Patara Restoranları

Patara, Kaş’a 41 km uzaklıktaki bir antik kenttir ve dünyaca ünlü Patara plajına ev sahipliği yapmaktadır.Patara Yemek Yenecek Yerler

Patara, Kaş'a 41 km uzaklıktaki bir antik kenttir ve dünyaca ünlü Patara plajına ev sahipliği yapmaktadır.
Kaş ve Kalkan bölgeleri hemen hemen her türlü tatile imkan sağladığı gibi, birbirinden kaliteli restoranları ile de dünyanın her yerinden gelen misafirlerin beğenisini topluyor.

Kaş'ın en şirin beldelerinden biri olan Patara'da ağız tadıyla yemek yemek istiyorsanız eğer, önce canınızın ne istediğine karar vermeniz gerek, fakat ne yazık ki bu kimi zaman oldukça güç olabiliyor. Özellikle de Akdeniz'deyseniz…. Çünkü burada yöresel Akdeniz mutfağı lezzetlerden Çin lokantalarına kadar her çeşit yiyecek bulmak mümkün.

Patara restoranları genelde merkezde toplanmış durumdadır. Patara Plajı'nın ise etrafında irili ufaklı büfeler denize girenlerin atıştırmalık amaçlı tercih ettiği yerlerdendir.

Kaş'ta tatil yapmayı düşünüyorsanız, her gününüzü farklı bir beldeye, her saatinizi farklı bir aktiviteye ve her akşamınızı farklı bir lezzete ayırabilirsiniz! Patara ise kesinlikle es geçmemeniz gereken noktalardan birisi…

Hoş sohbetlerin eşlik edeceği, gürültüden yoksun sakin bir yer arıyorsanız eğer her türlü yemeği bulabileceğiniz Patara restoranları tam size göre. Sizlere, ağzınızın tadının hiç bozulmadığı, aynı lezzeti tüm tatilinize yansıtacağınız keyifli bir Patara tatili dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın