel
8

-

En çok beğendiğim alanı bahçe ve özel sunulan spesiyal kahvesiydi. Ayrıca yemekler ve tatlılar damak zevkine hitaben uyarlanmışcasına güzel ve lezzetliler. Sıcak ve sevecen bir personel ile aile ortamında güzel vakit geçirmek istiyorsanız, Dora Bahçeli Cafe aradığınız yer! :)

2
Harika!!
10

-

Gerçekten mükemmel bir mekan. Güler yüzle karşılanıp, harika tatlarına hayran kaldıktan sonra, ikinci eviniz gibi hissedip, çıkmak istemeyebilirsiniz. Uğramadan yapamayacağınız bir nokta haline geleceğini düşünüyorum. Özellikle bahçe kısmı çok hoş. Bir de Dora spesiyal coffee... Her ne kadar tarifini alamadıysam da harika bir tat. :) Tavsiye ederim.