Ankara Otel Rehberi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Ankara Otel Rehberi
Başkent Ankara, doğal güzelliklerinden Cumhuriyet tarihi ile yaşıt görkemli ve karakteristik mimariye sahip binalarına kadar yılın her döneminde hangi amaçla olursa olsun keyifle ziyaret edilebilen bir şehir. Tabii, ev sahipliği yaptığı geniş çeşitlilikteki yapılar kadar herkese hitap edecek çeşitlilikte otelleri de barındırıyor. Ankara'yı ziyaret amacınıza göre otel seçeneklerini sizler için derledik. Pavyonlarıyla ünlü başkentimizde nerede kalınır diye soranlara en iyi fiyatlı Ankara Otelleri;

Tarihi Dokuya Önem Verenlere: Zerde Konak

Ankara Otel RehberiAnkara'da işleriniz var veya tamamen keyifli bir seyahat planladınız… Amacınız fark etmez; eğer konaklamada önceliğini tarihi bir atmosferse Beypazarı'nda yer alan Zerde Konak ilk tercih edeceğiniz adreslerden birisi olmalı. Ankara seyahatinizde adeta Kapadokya havası almış gibi hissedeceğiniz, Beypazarı'nın tarihi dokusunu güçlü biçimde yansıtan Zerde Konak; akşam otelinize döndüğünüzde yorgunluğunuzu atabileceğiniz geniş avlusuyla daha otelin sınırlarına ilk adımınızı attığınız an sizi büyüleyecek.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Merkezde Olsun Diyenlere: Kahya Otel

Ankara Otel RehberiSadece iş amaçlı bir Ankara seyahatiniz sizi bekliyor veya ziyaret etmeyi planladığınız adreslerin hepsi Ankara'nın merkezinde ise, sizin için Kızılay bölgesindeki otellerden daha iyi bir tercih olamaz. Söz konusu Kızılay bölgesi olduğunda ise modern tasarımı, butik pastanesi, spor salonu ve toplantı salonları ile beklentinin ötesinde bir hizmet vaat eden Kahya Otel ilk akla gelen lokasyonlar arasında.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

771 TL

En Uygun Fiyata Git

İş Seyahatinde Olanlara: Ankara Efes Hotel

Ankara Otel RehberiAnkara'da, gün boyunca yoğun toplantılar ve görüşmelerle geçecek olan bir iş seyahatindeyseniz; akşam olduğunda merkeze yakın otelinize gelip, merkezde olmasına rağmen oldukça sakin ve şehri gözlerinizin önüne seren terasında günün yorgunluğunu atarak sonraki günü planlamayı istiyorsanız sizin adresiniz Ankara Efes Hotel olmalı.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

310 TL

En Uygun Fiyata Git

Dekorasyon Zevkine Önem Verenlere: Second House

Ankara Otel RehberiAnkara'nın merkezinde olsun ama hem samimi yapısı hem de özenle tasarlanmış dekorasyonuyla geçirilen vakti daha keyifli kılsın isteyenler için Çankaya Kavaklıdere'de konuşlanan Second House en ideal seçenek olacaktır. Üstelik evcil hayvan dostu olması cabası!

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

469 TL

En Uygun Fiyata Git

Sağlık Turizmini İçin: Çam Termal Resort & Spa Hotel

Ankara Otel RehberiTermal turizmine karşı özel bir ilgisi olan veya termal otelleri sağlık gerekçesiyle tercih edenler için Kızılcahamam'da bulunan Çam Termal Resort & Spa Hotel; yemyeşil bir ambiyans içine inşa edilmiş tesisi, göz alabildiğince uzanan termal havuzları, yaz – kış fark etmeksizin konaklamaya müsait yapısıyla Ankara'da eşsiz bir termal otel.
Ankara Otel Rehberi

Daha fazla Ankara Oteli öğrenmek için aşağı bakabilirsiniz;

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)