Bulanlar Restaurant

  • Bursa / Cumalıkızık
  • Cumalıkızık Köyü Hamam Sokak No: 15 - 22 Yıldırım

Bulanlar Restaurant

Bulanlar Konak Restaurant için, hijyen ve kaliteye ilk sırada gelmektedir.Geleneksel dokular içinde sizlere farklı lezzetler sunmayı hedeflemektedir.

700 yıllık Bulanlar Konak Restaurant, aynı zamanda konaklama yapabilmeniz için Bulanlar Konak Pansiyon & Resturant kategorisinde de turizm sektöründe hizmet vermektedir.

Türkiye içi olmakla birlikte yurt dışındanda ziyaretçiler gelmektedir. Her geçen gün büyüyen portföye cevap verebilmek için sizlerin yapıcı eleştiri ve fikirlerine ihtiyaç duymaktadırlar.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Her şeye rağmen
2

-

17 Mayıs'ta telefonla arayıp rezervasyon yaptırmamıza (10:00) rağmen 19 Mayıs'ta oraya geldiğimizde Hüseyin Bey ilk grubun (145 kişi) henüz gelmediğini söyleyerek (hem de üst kattan konuşarak :( ) 10 :30'dan sonra gelin dedi. Biz 5 bayandık. 2 çocuk, bir de hamilemiz vardı. Biz 09:30'da orada olmamıza rağmen 10:30'da gelin sizi alamam dedi. Ayrıca 145 kişilik grup 9:30 da gelmemişti. -Sizce biz 10:30'a kadar dışarıd.. Devamını Göster

Tesis Yetkilisinin Cevabı
26 Ağustos 2015, Çarsamba 01:00

Tülin Hanım biz sizi kovmadık sadece yerimizin dolu olduğunu söyledik, yanlışımız bu mu? Yaptığınız yorum sizin olsun, ben bunu kabul etmiyorum.

Yakınındaki Oteller